آشنایی با منطقه برنهایم فرانکفورت از دیدنی های فرانکفورت

آشنایی با منطقه برنهایم فرانکفورت از دیدنی های فرانکفورت

منطقه برنهایم فرانکفورت، یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین مناطق شهر فرانکفورت می‌باشد که با داشتن ساختمان‌های تاریخی و بی‌نظیر خود همیشه مورد توجه بسیاری از …

منطقه برنهایم فرانکفورت یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین مناطق شهر فرانکفورت می‌باشد که با داشتن ساختمان‌های تاریخی و بی‌نظیر خود همیشه مورد توجه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها واقع شده است.

امروزه بسیاری از گردشگران و مسافران به دنبال بازدید از منطقه برنهایم فرانکفورت در سفر خود به سوی این شهر هستند و شما نیز می‌توانید با شرکت در یکی از بهترین تورهای گردشگری این شهر، از تمام قسمت‌ها و جاذبه‌های این منطقه بازدید کنید.

منطقه برنهایم فرانکفورت

آیا شما نیز به دنبال بازدید از بهترین و زیباترین منطقه برنهایم فرانکفورت هستید؟ آیا می‌دانید که بهترین و مناسب‌ترین زمان برای بازدید از منطقه برنهایم فرانکفورت چه زمانی است؟ از شما دعوت می‌شود که ما را تا پایان مقاله پیش روی خود همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را برای خود به ارمغان آورید. فرانکفورت شهری بسیار زیبا و تاریخی در کشور آلمان می‌باشد که در سال‌های اخیر علاوه بر داشتن نمایشگاه‌های بسیار متعدد خود، با داشتن جاذبه‌های گردشگری منحصر به فرد خود نیز توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها را به سوی خود جلب کند.

توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از افراد به دنبال سفر به سوی این شهر هستند تا از این طریق پیشرفت و توسعه کشور آلمان را در یکی از شهرهای آن مشاهده کنند. همچنین اشاره به این نکته بسیار ضروری است که بسیاری از مجریان برگزار‌کننده تورهای گردشگری نیز علاقه بسیار زیادی را برای برگزاری تورهای مختلف به مقصد فرانکفورت را دارند. از زیباترین مقاصد گردشگری در این شهر می‌توان به منطقه برنهایم فرانکفورت اشاره کرد که با داشتن زیبایی‌های خود همیشه در لیست بازدید بسیاری از توریست‌ها و مسافران بوده است.

شما نیز این فرصت طلایی را از دست نداده و در سفرتان به شهر فرانکفورت حتما بازدید از منطقه برنهایم را در اولویت‌های بازدیدی خود قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد رستوران، هتل‌ها، جاذبه‌های دیدنی منطقه برنهایم شهر فرانکفورت توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

منطقه برنهایم فرانکفورت - یوروپ تورز

هتل های منطقه برنهایم فرانکفورت

منطقه برنهایم فرانکفورت از قدیمی‌ترین منطقه‌های موجود در این شهر می‌باشد که شما می‌توانید ساختمان‌هایی با قدمت بسیار طولانی را در خیابان‌ها و کوچه‌های این منطقه مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که بسیاری از توریست‌ها و همچنین مجریان برگزاری تورهای گردشگری فرانکفورت، به دنبال رزرو یکی از بهترین و لوکس‌ترین هتل‌ها در این منطقه هستند تا بتوانند به تمام جاذبه‌های این منطقه و جاذبه‌های اطراف دسترسی راحت‌تری را داشته باشند.

اگر شما نیز دوست دارید تا در سفرتان به این منطقه در یکی از بهترین و بی‌نظیرترین هتل‌های منطقه برنهایم شهر فرانکفورت اقامت داشته باشید می‌توانید یکی از هتل‌های زیر را انتخاب کرده و آن را قبل از سفرتان رزرو نمایید تا از این طریق از بهترین و مدرن‌ترین امکانات و خدمات بهره‌مند شوید:

 • هتل bornheimer hof hotel
 • هتل hotel alexander am zoo
 • هتل hotel arena am zoo
 • هتل hotel Amadeus frankfurt
هتل های منطقه برنهایم فرانکفورت - یوروپ تورز

رستوران های منطقه برنهایم فرانکفورت

همچنین توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از گردشگران و مسافرانی که قصد بازدید از منطقه برنهایم فرانکفورت را دارند، می‌خواهند در یکی از بهترین رستوران‌های موجود در این منطقه نیز لذیذترین و خوشمزه‌ترین غذاهای محلی را میل کنند. هر کدام از رستوران‌های این منطقه با داشتن سبک معماری بسیار بی‌نظیر و دوست داشتنی خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جلب کنند.

شما نیز حتما در سفرتان به این منطقه سری به زیباترین و لوکس‌ترین رستوران‌های آن بزنید و غذای مورد علاقه خود را به راحتی میل کرده و به استراحت بپردازید. از مهمترین و مشهورترین رستوران‌های منطقه برنهایم شهر فرانکفورت می‌توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • رستوران apfelwein sulzer
 • رستوران struwwelpeter
 • رستوران restaurant francais
رستوران های منطقه برنهایم فرانکفورت - یوروپ تورز

جاذبه های دیدنی در منطقه برنهایم فرانکفورت

یکی از مهمترین و اصلی‌ترین آیتم‌های که سبب شده است تا امروزه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها بازدید از منطقه برنهایم فرانکفورت را در اولویت‌های خود قرار دهند، جاذبه‌های بسیار بی‌نظیری می‌باشد که در این منطقه واقع شده‌اند. امروزه بسیاری از گردشگران به دنبال بازدید از آثار تاریخی و قدیمی این شهر هستند و بی‌شک منطقه مذکور توانسته است مجموعه‌ای از زیباترین و بی‌نظیرترین این آثار را به شکل کلکسیونی از بناهای دیدنی در دل خود جای دهد. شما نیز این فرصت بی‌نظیر را از دست ندهید و از تمام  جاذبه‌های گردشگری منطقه برنهایم شهر فرانکفورت بازدید داشته باشید. از مهمترین و اصلی‌ترین جاذبه‌های دیدنی در این منطقه می‌توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • بازار هفتگی برنهایم
 • بازار کشاورزان کونست برو اخه
 • موزه هنر مدرن 3

دپارتمان استور پیک‌اند کلوپنبورگ، کلیسای سنت پاول، موزه فیلم، موزه باستان‌شناسی و خانه کهن اپرا نیز از دیگر بهترین و مشهورترین جاذبه‌های گردشگری در این منطقه می‌باشد که شما می‌توانید در لیست بازدید خود، اسم این جاذبه‌ها را نیز اضافه کرده و از این طریق یکی از فراموش نشدنی و پربارترین سفرها و بازدیدهای خود را به ثمر برسانید.

جاذبه های دیدنی در منطقه برنهایم فرانکفورت - یوروپ تورز

بهترین زمان بازدید از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت

یکی از مهمترین و رایج‌ترین دغدغه‌های بسیاری از توریست‌ها و گردشگران، بازدید در یکی از بهترین و مناسب‌ترین زمان از منطقه برنهایم فرانکفورت می‌باشد. توجه داشته باشید که شهر فرانکفورت از شرایط آب و هوایی معتدلی برخوردار است به طوری که در تابستان‌ها از آب و هوای گرم و در زمستان‌ها از شرایط آب و هوایی سردی برخوردار بوده و اگر دوست دارید تا در یکی از خلوت‌ترین زمان‌های ممکن از این منطقه بازدید داشته باشید، بایستی فصل زمستان را در اولویت‌های خود قرار دهید که با کاهش تعداد گردشگران ورودی به منطقه برنهایم شهر فرانکفورت، شاهد کاهش قیمت هتل‌ها نیز خواهیم بود.

البته بسیاری از گردشگران بر این باورند که فصل بهار یکی از بهتری فصل‌ها برای بازدید بوده و شما نیز می‌توانید در تعطیلات سال نو پیش روی خود، سفری را به سوی فرانکفورت و بازدید از این منطقه داشته باشید. در نظر داشته باشید که برای گذراندن یکی از بهترین و فراموش نشدنی‌ترین لحظات، حتما سعی کنید بهترین زمان را با توجه به اوقات فراغت خود، انتخاب کرده و سفرتان را شکل دهید.

بهترین زمان بازدید از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت - یوروپ تورز

بازارهای هفتگی منطقه برنهایم شهر فرانکفورت

یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری منطقه برنهایم فرانکفورت را بازار هفتگی برنهایم تشکیل داده است که این بازار هفتگی از محبوبیت بسیار بالایی در میان گردشگران و مردم محلی این شهر برخوردار است چرا که شما می‌توانید انواع خوراکی، سبزیجات و اجناس دیگر را به راحتی در این بازار مشاهده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که امروزه بسیاری از گردشگران می‌توانند سوغاتی‌های مورد نظر خود را نیز به راحتی از همین بازار هفتگی تهیه و خریداری کنند.

اگر شما نیز قصد دارید تا در سفرتان به این شهر از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت بازدید داشته باشید، می‌توانید به راحتی از بازار هفتگی شروع کنید و با خرید سفرتان را آغاز کنید. همچنین در نظر داشته باشید که تا جایی که می‌توانید در این بازار برای خرید اجناس یا محصول مورد نظر خود، چانه زنی کنید تا قیمت کمتری را پرداخت کرده و از تخفیف‌های بی‌نظیری نیز برخوردار شوید.

بازارهای هفتگی منطقه برنهایم شهر فرانکفورت - یوروپ تورز

بازدید از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت با تور فرانکفورت

امروزه بسیاری از مجریان برگزار‌کننده تورهای فرانکفورت نیز بازدید از منطقه برنهایم فرانکفورت را در اولویت‌های خود قرار می‌دهند تا از این طریق یکی از بهترین و فراموش نشدنی‌ترین لحظات را برای گردشگران و توریست‌ها به ارمغان آورند. شما نیز این فرصت را از دست نداده و در یکی از بهترین تورهای این شهر شرکت کنید تا بتوانید با خیال راحت و به بهترین شکل ممکن از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت بازدید لازم و مناسب را داشته باشید.

بازدید از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت با تور فرانکفورت - یوروپ تورز

مدت زمان لازم برای بازدید از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت

اگر شما نیز به دنبال بازدید از منطقه برنهایم فرانکفورت هستید، می‌توانید یک روز کامل را برای بازدید از جاذبه‌های گردشگری، مراکز خرید و پیاده روی در منطقه برنهایم شهر فرانکفورت، اختصاص دهید. در نظر داشته باشید که شرکت در کنسرت‌های خیابانی نیز از دیگر مهمترین و محبوب‌ترین سرگرمی‌های موجود در این منطقه می‌باشد که بسیاری از گردشگران از آن نهایت لذت را دارند و شما نیز حتما در سفرتان، سعی کنید از تمام آیتم‌های سرگرمی و خوش گذرانی در این منطقه بهره‌مند شوید.

مدت زمان لازم برای بازدید از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت - یوروپ تورز

دسترسی راحت به منطقه برنهایم شهر فرانکفورت

دسترسی به منطقه برنهایم فرانکفورت نیز بسیار آسان و راحت می‌باشد به طوری که گردشگران می‌توانند با استفاده از نقشه گردشگری یا تابلوهای راهنمایی در سطح شهر، به راحتی خود را به این منطقه رسانده و لحظات بی‌نظیری را تجربه کنند. منطقه برنهایم شهر فرانکفورت از محله‌های شناخته شده در این شهر می‌باشد.

دسترسی راحت به منطقه برنهایم شهر فرانکفورت - یوروپ تورز

نکات مورد توجه در بازدید از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت

گردشگران و توریست‌هایی که قصد بازدید از منطقه برنهایم فرانکفورت را دارند می‌توانند قبل از سفر خود، نقشه راهنمای گردشگری این منطقه را مورد بررسی قرار داده و بهترین هتل و رستوران مورد نظر خود را مشخص کنند تا در بازدید خود وقت تلف نکنند و به بازدید از جاذبه‌های گردشگری بسیار باشکوه بپردازند. از مهمترین و اصلی‌ترین نکات مورد توجه در بازدید از منطقه برنهایم شهر فرانکفورت می‌توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • حتما در سفر خود به این منطقه دوربین عکاسی حرفه‌ای خود را به همراه داشته باشید تا بتوانید از زیباترین ساختمان‌ها و سنگفرش‌های خیابان‌ها تصاویر حیرت انگیزی را به ثبت برسانید.
 • توجه داشته باشید که در بازدید از این منطقه به هیچ عنوان مقررات و قوانین را پایمال نکنید چرا که در این صورت با برخورد شدید ماموران واقع خواهید شد.
 • حتما قبل از سفرتان به تاریخ ویزای گردشگری فرانکفورت توجه کرده و قبل از به پایان رسیدن وقت آن، اقدام به ترک کشور آلمان داشته باشید. برای اقامت در یکی از بهترین هتل‌های این شهر توصیه می‌کنیم که از قبل اقدام به رزرو اتاق مورد نظر خود داشته باشید چرا که هتل‌های این منطقه در بسیاری از روزهای سال مملو از گردشگر می‌باشد.

سوالات متداول منطقه برنهایم فرانکفورت

هتل های منطقه برنهایم چه نام دارند؟

هتل bornheimer hof hotel، هتل hotel alexander am zoo، هتل hotel arena am zoo، هتل hotel Amadeus frankfurt

رستوران های منطقه برنهایم چه نام دارند؟

رستوران apfelwein sulzer، رستوران struwwelpeter، رستوران restaurant francais

یکی از دیدنی های منطقه برنهایم چیست؟

یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین جاذبه‌های گردشگری منطقه برنهایم فرانکفورت را بازار هفتگی برنهایم تشکیل داده است که این بازار هفتگی از محبوبیت بسیار بالایی در میان گردشگران و مردم محلی این شهر برخوردار است چرا که شما می‌توانید انواع خوراکی، سبزیجات و اجناس دیگر را به راحتی در این بازار مشاهده کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!