مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست هایی که به دنبال بازدید از کشور اسپانیا هستند، بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا را نیز در اولویت های خود قرار می دهند تا از این طریق بتوانند سوغاتی و خرید مورد نظر خود را انجام دهند. شما نیز می توانید در هر فصلی از سال بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا را در اولویت های خود قرار دهید و بهترین و فراموش نشدنی ترین لحظات را برای خود رقم بزنید.

همچنین توجه داشته باشید که قبل از بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا آدرس و نشانی دقیق این مرکز خرید را در دست داشته باشید.

مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

آیا شما نیز به دنبال بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا در سفر خود به این شهر می باشید؟ آیا می دانید که مناسب ترین و بهترین زمان برای بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا کی خواهد بود؟ از شما دعوت می نماییم که مقاله پیش روی خود را تا پایان آن همراهی کنید و از این طریق بتوانید اطلاعات جالبی را در خصوص این مرکز خرید به دست آورید.

کشور اسپانیا یکی از دیدنی ترین و دوست داشتنی ترین کشورهای اروپایی می باشد که توانسته است با داشتن جاذبه های طبیعی و تاریخی خود، رتبه اول را در صنعت گردشگری از آن خود کند. یکی از پربازدید ترین مقاصد گردشگری در این کشور، بارسلونا می باشد که این شهر از قدیمی ترین و مشهورترین شهرهای این کشور بوده و بسیاری از گردشگران نیز در سفر خود به این کشور، بازدید از بارسلونا را در اولویت های خود قرار می دهند. توجه داشته باشید که شهر بارسلونا از دیدنی ترین شهرهای اسپانیا است که به داشتن مشهورترین و معروف ترین مراکز خرید خود شهرت دارد.

از معروف ترین و محبوب ترین این مراکز خرید می توان به مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا اشاره کرد. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد بهترین و مناسب ترین زمان بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا و نزدیک ترین جاذبه های توریستی و دیدنی به این مرکز خرید توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

بهترین زمان بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها دوست دارند تا در بازدید خود از این شهر، حتما سری به مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا زده و از مغازه ها و فروشگاه های بسیار متنوع آن نیز بازدید داشته باشند. مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا در سال 1993 ساخته شده است که با داشتن 35 هزار متر مربع مساحت خود، توانسته است 170 فروشگاه و مغازه را در دل خود جای دهد. مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا محصولات و اجناس بسیار متنوعی را عرضه می کند که از مهمترین آنها می توان به پوشاک مردانه، پوشاک زنانه، پوشاک بچه گانه، اسباب بازی، لوازم آرایشی، لوازم بهداشتی و کیف و غیره اشاره کرد.

اگر شما نیز دوست دارید تا در مناسب ترین و بهترین زمان ممکن ازاین مرکز خرید بازدید داشته باشید می توانید این فرصت را از دست نداده و هم اکنون سفرتان را به سوی این شهر شکل دهید چرا که شرایط آب و هوایی شهر بارسلونا در فصل بهار بسیار مساعد و مناسب می باشد و گردشگران می توانند نهایت لذت را از سفر خود به سوی این شهر داشته باشند. البته در نظر داشته باشید که تعداد گردشگران ورودی به این شهر و بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا نیز در فصل بهار به خصوص تعطیلات سال نو کمتر می باشد و این امر سبب می شود تا گردشگران به راحتی بتوانند از مغازه های مورد نظر خود بازدید لازم را داشته باشند.

مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

مدت زمان لازم برای بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

لازم است بدانید که بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا رایگان بوده و گردشگران و توریست ها برای بازدید خود هزینه ای را پرداخت نخواهند کرد. همچنین این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 صبح تا نه ونیم شب باز بوده و یکشنبه ها نیز تعطیلی می باشد. اگر شما نیز دوست دارید تا در سفرتان به این شهر از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا بازدید کنید می توانید به ساعات بازدید توجه لازم را داشته باشید و بر اساس آن برنامه ریزی لازم را انجام دهید.

اشاره به این نکته نیز بسیار ضروری است که مدت زمان لازم برای بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا در حدود 2 الی 3 ساعت می باشد که البته اگر بخواهید خریدی را از ین مرکز خرید داشته باشید، بایستی زمان بیشتری را برای این منظور کنار بگذارید. وجود بهترین رستوران ها و کافه ها در این مرکز خرید نیز از دیگر مهمترین موضوعاتی می باشد که توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را در بازدید از این مرکز خرید به سوی خود جذب کند و گردشگران می توانند برای استراحت خود، به یکی از این رستوران ها و کافه ها مراجعه کنند.

مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

آدرس و نشانی مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از گردشگران و مسافران به محض ورود به شهر بارسلونا نقشه گردشگری الکترونیکی این شهر را تهیه و آن را بر روی گوشی های هوشمند خود نصب می کنند تا بتوانند مقاصد گردشگری مورد نظر خود را بر روی این نقشه مشخص کرده و از این طریق دسترسی بسیار آسان و راحت تری را به این مرکز خرید داشته باشند. شما نیز می توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا، آن را بر روی نقشه مشخص کرده و از این طریق بازدید لازم را انجام دهید.

لازم است بدانید که تابلوهای راهنمای گردشگری نیز مسیر دسترسی به مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا را برای گردشگران فراهم نموده است با این حال شما می توانید قبل از بازدید خود، آدرس و نشانی دقیق این مرکز خرید را در دست داشته باشید تا بتوانید بدون معطلی و اتلاف وقت بهترین بازدید را شکل دهید. آدرس و نشانی مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا را می توانید به شکل زیر در دست داشته باشید:

 • آدرس مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا: Avinguda Diagonal, 557, 08029 Barcelona, Spain
مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا با تور بارسلونا

در سال های اخیر بسیاری از گردشگران و توریست ها برای بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا به دنبال شرکت در یکی از بهترین و مناسب ترین تورهای گردشگری این شهر هستند تا بتوانند بدون داشتن استرس از بابت دسترسی و بهترین زمان بازدید از این مرکز خرید، بازدید خود را شکل دهند. تورهای گردشگری نیز با در نظر گرفتن علاقه مندی گردشگران و مسافران خود، بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا را در اولویت های خود قرار داده اند تا از این طریق بهترین و جذاب ترین لحظات را برای گردشگران و مسافران به ارمغان آورند.

مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

نکات مورد توجه در بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا

گردشگران و مسافرانی که قصد بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا را دارند می توانند با در نظر گرفتن برخی از مهمترین و حساس ترین نکات، بازدید بسیار بی نظیری را داشته باشند. از مهمترین نکات مورد توجه در بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • حتما قبل از سفرتان به این شهر ویزای گردشگری را تهیه و در دست داشته باشید.
 • تا می توانید در هنگام خرید خود چانه زنی کنید تا بتوانید از تخفیف های بسیار خوبی نیز بهره مند شوید.
 • حتما قبل از بازدید آدرس و نشانی دقیق این مرکز خرید را در دست داشته باشید تا بتوانید بدون معطلی سفرتان را شکل دهید.
 • در هنگام خرید از اصل بودن محصولات مورد نظرتان نهایت اطمینان را داشته باشید.
مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

نزدیک ترین هتل ها به مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال اقامت در یکی از بهترین و بی نظیرترین هتل های نزدیک به مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا هستند تا از این طریق بتوانند جذاب ترین و فراموش نشدنی ترین لحظات را برای خود رقم بزنند. شما نیز می توانید این فرصت بسیار باشکوه را از دست نداده و حتما در یکی از مشهورترین و معروف ترین هتل های نزدیک به مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا بازدید لازم را داشته باشید. از نزدیک ترین هتل ها به مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • هتل کازا کامپر
 • هتل کیوریس
 • هتل سراس
مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

نزدیک ترین جاذبه های توریستی به مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا

اگر شما می خواهید علاوه بر بازدید از مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا از سایر جاذبه های گردشگری این شهر نیز بازدید کنید می توانید بهترین و جذاب ترین لحظات را برای خود رقم بزنند. همچنین در نظر داشته باشید که نزدیکی مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا به جاذبه های توریستی این شهر نیز از مهمترین و اصلی ترین نقاط قوت این مرکز خرید می باشد که مورد توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها واقع شده است. نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به این مرکز خرید عبارتند از:

 • کلیسای ساگرادا
 • خیابان لارامبلا
 • کاسا میلا
 • پارک گوئل
 • باری گوتیک
مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا

نزدیک ترین رستوران ها به مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا

مرکز خرید لیا دیاگونال بارسلونا با واقع شدن در نزدیکی بهترین و شیک ترین رستوران های این شهر توانسته است توجه بسیاری از بازدید کنندگان را به سوی خود جذب کند. لازم است بدانید که هر یک از نزدیک ترین رستوران ها به این مرکز خرید، با داشتن منوی لذیذ و خوشمزه خود توانسته است توجه هزاران گردشگر و مسافر را به سوی خود جذب کند. شما نیز می توانید قبل از سفرتان به این مرکز خرید لیستی از رستوران های نزدیک به این مرکز را در دست داشته باشید. از نزدیک ترین رستوران ها به مرکز خرید لیا دیاگونال شهر بارسلونا می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • رستوران لس ترس الکوئینا
 • رستوران ال آتریل
 • رستوران سینک سنتیتس

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!