با خوشمزه ترین غذا های اسپانیا آشنا شوید

با خوشمزه ترین غذا های اسپانیا آشنا شوید

غذا های اسپانیا، کشور اسپانیا یکی از کشور‌های توریستی است که سالانه توریست‌های زیادی به آن سفر می‌کنند. آشنایی با غذا‌های اسپانیایی می‌تواند یکی از …

غذا های اسپانیا: کشور اسپانیا یکی از کشور‌های توریستی است که سالانه توریست‌های زیادی به آن سفر می‌کنند. آشنایی با غذا‌های اسپانیایی می‌تواند یکی از مهم‌ترین مواردی باشد که شما قبل از سفر به این کشور باید بدانید. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره غذا‌های اسپانیایی صحبت کنیم و اطلاعات جالبی را درباره این موضوع در اختیار شما قرار دهیم.

با خوشمزه ترین غذاهای اسپانیا آشنا شوید | یوروپ تورز

آشنایی با غذا های اسپانیا

بنابراین در صورتی که شما هم جز افرادی هستید که قصد سفر به کشور اسپانیا را دارید به شما توصیه می‌کنیم حتماً این مطلب را به دقت مطالعه کنید.

پئیا یکی از غذا های مشهور شهر والنسیا

شهر والنسیا یکی از شهر‌های زیبای کشور اسپانیا است. این شهر بیشتر به واسطه غذا‌های محلی که در اختیار توریست‌ها قرار می‌دهد مشهور است. شما در این شهر می‌توانید رستوران‌های بسیار زیادی را مشاهده کنید که هر یک از آن‌ها انواع غذا‌های اسپانیایی را سرو می‌کنند. یکی از غذا‌های معروف شهر والنسیا پئیا است که جز محبوب‌ترین غذا‌های اسپانیایی به شمار می‌آید. این غذا معمولاً به دو شکل پخته می‌شود که هر یک از این دو روش می‌توانند یک غذای بسیار خوش طعم و خاص را در اختیار شما قرار دهند.

روش اول برای پخت این غذا با استفاده از خرگوش و مرغ است که یکی از خوشمزه‌ترین غذا‌های اسپانیایی را در اختیار شما قرار می‌دهد. روش دوم برای پخت این غذا نیز با استفاده از غذا‌های دریایی است که در صورت علاقه شما می‌توانید این غذا را با غذا‌های دریایی میل کنید که می‌تواند یکی از بهترین تجربه‌های شما باشد. یکی از نکات بسیار جالبی که باید درباره این غذا بدانید این است که برنج این غذا معمولاً با استفاده از زعفران رنگ می‌گیرد که باعث می‌شود تا طعم فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

پئیا یکی از غذا های مشهور شهر والنسیا | یوروپ تورز

پاتاتاس براواس از معروف ترین غذا های اسپانیایی

یکی از بهترین و معروف‌ترین غذا‌های اسپانیایی که در آن از سیب زمینی‌های بسیار تند استفاده شده است، امروزه مردم محلی کشور اسپانیا این سیب زمینی‌ها را با نام سیب زمینی شجاع می‌شناسند که به دلیل تندی این سیب زمینی‌ها این نام‌گذاری انجام شده است. سیب زمینی‌های مکعبی شکلی که در این غذا استفاده می‌شوند معمولاً سیب زمینی‌های سرخ شده هستند.

از مهم‌ترین عواملی که باعث خوشمزه‌تر شدن این سیب زمینی‌ها می‌شود سسی است که بر روی این سیب زمینی‌ها ریخته می‌شود. معمولاً در رستوران‌های مختلف شما می‌توانید سس‌های متفاوتی را بر روی این سیب زمینی‌ها مشاهده کنید. پاتاتاس براواس مانند ساندویچ‌های ایرانی است چرا که بسیاری از مردم محلی کشور اسپانیا ادعا دارند که این غذا از غذا‌های اسپانیایی به شمار می‌آید که هر چه محل پخت آن کثیف‌تر باشد خوشمزه‌تر است و این دقیقاً احساسی است که ایرانیان نسبت به ساندویچ‌های به اصطلاح کثیف دارند.

پاتاتاس براواس از معروف ترین غذا های اسپانیایی | یوروپ تورز

سوپ خوشمزه گازپاچو

این سوپ از جمله غذا‌های اسپانیایی به شمار می‌آید که در آن از گوجه فرنگی استفاده شده است. این سوپ از جمله غذا‌های سرد اسپانیای است که معمولاً در بسیاری از رستوران‌ها به عنوان پیش غذا سرو می‌شود. شاید اولین موضوعی که درباره سوپ گازپاچو برای هر شخصی عجیب باشد مسأله سرد بودن این سوپ است که در عین سرد بودن طعم بی‌نظیری دارد و همین موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از توریست‌هایی که به کشور اسپانیا سفر می‌کنند حتماً این غذا را میل کنند. علاوه بر این مردم محلی کشور اسپانیا نیز علاقه بسیار زیادی به این سوپ دارند.

این غذا یکی از غذا‌های اسپانیایی است که در فصل‌های گرم طرفداران آن چند برابر می‌شوند و شما با یک گردش کوچک مشاهده خواهید کرد که در سراسر نقاط شهر‌های مختلف کشور اسپانیا مردم در حال صرف این سوپ به عنوان یک پیش غذا و یا میان وعده هستند. در این سوپ از مقدار زیادی گوجه فرنگی، کمی فلفل، سیر، نان و مقدار زیادی روغن زیتون استفاده شده است که آن را تبدیل به یک میان وعده بسیار خوشمزه کرده است.

سوپ خوشمزه گازپاچو | یوروپ تورز

پیمینتوس د پادرون از جذاب ترین غذا های اسپانیایی

بدون شک یکی از ساده‌ترین و جذاب‌ترین غذا‌های اسپانیایی که شما در سفر به کشور اسپانیا می‌توانید آن را میل کنید پیمینتوس د پادرون است که یک غذای فوق‌العاده ساده به شمار می‌آید. در واقع این شامل یک بشقاب پر از فلفل است که با استفاده از نمک سرخ شده‌اند. فلفل‌هایی که در این غذا به کار گرفته می‌شوند معمولاً فلفل‌های شیرین و یا معمولی هستند که این موضوع باعث می‌شود تا افرادی که علاقه زیادی به غذا‌های تند ندارند نیز بتوانند این غذای فوق‌العاده خوش طعم را میل کنند.

البته یک نکته بسیار جذاب درباره این غذا وجود دارد و آن این است که ممکن است در میان فلفل‌هایی که در غذای شما استفاده شده‌اند یک فلفل تند نیز وجود داشته باشد. این موضوع هیجان خوردن این غذا را برای شما بسیار افزایش می‌دهد. در حال حاضر این غذا جز یکی از پرطرفدارترین غذا‌های اسپانیایی به شمار می‌آید که معمولاً توریست‌هایی که به کشور اسپانیا سفر می‌کنند حتماً آن را امتحان می‌کنند.

پیمینتوس د پادرون از جذاب ترین غذا های اسپانیایی | یوروپ تورز

تورتیلا اسپانولا یک املت خوشمزه اسپانیایی

یکی از غذا‌های خوش طعم دیگری که می‌توانید در سفر به کشور اسپانیا آن را امتحان کنید تورتیلا اسپانولا است که یک املت اسپانیایی به شمار می‌آید. در این املت از میزان زیادی سیب زمینی استفاده شده است که باعث خوشمزه‌تر شدن این املت می‌شود.

اگر به رستوران‌های کشور اسپانیا مراجعه کنید به راحتی می‌توانید این غذا را سفارش داده و میل کنید. توجه داشته باشید که معمولاً در کنار این املت نان‌هایی که بر روی آن‌ها لایه‌ای از گوجه قرار دارد برای شما سرو می‌شود که باعث خوشمزه‌تر شدن تورتیلا اسپانولا می‌شود. در صورتی که شما هم جزء افرادی هستید که قصد دارید به کشور اسپانیا سفر کنید به شما توصیه می‌کنیم این غذا را حتماً امتحان کنید و تجربه میل کردن آن در وعده صبحانه را از دست ندهید.

تورتیلا اسپانولا یک املت خوشمزه اسپانیایی | یوروپ تورز

کرما کاتالانا یک دسر فوق العاده اسپانیایی

اگر شما هم علاقه‌مند به آشنایی با غذا‌های اسپانیایی هستید به شما توصیه می‌کنیم حتماً در سفر به این کشور کرما کاتالانا را امتحان کنید. این دسر فوق‌العاده خوشمزه یکی از محبوب‌ترین دسر‌های کشور اسپانیا به شمار می‌آید که در میان مردم محلی این کشور از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است و توریست‌هایی که به کشور اسپانیا سفر می‌کنند نیز معمولاً حداقل یک بار آن را امتحان می‌کنند.

این دسر بی‌نظیر یکی از غذا‌های محلی منطقه کاتالان در کشور اسپانیا به شمار می‌آید و شما در هر رستورانی در این منطقه می‌توانید آن را سفارش دهید. یکی از دلایل بسیار مهمی که باعث خوشمزه‌تر شدن این دسر می‌شود استفاده از سس استارد بر روی آن است که یک لایه شکر کاراملی نیز بر روی آن کشیده می‌شود و یک طعم فوق‌العاده را به وجود می‌آورد.

کرما کاتالانا یک دسر فوق العاده اسپانیایی | یوروپ تورز

بوکادیو یک ساندویچ بسیار خوشمزه اسپانیایی

اگر به دنبال یک غذای ساده و در عین حال خوشمزه در کشور اسپانیا هستید به شما توصیه می‌کنیم به هیچ وجه بوکادیو را از دست ندهید. این ساندویچ یکی از غذا‌های اسپانیایی به شمار می‌آید که در هر منطقه‌ای از این کشور می‌توانید آن را میل کنید. این ساندویچ خوش مزه به شکلی بسیار خاص تهیه می‌شود و دارای طعم‌های مختلفی است که هر یک از آن‌ها می‌توانند یک تجربه بی‌نظیر را برای شما به وجود بیاورند.

بوکادیو ماهی سرخ شده یکی از محبوب‌ترین انواع این ساندویچ به شمار می‌آید که افرادی که علاقه‌مند به غذا‌های دریایی هستند می‌توانند این ساندویچ را سفارش داده و میل کنند. در صورتی که قصد دارید طعم‌های دیگری را امتحان کنید  و یا این که علاقه زیادی به طعم ماهی ندارید می‌توانید بوکادیو گوشت وبوکادیو ژامبون و پنیر را نیز امتحان کنید که این دو ساندویچ نیز از محبوب‌ترین انواع بوکادیو به شمار می‌آیند.

بوکادیو یک ساندویچ بسیار خوشمزه اسپانیایی | یوروپ تورز

چوروس از خوشمزه ترین غذا های اسپانیایی

یک میان وعده بی‌نظیر که شما می‌توانید آن را در اکثر شهر‌های کشور اسپانیا میل کنید. این میان وعده بی‌نظیر از جمله محبوب‌ترین غذا‌های اسپانیایی به شمار می‌آید که دارای طرفداران زیادی در میان توریست‌ها و مردم محلی این کشور می‌باشد. این غذا در واقع شامل یک خمیر سرخ کرده است که به شکل سوسیس بریده شده است و بر روی آن نیز پودر شکر ریخته شده است که باعث می‌شود تا این میان وعده بسیار خوشمزه شود.

امروزه شما می‌توانید در تمامی خیابان‌های کشور اسپانیا این میان وعده خوشمزه را خریداری کرده و میل کنید. یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند بر روی خوش مزه‌تر شدن این میان وعده تأثیر‌گذار باشد میل کردن آن همراه با شکلات مایع است که این میان وعده را بسیار خوش مزه‌تر می‌کند و تجربه بی‌نظیری را برای شما به وجود می‌آورد.

چوروس از خوشمزه ترین غذا های اسپانیایی | یوروپ تورز

کروکتاس یکی دیگر از غذا های اسپانیایی

سس بشامل از جمله سس‌های بسیار محبوب به شمار می‌آید که در تعداد زیادی از غذا‌های اسپانیایی استفاده می‌شود. کروکتاس یکی از غذا‌های اسپانیایی است که در واقع شامل تیوپ‌هایی از این سس به شمار می‌آید. تیوپ‌هایی که با این سس تهیه شده‌اند با استفاده از آرد سوخاری و روغن سرخ می‌شوند و به شکل سوخاری در می‌آیند.

این غذا یک غذای بسیار خوش طعم است که مردم محلی کشور اسپانیا علاقه بسیار زیادی به آن دارند و معمولاً به توریست‌هایی که به این کشور سفر می‌کنند نیز آن را توصیه می‌کنند. این غذای خوش طعم دارای انواع مختلفی است که هر یک از آن‌ها می‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند. یکی از محبوب‌ترین انواع این غذا کروکتاسی است که با استفاده از ماهی کاد شور تهیه شده است و طعم بی‌نظیری دارد.

کروکتاس یکی دیگر از غذا های اسپانیایی | یوروپ تورز

با چوریزو یکی از غذا های اسپانیایی خاص آشنا شوید

گوشت نمک سود معمولاً یکی از غذا‌های محبوب در هر کشوری به شمار می‌آید، این موضوع در کشور اسپانیا نیز صدق می‌کند و چوریزو که در واقع یک تکه گوشت نمک سود است که ادویه‌های متنوعی در تهیه آن استفاده شده است از غذا‌های اسپانیایی بسیار مشهور و محبوب است. شما می‌توانید این غذا را هم به صورت حاضری و بسته‌بندی شده و هم به صورت محلی و از طریق رستوران‌ها تهیه کنید.

یک نکته بسیار جالب که باید درباره این غذا بدانید این است که ادویه‌هایی که در این گوشت نمک سود شده به کار گرفته می‌شوند ادویه‌های مختلفی هستند و طعم‌های مختلفی را به این غذا می‌بخشند که شما می‌توانید هر کدام از طعم‌های مختلف آن را برای خود تهیه کرده و میل کنید. نکته دیگری که شاید درباره این غذای اسپانیایی برای شما جالب باشد این است که معمولاً در رستوران‌های کشور اسپانیا این قطعه گوشت نمک سود شده جز دسر‌ها و یا پیش غذا‌های رستوران‌ها به شمار می‌آید و غذای اصلی نیست.

با چوریزو یکی از غذا های اسپانیایی خاص آشنا شوید | یوروپ تورز

پن دی کالاتراوا

برای علاقه‌مندان به غذا‌های اسپانیایی بدون شک آشنایی با دسر‌های اسپانیایی نیز می‌تواند بسیار مفید باشد. شما در سفر به کشور اسپانیا ممکن است علاقه‌مند باشید که شیرینی‌های این کشور را نیز امتحان کنید. پن دی کالاتراوا یکی از شیرینی‌های بسیار محبوب کشور اسپانیا به شمار می‌آید که امتحان کردن آن تجربه‌ای بی‌نظیر را برای شما به ارمغان می‌آورد. این خوراکی یک خوراکی شیرین است که در آن از شیر و تخم مرغ و همینطور شکر استفاده شده است. بعد از آن که این شیرینی به پخت کامل رسید بر روی آن مقداری کارامل ریخته می‌شود که باعث می‌شود تا طعم فوق‌العاده خوش مزه‌ای را پیدا کند.

پن دی کالاتراوا | یوروپ تورز

گراتن مرغ دودی غذایی مورد علاقه برای ایرانیان

یکی از بهترین غذا‌های اسپانیایی که می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای ایرانیان باشد گراتن مرغ دودی است که شباهت بسیار زیادی با ذائقه ایرانیان دارد و به همین دلیل نیز معمولاً توریست‌های ایرانی که به کشور اسپانیا سفر می‌کنند حتماً این غذا را امتحان می‌کنند. گراتن مرغ دودی یکی از غذا‌های اسپانیایی به شمار می‌آید که شما می‌توانید آن را در سراسر نقاط مختلف این کشور میل کنید. مردم محلی این کشور علاقه بسیار زیادی به این غذا دارند و معمولاً آن را در وعده‌های غذایی هفتگی خود قرار می‌دهند.

گراتن مرغ دودی غذایی مورد علاقه برای ایرانیان | یوروپ تورز

سوالات متداول غذا های اسپانیا

یکی از بهترین سوپ های کشور اسپانیا چیست؟

سوپ خوشمزه گازپاچو، این سوپ از جمله غذا‌های اسپانیایی به شمار می‌آید که در آن از گوجه فرنگی استفاده شده است. این سوپ از جمله غذا‌های سرد اسپانیای است که معمولاً در بسیاری از رستوران‌ها به عنوان پیش غذا سرو می‌شود.

یکی از ساده ترین غذاهای کشور اسپانیا چیست؟

بدون شک یکی از ساده‌ترین و جذاب‌ترین غذا‌های اسپانیایی که شما در سفر به کشور اسپانیا می‌توانید آن را میل کنید پیمینتوس د پادرون است که یک غذای فوق‌العاده ساده به شمار می‌آید.

یکی از محبوب ترین غذاهای کوشتی اسپانیا چیست؟

گوشت نمک سود معمولاً یکی از غذا‌های محبوب در هر کشوری به شمار می‌آید، این موضوع در کشور اسپانیا نیز صدق می‌کند و چوریزو که در واقع یک تکه گوشت نمک سود است که ادویه‌های متنوعی در تهیه آن استفاده شده است از غذا‌های اسپانیایی بسیار مشهور و محبوب است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!