معرفی و آشنایی با صومعه پدرالبس بارسلونا

معرفی و آشنایی با صومعه پدرالبس بارسلونا

صومعه پدرالبس بارسلونا، یکی از دیدنی‌ترین و قدیمی‌ترین جاذبه‌های گردشگری و توریستی در این شهر به شمار می‌آید که با داشتن معماری بسیار باشکوه و …

صومعه پدرالبس بارسلونا، یکی از دیدنی‌ترین و قدیمی‌ترین جاذبه‌های گردشگری و توریستی در این شهر به شمار می‌آید که با داشتن معماری بسیار باشکوه و بی‌نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کرده است. لازم است بدانید که صومعه پدرالبس شهر بارسلونا در لیست بازدیدی بسیاری از تور‌های گردشگری این شهر واقع شده است و شما نیز می‌توانید با توجه به علاقه خود، در یکی از بهترین و مناسب‌ترین این تور‌ها شرکت کرده و آن ررزرو کنید.

صومعه پدرالبس بارسلونا | یوروپ تورز

صومعه پدرالبس بارسلونا

آیا شما نیز به دنبال بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا هستید؟ آیا می‌دانید که بهترین و مناسب‌ترین زمان برای بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا کی می‌باشد؟ ما را تا آخر مقاله پیش روی خود همراهی کنید تا اطلاعات بسیار جالبی را در مورد صومعه پدرالبس بارسلونا به دست‌آورید.

شهر بارسلونا یکی از دیدنی‌ترین و دوست داشتنی‌ترین شهر‌های اسپانیا می‌باشد که شما می‌توانید آثار تاریخی و طبیعی بسیار جذابی را در این شهر مورد مشاهده قرار دهید. توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها به دنبال بازدید از جاذبه‌های گردشگری این شهر هستند که یکی از مهمترین و مشهورترین جاذبه‌های گردشگری این شهر را صومعه پدرالبس شهر بارسلونا تشکیل داده است.

صومعه پدرالبس شهر بارسلونا یکی از شگفت انگیز‌ترین و قدیمی‌ترین صومعه‌های این شهر می‌باشد که به داستن معماری گوتیک کاتالان خود توانسته است توجه هزاران گردشگر را به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که این صومعه در یک پارک کوچک واقع شده است و اطراف آن را درختان و بوته‌های بسیار دیدنی احاطه کرده است. این صومعه در سال ۱۳۲۶ میلادی تأسیس شده است و با داشتن یک ساختمان سه طبقه‌ای خود، مکان بسیار مناسبی را برای استراحت راهبه‌ها فراهم کرده بود.

شما نیز می‌توانید این فرصت را از دست نداده و حتماً در سفرتان به این شهر بازدید از این صومعه را در اولویت‌های خود قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد این صومعه توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

بهترین زمان بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا

امروزه یکی از مهمترین و اصلی‌ترین دغدغه‌های بسیاری از گردشگران و توریست‌ها در هنگام بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا، بهترین و مناسب‌ترین زمان بازدید از این صومعه می‌باشد. توجه داشته باشید که این کلیسا در نزد مردم محلی این شهر نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و مردم این شهر سعی بر آن دارند تا در روز‌های آخر هفته بازدیدی را از این مکان داشته باشند.

اگر شما نیز دوست دارید تا در سفرتان به این شهر حتماً از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا نیز بازدید کنید، می‌توانید هر فصلی از سال را انتخاب کرده و سفر خود را شکل دهید. توجه داشته باشید که فصل بهار و پاییز بهترین و مناسب‌ترین زمان بازدید از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا می‌باشد که گردشگران و مسافران می‌توانند با توجه به اوقات فراغت خود، یکی از فصل‌های سال را انتخاب کرده و از این طریق سفر بسیار باشکوهی را تجربه کنید. همچنین در نظر داشته باشید که اگر دوست دارید تا در خلوت‌ترین زمان ممکن از این صومعه بازدید لازم را داشته باشید می‌توانید فصل زمستان را برای این منظور انتخاب کنید.

مدت زمان بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا

مسافران و گردشگرانی که قصد دارند تا در سفر خود به این شهر بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا را در اولویت‌های خود قرار دهند، می‌توانند مدت زمان مناسبی را برای بازدید از قسمت‌های مختلف این مکان کنار بگذارید. مدت زمانی که بایستی برای بازدید از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا صرف کنید در حدود یک الی دو ساعت می‌باشد که شما نیز می‌توانید با توجه به اوقات فراغت خود بهترین و به یادماندنی‌ترین بازدید را داشته باشید. بازدید از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا رایگان بوده و گردشگران و توریست‌ها می‌توانند بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای به راحتی از این صومعه بازدید لازم را انجام دهید.

همچنین اشاره به این نکته ضروری است که باغ‌ها و درختان بسیار مختلف در اطراف این صومعه سبب شده است تا فضای بسیار بی‌نظیر و جذابی برای گردشگران به وجود آورد. همچنین فضای اطراف این صومعه سبب شده است تا گردشگران و توریست‌ها عکاس‌های بسیار مناسب و جذابی را از این فضا به ثبت رسانده و بتوانند آلبوم گردشگری خود را زیباتر کنند.

آدرس و دسترسی به صومعه پدرالبس بارسلونا

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست‌هایی که به شهر بارسلونا سفر می‌کنند، به محض ورود خود به این شهر نقشه گردشگری و توریستی آن را تهیه کرده و از این طریق جاذبه‌های گردشگری مورد نظر را بر روی این نقشه مشخص کرده و دسترسی بسیار راحتی را به سوی این جاذبه‌های گردشگری داشته باشند. شما نیز می‌توانید در هنگام سفرتان به بارسلونا، نقشه الکترونیکی این شهر را بر روی گوشی خود نصب کرده و از این طریق دسترسی بسیار راحتی را به صومعه پدرالبس بارسلونا داشته باشید. آدرس و نشانی دقیق صومعه پدرالبس شهر بارسلونا می‌توان به شکل زیر اشاره کرد:

 • آدرس صومعه پدرالبس شهر بارسلونا: Baixada del Monestir, 9, 08034 Barcelona, Spain
 • تلفن: 34932563434
آدرس و دسترسی به صومعه پدرالبس بارسلونا | یوروپ تورز

نزدیک ترین هتل ها به صومعه پدرالبس شهر بارسلونا

صومعه پدرالبس بارسلونا با نزدیکی خود به بهترین و لوکس‌ترین هتل‌ها و مراکز اقامتی، توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کرده است. در نظر داشته باشید که هر یک از هتل‌های نزدیک این صومعه از بهترین و بی‌نظیرترین امکانات و خدمات برخوردار می‌باشد که شما نیز می‌توانید در یکی از بهترین این هتل‌ها اقامت کرده و از این طریق بهترین و جذاب‌ترین لحظات را برای خود به ارمغان‌آورید. از نزدیک‌ترین هتل‌ها به صومعه پدرالبس شهر بارسلونا می‌توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • هتل sairmont rey juan carlos l
 • هتل sofia
 • هتل HOTEL BONANOVA PARK

نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به صومعه پدرالبس شهر بارسلونا

توجه داشته باشید که صومعه پدرالبس بارسلونا در نزدیکی بهترین و جذاب‌ترین جاذبه‌های گردشگری و توریستی این شهر واقع شده است که شما نیز می‌توانید بعد از بازدید از این صومعه، سایر جاذبه‌های گردشگری را نیز مورد بازدید قرار داده و از این طریق لحظات بسیار جذاب و بی‌نظیری را برای خود به ارمغان‌آورید.

توجه داشته باشید که نزدیکی صومعه پدرالبس شهر بارسلونا به سایر جاذبه‌های گردشگری به صومعه یکی از مهمترین و اصلی‌ترین نقاط قوت این صومعه بوده که گردشگران و مسافران می‌توانند در صورت علاقه‌مندی از این جاذبه‌ها نیز بازدید داشته باشند. از مهمترین و نزدیک‌ترین جاذبه‌های دیدنی و توریستی به صومعه پدرالبس شهر بارسلونا می‌توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • پارک سروانتس
 • ورزشگاه نیوکمپ
 • خیابان سانتس
 • مرکز خرید لیا دیاگونال
 • مرکز خرید گرن ویا 2
 • کازا باتیو

نزدیک ترین رستوران ها به صومعه پدرالبس بارسلونا

لازم است بدانید که گردشگران و مسافران بعد از بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا دوست دارند تا از نزدیک‌ترین و بهترین رستوران‌ها به این صومعه بازدید داشته و از این طریق بهترین و بی‌نظیرترین لحظات را برای خود رقم بزنند. هر یک از رستوران‌های نزدیک به صومعه پدرالبس شهر بارسلونا با داشتن منوی لذیذ و بی‌نظیر خود توانسته است توجه هر گردشگری و توریستی را به سوی خود جلب کند.

همچنین می‌توانید قبل از سفرتان به این مکان لیستی از نزدیک‌ترین رستوران‌ها به صومعه پدرالبس شهر بارسلونا را در دست داشته باشید تا از این طریق بعد از سفر خود، بهترین و بی‌نظیرترین غذا‌های این شهر را میل کنید. از نزدیک‌ترین رستوران‌ها به صومعه پدرالبس شهر بارسلونا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رستوران el mercader de leixample
 • رستوران can kenji
 • رستوران vivanda

بازدید از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا با تور اسپانیا

امروزه بسیاری از مجریان آژانس‌های مسافرتی به دنبال برگزاری بهترین و بی‌نظیرترین تور‌های گردشگری را به سوی این شهر هستند. همچنین بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا در لیست اولویت‌های این مجریان گردشگری می‌باشد که شما نیز می‌توانید برای بازدید از این مکان به راحتی در یکی از بهترین تور‌های گردشگری و توریستی شرکت کرده و از این طریق بهترین و بی‌نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان‌آورید.

اگر شما نیز می‌خواهید در بهترین و مناسب‌ترین زمان ممکن از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا بازدید لازم را داشته باشید، می‌توانید این فرصت طلایی و بی‌نظیر را از دست نداده هم اکنون در یکی از بهترین این تور‌های گردشگری شرکت کرده و از این طریق لحظات فراموش نشدنی و به یادماندنی را برای خود رقم بزنید.

نکات مورد توجه در بازدید از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا

اگر شما نیز قصد دارید تا در سفرتان به کشور اسپانیا، حتماً بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا را در اولویت‌های خود قرار دهید می‌توانید به برخی از مهمترین و حساس‌ترین نکات توجه لازم را داشته باشید. از مهمترین و اصلی‌ترین نکات مورد توجه در بازدید از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا می‌توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • حتما قبل از سفرتان به این شهر ویزای گردشگری و توریستی خود را در دست داشته باشید تا بتوانید بهترین بازدید را از این شهر و صومعه داشته باشید.
 • لازم است بدانید که پوشش بسیار مناسبی را برای بازدید ازاین صومعه بر تن داشته باشید.
 • از ثبت یادگاری و نقاشی بر روی دیواره ها و ستون مختلف این ساختمان خودداری کنید.
 • قبل از بازدید خود حتما در مورد تاریخچه و معماری این صومعه اطلاعات لازم را به دست آورید.
 • برای بازدید از این صومعه حتما آدرس و دسترسی آن را در دست داشته باشید تا بتوانید در کم ترین زمان ممکن بازدید لازم را داشته باشید. 
نکات مورد توجه در بازدید از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا | یوروپ تورز

سوالات متداول صومعه پدرالبس بارسلونا

سبک معماری صومعه پدرالبس بارسلونا چیست؟

صومعه پدرالبس شهر بارسلونا یکی از شگفت انگیز‌ترین و قدیمی‌ترین صومعه‌های این شهر می‌باشد که به داستن معماری گوتیک کاتالان خود توانسته است توجه هزاران گردشگر را به سوی خود جذب کند.

بهترین زمان برای بازدید از صومعه پدرالبس بارسلونا، چه زمانی است؟

فصل بهار و پاییز بهترین و مناسب‌ترین زمان بازدید از صومعه پدرالبس شهر بارسلونا می‌باشد.

آدرس صومعه پدرالبس بارسلونا کجاست؟

آدرس صومعه پدرالبس شهر بارسلونا: Baixada del Monestir, 9, 08034 Barcelona, Spain

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!