سفر به مونیخ

سفر به مونیخ

برای سفر به مونیخ دانستن اطلاعاتی در مورد این شهر و فرهنگ و مردم آن بسیار می تواند به شما در داشتن یک سفر جذاب با تور مونیخ و یا تور اروپا کمک کند. در این متن به بررسی اطلاعات لازم برای سفر به مونیخ می پردازیم و هر آنچه که لازم است برای سفر بدانید را به شما می گوییم.

مونیخ

مونیخ جزء شهرهای بزرگ کشور آلمان به‌حساب می‌آید. موقعیت مکانی این شهر بر روی رودی به نام ایسار و در شمال کوه معروف آلپ می‌باشد. بسیاری از افراد این شهر را برای مهاجرت در نظر می‌گیرند و علت آن نیز امکانات تفریحی و رفاهی موجود در آن می‌باشد که این شهر را چهارمین شهر برتر دنیا کرده است. بیشتر افراد و مردم شهر برای رفت و آمد خود در سطح شهر از مترو و مخصوصاً دوچرخه استفاده می‌کنند. دوچرخه‌سواری در این شهر شامل قوانینی می‌شود که باید آن‌ها رعایت شود. شهر مونیخ در جنوب کشور آلمان به داشتن جاذبه‌های فراوان شهرت دارد. در ادامه به این مکان‌های دیدنی که می‌توانید در سفر به مونیخ از آن‌ها دیدن کنید، می‌پردازیم.

مونیخ
مونیخ

کاخ رزیدنس

از جمله مکان های دیدنی که می توانید در سفر به مونیخ با تور مونیخ و یا تور اروپا از آن دیدن کنید، کاخ رزیدنس است که یکی از زیباترین کاخ ها در قاره ی اروپا می باشد. اگر می خواهید از این کاخ دیدن نمایید، بهتر است که برای این کار چند ساعت وقت در نظر بگیرید تا از سه بخش متفاوت این کاخ زیبا دیدن کنید. کاخ رزیدنس شامل موزه ها و آثار زیباییست که از زمان حکومت دوک ها در این شهر باقی مانده است.

کاخ رزیدنس
کاخ رزیدنس

کلیسای جامع بانوی ما

این کلیسا با معماری جالب و البته وسعت زیادش مورد توجه گردشگران واقع شده است. بلندی این کلیسا تا 40 متر و وسعت عرضی این بنا تا 109 متر می رسد. آنچه باعث حیرت انگیز بودن این کلیسا شده است، رد پایی منصوب به شیطان است که در ایوان این کلیسا وجود دارد. وجود دو برج 100 متری و یک فضای سبز که با مجسمه های زیبا تزئین شده است به چشم نوازی این کلیسا افزوده است.

کلیسای جامع بانوی ما
کلیسای جامع بانوی ما

تالار جدید شهر

این بنا که متعلق به بیش از 100 سال پیش می باشد، از نمادهای شهر مونیخ محسوب می شود که در سفر به مونیخ می توانید از آن دیدن نمایید. با بازدید از این بنا می توانید از میدان معروف شهر مونیخ نیز دیدن کنید. زیرا این تالار نمایی به میدان نیز دارد. علاوه بر تمامی این ها آنچه که باعث جلب توجه افراد به این تالار شده است، یک نمایشگاه در برجی با ارتفاع 85 متریست که می توانید با بازدید از آن یک نمای زیبا از شهر مونیخ را مشاهده نمایید.

تالار جدید شهر
تالار جدید شهر

آب و هوا و بهترین زمان برای سفر به مونیخ

از اواسط ماه تیر تا اواسط ماه مرداد مونیخ در گرم‌ترین روزهای سال به سر می‌برد. در این مدت میانگین دمای هوا به 18 درجه می‌رسد که البته این گرما آزاردهنده نیست. ماه دی از سردترین زمان‌های این شهر می‌باشد که دما در این زمان به منفی یک درجه می‌رسد. بهترین زمان برای سفر به مونیخ با تور مونیخ و یا تور اروپا از نظر آب و هوا و البته خلوت بودن شهر در ماه‌های اسفند تا خردادماه می‌باشد. در این زمان‌ها علاوه بر مساعد بودن دمای هوا به علت متقاضی کم برای سفر به مونیخ هزینه‌ها نیز برای شما به صرفه‌تر می‌باشد. هرچه به تابستان نزدیک‌تر شویم، تعداد گردشگران نیز افزایش می‌یابد و این باعث بالاتر رفتن قیمت بلیط مونیخ و رزرو هتل می‌شود.

آب و هوا و بهترین زمان برای سفر به مونیخ
آب و هوا و بهترین زمان برای سفر به مونیخ

اقامت در شهر مونیخ

مونیخ جزء شهرهای گران محسوب می‌شود. بنابراین سفر به مونیخ یک سفر ارزان‌قیمت به‌حساب نمی‌آید. همان‌طور که گفتیم در ماه‌هایی که تعداد گردشگر در این شهر افزایش می‌یابد، هزینه‌ی هتل‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. از جمله ماه‌های پرهزینه برای سفر به مونیخ ماه شهریور می‌باشد. شما برای اقامت در شهر مونیخ می‌توانید چندین گزینه را بررسی کنید. شما می‌توانید در سفر به مونیخ در هاستل ها اقامت نمایید. می‌توانید یک اتاق شخصی انتخاب کرده و برای آن هزینه‌ی شبی در حدود 80 یورو بپردازید یا درصورتی‌که بخواهید یک اتاق مشترک داشته باشید، می‌توانید هزینه‌تان را تا شبی 24 یورو کاهش دهید.

از جمله امکانات هاستل ها داشتن صبحانه رایگان بوده که می‌توانید از آن بهره مند شوید. اگر بخواهید در هتل‌های این شهر اقامت کنید از ارزان‌ترین تا گران‌ترین هتل‌ها با هزینه‌ی 95 یورو به بالا موجود می‌باشد. اگر بخواهید که در سفر به مونیخ راحت باشید و درعین‌حال هزینه زیادی نیز نپردازید به جای پرداخت هزینه‌های بالای هتل‌های گران‌قیمت می‌توانید آپارتمان اجاره نمایید. هزینه ی اجاره واحد آپارتمان در هر شب در حدود 100 یورو می‌باشد.

تهیه ی بلیط مونیخ

برای سفر به مونیخ باید در ابتدا بلیط هواپیما برای سفر به مونیخ را تهیه نمایید. برای این کار می توانید از خدمات تور مونیخ و شرکت های مسافرتی استفاده نمایید. در نظر گرفتن زمان مناسب برای سفر می تواند نقش مؤثری در قیمت بلیط هواپیما برای سفر به مونیخ داشته باشد. علاوه بر این انتخاب نوع کلاس پرواز یا ایرلاین نیز در قیمت بلیط برای شما مؤثر خواهد بود. شما برای سفر به مونیخ می توانید مستقیم به فرودگاه بین المللی مونیخ پرواز داشته باشید. در ادامه به این فرودگاه می پردازیم.

فرودگاه مونیخ و اطلاعات پرواز

فرودگاه بین المللی مونیخ در 28 کیلیومتری شهر مونیخ و در سمت شمال شرقی این شهر واقع شده است. شما برای سفر به مونیخ می توانید از این فرودگاه استفاده نمایید. از جمله شرکت های هواپیمایی که به این فرودگاه پرواز دارند شرکت هواپیمایی امارات، لوفت هانزا و شرکت هواپیمایی ماهان می باشد. لوفت هانزا و ماهان از مبدأ فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران به سمت فرودگاه بین المللی مونیخ پرواز دارند.

فرودگاه مونیخ و اطلاعات پرواز
فرودگاه مونیخ و اطلاعات پرواز

مونیخ جزء شهرهای گران محسوب می‌شود بنابراین سفر به مونیخ یک سفر ارزان‌قیمت به‌حساب نمی‌آید. همان‌طور که گفتیم در ماه‌هایی که تعداد گردشگر در این شهر افزایش می‌یابد، هزینه‌ی هتل‌ها نیز افزایش پیدا می‌کند. از جمله ماه‌های پرهزینه برای سفر به مونیخ ماه شهریور می‌باشد. شما برای اقامت در شهر مونیخ می‌توانید چندین گزینه را بررسی کنید. شما می‌توانید در سفر به مونیخ در هاستل ها اقامت نمایید.

می‌توانید یک اتاق شخصی انتخاب کرده و برای آن هزینه‌ی شبی در حدود 80 یورو بپردازید یا درصورتی‌که بخواهید یک اتاق مشترک داشته باشید، می‌توانید هزینه‌تان را تا شبی 24 یورو کاهش دهید. از جمله امکانات هاستل ها داشتن صبحانه رایگان بوده که می‌توانید از آن بهره‌مند شوید. اگر بخواهید در هتل‌های این شهر اقامت کنید از ارزان‌ترین تا گران‌ترین هتل‌ها با هزینه‌ی 95 یورو به بالا موجود می‌باشد. اگر بخواهید که در سفر به مونیخ راحت باشید و درعین‌حال هزینه زیادی نیز نپردازید به‌جای پرداخت هزینه‌های بالای هتل‌های گران‌قیمت می‌توانید آپارتمان اجاره نمایید. هزینه ی اجاره واحد آپارتمان در هر شب در حدود 100 یورو می‌باشد.

فرودگاه مونیخ و اطلاعات پرواز
فرودگاه مونیخ و اطلاعات پرواز

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط آلمان، وقت سفارت آلمان، ویزای آلمان، تور آلمان و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!