09107636326 --- 021-88851080
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

سفر به ایتالیا

سفر به ایتالیا

سفر به ایتالیا یکی از آرزوهای بسیاری از افراد در ایران می باشد. ویزای ایتالیا و بلیط سفر به ایتالیا یکی از پرطرفدارترین انواع ویزاها و بلیط های تهیه شده در ایران می باشند. اگر شما نیز علاقه ی زیادی به سفر به ایتالیا با تور ایتالیا و تور اروپا دارید و دوست دارید که در یکی از تورهای ایتالیا شرکت کنید و از جاذبه های گردشگری فوق العاده زیبای این کشور دیدن کنید، حتماً این مطلب را مطالعه کنید تا با ویژگی های کشور ایتالیا و جاذبه ها و مکان های دیدنی این کشور بیشتر آشنا شوید و سفری بهتر را به این کشور داشته باشید.

کشور ایتالیا

ایتالیا کشوری است در قسمت‌های جنوبی قاره اروپا قرار گرفته و پایتخت این کشور شهر رم می‌باشد. بسیاری از شما با تاریخچه ی این کشور آشنایی دارید و می دانید که تاریخ این کشور به دوره ی رومیان قدیمی باز می‌گردد. کشور ایتالیا دارای سه بخش می‌باشد، مهم‌ترین و بزرگ‌ترین قسمت این کشور را شبه جزیره ایتالیا تشکیل می‌دهد که بر روی نقشه همانند یک چکمه می‌باشد و دو بخش دیگر نیز به ترتیب بخش‌های سیسیل و ساردنی می‌باشند. کشور ایتالیا کشوری است توسعه یافته که جزء کشورهای گروه هشت نیز به شمار می‌آید. واحد پولی کشور ایتالیا یورو می‌باشد که در سفر به ایتالیا حتماً باید پول خود را به این واحد پولی تغییر دهید.

کشور ایتالیا

کشور ایتالیا

مردم کشور ایتالیا

زبان رسمی مردم کشور ایتالیا زبان ایتالیایی می‌باشد که تقریباً بیشتر از ۹۵ درصد مردم به این زبان صحبت می‌کنند. کشور ایتالیا جزء کشورهایی است که بیشترین درصد پیروان دین مسیحیت را داراست و امروزه  تقریباً ۹۴ درصد از مردم این کشور پیرو دین مسیحیت هستند. کشور ایتالیا جمعیتی ۶۰ میلیون نفری را دارا می‌باشد. برخلاف بسیاری از کشورهای اروپایی خانواده ارزش بسیار زیادی در بین افراد دارد و تمامی افراد از کودکان تا افراد کهن‌سال ارزش بسیار زیادی را برای خانواده قائل هستند. شاید شما نیز درباره معماری فوق العاده ایتالیایی  شنیده‌اید، مردم کشور ایتالیا ارزش بسیار زیادی برای هنر و معماری قائل هستند و شما می‌توانید این علاقه را در ساختمان‌های ایتالیایی مشاهده کنید.

مردم کشور ایتالیا

مردم کشور ایتالیا

آب و هوای ایتالیا

از آن جایی که کشور ایتالیا کشوری بسیار وسیع و طویل می‌باشد می‌توانید در آن  آب و هوای مختلف و متفاوتی را مشاهده کنید. کشور ایتالیا کشوری چهار فصل می‌باشد به طوری که از شمال تا جنوب تغییرات آب و هوایی بسیار متفاوت می‌باشد. در ماه‌های دسامبر و مارس که فصل زمستان در کشور ایتالیا شروع می‌شود آب و هوا بسیار سرد و برفی می‌باشد و  زمستان‌هایی بسیار سنگین را در کشور ایتالیا شاهد هستیم. اما در قسمت‌های شمالی از کشور ایتالیا می‌توانید آب و هوایی فوق العاده معتدل را مشاهده کنید که محل بسیار مناسبی برای اقامت در سفر به ایتالیا می‌باشد. در دریاچه‌های شمالی کشور ایتالیا می‌توانید باغ‌های بسیار پربار زیتون را مشاهده کنید که به دلیل معتدل بودن آب و هوا به وجود آمده‌اند.

آب و هوای ایتالیا

آب و هوای ایتالیا

بهترین زمان سفر به ایتالیا

همان طور که گفته شد کشور ایتالیا کشوری چهار فصل می‌باشد و شما در هر زمانی می‌توانید با سفر به ایتالیا با تور ایتالیا و تور اروپا از جاذبه‌های گردشگری فوق العاده این کشور دیدن کنید. اما اگر قصد دارید که در یک فصل گران و در واقع در بهترین زمان به کشور ایتالیا سفر کنید ماه‌های آوریل تا ژوئن بهترین زمان برای سفر به ایتالیا می‌باشد. در این ماه‌ها آب و هوا فوق العاده گرم و معتدل می‌باشد و توریست‌های بسیار زیادی نیز به کشور سفر می‌کنند که می‌توانید از شلوغی و هیاهوی بسیار زیاد کشور ایتالیا نیز در این ماه‌ها لذت ببرید. سالانه مسابقات راگبی در کشور ایتالیا برگزار می‌شود که اگر علاقه دارید می‌توانید از آن‌ها دیدن کنید، اما اگر دوست دارید در زمانی از این کشور دیدن کنید که از شلوغی این مسابقات در امان باشید می‌توانید در اواخر ماه سپتامبر و ماه اکتبر سفر به ایتالیا را تجربه کنید.

بهترین زمان سفر به ایتالیا

بهترین زمان سفر به ایتالیا

جاذبه های گردشگری تاریخی ایتالیا

بی‌ شک شما نیز علاقه دارید که در سفر به ایتالیا از جاذبه‌های گردشگری ایتالیا دیدن کنید و از زیبایی‌های آن نهایت لذت را ببرید. یکی از جاذبه‌های تاریخی فوق العاده زیبای تاریخی کشور ایتالیا شهر باستانی و تاریخی هرکولانیوم می‌باشد، قدمت این شهر به ۲۰۰۰ سال قبل باز می‌گردد و بسیاری از مناطق آن به دلیل فوران کوه‌های آتشفشانی اطرافش از بین رفته است. قصر داسال یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری فوق العاده زیبای ایتالیا می‌باشد که در قرن ۱۵ ساخته شه است و فوق العاده زیبا می‌باشد که می‌توانید با سفر به ایتالیا از این قصر نیز دیدن کنید.

جاذبه های گردشگری تاریخی ایتالیا

جاذبه های گردشگری تاریخی ایتالیا

جاذبه های گردشگری طبیعی ایتالیا

یکی از جاذبه‌های طبیعی کشور ایتالیا که می‌توانید با سفر به ایتالیا از آن دیدن کنید، پارک ملی گرن پارادایز می‌باشد که دارای طبیعتی فوق العاده زیبا است و می‌توانید در این پارک به کوهنوردی نیز بپردازید. یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری فوق العاده زیبایی که می‌توانید با سفر به ایتالیا از آن دیدن کنید سواحل لاپلوسا می‌باشد که سالانه توریست‌های بسیار زیادی از آن دیدن می‌کنند و شما نیز می‌توانید در سفر به ایتالیا یک روز آرام را در این سواحل داشته باشید.

جاذبه های گردشگری طبیعی ایتالیا

جاذبه های گردشگری طبیعی ایتالیا

مراکز خرید ایتالیا

مرکز خرید La Rinascente یکی از بزرگ ترین مراکز خرید کشور ایتالیا می باشد که بسیاری از توریست هایی که سفر به ایتالیا را تجربه کرده اند از این مرکز خرید خریدهای خود را انجام داده اند. یکی دیگر از مراکز خرید بسیار بزرگ کشور ایتالیا که در سفر به ایتالیا حتماً باید از آن دیدن کنید و می توانید به خرید انواع محصولات بپردازید مرکز خرید Galleria Porta di Roma می باشد که دارای بیش از ۲۲۰ فروشگاه و مغازه می باشد. در این فروشگاه همچنین می توانید در رستوران ها و کافه هایی که وجود دارد به استراحت بپردازید.

مراکز خرید ایتالیا

مراکز خرید ایتالیا

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای ایتالیا

برای سفر به کشور ایتالیا نیاز دارید که در ابتدا ویزای ایتالیا را دریافت کنید. برای دریافت ویزای ایتالیا نیاز به مدارک زیر دارید:

  • اصل شناسنامه و کارت ملی به همراه یک کپی از آن ها که این مدارک برای تأیید هویت شما باید به مهر و امضای دادگستری و وزارت خارجه در آمده باشند.
  • ۷ قطعه عکس ۶ در ۴ که دارای پس زمینه سفید باشند و صورت شما به صورت کامل در آن مشخص باشد.
  • تمامی پاسپورت های قبلی به همراه پاسپورت فعلی شما که باید دارای حداقل سه ماه اعتبار باشد.
  • یک مدرک بانکی معتبر که نشان دهنده ی تمکن مالی شما برای سفر به ایتالیا می باشد.
  • مدارک شغلی و مدارک ازدواجتان در صورتی که قصد داشته باشید به همراه خانواده ی خود اقدام به سفر به ایتالیا کنید.
  • در پایان نیز اگر هنوز کارت پایان خدمت خود را نداشته باشید باید یک وثیقه نیز برای خود داشته باشید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

 آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط ایتالیا، وقت سفارت ایتالیا، ویزای ایتالیا، تور ایتالیا و تور اروپا میباشد. با ما در تماس باشید.۰۲۱۸۸۸۵۱۰۸۰

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

مطالب مرتبط

۰۶ بهمن ۱۳۹۷

هتل های ونیز شهر زیبا و شگفت انگیز ونیز در کشور اروپایی ایتالیا سالانه مقصد گردشگران متعددی ...

۲۵ آذر ۱۳۹۷

ویزای میلان اگر قصد سفر به شهر میلان ایتالیا را دارید خوب است که بدانید شما برای ...

۰۲ دی ۱۳۹۷

درباره ونیز ونیز یکی از شهرهای زیبای دنیا است که در کشور ایتالیا قرار دارد. این شهر ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

طراحی و اجرا یوروپ تورز

همین الان تماس بگیرید

درخواست ویزا
ثبت شماره از شما، تماس با ما