روادید نورنبرگ | معرفی – تصاویر – برسی کامل

روادید نورنبرگ | معرفی – تصاویر – برسی کامل

روادید نورنبرگ، روادید نورنبرگ برای کودکان بالای ۶ سال ۳۵ یورو و برای کودکان زیر ۶ سال رایگان می‌باشد. نورنبرگ یکی از شهرهای زیبای کشور آلمان می‌باشد که …

روادید نورنبرگ برای کودکان بالای ۶ سال ۳۵ یورو و برای کودکان زیر ۶ سال رایگان می‌باشد. نورنبرگ یکی از شهرهای زیبای کشور آلمان می‌باشد که البته این شهر یکی از مراکز مهم باستانی و هنری است. شهر نورنبرگ دارای موزه‌های تاریخی، کلیساهای دیدنی و باغ وحش زیبا می‌باشد. این شهر جاذبه‌های گردشگری بسیاری دارد که این خصوصیات این شهر را زیبا و جذاب کرده است.

برای سفر به کشور آلمان لازم به گرفتن ویزای آلمان است همچنین گرفتن ویزای نورنبرگ واجد شرایط خاصی می‌باشد. اصولا ویزای نورنبرگ از انواع بسیاری برخوردار است که می‌توان به انواع آن مانند؛ ویزای تحصیلی، ویزای کاری، ویزای توریستی و گردشگری، ویزای درمان و دیدار اقوام و ویزای ازدواج اشاره کرد.

شرایط گرفتن ویزاهای هر کشور با یکدیگر متفاوت است و همچنین در گرفتن ویزا باید بالای ۱۸ سال سن داشته باشید و اگر زیر ۱۸ سال سن داشته باشید باید به همراه پدر و مادر خود به سفارت خانه برای درخواست ویزا بروید.ما در یوروپ تورز به شما اطلاعات دقیقی در خصوص روادید نورنبرگ در اختیار شما قرار خواخیم داد.

روادید نورنبرگ | یوروپ تورز

روادید شهر نورنبرگ

کشورهایی وجود دارد که برای سفر توریستی و رفتن به این کشورها مانند ترکیه، گرجستان، اکوادور و ارمنستان نیاز به گرفتن ویزا ندارید که البته منظور ما برای گرفتن ویزا آلمان این نیست که کلا ویزا نگیریم بلکه این است که، برای رفتن به این کشورها به راحتی می‌توانیم در مرز و هنگام ورود ویزا بگیریم.

ایرانیان برای بسیاری از کشورها باید ویزا بگیرند و همچنین باید قبل از سفر به سایت سفارت کشور مورد نظر برود و اطلاعات و مدارک لازم را دریافت کنند و البته می‌توانند با سفارت کشور مورد نظر خود تماس بگیرد و آگاهی لازم را برای دریافت ویزای نورنبرگ کسب کنید. همچنین قبل از دریافت ویزای نورنبرگ باید نوع ویزای رفتن به کشور مورد نظر خود را مشخص کنید.

روادید توریستی و گردشگری شهر نورنبرگ

ویزای گردشگری و توریستی یکی دیگر از انواع ویزای نورنبرگ می‌باشد. این ویزا مخصوص کسانی است که می‌خواهند به منظور گردش به سفر بروند. روادید یا ویزا مدرکی است که برای اجازه خروج از مرزهای کشور نیز داده می‌شود و همچنین بیشترین درصد برای گرفتن ویزای نورنبرگ، مربوط به ویزای توریستی می‌باشد. ویزای توریستی معمولا برای کسانی که بار اول به محدوده شینگن سفر می‌کنند به مدت ویزا ۱۵ تا ۲۰ روز صادر می‌شود ولی برای افرادی که قبلا به محدوده شینگن سفر داشته‌اند مدت اقامت ویزای توریستی این افراد معمولا ۹۰ روزه یا یک ساله می‌باشد که این عامل بستگی به درخواست افراد دارد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی عبارتند از فرم درخواست ویزا، شناسنامه و کارت ملی، گذرنامه، 2 قطعه عکس رنگی، بلیط پرواز رفت و برگشت به کشور مقصد، بیمه مسافرتی می‌باشد. اعتبار گذرنامه باید حداقل ۶ ماه بعد از تاریخ درخواست ویزا باشد و البته کپی از صفحات اول گذرنامه و صفحات ویزاهای قبلی الزامی و ضروری می‌باشد. برخی از نکات در اخذ ویزای توریستی مهم است.

همچنین باید کلیه مدارک به صورت رسمی تجربه شود زیرا برخی از سفارت خانه‌ها مانند سفارت اسپانیا مدارک لازم را به زبان اسپانیایی تحویل می‌گیرند البته بسیاری از سفارت خانه‌ها هم خودشان دفتر دارالترجمه معرفی می‌کنند که باید افراد مراجعه‌کننده به این دفتر مراجعه کنند در حالی که دفتر‌های دیگر مورد قبول سفارت خانه نیست.

روادید کاری و تحصیلی شهر نورنبرگ

ویزای کاری یکی دیگر از انواع ویزای نورنبرگ می‌باشد. همچنین ویزای کاری نوعی ویزا است که افراد برای کار کردن این نوع ویزا را تهیه می‌کنند و وارد کشور مورد نظر می‌شوند. دریافت ویزا در کشورهای مختلف متفاوت است در حالی که اخذ ویزا در برخی از کشورها پیچیده و در برخی بسیار ساده می‌باشد.

کشورهایی هستند که برای دادن ویزا سخت گیری‌های زیادی می‌کنند و مدارک زیادی هم برای اخذ ویزا دریافت می‌کنند ولی در حالت کلی برای اخذ ویزا باید مدارکی مانند؛ پاسپورت یا گذرنامه، مدارک هویتی، مدارک مالی، عکس تحویل سفارت کشور مورد نظر داده شود. برای اخذ ویزای نورنبرگ، سخت گیری‌های زیادی در سفارت نمی‌شود.

روادید کاری و تحصیلی شهر نورنبرگ | یوروپ تورز

ویزای تحصیلی یا دانشجویی یکی دیگر از انواع ویزاها می‌باشد که این ویزای نورنبرگ طولانی مدت است و برای دانشجوهای کشور خارجی داده می‌شود و همچنین مدت ویزا بستگی به میزان و زمان تحصیل دارد و البته مدت زمان این ویزا متغیر می‌باشد.

برای اخذ بعضی از ویزاها مدرک خاصی مورد نظر است. به عنوان مثال برای دریافت ویزای دانشجویی یا تحصیلی حتما باید مدارک معتبر بر پذیرش از دانشگاه کشور مورد نظر به سفارت این کشور داده شود. امروزه بسیاری از مردم کشور مشتاق گرفتن ویزای تحصیلی از کشورهای خارجی می‌باشند زیرا شرایط درس خواندن در دانشگاه‌های خارج از کشور بسیار عالی می‌باشد و شرایط پیشرفت تحصیلی در این کشورها بسیار بالا و شگفت انگیز خواهد داشت.

روادید ازدواج شهر نورنبرگ

ویزای ازدواج یکی دیگر از انواع ویزای نورنبرگ می‌باشد. کسانی که می‌خواهند ویزای ازدواج شهر نورنبرگ را بگیرند باید با فردی که تابع شهر نورنبرگ است ازدواج کنند و این ازدواج ثبت شود و صوری نباشد که در صورت صوری بودن اخذ ویزای شهر نورنبرگ امکان‌پذیر نخواهد بود. فرد بعد از ازدواج مدارک ازدواج خود را به سفارت آلمان در کشور خود می‌برد و مدارک را جهت بررسی برای اخذ ویزای شهر نورنبرگ تحویل می‌دهد. فرد برای اخذ ویزا باید حتما زبان آن شهر را بلد باشد یعنی حداقل مدرک A1 آن کشور را کسب کند.با ما در یوروپ تورز همراه باشید

بعد از کسب ویزای ازدواج شهر نورنبرگ به مدت یک سال می‌تواند در آن شهر اقامت کند بعد از یک سال اگر ازدواج آنها پایدار بود می‌تواند ویزای خود را تمدید کند که مدت اعتبار ویزا یک سال می‌باشد. فرد بعد از 3 سال تمدید می‌تواند برای کسب تابعیت دائم خود اقدام نماید.

شرایط ازدواج در کشور آلمان این است که تمام زوج‌هایی که می‌خواهند ازدواج کنند باید ابتدا گواهی تندرستی را کسب کنند و همچنین این گواهی برای کسانی که مبتلا به بیماری‌های ارثی و واگیردار و همچنین برای افرادی که سعی داشتن که بر خلاف قوانین نورنبرگ ازدواج کنند صادر نمی‌شود. حداقل سن برای ازدواج در نورنبرگ باید ۱۸ سال باشد ولی افراد از سن۱۶ تا ۱۸ سالگی می‌توانند با اجازه بزرگترها ازدواج کنند.

روادید درمان و روادید ملاقات اقوام شهر نورنبرگ

ویزای دیدار اقوام یکی دیگر از انواع ویزای نورنبرگ است که معمولا این ویزا نیز بین ۳ تا ۶ ماه صادر می‌شود و همچنین از اسم این ویزا مشخص است که این ویزا برای دیدن اقوام درجه ۱ و درجه ۲ داده می‌شود. اما مدارک ارائه شده به سفارت تا حدودی با مدارک ویزاهای دیگر متفاوت است و همچنین شانس دریافت این ویزا نسبت به دیگر ویزاها بالا می‌باشد. ویزای درمان یکی دیگر از انواع، ویزای نورنبرگ می‌باشد این ویزا برای کسانی است که برای درمان و معالجه خود به کشورهای خارجی سفر می‌کنند.

روادید درمان و روادید ملاقات اقوام شهر نورنبرگ | یوروپ تورز

سوالات متداول روادید نورنبرگ

روادید نورنبرگ چیست؟

روادید یا ویزا مدرکی است که برای اجازه خروج از مرزهای کشور نیز داده می‌شود.

زمان صادر شده برای افراد درخواست دهنده روادید توریستی نورنبرگ چقدر است؟

ویزای توریستی معمولا برای کسانی که بار اول به محدوده شینگن سفر می‌کنند به مدت ویزا ۱۵ تا ۲۰ روز صادر می‌شود ولی برای افرادی که قبلا به محدوده شینگن سفر داشته‌اند مدت اقامت ویزای توریستی این افراد معمولا ۹۰ روزه یا یک ساله می‌باشد که این عامل بستگی به درخواست افراد دارد.

مدارک مهم مورد نیاز روادید نورنبرگ چیست؟

فرم درخواست ویزا، شناسنامه و کارت ملی، گذرنامه، 2 قطعه عکس رنگی، بلیط پرواز رفت و برگشت به کشور مقصد، بیمه مسافرتی می‌باشد و اعتبار گذرنامه با حداقل ۶ ماه.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!