1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

درباره ایتالیا

درباره ایتالیا

باید درباره ایتالیا بدانید ، این کشور در بخش جنوبی اروپا واقع شده است، مردم این کشور به زبان ایتالیایی صحبت می کنند. جاذبه های دیدنی این کشور جاذبه های تاریخی و طبیعی می باشد که باعث جذب توریست ها از نقاط مختلف دنیا می باشد به سوی ایتالیا می شود.

کشورایتالیا

کشورایتالیا

کشور ایتالیا بسیار زیبا و دیدنی در بین کشورهای اروپایی می باشد. فرهنگ غذایی مردم این کشور بسیار مشهور می باشد، زیرا که مردم این کشور اهمیت زیادی برای تغذیه و خوراک روزانه خود قائل هستند به همین علت غذاهای ایتالیا شهرتی جهانی دارند و طعم لذیذ آن ها برای گردشگران بسیار مسرت بخش می باشد. برای تجربه سفری بیاد ماندنی و همچنین کسب اطلاعاتی درباره ایتالیا می توانید با استفاده از تور اسپانیا و تور اروپا به این کشور سفر کنید. ایتالیا از جمله کشورهای بزرگ اروپایی می باشد با این وجود مردم این کشور در رفاه کامل به زندگی خود مشغول هستند و زندگی شهروندان از سطح بالایی برخوردار است. سرانه بیکاری در این کشور بسیار پایین میباشد. همانند مردم ایران مردم ایتالیا نیز بسیار مهربان و مهمان نواز و خونگرم هستند و رفتار خوبی با گردشگران دارند. پایتخت این کشور شهر زیبای رم است. وجود موزه های متعدد در ایتالیا نشان دهنده این است که مردم این کشور به فرهنگ و هنر در هر خطه ای علاقمند هستند و در پیشرفت این صنعت تلاش های فراوانی می کنند.

آب و هوای کشور ایتالیا

آب و هوای کشور ایتالیا

باید درباره ایتالیا و آب و هوای آن بدانید که آب و هوای این کشور قالبا مدیترانه ای می باشد و فصل تابستان در این کشور گرم و خشک می باشد. تیر ماه در ایتالیا هوا بسیار گرم است اما زمستان های آن نیز برودت هوا بسیار بالاست و برف را در این فصل بسیار تجربه خواهید کرد. علاقمندان به ورزش های زمستانی در فصل زمستان در ایتالیا فرصت خوبی برای اسکی دارند و می توانند لحظات خوشی را در ارتفاعات این کشور سپری کنند؛ ولی در برخی مناطق این کشور بارش برف بسیار کم رخ می دهد.لازم به ذکر است آب و هوای این کشور همواره تغییر می کند و کوههای ایتالیا مهمترین نقش را در تغییر آب و هوای آن دارند. بهترین زمان برای سفر به این کشور زیبا از فروردین تا خرداد برای توریست ها می باشد باشد چون در این زمان هوا آفتابی است و دمای هوا مطبوع می باشد؛ در مقابل در ماههای تیر و مرداد هوا بسیار گرم و طاقت فرساست و زیاد برای سفر توریستی به ایتالیا توصیه نمی شود. اما این بدان معنی نیست که در تابستان نمی توان به این کشور سفر خوبی داشت این کشور در فصل تابستان نیز بسیار جذاب و دیدنی می باشد و گردشگران زیادی در این فصل برای سپری کردن اوقات فراغت خود ایتالیا را برای سفر برمی گزینند. طبیعت سبز و چشمه های خروشان زیبا و هوای مطبوع و خنک در فصل تابستان زیباترین و خاطره انگیز ترین روزها را برای توریست ها به می سازد.

آب و هوای کشور ایتالیا

آب و هوای کشور ایتالیا

جمعیت کشور ایتالیا

همان گونه که درباره ایتالیا در قسمت های پیشین گفته شد دارای جمعیت نسبتا بالایی است. آخرین آمار جمعیتی این کشور عنوان می کند که جمعیت ایتالیا ۶۰ میلیون نفر می باشد. دین اکثریت مردم ایتالیا مسیحیت می باشد ولی به دلیل زندگی کردن اقوام مختلف در این کشور ادیان دیگر نیز در این کشور کم و بیش وجو دارد.۷ درصد مردم این کشور مسلمان می باشند. زشد جمعیت در این کشور آماری صعودی دارد و تحت کنترلی متناسب روز به روز در حال افزایش می باشد.مهاجران بسیاری هر ساله با اهداف مختلفی به این کشور وارد می شوند به همین علت ایتالای در سال های اخیر شاهد مهاجرت های زیادی بوده. تعدادی جهت ادامه تحصیل و تعدادی جهت اشتغال به کار و تعدادی نیز جهت فعالیت های سرمایه گذاری به این ایتالیا سفر می کنند.

جمعیت کشور ایتالیا

زبان کشور ایتالیا

همانطور که در بالا درباره ایتالای و مردم آن توضیح داده شد به دلیل مهاجرت اقوام مختلف به این کشور مرم آن به زبان های گوناگون صحبت می کنند اما زبان رسمی مردم ایتالیا ، ایتالیایی می باشد و تسلط آن ها به زبان انگلیسی بسیار کم است. درباره ایتالیا باید بدانید که با آشنایی مختصری با زبان ایتالیایی کمک بسیاری در سفر به شما می کند. نزدیکی فرهنگ مردم ایتالیا به فرهنگ مردم ایران باعث می شود که ایرانیان در سفر به ایتالیا احساس غربت زیادی نکنند و لحظات خوشی را در این کشور سپری کنند.

مهمترین شهرهای کشور ایتالیا

درباره ایتالیا صحبت های زیادی شد اما در این بخش ما در مورد شهرهای این کشور زیبا سخن می گوییم. در ابتدا اولین و مهمترین شهر ایتالیا شهر رم می باشد که دارای جمعیت بالایی می باشد وهمچنین از نظر تجاری ، فرهنگی و اقتصادی و مالی  مهمترین شهر ایتالیا می باشد. جمعیت مردم این شهر ۲۶۲۷۰۰۰ نفر می باشد و از نظر مساحت نیز اولین شهر کشور ایتالیا محسوب می شود. از آنجایی که این شهر پیشینه تاریخی گسترده و همانند یک موزه بزرگ می باشد که مملو از آثار تاریخی و باستانی می باشد. از دیگر کشورهای مهم ایتالیا ونیز می باشد که با جمعتی بالغ بر ۲۷۱۶۶۳ و بر روی آب بنا شده و به همین جهت شهری بسیار توریست پذیر می باشد و گردشگران را از همه نقاط دنیا به خود جذب می کند. برای دیدن این شهر باید از قایق و کشتی استفاده کرد. شهر میلان نیز شهر مهمی در ایتالیا می باشد و از نظر جمعیتی دومین شهر ایتالیاست و بسیار زیباست.

مهمترین شهرهای کشور ایتالیا

مهمترین شهرهای کشور ایتالیا

اقتصاد کشور ایتالیا

همچنین بهتر است درباره ایتالیا اطلاعات اقتصادی نیز داشته باشید در این راستا این مطلب را با دقت بخوانید. ایتالیا منابع طبیعی و غیرطبیعی زیادی دارد و اقتصاد پویایی نیز دارد و همه ساله سرمایه گذاری زیادی در این کشور صورت می گیرد. اقتصاد این کشور مدام در حال توسعه می باشد و کشور خوبی جهت شروع یک فعالیت تجاری و سرمایه گذاری برای فعالان این عرصه می باشد. ایتالیا بنا به موقعیت جغرافیایی عالی خود مسائلی چون حمل و نقل و کشاورزی و ساخت ماشین الات و تولید محصولات غذایی و … در ایتالیا روز به روز در حال پیشرفت می باشد. این کشور عضو سازمان تجارت جهانی می باشد و اقتصاد باز دارد. کسانی که قصد سرمایه گذاری در ایتالیا را دارند با توجه به این شرایط با خیالی آسوده و بدون ترسی تجارت خود را شروع می کنند و موفق می شوند. اقتصاد این کشور پیشرفت و توسعه خوبی داشته و در این راستا فعالیت های خوبی از خود نشان داده. آمارها حاکی از آن است که اقتصاد این کشور از روند صعودی برخوردار است. بخشی از اقتصاد این کشور وابسته به صادرات و واردات می باشد. ایتالیا جزء ۷ کشور صنعتی دنیا می باشد و از جمله کشورهای مهم از نظر تجارت و اقتصاد به حساب می‌آید.

اماکن تاریخی کشور ایتالیا

درباره ایتالیا جالب است بدانید دارای جاذبه های تاریخی زیادی می باشد و دلیل آن نیز این می باشد که ایتالیا یک کشور باستانی و تاریخی با قدمتی هزارساله می باشد که خاستگاه تمدن های بزرگی بوده است. برج کج پیزا از برترین جاذبه های این کشور است بدون تردید همه توریست ها در سفر خود به کشور ایتالیا به دیدن این برج می روند. رومن فروم و شهر واتیکان و ۵ سرزمین از دیگر جاذبه های توریستی ایتالیا می باشد. کلیسای سانتا ماریا دل فیوره از برترین و مشهور ترین کلیسای دنیا به حساب می آید که در کشور ایتالیا قرار دارد این کلیسا طی سال های ۱۲۹۶ طراحی و ساخته شده است. و از معماری جذاب و زیبایی برخوردار می باشد و هر تماشاگری را مبهوت خود می کند.

اماکن تاریخی کشور ایتالیا

اماکن تاریخی کشور ایتالیا

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

 آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط ایتالیا، وقت سفارت ایتالیا، ویزای ایتالیا، تور ایتالیا و تور اروپا میباشد. با ما در تماس باشید.۰۲۱۸۸۸۵۱۰۸۰

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!