درباره ایتالیا این کشور بی نظیر بیشتر بدانیم

درباره ایتالیا این کشور بی نظیر بیشتر بدانیم

درباره ایتالیا، کشور ایتالیا در جنوب قاره اروپا واقع شده است. این کشور از شمال به کوه‌های آلپ نزدیک می‌باشد و دارای آب و هوای سردتری نسبت به قسمت‌های جنوبی است.

درباره ایتالیا: کشور ایتالیا در جنوب قاره اروپا واقع شده است. این کشور از شمال به کوه‌های آلپ نزدیک می‌باشد و دارای آب و هوای سردتری نسبت به قسمت‌های جنوبی است. این کشور از نظر اقتصادی رشد چشمگیری داشته است و برای مهاجرت و زندگی دارای شرایط اقتصادی خوبی می‌باشد.

درباره ایتالیا این کشور بی نظیر بیشتر بدانیم | یوروپ تورز

آشنایی با ایتالیا

جالب است بدانید بهترین شغل در این کشور پرستاری از کودک می‌باشد، ولی شرط مهم این شغل مسلط بودن به زبان انگلیسی می‌باشد. کشور زیبا و توریستی ایتالیا دارای جاذبه‌های گردشگری فراوانی می‌باشد از این رو هر ساله گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کند.

پایتخت ایتالیا شهر رم می‌باشد که خود به تنهایی دارای مکان‌های تفریحی و گردشگری فراوانی است. شهر زیبای ونیز هم از شهرهای مهم ایتالیا می‌باشد و در دنیا بی‌نظیر است و به علت دارا بودن شرایط محیطی خاص، گردشگران بسیاری برای دیدن این شهر زیبا به آنجا سفر می‌کنند. جالب است بدانید فرهنگ‌ مردم ایتالیا شباهت زیادی به فرهنگ مردم ایران دارد.

آشنایی با ایتالیا | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و آب و هوا

کشور ایتالیا دارای آب و هوای معتدل و مطبوعی است. هر منطقه از این کشور دارای آب و هوای خاص خود می‌باشد. قسمت شمال ایتالیا دارای آب و هوای کوهستانی و خنک است ولی هر چه به مناطق جنوبی این کشور می‌رویم آب و هوا گرمتر می‌شود. خوب است بدانید آب و هوای کشور ایتالیا نسبت به بقیه کشور‌های اروپایی گرمتر می‌باشد.

این کشور زیبا دارای زمستان‌های سرد و تابستان‌های گرم است و در فصل پاییز و زمستان بارش‌ها بیشتر می‌باشد در فصل زمستان بارش‌ها غالبا به صورت برف است و هوا کاملا سرد و زمستانی می‌باشد اما فصل بهار و تابستان هوا گرمتر شده و لطافت بیشتری دارد. همچنین از میزان بارش‌ها کمتر شده و فصل مناسب سفر به ایتالیا می‌باشد. کوه‌های شمال ایتالیا در زمستان همیشه پر از برف می‌باشند و برای ورزش‌های زمستانی بسیار مناسب هستند.

درباره ایتالیا و آب و هوا | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و فرهنگ مردم ایتالیا

جالب است بدانید فرهنگ و آداب و رسوم ساکنین کشور ایتالیا بسیار شبیه به مردم ایران می باشد. در فرهنگ مردم ایتالیا بسیار تعارف می‌کنند و به حق و حقوق یکدیگر احترام می گذارند. مردم کشور ایتالیا بسیار مهربان هستند و از دیگران بسیار تعریف و تمجید می کنند. خوب است بدانید ساکنین این کشور تا حدودی در رفتار‌های خود خشن هم می‌باشند و این خشن بودن آن‌ها شبیه به فرهنگ آمریکایی می‌باشد ولی در کل ایتالیا دارای مردمانی خوش برخورد و تعارفی هستند و از میهمانان خود به خوبی پذیرایی می‌کنند.

فرهنگ غذایی ایتالیا و ایران نیز شباهت بسیار فراوانی به هم دارند. مفسران این شباهت فرهنگ بین مردم ایتالیا و مردم ایران را به جنگ‌های گذشته که بین این دو کشور رخ داده است ربط می‌دهند زیرا حضور سربازان و ارتش ایتالیا در کشور ایران سبب گسترش فرهنگ ایتالیا در کشور پهناور ایران شده است.

درباره ایتالیا و فرهنگ مردم ایتالیا | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و زبان و مذهب مردم ایتالیا

مذهب ساکنین کشور ایتالیا، کاتولیک رومی می‌باشد. تقریبا 85 در صد مردم ایتالیا دارای این مذهب هستند که ریشه در شهر واتیکان دارد. البته دیگر مذهب‌ها هم در ایتالیا دیده می‌شود. برخی از ساکنین ایتالیا دارای مذهب یهودی هستند و در بین مردم ایتالیا مسلمان هم دیده می‌شود. زبان اکثر ساکنین این کشور ایتالیایی می‌باشد و تقریبا 93 در صد زبان مردم ایتالیا به همین گونه است و حدود 7 درصد بقیه مردم به زبان‌های دیگری صحبت می‌کنند و گویش‌های متفاوتی دارند.

جالب است بدانید به زبان ایتالیایی زبان موسیقی هم گفته می‌شود و زبان ایتالیایی پنجمین زبان بین‌المللی
است که مردم جهان آن را یاد می‌گیرند. در ایتالیا به مذهب همدیگر احترام می‌گذارند و در هنگام ورود به اماکن مذهبی آداب و رسوم خاصی دارند و به رهبران این مذاهب ادای احترام می‌نمایند. مسجد و کلیسا در کنار یکدیگر واقع شده‌اند و جهت انجام اعمال مذهبی از آنها استفاده می‌شود.

درباره ایتالیا و زبان و مذهب مردم ایتالیا | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و شرایط اقتصادی کشور ایتالیا

شرایط اقتصادی کشور ایتالیا رو به رشد می‌باشد و ایتالیا یک کشور صنعتی است. اقتصاد این کشور بر پایه صنعت فلز کاری می‌چرخد همچنین صنعت ماشین آلات ایتالیا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. صنعت خودروسازی ایتالیا بسیار معروف می‌باشد. همچنین محصولات کشاورزی این کشور از تنوع بسیار بالایی برخوردار می‌باشند و در رشد اقتصادی ایتالیا نقش بسزایی دارند.

صنعت هواپیما‌سازی و کشتی‌سازی ایتالیا رشد بسیار خوبی داشته است و به همین علت سبب افزایش رشد اقتصادی این کشور شده‌اند. جالب است بدانید در زمان حال ایتالیا به عنوان چهارمین کشور پیشرفته قاره اروپا می باشد و در صنعت مد و لباس پیشرفت فراوانی دارد. صنعت پتروشیمی ایتالیا در دنیا حرف
اول را می‌زند و همچنین این کشور از نظر جنگ‌افزار نیز در مقام و مرتبه بالایی قرار دارد. از نظر وضعیت اقتصادی، ایتالیا مقام هشتم را در جهان دارد.

درباره ایتالیا و شرایط اقتصادی کشور ایتالیا | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و آثار باستانی در کشور ایتالیا

بیشترین آثار باستانی و مراکز فرهنگی و هنری در کشور ایتالیا واقع شده است به جرات می‌توان گفت نیمی از آثار باستانی جهان متعلق به ایتالیا می‌باشد و سازمان جهانی یونسکو آن ها را به ثبت رسانده است.

بنابراین وجود این آثار باستانی و تاریخی سبب شده است که گردشگران علاقه‌مند به این آثار به ایتالیا سفر کنند و این آثار را مشاهده نمایند البته در کنار این آثار تاریخی و باستانی مراکز هنری بسیاری در این کشور زیبا قرار دارد و در کل دنیا بی‌نظیر می‌باشند و علاقه مندان بسیاری را از سراسر جهان به آن جا می‌کشانند و دلیل مهمی برای جذب گردشگران هستند. جالب است بدانید اگر بخواهید از تمام مکان‌های دیدنی کشور ایتالیا دیدن نمایید نیاز به 20 سال زمان دارید و سالانه تقریبا 20 میلیون نفر گردشگر از این اماکن دیدن می‌کنند.

درباره ایتالیا و آثار باستانی در کشور ایتالیا | یوروپ تورز

کشور ایتالیا و زیباترین شهر ایتالیا

شهر ونیز، زیباترین شهر کشور ایتالیا می‌باشد. این شهر توریستی به علت موقعیت خاصی که دارد بیشترین حجم گردشگران را به خود اختصاص داده است. در واقع شهر ونیز بسیار رمانتیک و دیدنی می‌باشد. جالب است بدانید در حال حاضر شهر ونیز خالی از ساکنین می‌باشد و مردمان و اهالی این شهر آن جا را ترک نموده‌اند زیرا شرایط زندگی در ونیز بسیار سخت و دشوار شده است و نیمی از ارتفاع خانه‌ها را آب فرا گرفته است.

این شهر فقط برای گردشگران بسیار جذاب و دیدنی می‌باشد. البته گردش درون شهر و دیدن مکان‌های دیدنی ونیز، با قایق صورت می‌گیرد که تفریح بسیار جذابی برای گردشگران می‌باشد. خوب است بدانید در روز 25 آوریل فستیوال بزرگی در ونیز برگزار می‌گردد که در این مراسم مردان به عشق خود گل رز اهدا می‌کنند و خاطره‌ای به یاد ماندنی در ذهن خود به جای می‌گذارند.

کشور ایتالیا و زیباترین شهر ایتالیا | یوروپ تورز

گرانترین و ارزانترین شهرهای ایتالیا

اگر می‌خواهید به ایتالیا سفر کنید جالب است بدانید هزینه زندگی در مناطق و شهر‌های مختلف کشور ایتالیا متفاوت می‌باشد. گرانترین شهر ایتالیا شهر رم، پایتخت ایتالیا می‌باشد هزینه‌های زندگی در شهر رم بسیار بالا است و هتل‌ها و رستوران‌ها با قیمت بالایی نسبت به دیگر شهر‌ها وجود دارند به علت رفت و آمد زیاد در این شهر هزینه‌ها بسیار زیاد می‌باشند و شهر گرانی به حساب می‌آید و اما دومین شهر گران ایتالیا، میلان است این شهر در مرتبه دوم هزینه قرار گرفته است و بعد از رم شهر گرانی می‌باشد.

شهر سوم و گران ایتالیا، بولونیا نام دارد. هزینه‌های زندگی در این شهر بسیار بالا می‌باشد و قیمت هتل‌ها، رستوران‌ها و اجناس در سطح بسیار بالایی قرار دارند. شهر‌های ارزان ایتالیا شامل پیزا، تورین و پادو می‌باشد.

گرانترین و ارزانترین شهرهای ایتالیا | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و بهترین شهر برای زندگی

شاید فکر کنید پایتخت کشور ایتالیا بهترین شهر برای زندگی می‌باشد ولی اصلا اینطور نیست. بهترین شهر برای زندگی در ایتالیا، شهر بولزانو می‌باشد زیرا این شهر از هزینه‌های بسیار پایینی برخوردار است و دارای  سطح بالای کیفیت جهت زندگی می باشد. آمار جرم و جنایت در شهر بولزانو بسیار پایین است و امنیت در این شهر حرف اول را می‌زند.

فرصت‌های شغلی فراوان در این شهر سبب شده است آمار بیکاری در این شهر به صفر برسد. خدمات آموزشی این شهر در سطح بسیار بالایی قرار دارد. همچنین مراکز بهداشتی بسیار مدرن و پیشرفته در این شهر بی‌نظیر می‌باشد. اماکن تفریحی و گردشگری شهر بولزانو اوقات فراغت خوبی را برای ساکنین و گردشگران این شهر فراهم آورده است. تجارت در این شهر از رونق بالایی برخوردار می‌باشد و سبب رونق اقتصاد این مکان شده است.

درباره ایتالیا و بهترین شهر برای زندگی | یوروپ تورز

کشور ایتالیا و دانستنی‌ های جالب درباره آن

کشور ایتالیا، به نام سرزمین گاوها معروف است و گذشته جالبی دارد. در بخش‌های جنوبی ایتالیا بعضی قبیله‌ها وجود دارند که نماد گاو نر را به خودشان اختصاص می‌دهند. در ایتالیا مجسمه‌ای از جنس برنز در اعماق دریا قرار گرفته است که ارتفاع و بلندی آن 2.5 متر می‌باشد این مجسمه نماد مسیح است و بسیار دیدنی و جذاب می‌باشد. جالب است بدانید قدیمی‌ترین دانشگاه جهان در ایتالیا واقع شده است و هم اکنون نیز پذیرش دانشجو در آنجا انجام می‌گیرد و از نظر علمی در سطح بسیار بالایی قرار دارد.

بیش از 50 اثر تاریخی و باستانی در ایتالیا به ثبت جهانی رسیده است. نکته قابل توجه و جذاب دیگر در ایتالیا این است که نام خانوادگی در این کشور بسیار جذاب می‌باشد در قسمت شمال این کشور نام خانوادگی آنها به i ختم می‌شود و در مناطق جنوبی ایتالیا نام خانوادگی آنها به o ختم می‌شود.

کشور ایتالیا و دانستنی‌ های جالب درباره آن | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و هتل های این کشور

کشور ایتالیا به علت داشتن جاذبه‌های گردشگری و تفریحی فراوان دارای گردشگران بسیاری است که جهت اقامت این گردشگران و رفاه حال آن‌ها هتل‌های چند ستاره دارد. امکانات این هتل‌ها بسیار متنوع و بی‌نظیر می‌باشد. جالب است بدانید تراکم هتل‌ها در نزدیکی مناطق تفریحی و گردشگری بیشتر است و با هزینه‌های مناسب در اختیار گردشگران قرار می‌گیرند. هتل‌های 5 ستاره به بالا دارای امکانات بالایی می‌باشند. همه این هتل‌ها دارای اینترنت رایگان هستند.

همچنین سالن‌های ورزشی و استخر رو باز دارند. درون این هتل‌ها اتاق کودک و اتاق کنفرانس نیز وجود دارد که به صورت رایگان می‌توان از آنها استفاده نمود. اتاق‌های هتل های ایتالیا دارای حمام آب گرم می‌باشند و میز توالت و میز تحریر دارند. مواد بهداشتی لازم در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین درون اتاق‌ها سشوار، تلویزیون ال‌ای دی و تخت کودک قرار دارد. اکثر اتاق‌های هتل پنجره‌ای رو به مناظر طبیعی دارند.

درباره ایتالیا و هتل های این کشور | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و غذا های معروف

یکی از غذاهای مهم و پر مصرف کشور ایتالیا پاستا می‌باشد که با مهارت بسیار بالایی طبخ می شود و مزه پاستای طبخ شده در ایتالیا را در هیچ جای دنیا نمی‌توانید حس کنید. غذای پر مصرف و معروف دیگر ایتالیا، پیتزا می‌باشد. اولین بار پیتزا در این کشور تهیه و طبخ گردید که این غذا نیز با مهارت بالایی طبخ می‌شود و مصرف بسیار بالایی دارد.

غذای بعدی ایتالیا، ترامیسو می‌باشد و گردشگران از این غذا لذت فراوانی می‌برند. چیتی نام دیگر غذای ایتالیایی است که شامل اسنک‌های کوچکی می‌باشد و در شهر زیبای ونیز بیشتر دیده می‌شود. غذای بسیار لذیذ دیگر در ایتالیا، مارگاریتا نام دارد و در هیچ جای دنیا نظیرش پیدا نمی‌شود. قارچ، پو چینی بسیار خوشمزه است و طرفداران بسیاری دارد. پاستا تروفل مشکی هم غذای خوشمزه‌ای است که خاص کشور ایتالیا می‌باشد و طعم بی نظیری دارد.

درباره ایتالیا و غذا های معروف | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و رستوران ها

کشور ایتالیا دارای تنوع غذایی بسیار بالایی است. ساکنین این کشور سعی کرده‌اند از رستوران‌های مدرن و پیشرفته‌ای جهت پذیرایی از مهمانان خود استفاده کنند. غذاهای طبخ شده در این رستوران‌ها دارای طعمی بی‌نظیر می‌باشند که در کل دنیا دیده نمی شوند. آشپزهای ایتالیایی دارای مهارت بسیار بالایی در طبخ غذاهای ایتالیایی دارند. در کشور ایتالیا برای طبخ غذا از تازه‌ترین و با کیفیت‌ترین مواد غذایی استفاده می شود.

پیتزا و پاستای ایتالیایی بسیار معروف می‌باشند و طعم بی‌نظیر این غذاها را در هیچ مکان دیگری نمی‌توانید حس کنید. خوب است بدانید تاریخچه طبخ پیتزا به سال 1860 بر می‌گردد و اولین بار در ایتالیا طبخ شده است. در نزدیکی مکان های تفریحی و گردشگری ایتالیا، رستوران‌های مجلل و مدرنی قرار گرفته‌اند و شما برای تهیه غذا به راحتی می‌توانید هر غذایی را که میل دارید سفارش دهید.

درباره ایتالیا و رستوران ها | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و بهترین زمان سفر

کشور ایتالیا، یک کشور کوهستانی است که دارای آب و هوای معتدل کوهستانی می‌باشد. بهترین زمان سفر به ایتالیا فصل بهار و فصل تابستان است زیرا در این دو فصل بارش‌ها کاهش یافته است و هوا لطافت بسیار فراوانی دارد ولی پاییز ایتالیا نیز بسیار متنوع می باشد و شاخ و برگ درختان رنگ‌های بسیار زیبا و متنوعی به خود گرفته‌اند. هوا در
فصل پاییز خنک می‌باشد و بارش‌ها بیشتر به صورت باران می‌باشند.

اگر تمایل به ورزش های زمستانی دارید حتما در فصل زمستان به این کشور سفر نمایید زیرا در فصل زمستان بارش‌ها به شکل برف هستند و کوه‌های ایتالیا پوشیده از برف شده‌اند. بهار زیبایی های خاص خودش را دارد و از سرمای هوا کاسته شده است و بارش‌های پراکنده باران لطافت خاص و دلپذیری به هوا داده است. فصل شلوغ ایتالیا، تابستان می‌باشد و اکثر گردشگران ترجیح می‌دهند در فصل تابستان از ایتالیا دیدن کنند.

درباره ایتالیا و بهترین زمان سفر | یوروپ تورز

بهترین پوشش در زمان سفر به ایتالیا

کشور ایتالیا دارای آب و هوای معتدل می‌باشد اگر در فصل زمستان به این کشور سفر می‌کنید حتما از لباس‌های گرم و ضخیم استفاده نمایید زیرا در این فصل هوا بسیار سرد می باشد و شما نیاز به پوشش ضخیم و گرم دارید ولی چنانچه در فصل تابستان به ایتالیا سفر می‌نمایید نیازی نیست از لباس‌ها ی‌گرم با تعداد زیاد استفاده کنید زیرا در تابستان هوا گرم می‌باشد و شما پوشش نازکی هم داشته باشید کافی می‌باشد.

در فصل بهار چون هوا کمی خنک می‌باشد حتما پولیور به همراه داشته باشید. همچنین به علت بارند گی‌های پراکنده شما گاهی اوقات به چتر هم نیاز دارید. در فصل پاییز هوا کمی سردتر از فصل بهار می‌باشد سعی کنید از لباس‌های مناسب این فصل استفاده نمایید و حتما لباس گرم به همراه داشته باشید.

بهترین پوشش در زمان سفر به ایتالیا | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و مراکز خرید

کشور زیبا و توریستی ایتالیا دارای مراکز خرید مدرن و پیشرفته‌ای است. فروشگاه‌ها و مراکز خرید کشور ایتالیا جزو مناطق دیدنی و تفریحی این کشور به حساب می‌آیند. به علت داشتن صنعت مد و لباس در ایتالیا مراکز خرید پوشاک در این کشور بسیار متنوع می باشند. همچنین با قیمت‌های مناسبی می‌توانید پوشاک مورد نیاز خود را از این مراکز تهیه نمایید و در زمان سفر از این پوشاک به عنوان سوغات برای عزیزان و دوستان خود خرید کنید.

درون مراکز خرید، رستوران‌ها و کافی شاپ‌های مدرن و لوکسی وجود دارد که در زمان استراحت می‌توانید غذا و نوشیدنی مورد علاقه خود را تهیه نمایید. پرسنل این مراکز خرید با خوشرویی و مهربانی از گردشگران استقبال می‌کنند و با کمال میل مسافران را جهت خرید اقلام مورد نیازشان راهنمایی می‌کنند. این مراکز خرید از صبح شروع به کار می‌کنند و تا آخر شب باز می‌باشند و در خدمت گردشگران هستند.

درباره ایتالیا و مراکز خرید | یوروپ تورز

درباره ایتالیا و حمل و نقل

کشور ایتالیا دارای وسایل حمل و نقل بسیار پیشرفته و مدرنی می‌باشد. وسایل حمل و نقل عمومی و خصوصی فراوانی جهت حمل و نقل ساکنین و گردشگران وجود دارد که استفاده از هر کدام دارای شرایط خاصی می‌باشند اگر عجله ندارید و می‌خواهید از نقاط بیشتر شهر دیدن کنید از اتوبوس استفاده کنید ولی اگر عجله دارید و می‌خواهید زودتر به محل مورد نظر خود برسید از تاکسی استفاده کنید.

جالب است بدانید متروی ایتالیا جزو پیشرفته‌ترین متروهای جهان به حساب می‌آید که بسیار مدرن می‌باشد و از سرعت بالایی برخوردار می‌باشد. واگن‌های مترو بسیار زیبا و راحت هستند و به میزان کافی جهت حمل مسافران در دسترس قرار دارند و بدون هیچ معطلی شما را به مقصد مورد نظر خود می رسانند. همچنین فرودگاه‌های ایتالیا  جهت حمل و نقل مسافران دارای وسایل حمل و نقل مدرن و پیشرفته‌ای می‌باشند.

درباره ایتالیا و شرایط کار در ایتالیا

کشور ایتالیا به علت داشتن صنایع مختلف دارای بازار کار مناسبی است. از جمله صنایع مهم ایتالیا جهت کار و اشتغال صنعت پتروشیمی و خودروسازی می‌باشد. اگر برای کار به ایتالیا سفر می‌کنید حتما باید به زبان ایتالیایی مسلط شوید زیرا 93 در صد مردم ایتالیا به این زبان حرف می‌زنند. همچنین دارا بودن مدرک فنی و حرفه‌ای نیز برای اشتغال شما در ایتالیا لازم و ضروری می‌باشد. افراد علاقه‌مند به صنعت مدلینگ می‌توانند در این حرفه پیشرفت فراوانی داشته باشند زیرا این صنعت در ایتالیا حرف اول را می‌زند.

یکی از شغل‌های مهم و پر طرفدار در ایتالیا حرفه پرستاری است که البته باید مسلط به زبان انگلیسی باشند چون مردم ایتالیا مایلند کودکشان از همان ابتدای تولد با زبان انگلیسی آشنا شوند و چه بهتر که این کار توسط پرستار کودکشان انجام گیرد. ایتالیا چون منطقه توریستی و گردشگری می‌باشد از این بابت دارای پتانسیل خوبی است و در این زمینه هم شرایط کار بسیار فراهم می‌باشد. تولید وسایل الکترونیکی در ایتالیا رونق فراوانی دارد و نیروهای متخصص فراوانی را در این زمینه جذب می‌کند.

شرایط کار در ایتالیا | یوروپ تورز

سوالات متداول درباره ایتالیا

پایتخت کشور ایتالیا چه شهری میباشد؟

پایتخت ایتالیا شهر رم می‌باشد که خود به تنهایی دارای مکان‌های تفریحی و گردشگری فراوانی است.

مذهب مردمان ایتالیا چیست؟

مذهب ساکنین کشور ایتالیا، کاتولیک رومی می‌باشد. تقریبا 85 در صد مردم ایتالیا دارای این مذهب هستند که ریشه در شهر واتیکان دارد. البته دیگر مذهب‌ها هم در ایتالیا دیده می‌شود.

گرانترین و ارزانترین شهر های ایتالیا، چه شهر هایی میباشد؟

گرانترین شهر ایتالیا شهر رم، پایتخت ایتالیا می‌باشد هزینه‌های زندگی در شهر رم بسیار بالا است و هتل‌ها و رستوران‌ها با قیمت بالایی نسبت به دیگر شهر‌ها وجود دارند. شهر‌های ارزان ایتالیا شامل پیزا، تورین و پادو می‌باشد.

بهترین شهر برای زندگی در کشور ایتالیا، چه شهری میباشد؟

شاید فکر کنید پایتخت کشور ایتالیا بهترین شهر برای زندگی می‌باشد ولی اصلا اینطور نیست. بهترین شهر برای زندگی در ایتالیا، شهر بولزانو می‌باشد زیرا این شهر از هزینه‌های بسیار پایینی برخوردار است و دارای  سطح بالای کیفیت جهت زندگی می باشد.

حمل و نقل کشور ایتالیا چگونه میباشد؟

کشور ایتالیا دارای وسایل حمل و نقل بسیار پیشرفته و مدرنی می‌باشد. وسایل حمل و نقل عمومی و خصوصی فراوانی جهت حمل و نقل ساکنین و گردشگران وجود دارد.

شرایط کاری در کشور ایتالیا چگونه میباشد؟

کشور ایتالیا به علت داشتن صنایع مختلف دارای بازار کار مناسبی است. از جمله صنایع مهم ایتالیا جهت کار و اشتغال صنعت پتروشیمی و خودروسازی می‌باشد. اگر برای کار به ایتالیا سفر می‌کنید حتما باید به زبان ایتالیایی مسلط شوید زیرا 93 در صد مردم ایتالیا به این زبان حرف می‌زنند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!