معرفی و آشنایی با خیابان شارل دوگل پاریس

معرفی و آشنایی با خیابان شارل دوگل پاریس

یکی از زیباترین و دیدنی ترین جاذبه های گردشگری کشور فرانسه خیابان شارل دوگل پاریس می باشد که این خیابان با داشتن جاذبه های بسیار بی نظیر و باشکوه خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جلب کند.

اگر شما نیز به دنبال بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس هستید می توانید در یکی از تورهای گردشگری این شهر شرکت کرده و از این طریق یکی از باشکوه ترین و بی نظیرترین لحظات را در این خیابان رویایی پاریس برای خود به ارمغان آورید.

خیابان شارل دوگل پاریس

آیا می دانید که مدت زمان لازم برای بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس چقدر می باشد؟ آیا می دانید که بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از خیابان شارل دوگل پاریس جه وقت می باشد؟ از شما دعوت می نماییم که  مطالب پیش روی خود را تا پایان آن همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.

فرانسه یکی از زیباترین و باشکوه ترین کشورهای جهان می باشد که با داشتن جاذبه های گردشگری و توریستی بسیار بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جلب کند. توجه داشته باشید که حجم بسیار بالایی از گردشگران در سفر خود به این کشور، شهر پاریس و جاذبه های آن را مورد بازدید خود قرار می دهند که از بهترین جاذبه های این شهر می توان به خیابان شارل دوگل پاریس اشاره کرد. خیابان شارل دوگل شهر پاریس که در بسیاری از متون تاریخی با نام میدان اتوال شناخته شده است و از مهمترین و اصلی ترین میدان های شرقی این شهر می باشد که شما می توانید اتصال 12 خیابان را در این میدان مشاهده کنید.

شارل دوگل نام و اسم خود را از شارگل دوگل، یکی از بهترین رئیس جمهورهای این کشور گرفته است و روزانه در حدود 160 هزار وسیله نقلیه از این خیابان عبور می کنند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد دسترسی به خیابان شارل دوگل پاریس و نزدیک ترین رستوران، هتل، جاذبه های این خیابان توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

خیابان شارل دوگل پاریس

تاریخچه خیابان شارل دوگل پاریس

خیابان شارل دوگل شهر پاریس در انتهای خود به میدان شارل دو گل منتهی می شود و این میدان را نیز در سال 1806 شروع به ساخت آن کردند و بعد از سی سال نیز شاهد اتمام ساخت این میدان در این منطقه شدیم. توجه داشته باشید که در زمان های دور این میدان را با نام میدان ستاره می شناختند و امروزه نیز با اسم خیابان شارل دوگل پاریس توانسته است در کل جهان شهرت داشته باشد و توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جلب کند. توجه داشته باشید که نامگذاری میدان ستاره به خیابان شارل دوگل در سال 1970 اتفاق افتاد که در این سال ژنرال شارل دوگل فوت کرد و از این سال به بعد نام این میدان را نیز به کلی تغییر دادند.

همچنین لازم به ذکر خواهد بود که طاق پیروزی نیز در این میدان و خیابان واقع شده است و از همین روی بسیاری از گردشگران و توریست ها می توانند با سفر به این خیابان از جاذبه های گردشگری بسیار باشکوهی نیز بازدید کرده و لحظات جذابی را برای خود به ارمغان آورند.

خیابان شارل دوگل پاریس

مدت زمان بازدید از خیابان شارل دوگل پاریس

یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی که در بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس برای گردشگران و مسافران وجود دارد، مدت زمان بازدید از این خیابان می باشد. بی شک ساعت و مدت زمان دقیقی را برای بازدید از خیابان شارل دوگل پاریس نمی توان ارائه داد چرا که هر گردشگری با سفر و بازدید از خیابان، دوست دارد تا بیشترین زمان ممکن را در این خیابان گذرانده و از این طریق لحظات بسیار بیشتری را برای خود به ارمغان آورد.

توجه داشته باشید که مدت زمان بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس را می توان بین 2 الی 3 ساعت ارائه کرد و شما نیز می توانید با در نظر گرفتن برنامه سفری خود، بهترین لحظات از سفرتان را به بازدید از این منطقه اختصاص داده و از این طریق بهترین و باشکوه ترین بازدید انجام داده و لحظات جالبی را برای خود به ارمغان آورید. همچنین در نظر داشته باشید که خرید گردشگران و توریست ها از این خیابان، ممکن است زمان بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس را نیز افزایش دهد. شما نیز می توانید برنامه ریزی بسیار خوبی را برای بازدید از این خیابان تنظیم کرده و بهترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید.

خیابان شارل دوگل پاریس

دسترسی به خیابان شارل دوگل پاریس

توجه داشته باشید که عرض و طول خیابان شارل دوگل شهر پاریس یکی بوده و هر کدام در حدود 790 فوت می باشد. لازم است بدانید که هر ساله مراسم ها و رویدادهای بسیار مختلف در خیابان شارل دوگل پاریس برگزار می شود که شما می توانید با بازدید از این منطقه، شاهد یکی از بهترین این رویدادها بوده و فرهنگ مردم این شهر را از نزدیک بشناسید. اگر شما نیز دوست دارید تا در اولین فرصت به دست آمده از این خیابان و زیبایی های آن بازدید داشته باشید می توانید با در دست داشتن آدرس آن، در کم ترین و کوتاه ترین زمان ممکن بازدید خود را شکل دهید.

همچنین توجه داشته باشید که دسترسی به خیابان شارل دوگل شهر پاریس با کمک نقشه های گردشگری این شهر نیز بسیار راحت می باشد و شما می توانید به محض ورود خود به این شهر، یکی از نقشه های گردشگری این شهر را تهیه و آن را در اختیار داشته باشید. شما می توانید آدرس خیابان شارل دوگل شهر پاریس را به شکل زیر در دست داشته باشید و در سفرتان به این شهر آن را مورد استفاده قرار دهید:

 • آدرس خیابان شارل دوگل شهر پاریس: Avenue Charles de Gaulle Neuilly-sur-Seine
خیابان شارل دوگل پاریس

نزدیک ترین هتل ها به خیابان شارل دوگل پاریس

اهمیت و شکوه خیابان شارل دوگل شهر پاریس سبب شده است تا بسیاری از سرمایه گذاران به دنبال ساخت و تاسیس بهترین و بی نظیرترین هتل ها در این خیابان باشند. اگر شما نیز دوست دارید تا در یکی از نزدیکترین هتل های خیابان شارل دوگل پاریس اقامت داشته باشید می توانید این فرصت را از دست نداده و با کسب اطلاعات از خدمات و امکانات هر یک از هتل های موجود در خیابان شارل دوگل، یکی از بهترین و بی نظیرترین هتل های موجود در خیابان شارل دوگل شهر پاریس را رزرو کنید.

توجه داشته باشید که هتل های نزدیک این خیابان در تمام روزهای سال مملو از گردشگر و مسافر می باشد و شما نیز می توانید قبل از سفرتان به این شهر، یکی از بهترین و مناسب ترین هتل های موجود در خیابان شارل دوگل شهر پاریس را انتخاب و آن را رزرو کنید. از مهمترین و نزدیکترین هتل ها به خیابان شارل دوگل می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • Sofitel paris la defense
 • Crowne plaza paris Neuilly
 • Hotel residence foch
 • Hotel napoleon paris
خیابان شارل دوگل پاریس

نزدیک ترین رستوران ها به خیابان شارل دوگل شهر پاریس

گردشگران و توریست هایی که قصد بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس را دارند می توانند بعد از بازدید و گشت و گذار خود، در یکی از بهترین و بی نظیرترین رستوران های این خیابان، یکی از لذیذترین و مشهورترین غذاهای فرانسوی را نیز میل کنند. توجه داشته باشید که هر کدام از رستوران های واقع شده در خیابان شارل دوگل پاریس سعی بر آن دارند تا بهترین و بی نظیرترین خدمات را در اختیار گردشگران خود قرار دهند و از این طریق لحظات بسیار باشکوهی را برای آنها به ارمغان آورند. شما نیز می توانید در سفرتان به این خیابان، حتما مراجعه به یکی از بهترین رستوران ها در خیابان شارل دوگل شهر پاریس را در اولویت های خود قرار دهید. از مهمترین این رستوران ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

 • Alan geaam
 • Beefbar
 • Apicius
 • Maxims
خیابان شارل دوگل پاریس

نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به خیابان شارل دوگل شهر پاریس

خیابان شارل دوگل شهر پاریس در نزدیکی بسیاری از جاذبه های گردشگری واقع شده است و شما نیز می توانید با بازدید از خیابان شارل دوگل پاریس از دیگر جاذبه های دیدنی نیز بازدید نمایید. از نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به این خیابان می توان به مواردی از جمله بنیاد لوی ویتون، منطقه تروکادرو، طاق پیروزی، موزه کوای برانلی و پل آلما اشاره کرد. نزدیکی این خیابان با این جاذبه های گردشگری سبب شده است تا سالانه میلیون ها گردشگر و توریست از این خیابان بازدید نمایند.

خیابان شارل دوگل پاریس

بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس با تور پاریس

امروزه بسیاری از مجریان آژانس های گردشگری به دنبال برگزاری تورهای متعدد به سوی این شهر هستند که بی شک در برنامه های سفر خود می توانید اسم خیابان شارل دوگل شهر پاریس را مشاهده کنید. اگر شما نیز دوست دارید تا در یکی از مناسب ترین و بهترین اوقات از خیابان شارل دوگل پاریس بازدید کنید، می توانید در یکی از بهترین تورهای گردشگری این شهر شرکت کرده و از این طریق جذاب ترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود رقم بزنید.

خیابان شارل دوگل پاریس

بهترین زمان بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس

از دیگر مهمترین و بحث برانگیزترین موضوعاتی که ذهن بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کرده است، بهترین زمان بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس می باشد. بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از خیابان شارل دوگل پاریس هر فصلی از سال بوده و شما می توانید با توجه به اوقات فراغت خود، یکی از فصل های این سال را انتخاب کرده و اقدام به بازدید داشته باشید. همچنین در نظر داشته باشید که خیابان شارل دوگل شهر پاریس در هر فصلی از سال زیبایی های خاص خود را داشته و شما می توانید فصل بهار پیش روی خود را برای سفرتان در اولویت قرار داده و از این طریق یکی از بهترین و بی نظیرترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید.

خیابان شارل دوگل پاریس

نکات مورد توجه در بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس

اگر شما نیز مانند بسیاری از گردشگران دیگر به دنبال بازدید از خیابان شارل دوگل شهر پاریس هستید، می توانید با در نظر گرفتن یک سری از مهمترین نکات، لحظات بی نظیری را تجربه کنید. در بازدید از خیابان شارل دوگل پاریس به نکات زیر حتما توجه کنید:

 • اخذ و دریافت ویزای گردشگری این کشور
 • به همراه داشتن دوربین عکاسی برای ثبت زیباترین تصاویر
 • خرید سوغاتی از مهمترین مراکز خرید این خیابان برای دوستان و نزدیکان خود

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!