تور فنلاند | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور فنلاند | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

برای سفر به همراه تور فنلاند، باید بدانید که فنلاند در حقیقت نام منطقه‌ای در شمال اروپا در ناحیه اسکاندیناوی است. این کشور حدود 5.5 میلیون جمعیت دارد و پایتخت آن شهر هلسینکی است. واحد پول این کشور یورو می‌باشد و مردم کشور فنلاند به زبان فنلاندی و سوئدی صحبت می‌کنند. البته اگر می‌توانید انگلیسی صحبت کنید هم در سفر به همراه تور فنلاند در این کشور با مشکل خاصی مواجه نخواهید شد.

تور فنلاند
تور فنلاند

ویزای توریستی کشور فنلاند

اگر قصد دارید تا به‌وسیله تور توریستی فنلاند به این کشور زیبا و جذاب سفر کنید. در نظر داشته باشید که حتماً باید ویزای کشور فنلاند را از سفارت این کشور دریافت کنید. زیرا بدون وجود ویزای کشور فنلاند نمی‌توانید به این کشور زیبا و جذاب به همراه تور فنلاند سفر کنید. برای دریافت ویزای سفارت فنلاند ،شما می‌توانید ابتدا با مدیر تور هماهنگ کنید و در وقت تعیین‌شده سفارت فنلاند با ارائه مدارک لازم، اقدام به دریافت ویزای توریستی کشور فنلاند نمایید.

جاذبه‌های گردشگری فنلاند

اگر قصد دارید تا  با یک تور فنلاند به این کشور زیبا سفر کنید. در نظر داشته باشید که فنلاند، دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی است. به‌طوری‌که سالیانه جمعیت زیادی برای بازدید از پارک‌ها و مناطق جذاب و دیدنی این ناحیه به همراه تور توریستی فنلاند به این کشور سفر می‌کنند. در ادامه برخی از جاذبه‌های گردشگری کشور فنلاند برای اطلاع گردشگران شرح داده‌شده است. تا در هنگام سفر با تور فنلاند ،بتوانید از این مناطق زیبا و جذاب بازدید به عمل بیاورید.

تور فنلاند
تور فنلاند

مجمع‌الجزایر اُلاند

مجمع‌الجزایر اُلاند که در میانه دریای بالتیک قرارگرفته است، مقصد بسیاری از گردشگرانی ست که با تور توریستی فنلاند به این کشور زیبا سفر می‌کنند. در این جزایر زبان رایج مردم بیشتر به جای فنلاندی زبان سوئدی است؛ زیرا مجمع‌الجزایر اُلاند در حقیقت به صورت خودمختار اداره می­شوند. اگر با تور فنلاند به این کشور سفر کنید، می‌توانید از قایق‌های تفریحی برای رفتن به این منطقه کمک بگیرید.

درصورتی‌که در سفر به همراه تور فنلاند به مجمع‌الجزایر اُلاند رفتید. حتماً از موزه تاریخی واقع‌شده در این منطقه دیدن فرمایید. هم‌چنین به خاطر داشته باشید که در هنگام سفر به مجمع‌الجزایر اُلاند از مربای آلبالویی که بر روی پنکیک در این منطقه سرو می‌شود بچشید و لذت یک سفر خاطره‌انگیز را برای خانواده‌تان چندین برابر کنید.

تور فنلاند
تور فنلاند

منطقه فینیش لِیک لَند

اگر به دیدن دریاهای متعدد و زیبای این کشور در سفر با تور توریستی فنلاند علاقه‌مند هستید. بازدید از منطقه فینیش لِیک لَند را در کشور فنلاند از دست ندهید. این منطقه با وجود 55 هزار دریاچه200 متری که در این منطقه قرار دارد، می‌تواند لذت سفر به همراه تور توریستی فنلاند را برای شما چندین برابر کند. فینیش لِیک لَند می‌تواند به‌عنوان یکی از بهترین مناطق برای شنا و قایق‌رانی در نظر گرفته شود. همچنین می‌توانید با قدم زدن در کنار دریاچه‌های این منطقه، آرامش ازدست‌رفته در طول روزهای سخت‌ کاری را مجدداً به دست بیاورید.

تور فنلاند
تور فنلاند

منطقه تورکو

منطقه تورکو در ابتدا پایتخت کشور فنلاند بوده است. این منطقه که در امتداد ساحل سنگی منطقه فنلاند جنوبی واقع‌شده است. یکی از اصلی‌ترین مقصد­های گردشگران در طول سفر با تور فنلاند می‌باشد. از جاذبه‌های دیدنی منطقه تورکو در فنلاند می‌توان به موزه‌های دوقلوی آیوآ وِتوس و آرس نُووا، محله لوستَرینماکی و قلعه تورکو اشاره کرد.

تور فنلاند
تور فنلاند

منطقه هِلسینکی

منطقه هِلسینکی که هم‌اکنون پایتخت کشور فنلاند است.یکی دیگر از جذاب‌ترین مکان‌های گردشگری کشور فنلاند است. شما می‌توانید ساعت‌ها در طول سفر با تور توریستی فنلاند از مناطق جذاب و دیدنی هِلسینکی بازدید کنید، بدون این‌که دچار روزمرگی و یا خستگی شوید. اگر به سن‌پترزبورگ علاقه‌مند هستید، بازید از هِلسینکی در طول سفر با تور فنلاند به علت شباهت بسیار زیادی که به سن پترزبورگ دارد، می‌تواند ساعت‌ها شما را سرگرم کند. در حقیقت هِلسینکی در سال 1812 با توجه به معماری سن‌پترزبورگ طراحی و ساخته‌شده است.

از مهم‌ترین جذابیت‌های منطقه هِلسینکی می‌توان به کلیساهای تاریخی متعددی که در این شهر واقع‌شده است اشاره کرد. از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری این منطقه از فنلاند می‌توان به مجلس فنلاند، کلیسای جامع اوسپِنسکی، موزه ملی فنلاند و گالری‌های هنری مختلف اشاره کرد.

تور فنلاند
تور فنلاند

منطقه ساوُونلینا

درصورتی‌که به منطقه فینیش لِیک لَند به همراه تور توریستی فنلاند سفر کردید. در نظر داشته باشید که از شهر ساوُونلینا که در این منطقه واقع‌شده است بازدید به عمل بیاورید. از مهم‌ترین جاذبه­ های گردشگری این شهر زیبا در سفر با تور توریستی فنلاند، میتوان به اُولاوینلینا و یا قلعه سَنت اُولاف که در قرن پانزدهم میلادی ساخته‌شده است اشاره کرد. غذاهای دریایی که در این شهر سرو می‌شود از طعم بسیار دل‌چسبی برخوردار هستند. ازاین‌رو حتماً در طول سفر با تور توریستی فنلاند از این غذاها میل کنید.

تور فنلاند
تور فنلاند

شهر زیبای تامپره

شهر تامپره که یکی از بزرگ‌ترین شهرهای کشور فنلاند است. از محله‌های متعددی که در کنار هم قرارگرفته‌اند تشکیل‌شده است. از مهم‌ترین مناطق دیدنی شهر تامپره می‌توان به موزه تاریخی طبیعی و تالار افتخارات هاکی فنلاندی‌ها اشاره کرد.

از مهم‌ترین فعالیت‌هایی که گردشگران در هنگام سفر به این منطقه به همراه  تور توریستی فنلاند انجام می‌دهند، می‌توان به اسکی و هاکی اشاره کرد؛ اما اگر به این دو فعالیت ورزشی علاقه ندارید در هنگام سفر با تور فنلاند می‌توانید از باغ هاتانپا یا پارک محبوب سارکانیمی بازدید کنید. در مرکز شهر تامپره باغ‌وحشی نیز برای کودکان واقع‌شده است و یک چشم‌انداز زیبا از جنگل‌های همیشه سرسبز فنلاند در این نقطه قابل‌مشاهده است که در هنگام سفر با تور توریستی فنلاند می‌توانید از آن بازدید کنید.

تور فنلاند
تور فنلاند

 شهر پروو

شهر پرو در کشور فنلاند که بیشتر با وجود خانه‌های چوبی زیبای واقع‌شده در این منطقه، برای سفر به همراه تور توریستی فنلاند و بازدید گردشگران مشهور شده است. در حقیقت دومین شهر قدیمی واقع‌شده در کشور فنلاند است. ساختمان چوبی واقع‌شده در این منطقه در قرن 19 میلادی مورد ساخت‌وساز قرار گرفته است و یکی از زیباترین پدیده‌ها، جهت بازدید گردشگران در این ناحیه می‌باشد.

در هنگام سفر با تور فنلاند ،می‌توانید از کلیسای واقع‌شده در این منطقه که متعلق به قرن یازدهم است نیز بازدید کنید. در طول سفر با تور توریستی فنلاند به این شهر زیبا فراموش نکنید که حتماً شیرینی‌های خوش‌طعم این شهر را امتحان کنید.

تور فنلاند
تور فنلاند

هزینه هتل‌ها در فنلاند

برای این‌که بتوانید تور توریستی فنلاند را از میان پکیج‌های ارائه‌شده به‌درستی انتخاب کنید، توجه داشته باشید که هزینه اقامت در هاستل­های کشور فنلاند بین 25 تا 35 یورو خواهد بود؛ اما اگر قصد اقامت در هتل‌های کشور فنلاند را در طول سفر با تور فنلاند داشته باشید، باید بین 50 تا 80 یورو برای هر شب اقامت در هتل پرداخت کنید.

البته توجه داشته باشید که هتل‌های لوکس و درجه‌یک در کشور فنلاند، هزینه‌ای در حدود 100 یورو برای هر شب  اقامت دریافت می‌کنند. بنابراین در انتخاب پکیج سفر به همراه تور فنلاند دقت لازم را داشته باشید. تا بتوانید یک پکیج مناسب و با کیفیت را برای یک سفر خانوادگی هیجان‌انگیز انتخاب کنید.

تور فنلاند
تور فنلاند

هزینه غذا در فنلاند

با گشت‌وگذار در خیابان‌های زیبا و جذاب این کشور به همراه تور توریستی فنلاند، می‌توانید برای صرف غذاهایی مانند پیتزا، ساندویچ و یا حتی کباب تنها 8 تا 11 یورو پرداخت کنید. در حقیقت هزینه تأمین غذا در کشور فنلاند بسیار پایین است.

برای دریافت غذاهای نیمه آماده در کشور فنلاند حدود 5 تا 6 یورو و برای تأمین مواد غذایی  نیاز خواهد بود، اما جهت آشپزی شما نیاز به پرداخت هزینه‌ای در حدود 85 تا 125 یورو خواهید داشت؛ هزینه خرید تنها یک بطری آب از هزینه دریافت غذا در کشور فنلاند بسیار بالاتر است. درواقع هزینه هر بطری آب در کشور فنلاند در حدود 150 یورو است.

تور فنلاند
تور فنلاند

هزینه حمل‌ونقل در فنلاند

برای گردش به همراه تور توریستی فنلاند، وسیله نقلیه مناسب برای شما فراهم خواهد شد. هم‌چنین تور لیدر در مکان‌های توریستی مختلف شما را جهت آشنایی بیشتر راهنمایی خواهد کرد؛ اما اگر قصد دارید که به صورت شخصی در کشور فنلاند به گشت و گذار بپردازید، بهترین وسیله نقلیه در هنگام سفر با تور توریستی فنلاند، استفاده  از خطوط اتوبوس‌رانی در این کشور است.

 در هنگام استفاده از خطوط اتوبوس‌رانی برای سفرهای یک‌طرفه 100 کیلومتری باید 19 یورو پرداخت کنید؛ اما توجه داشته باشید که اتوبوس‌های تندرو در کشور فنلاند هزینه بیشتری و در حدود 22 یورو در طول سفر دریافت خواهند کرد. هم‌چنین هزینه سفرهای درون‌شهری در حدود 2.5 تا 3.5 یورو توسط تاکسی‌مترها محاسبه می‌شود.

تور فنلاند
تور فنلاند

سفر به مناطق مختلف همراه  با تور توریستی فنلاند

برای سفر به مناطق مختلف به همراه تور فنلاند، می‌بایست هزینه‌های متفاوتی را پرداخت کنید. به‌عنوان‌مثال در شهر هلسینکی هزینه سفر با کشتی در حدود 25 یورو خواهد بود؛ اما برای گردش در لاپلند به همراه تور توریستی فنلاند، باید هزینه‌ای در حدود 125 یورو پرداخت کنید. برای بازدید از موزه‌ها و مکان‌های دیدنی واقع در این کشور به همراه تور توریستی فنلاند نیز نیاز به هزینه‌ای در حدود 5 تا 15 یورو خواهد بود. البته توجه داشته باشید که بازدید از بسیاری از مناطق در سفر توریستی فنلاند رایگان است.

وضعیت آب‌وهوای فنلاند

فنلاند نسبت به دیگر کشورهای همسایه از آب‌وهوای متعادل‌تر و ملایم‌تری برخوردار است. بیشتر افراد معتقدند که دریاچه‌های گوناگون کشور فنلاند سبب متعادل‌تر شدن دمای این کشور شده است.

برای این‌که به همراه تور توریستی فنلاند به این کشور زیبا سفر کنید، باید از چگونگی آب‌وهوای این کشور در فصل‌های مختلف سال آگاهی کامل داشته باشید. دمای هوا در ماه جولای بین 13 تا 17 درجه است. ازاین‌رو این فصل بهترین زمان برای سفر به این کشور زیبا و جذاب است؛ اما با وجود بالا بودن هزینه‌ها در این ماه می‌توانید در فصل فوریه که دمای آب‌وهوای فنلاند سردتر است به این کشور سفر کنید. توجه داشته باشید که درصورتی‌که فصل سردتر را برای سفر به همراه تور توریستی فنلاند انتخاب کرده‌اید، حتماً لباس‌های گرم مناسب را برای پیشگیری از سرماخوردگی در طول سفر به همراه داشته باشید.

تور فنلاند
تور فنلاند

کاهش هزینه سفر به کشور فنلاند

برای کاهش هزینه‌های تور توریستی فنلاند، باید تا حد امکان از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید. مواد غذایی موردنیاز را در طول سفر از بوفه‌های مواد غذایی در سطح شهر خریداری کنید؛ زیرا هزینه رستوران در طول یک سفر خانوادگی به فنلاند زیادتر از حد معمول خواهد بود. هزینه صرف غذا در بوفه‌های رستوران‌ها حدود 8 تا 12 یورو خواهد بود. شما با پرداخت این هزینه  در طول سفر با تور فنلاند، می‌توانید غذاهای موردعلاقه‌تان را در رستوران موردنظر امتحان کنید و از چشیدن طعم غذاهای لذیذ فنلاندی لذت ببرید.

اگر قصد گردش و تفریح را به همراه‌ تور توریستی فنلاند دارید، کارت هلسینکی گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در کشور فنلاند خواهد بود. هزینه کارت هلسینگی در حدود 24 تا 43 یورو می‌باشد و شما می‌توانید با کمک این کارت هزینه‌های حمل نقل را کاهش دهید. هم‌چنین شما با استفاده از  این کارت امکان بازدید از مناطق مختلف فنلاند را  با هزینه بسیار کمتری دارا خواهید بود.

سعی کنید که در ماه‌های سپتامبر تا می به فنلاند سفر کنید. در این ماه‌ها با وجود آب‌وهوای سرد کشور فنلاند، شما هزینه کمتری را برای سفر به همراه تور توریستی فنلاند پرداخت خواهید کرد و بدون شلوغی‌های طاقت‌فرسا می‌توانید از کشور فنلاند دیدن کنید.

تور فنلاند
تور فنلاند

مدارک لازم جهت سفر با تور توریستی فنلاند

در هنگام سفر به کشور فنلاند می‌بایست مدارک شناسایی مانند کارت ملی، شناسنامه و… را به همراه داشته باشید. همچنین توجه کنید که در طول سفر با تور فنلاند ،ویزای این کشور نشان‌دهنده هویت واقعی شما است.

بنابراین در تمامی مواقع ویزای توریستی را به همراه داشته باشید. تا در طول سفر با مشکل خاصی مواجه نشوید. فراموش نکنید که در سفر به کشور فنلاند ،جهت تأمین هزینه‌های ضرری سفر و خرید وسایل موردنیاز در این کشور، حتماً مقداری پول نقد نیز به همراه داشته باشید.

تور فنلاند
تور فنلاند

هزینه سفر به همراه تور توریستی فنلاند

در نظر داشته باشید که برای سفر با تور توریستی فنلاند، شما هزینه بسیار کمتری از سفر با هزینه شخصی پرداخت می‌کنید. در حقیقت آژانس گردشگری با ارائه خدمات هتل برای اقامت شما و خدمات جانبی دیگر سفر راحت‌تری را برای شما به کشور فنلاند رقم خواهند زد.

هزینه سفر به کشور فنلاند برای ایام عید نسبت به دیگر فصل‌ها بیشتر خواهد بود. به‌عنوان‌مثال هزینه سفر با تور توریستی فنلاند در حال حاضر نزدیک به 18 میلیون تومان در روزهای معمولی سال است؛ اما در نظر داشته باشید که این هزینه با تغییرات قیمت یورو به‌عنوان ارز جهانی و واحد پول کشور فنلاند متغیر خواهد بود.

تور فنلاند
تور فنلاند

نکات ضروری در رزرو تور توریستی فنلاند

 جهت رزرو تور توریستی فنلاند، ابتدا به وب‌سایت آژانس هواپیمایی مدنظرتان مراجعه کنید و بنا بر امکانات فراهم‌شده برای انواع تورهای توریستی کشور فنلاند، اقدام به رزرو تور توریستی فنلاند مورد نظر­تان نمایید.

توجه داشته باشید که هزینه تور فنلاند، بسته به نوع سفر تفریحی و چگونگی قیمت هتل رزرو شده توسط تور متغیر خواهد بود. ازاین‌رو اگر با مطالعه کامل سایت سوالات متعددی برای شما پیش آمد، می‌توانید با کارشناسان آژانس هواپیمایی تماس حاصل کنید. تا بتوانید با اطلاعات کامل  و جامع تور توریستی فنلاند موردنظرتان را رزرو کنید.

هم‌چنین اگر قصد دارید که به همراه تور توریستی فنلاندبه کشورهای مجاور فنلاند نیز سفر کنید. از پکیج تور مربوط به سفر به چند کشور استفاده کنید. این پکیج با امکانات ویژه می‌تواند علاوه بر جذابیت بیشتر تور توریستی فنلاند، هزینه کمتری را برای سفر به چند کشور برای بهره مندی از امکانات داشته باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

4 نظر

مهناز 10 فروردین 1398 پاسخ

سلام تور فنلاند در چه تاریخی دارین و هزینه ی تور کلا چقدر میشه در هتل ارزان قیمت ؟ چند روز ؟

بابازاده 10 اردیبهشت 1398 پاسخ

با سلام و احترام
لطفا بفرمایید چه توری مدنظر دارید؟؟
با تشکر
سفری دیگر
88851080

محمد 19 آذر 1397 پاسخ

تورهای خیلی خوبی دارید.

safaridigaradmin 21 آذر 1397 پاسخ

ممنو و سپاس بابت نظرتون
در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتونید با من در تماس باشید
با تشکر فراوان
بابازاده
۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۵