تور آتن | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

تور آتن | شرایط – قیمت – ویزا – هزینه

اطلاعات درباره تور آتن

اگر تور آتن را انتخاب نموده‌اید، شما فرد باسلیقه و باهوشی هستید! تور آتن با کمترین هزینه شما را به زیبایی‌های بسیار ایده آل می‌رساند. دقت نمایید که انواع مختلفی از تور آتن وجود دارد که بهترین آن‌ها نیاز به بررسی‌هایی ساده خواهد داشت. متن زیر شما را با بهترین تور آتن با امکاناتی ویژه همراه می‌سازد.

معرفی آتن

آتن پایتخت یونان است. این شهر دارای بزرگ‌ترین آثار باستانی می‌باشد. به طور کلی وقتی صحبت از سفر به یونان است در واقع شهر آتن در الویت می‌باشد. افرادی که عاشق تاریخ هستند از این شهر بسیار لذت خواهند برد. شما می‌توانید با استفاده از انواع تور آتن 2 روزه و یا 4 روزه از بیشتر قسمت‌های این شهر زیبا بازدید نمایید. در این شهر آثار باستانی مختلفی از دل افسانه خدایان یونانی دیده می‌شود که به ابهت این شهر زیبا می‌افزاید. تور آتن سبب می‌شود که شما بهترین لحظات را برای خود فراهم سازید. این شهر دارای واحد پول یورو و زبان رسمی یونانی می‌باشد.

تور آتن
تور آتن

آب‌وهوا در تور آتن

به طور کلی آتن دارای آب و هوایی ملایم و مدیترانه‌ای می‌باشد. در تابستان میزان بارندگی بسیار کم است و این موضوع در زمستان کاملاً برعکس بوده و در واقع انتخاب تور آتن در فصل زمستان با هوایی سرد و بسیار بارانی همراه می‌باشد. وجود مه در این منطقه بسیار مرسوم است به این معنی که شما در ماه اوت بیشترین میزان مه را خواهید دید. میزان رطوبت دیده شده در فصل تابستان بسیار بالا بوده و این موضوع به نوبه خود دارای اهمیت ویژه‌ای است.

اگر بخواهیم فصلی مناسب برای سفر به این شهر انتخاب نماییم می‌توان به فصل بهار اشاره نمود. دقت نمایید که وقتی تور آتن را انتخاب می‌نمایید در واقع بیشتر می‌بایست به سراغ فضای باز رفته و این موضوع به نوعی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اوایل نوامبر زمان بسیار مناسبی برای سفر به این شهر می‌باشد و البته احتمال بارندگی نیز در آن کمتر است. اما در خصوص رطوبت مطرح در این شهر اغلب نمی‌توان نظر خاصی داد.

تور آتن
تور آتن

هزینه هتل در تور آتن

اگر نسبت به هاستل حس خوبی داشته باشید هزینه شما بسیار کمتر می‌شود، هاستل در آتن خیلی خیلی ارزان است، این اتاق‌های اشتراکی دارای امکانات بسیار مناسبی بوده و در واقع شما می‌توانید بهترین هاستل را انتخاب نمایید. اما اگر قصد رزرو هتل را دارید می‌بایست این موضوع را مدنظر قرار دهید که هتل‌های آتن گران می‌باشد و این موضوع به مسائل مختلفی بستگی دارد. در تور آتن ارزان به شما پیشنهاد هتل‌های 2 و یا 3 ستاره می‌شود که دارای هزینه‌های مناسب‌تری هستند، اما اگر به فکر انتخاب تور آتن لوکس هستید بهترین گزینه از هتل‌های 5 ستاره پیش روی شما قرار می‌گیرد که البته دارای هزینه‌ای بالا می‌باشد.

اقامت در این هتل‌ها به نوعی دارای بیشترین امکانات می‌باشد و شما نیز می‌توانید از خدمات ویژه‌ای که برایتان فراهم شده است استفاده نمایید.

تور آتن
تور آتن

هزینه حمل‌ونقل و غذا در تور آتن

قیمت بندی که در خصوص انواع غذا و یا نوشیدنی دیده می‌شود با توجه به اینکه از کدام مکان استفاده می‌نمایید دارای چندین دسته می‌باشد. اگر می‌خواهید این غذاها برای شما ارزان باشد می‌بایست به سراغ غذاهای محلی بروید. شما می‌توانید از غذاهای سنتی این شهر با قیمتی مناسب استفاده نمایید، مبرهن است که اگر به سراغ منوهای انگلیسی بروید می‌بایست هزینه بسیار بالایی پرداخت نمایید.

برای حمل‌ونقل در این شهر می‌توانید از بلیط های مختلفی استفاده نمایید. بلیط های یکپارچه دارای 70 دقیقه اعتبار می‌باشد و البته شامل ایستگاه مترو فرودگاه نمی‌شود. بلیط های گردشگری 3 روزه دارای اعتبار نامحدود در سطح شهر بوده و می‌توانید برای همه وسایل حمل‌ونقل مناسب باشد. بلیط های 7 روزه که دارای قیمت  50 یورو هستند برای اغلب لوازم نقلیه به‌جز اتوبوس‌های ایکس80 مناسب می‌باشند. شما می‌توانید از کارت‌های تخفیف نیز برای حمل‌ونقل بهره‌مند شوید.

تور آتن
تور آتن

خیره‌کننده‌ترین نقاط در تور آتن

آکروپولیس یکی از مناطق بسیار عالی در سفر به آتن می‌باشد، محال است کسی به آتن بیاید و از این منطقه زیبا غافل شود، این بنا در واقع یک نماد بسیار کهن بوده که البته قبل از قرن پنجم توسط پریلکس ساخته شده است. دیدن این بنا در غروب بر زیبایی آن می‌افزاید. موضوع دیگر در این خصوص موزه آکروپولوس بوده که دارای زرق‌وبرقی بسیار ویژه می‌باشد، این موزه که در کنار ایستگاه قطار قرار دارد می‌تواند شما را به سرعت به این مکان نزدیک نماید. شما می‌توانید در این مکان تصاویر بسیار زیبایی را به ثبت برسانید.

از موارد دیگر در تور آتن بازدید از معبد زئوس می‌باشد، این معبد به خورشید آتن مشهور است، بازدید از این معبد احساسات شما را منقلب می‌نماید، ستون‌های این معبد به صورت عجیبی در کنار هم قرار گرفته‌اند و از لحاظ مقیاس دارای چیدمانی بسیار دقیق می‌باشد. شما می‌توانید با خرید بلیط از این مکان با هزینه ای ارزان‌تر دیدن نمایید.

تور آتن
تور آتن

محله‌های شهر آتن

اگر می‌خواهید چند ساعتی را در شهر آتن بگذرانید می‌توانید از محله پسیری آغاز نمایید، بناهای تاریخی در این محله بسیار زیبا می‌باشد. در خصوص هنرهای خیابانی گاه می‌توان بسیار حیرت‌زده شد. شما می‌توانید از کافه‌های بسیار زیبا در این منطقه به استراحت مشغول شوید، بسیاری از مردم آتن علاقه بسیار زیادی به این منطقه زیبا دارند. میدان قانون اساسی یکی دیگر از مناطق بسیار مشهور در تور آتن می‌باشد، ساختمان مجلس در این منطقه قرار دارد. فرم‌هایی که نگهبانان به صورت کاملاً ست به تن دارند سنتی و زیبا می‌باشد. درختان بسیار بلند و سر به فلک کشیده در این منطقه زیبا و تأمل‌برانگیز است.

گورستان آتن نیز خالی از لطف نیست. این محل به دلیل سیل‌های مکرر تبدیل به گورستان شده است، شاید با خود بگویید که بازدید از گورستان در یک سفر چند روزه در الویت نخواهد بود، اما دیدن این گورستان عجیب قطعاً نظر شما را تغییر خواهد داد. مکان سرسبز و بسیار آرام در این گورستان سبب می‌شود که آرامشی مطلق به سراغ شما بیاید و این موضوع یکی از ویژگی‌های مهم این گورستان است.

تور آتن
تور آتن

بازار خیابانی در تور آتن

کلوناکی یکی از محله‌های مسکونی در آتن می‌باشد، در این محله شما می‌توانید از فروشگاه‌های روباز استفاده نمایید، در این منطقه عموماً طبقه ثروتمندان حضور دارند و شاید بالا شهر آتن محسوب می‌شود. البته بازارهای خیابانی نیز در این منطقه دیده می‌شود که دارای اجناسی به قیمت ارزان‌تر هستند.

بازار خیابانی پندروسا یکی از مناطق بسیار مناسب برای بانوان خوش‌سلیقه می‌باشد، در این بازار همه اجناس دارای قیمتی مناسب بوده و البته شما می‌توانید به سراغ فروشگاه‌هایی بروید که دارای اجناس برند هستند و این موضوع به خودتان بستگی دارد. غرفه‌های خیابانی در این بازار اغلب دارای اجناس سنتی بوده، می‌توانید سوغاتی‌های خود را از این منطقه زیبا تهیه نمایید.

تور آتن
تور آتن

لذت غذا در تور آتن

به شما پیشنهاد می‌کنیم در ابتدا به سراغ تست نمودن بهترین سووولاکی بروید، یکی از رستوران‌های ایده آل در تور آتن به رستوران تاناسیس مشهور است. اگر با جمعیتی بسیار روبرو شدید تعجب نکنید، غذاهای این رستوران بی‌نظیر است و معمولاً دارای متقاضی بسیار زیادی است. از سوسیس‌های خوشمزه آتن غافل نشوید این غذا به صورت کاملاً استاندارد طبخ می‌شود و دارای بهترین طعم و مزه می‌باشد.

رستوران تاورنا یکی دیگر از رستوران‌هایی می‌باشد که برای سرو غذاهای کم و محدود و یا به نوعی غذاهای انگشتی بسیار مناسب خواهد بود. این رستوران دارای دو فضای مجزا برای نشستن می‌باشد و به شما اجازه می‌دهد که هم از فضای داخلی آن و هم از فضای سبز برای صرف غذا استفاده نمایید. در این رستوران از گوشت‌های مختلفی استفاده می‌شود اگر این موضوع برای شما اهمیت دارد قبل از سفارش از نوع گوشتی که استفاده می‌شود مطلع شوید.

تور آتن
تور آتن

منطقه باستانی در تور آتن

اگر به شهر کوچک اروپس دقت نمایید منطقه باستانی بسیار زیبایی در آن دیده می‌شود که در مسافت بسیار نزدیکی به آتن بوده و البته این مکان به سادگی از طریق وسایل حمل‌ونقل قابل دسترسی می‌باشد. این ناحیه در دوران باستان دارای ارزش معنوی بسیار بالایی بوده و یک پناهگاه بسیار بزرگ محسوب شده است. این منطقه که به معبد آرگوس مشهور است دارای یک مسافرخانه با امکانات نسبی، یک ایوان و همی چنین یک ساعت آبی می‌باشد. گوش دادن به صدای پرندگان در این منطقه برای شما بسیار جذاب خواهد بود. شما برای بازدید از این منطقه زیبا نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت.

تور آتن
تور آتن

بازدید از آگورا در تور آتن

اگر می‌خواهید تور آتن 3 روزه را انتخاب نمایید حتماً از آگورای آتن دیدن نمایید. این میدان باستانی بسیار زیبا بوده و دارای فضای سرسبز و بسیار خلاقی می‌باشد. مناسبت‌های تجاری در منطقه آگورا دارای شهرت بسیاری است و البته این منطقه دارای تاریخ سیاسی نیز می‌باشد. در این میدان شما می‌توانید از معبد خدای آهنگری، خرابه معبد آرس و آپولو دیدن نمایید.

محراب خدایان یکی دیگر از آثار بجا مانده در این میدان بسیار زیبا می‌باشد. شما برای بازدید از این میدان نیاز به تهیه بلیط دارید البته قیمت این بلیط به نوعی می‌تواند مناسب عنوان شود. شما می‌توانید با خرید بلیط های ترکیبی با استفاده یک بلیط از چندین مکان مختلف دیدن نمایید.

تور آتن
تور آتن

معبد آتنا در تور آتن

شاید بتوان گفت که معبد آتنای پارنتون شناخته شده ترین بنای باستانی در تور آتن محسوب می‌شود و اغلب افرادی که به دنبال بهترین تور آتن هستند این معبد را با ارزش دانسته و به آن اهمیت بسیار ویژه‌ای می‌دهند. اگر بخواهید تور آتن را بدون بازدید از این معبد به پایان برسانید در واقع شما سفری نیمه تمام را برای خود رقم زده‌اید.

این معبد به الهه حامی شهر مشهور است. این بنا تحت مرمت‌های پیاپی توانسته به بهترین شکل ممکن برای شما مناسب باشد. اگر قصد عکس‌برداری از این معبد را دارید شاید وجود مصالح ساختمانی که برای محافظت از این معبد در نظر گرفته شده است کمی برای شما ناراحت کننده باشد.

تور آتن
تور آتن

کوه‌نوردی در تور آتن

شاید در نگاه اول این موضوع کمی عجیب باشد که در یک سفر 3 روزه فرصت برای کوهنوردی نیز برای شما فراهم شود اما کوه لیکابتوس یکی از کوه‌های بسیار زیبا بوده که صرف‌نظر کردن از آن دشوار باشد. شما در بالاترین نقطه این کوه می‌توانید تمامی آثار باستانی آتن را در یک نگاه نظاره نمایید.

شاید رسیدن به بالای این کوه کمی خسته کننده باشد اما این موضوع برای ورزشکاران به خصوص کوهنوردان یک تجربه بسیار ویژه می‌باشد. عکس‌برداری پانورما در این کوه بهترین تصاویر را برای شما ایجاد خواهد نمود.

بندر پیره یکی از نقاط بسیار زیبا بر فراز این کوه می‌باشد. شما می‌توانید از کلیسای بسیار زیبایی که در بین مسیر قرار دارد نیز دیدن نمایید. خوشبختانه پله‌هایی هموار برای افرادی که در پیاده روی کمی ناراحت هستند وجود داشته که می‌توانید از آنها استفاده نمایید.

تور آتن
تور آتن

تورهای شبانه آتن

افرادی که تور آتن را انتخاب می‌نمایند دارای روحیات و سلایق بسیار جالبی هستند. شما پس از بازگشت از این سفر تا مدت‌ها حرف‌ها و خاطرات بسیاری برای گفتن دارید. یکی دیگر از انواع تور آتن که برای شما در نظر گرفته شده است می‌تواند تورهای شبانه درون شهری آتن باشد. در این تورها شما به مکان‌هایی می‌روید که در تاریکی شب دارای زیبایی‌هایی بسیار چشم‌نواز هستند.

این موضوع به نوعی به سلیقه شما برمیگردد، شما می‌توانید از مکان‌های بسیار زیبای شب نما استفاده نمایید. پاساژهای بسیار لوکس یکی از بهترین مکان‌ها برای تورهای شبانه می‌باشد که به شما اجازه می‌دهد از نورپردازی‌های زیبایی که در آن پاساژها دیده می‌شود استفاده نمایید. وجود کافه‌های محلی و سنتی یکی دیگر از مناطقی است که با موسیقی زنده خود شما را به وجد می‌آورد.

تور آتن
تور آتن

موسیقی زنده در تور آتن

عده‌ای هستند که علاقه‌مند به گوش دادن به موسیقی زنده بوده و این موضوع برایشان بسیار الویت  دارد. شما می‌توانید از تور آتن ویژه استفاده نمایید. به این ترتیب می‌توانید در جشن‌ها و فستیوال‌های بسیار ایده آلی که در این منطقه وجود داشته شرکت نموده و این موضوع برای شما بسیار جالب خواهد بود.

بهترین تیم‌های موسیقی در این جشن‌ها در حال نواختن سازهای مختلفی هستند. دقت نمایید که در این تورها اغلب شنیدن صدای موسیقی به نوعی می‌تواند در آرامش شما نقش بسیار مهمی ایفا نماید. البته بلیط هایی که در این تورها فراهم هستند به نوعی می‌تواند بسیار گران باشد. شما می‌بایست به سراغ تور آتن که شامل طرح‌های تخفیف بوده بروید و این موضوع به نوعی در انتخاب شما تأثیر ویژه‌ای دارد.

تور آتن
تور آتن

شکم گردی در تور آتن

بخش خوشمزه سفرتان را از یاد نبرید. به هرحال صرف غذاهایی خوشمزه و ارزان خود در سفری ایده آل نقش بسیار مهمی دارد. در یونان و به خصوص شهر آتن غذاهای مختلفی طبخ می‌شود. دسرها و غذاهای یونانی از موارد پرفروش در این منطقه می‌باشد، تسازیکی یکی از غذاهای مکملی می‌باشد که به ذائقه‌های ایرانی بسیار سازگار است. شما می‌توانید از انواع ماهی‌های خوش طعم در این سفر استفاده نمایید.

دقت کنید که در هنگام صرف صبحانه پنیر یونانی را از قلم نیندازید. این پنیر دارای بافتی بسیار نرم و خوش طعم بوده و البته خود دارای چندین درجه بندی می‌باشد. کباب ترکی یونانی یکی از غذاهای بسیار مشهور در این منطقه می‌باشد که با پنبر پیتا طبخ و عرضه می‌شود این غذا شما را شگفت‌زده خواهد نمود.

تور آتن
تور آتن

جمع‌بندی در خصوص تور آتن

دیگر سفر به آتن دور از تصور نخواهد بود. با استفاده از تور آتن ارزان می‌توانید بسیاری از مناطق گردشگری این شهر زیبا را بازدید نمایید. کافیست از آفرهایی که برای انواع تور آتن فراهم شده است استفاده نموده و سفر خود را با کمترین هزینه دنبال نمایید. خوشبختانه شما می‌توانید با استفاده از جداول قیمت بندی از هزینه‌های مختلفی که در خصوص تور آتن پیش روی شما می‌باشد مطلع شوید. هرگز فریب پشنهاداتی که دارای ظاهری بسیار لوکس با کمترین هزینه است را نخورید، هرگز اقامت در لوکس‌ترین هتل آتن با هزینه کم امکان‌پذیر نخواهد بود.

شما می‌توانید با استفاده از تیم‌های مشاوره به سراغ تورهای لحظه آخری بروید، به این ترتیب می‌توانید از تور آتن ترکیبی استفاده نموده و با کمترین هزینه به خواسته خود برسید. دقت نمایید که در این تورها اغلب روال‌های مختلفی پیش روی شما قرار می‌گیرد که به نوعی دارای بهترین کیفیت خواهند بود.

تور آتن
تور آتن

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!