ساحل میرتوس | یکی از محبوب‌ ترین مقاصد یونان

ساحل میرتوس | یکی از محبوب‌ ترین مقاصد یونان

ساحل میرتوس یکی از بهترین سواحل یونان است که سالانه افراد بسیاری از سراسر دنیا تعطیلات خود را در آن جا می‌گذرانند. کشور یونان دارای جزایر بسیاری است که هر کدام با داشتن سواحل آرام و بکر مکانی مناسب را برای دور شدن از هیاهوی شهری فراهم می‌کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا تمامی اطلاعات لازم درباره ساحل میرتوس (myrtos beach) را به شما بدهیم و شما را برای سفر به این ساحل آماده کنیم.

ساحل میرتوس | یکی از محبوب‌ ترین مقاصد یونان | یوروپ تورز

مکان دقیق ساحل میرتوس کجاست و چطور میتوان به آن جا رفت؟

ساحل میرتوس یکی از محبوب‌ترین مقاصد یونان است. این ساحل در قسمت غربی جزیره کفالونیا، در حدود 30 کیلومتری پایتخت شهر آرگوستولی واقع شده است. این ساحل دارای آب ‌های شفاف و چشم ‌اندازهای خیره‌‌کننده از کوه‌‌های اطراف است که آن را به مکانی زیبا برای گردشگرانی که به دنبال آرامش در کنار دریا هستند تبدیل می‌‌کند.

بهترین راه برای رسیدن به این ساحل، کرایه ماشین یا سوار شدن به اتوبوس از ایستگاه اتوبوس محلی در آرگوستولی است. اگر در آتن اقامت دارید می‌توانید با اتوبوس به آرگوستولی بروید و از آن جا تا میرتوس حدود 45 دقیقه رانندگی کنید. این ساحل پارکینگ بزرگی نیز دارد اما اگر با اتوبوس به آن جا بروید بهتر است.

چه فعالیت‌ هایی را در ساحل میرتوس میتوان انجام داد؟

توریست‌ها می‌‌توانند از شنا کردن، حمام آفتاب گرفتن یا صرفا تماشای موج ‌ها در ساحل‌میرتوس لذت ببرند. امواج در این ساحل بسیار بزرگ و آب نسبتا عمیق است، بنابراین اگر قصد دارید از ساحل کمی بیشتر دور شوید باید شناگر ماهری باشید.

با این حال ساحل برای بچه‌ها در تابستان که دریا آرام است بسیار مناسب است. این ساحل هم در بین مردم محلی و هم برای گردشگران محبوب است و تعداد کمی کافه و رستوران کنار ساحل در این منطقه وجود دارد. شما می‌توانید صندلی برای آفتاب گرفتن و دوش نیز اجاره کنید و از تمیز و بکر بودن این ساحل استفاده کنید.

چه فعالیت‌ هایی را در ساحل میرتوس میتوان انجام داد؟ | یوروپ تورز

اقامتگاه‌ ها و هتل‌ های ساحل میرتوس

از دیگر اطلاعات مهمی که گردشگران باید قبل از سفر درباره آن بدانند، هتل‌هایی است که می‌توان در آن‌ها یک اقامت عالی را در ساحل‌میرتوس تجربه کرد. این هتل‌ها را در این جا نام می‌بریم.

• هتل میرتوس بیچ: این هتل تنها چند قدم با آب‌های آبی ساحل میرتوس فاصله دارد و اتاق‌‌های بزرگ با بالکن و منظره دریا، استخر روباز، رستوران و بار از امکانات آن هستند.

• اقامتگاه طبیعت املیس: این هتل 5 ستاره بر روی تپه‌های بالای ساحل میرتوس واقع شده است و مناظری خیره‌کننده از دریای را ارائه می‌دهد. این هتل نیز دارای امکانات کامل است.

• سوییت‌های اودیسه: این سوییت‌ها در میان درختان زیتون و درختان کاج اطراف ساحل قرار دارند. آن‌ها استخرهای خصوصی، آشپزخانه‌های کاملا مجهز، غذاخوری در فضای باز و مناظر خیره‌کننده دریا را ارائه می‌دهند.
تمامی این هتل‌ها قبل از سفر قابل رزرو هستند و می‌توانید از امکانات عالی آن‌ها استفاده کنید.

نکات مهم برای سفر به ساحل میرتوس

بهتر است قبل از اینکه به ساحل میرتوس مسافرت کنید نکات مهمی را درباره این سفر بدانید تا بهترین تجربه را داشته باشید. ساحل ممکن است شلوغ شود، بنابراین مهم است که در زمان پیک تعطیلات به ساحل نرفته و ماه‌های خلوت به آن جا بروید.

هم چنین با اینکه چند کافه و یک رستوران در نزدیکی ساحل وجود دارد، بهتر است برای خود غذا و نوشیدنی همراه داشته باشید، به خصوص اگر قصد دارید کل روز را در آنجا بگذرانید. هم چنین باید کفش و لباس مناسب ساحل به همراه داشته باشید و حتما برای افراد مسن همراه در نظر بگیرید.

نکات مهم برای سفر به ساحل میرتوس | یوروپ تورز

سخن پایانی

ساحل میرتوس یکی از مقاصد گردشگری جذاب یونان است که می‌تواند یک سفر عالی و خاطره انگیز را برای شما بسازد. با این حال بهتر است قبل از سفر از تمامی اطلاعات گردشگری مربوط به ساحل آگاه شوید تا بتوانید یک مسافرت بی‌دغدغه را به همراه خانواده خود تجربه کنید.


سوالات متداول ساحل میرتوس یونان

ساحل میرتوس در کجا واقع شده است؟

ساحل میرتوس یکی از محبوب‌ترین مقاصد یونان است. این ساحل در قسمت غربی جزیره کفالونیا، در حدود 30 کیلومتری پایتخت شهر آرگوستولی واقع شده است.

به افرادی که میخواهند اقامتی عالی در ساحل میرتوس داشته باشند، کدام هتل ها را پیشنهاد میدهید؟

هتل میرتوس بیچ، اقامتگاه طبیعت املیس و سوییت‌های اودیسه.

در ساحل میرتوس یونان چه فعالیت هایی میتوان انجام داد؟

توریست‌ها می‌‌توانند از شنا کردن، حمام آفتاب گرفتن یا صرفا تماشای موج ‌ها در ساحل میرتوس لذت ببرند. امواج در این ساحل بسیار بزرگ و آب نسبتا عمیق است، بنابراین اگر قصد دارید از ساحل کمی بیشتر دور شوید باید شناگر ماهری باشید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!