راهنمای بلیط کراکوف | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط کراکوف | خرید – رزرو – معرفی

در این مقاله قصد داریم تا درباره خرید بلیط کراکوف بیش تر صحبت کنیم. علاوه بر این شما در این جا می توانید با شهر کراکوف نیز آشنا شده و اگر هنوز درباره خرید بلیط کراکوف تردید دارید، به شک های تان پایان دهید. پس با ما همراه باشید.

معرفی شهر کراکوف

کراکوف یکی از شهرهای بزرگ کشور لهستان است که به سبب دارا بودن جاذبه های تاریخی متعدد توانسته است به یکی از قطب های گردشگری اروپا بدل شود. جالب است بدانید این شهر یکی از ارزان ترین مقاصد گردشگری اروپا است و شما با صرف هزینه کم تری می توانید به یک شهر اروپایی سفر کرده و از جاذبه های گردشگری آن نیز دیدن کنید. از آن گذشته دانشگاه های بسیار زیادی در این شهر واقع شده است و یکی از دلایل مسافرت برخی افراد به این شهر آشنایی با این دانشگاه ها و ادامه تحصیل در این شهر می باشد. از آن گذشته به سبب ارزان بودن می تواند محل مناسبی برای ادامه زندگی باشد. شاید بسیاری از افراد قصد دارند ادامه زندگی خود را در این شهر آرام و البته دیدنی سپری کنند و این بسیار خوب است.

معرفی شهر کراکوف
معرفی شهر کراکوف

جاذبه های گردشگری کراکوف

کراکوف نیز به مانند دیگر شهر های معروف جهان از جاذبه های توریستی بی نظیری بهره مند می باشد. البته همان طور که گفتیم این شهر خود یک شهر تاریخی است و به همین دلیل می توان آثار تاریخی بسیاری در آن پیدا کرد. از جمله مکان های دیدنی و جاذبه های توریستی کراکوف می توان به قلعه سلطنتی واول، خیابان فلوریانسکا، کاخ بنروفسکی، کوه تاتراس، رودخانه دوناجک، پارک ملی اوجک، منطقه یهودی ها و …. اشاره کرد. شما در این شهر زیبا می توانید از تفریحاتی مثل بالون سواری و قایقرانی نیز استفاده کنید و در مناطق سرسبز و بکر آن بگردید و لحظات خاطره انگیزی را به ذهن بسپارید. همه ساله گردشگران بسیاری با استفاده از تور لهستان و تور اروپا به این شهر سفر می کنند.

جاذبه های گردشگری کراکوف
جاذبه های گردشگری کراکوف

بهترین زمان برای خرید و رزرو بلیط کراکوف

معمولاً از نظر بیش تر افراد بهترین زمان برای یک سفر به شرایط آب و هوایی بستگی دارد. برای خرید بلیط کراکوف نیز اگر بخواهیم از نظر آب و هوایی این موضوع را بررسی کنیم، باید بگوییم که فصل زمستان سردترین فصل سال بوده و خرید بلیط کراکوف در این فصل کار چندان درستی نیست. اما برعکس فصل تابستان گرم ترین و مرطوب ترین فصل سال است و در این موقع شاهد بارش های زیادی خواهید بود. بیش تر گردشگران تور لهستان و تور اروپا این فصل را برای سفر به کراکوف انتخاب می کنند و البته انتخاب بسیار درستی نیز هست. چرا که آب و هوا گرم و مرطوب است و البته این گرما به هیچ وجه اذیت کننده نخواهد بود. اما فصول پاییز و بهار نیز آب و هوای خنک و مطبوعی دارند. اگر نتوانستید در تابستان به کراکوف سفر کنید و بلیط کراکوف را تهیه کنید، سفر در این دو فصل را از دست ندهید. پس با این تفاسیر می توانیم بگوییم که بهترین زمان برای رزرو و خرید بلیط کراکوف فصل تابستان می باشد.

بهترین زمان برای خرید و رزرو بلیط کراکوف
بهترین زمان برای خرید و رزرو بلیط کراکوف

آشنایی با فرودگاه بین المللی کراکوف

کراکوف دارای یک فرودگاه بین المللی می باشد. این فرودگاه در حال حاضر به نام فرودگاه بین المللی جان پل دوم کراکوف مشهور است و بسیاری از پرواز های خارجی از این فرودگاه انجام می شود. این فرودگاه به صورت همگانی بوده و کاربرد نظامی و مسافربری نیز دارد. فرودگاه کراکوف دارای یک باند بتنی به طول 2500 متر می باشد. ارتفاع این فرودگاه از سطح دریا نیز چیزی در حدود 250 متر می باشد. شرکت های هواپیمایی خارجی نظیر آسترین ایرلاینز، بروکسل ایرلاینز، ایزی جت، ترکیش، لوت پولیش و … در این فرودگاه مشغول به فعالیت هستند. فرودگاه کراکوف دارای دو بخش یکی برای پرواز های داخلی و دیگری برای پرواز های خارجی می باشد.

آشنایی با فرودگاه بین المللی کراکوف
آشنایی با فرودگاه بین المللی کراکوف

لیست پروازها به مقصد کراکوف

برای خرید بلیط کراکوف و سفر به این شهر معمولاً باید از پرواز های غیر مستقیم استفاده کنید، چرا که هنوز پرواز مستقیمی به مقصد کراکوف در نظر گرفته نشده است.

پرواز تهران به کراکوف لهستان به صورت غیر مستقیم از طریق شرکت هواپیمایی Lufthansa Airlines آلمان و با یک توقف در شهر فرانکفورت.

پرواز تهران به کراکوف لهستان به صورت غیر مستقیم از طریق شرکت هواپیمایی Emirates Airlines امارات و با یک توقف در شهر دبی.

پرواز تهران به کراکوف لهستان به صورت غیر مستقیم از طریق شرکت هواپیمایی Turkish Airlines ترکیه و LOT Polish Airlines لهستان و با یک توقف در شهر استانبول و یک توقف در شهر ورشو.

پرواز تهران به کراکوف لهستان به صورت غیر مستقیم از طریق شرکت هواپیمایی British Airways انگلستان و با یک توقف در شهر لندن.

لیست پروازها به مقصد کراکوف
لیست پروازها به مقصد کراکوف

هزینه سفر و بلیط کراکوف

هر سفری هزینه هایی را نیز در پی دارد. برای سفر به کراکوف شما باید هزینه های مختلفی را پرداخت کنید و البته عوامل مختلفی هستند که در میزان این هزینه ها تأثیر گذارند. برای مثال نوع هتلی که انتخاب می کنید، بخش مهمی از خرج های شما را به خود اختصاص خواهد داد. دیگر عاملی که می تواند در قیمت بلیط کراکوف و سفر شما نقش داشته باشد، زمان سفر تان است. اگر در بهترین زمان ممکن از نظر آب و هوایی به این شهر سفر کنید، قطعاً قیمت بلیط کراکوف و بلیط مکان های دیدنی شهر و دیگر هزینه ها به نسبت زیادی افزایش می یابند. پس اگر هزینه و مخارج برای تان مهم است، پیشنهاد می کنیم زمان مناسبی را برای سفر تان انتخاب کنید که علاوه بر این که از نظر آب و هوایی شرایط مساعد است، از نظر مخارج و قیمت ها نیز همه چیز در شرایط مطلوبی قرار داشته باشد.

هزینه سفر و بلیط کراکوف
هزینه سفر و بلیط کراکوف

نحوه خرید بلیط کراکوف

برای خرید بلیط کراکوف می توانید از طریق آژانس های مجری مستقیم اقدام به خذیذ این بلیط کنید. در صفحه جدید می توانید لیست پرواز های آن تاریخ را که توسط شرکت های هواپیمایی مختلف انجام می شود را مشاهده کرده و سپس پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته معمولاً پرواز های تهران به کراکوف به صورت غیر مستقیم و از طریق شرکت های هواپیمایی خارجی انجام می شود. در انتها پس از انتخاب پرواز مورد نظرتان می توانید به درگاه بانک متصل شده و هزینه بلیط کراکوف را پرداخت نمایید.

نحوه خرید بلیط کراکوف
نحوه خرید بلیط کراکوف

نکات مهمی که در سفر به کراکوف باید توجه کنید

پیشنهاد می کنیم در سفر به کراکوف و تهیه بلیط کراکوف به این چند نکته توجه داشته باشید:

  • اگر از پرواز های غیر مستقیم استفاده می کنید، حتماً نسبت به تهیه ویزای ترانزیت کشور ثالث اقدام کنید.
  • سعی کنید بلیط کراکوف را از مراکز فروش معتبر تهیه کنید.
  • اگر از زمان پرواز خود اطمینان دارید، نسبت به خرید و رزرو بلیط کراکوف اقدام کنید.
  • اگر برنامه ریزی دقیق و منظمی برای سفر تان داشته باشید، در سفر به کراکوف به مشکل نخواهید خورد و بدون دغدغه می توانید یک سفر خاطره انگیز را تجربه کنید.
  • برای هزینه های اصلی و جانبی سفرتان برنامه ریزی کنید تا مشکلی پیش نیاید.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط لهستان، وقت سفارت لهستان، ویزای لهستان، تور لهستان و تور اروپا میباشد. 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!