راهنمای بلیط پرتغال | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط پرتغال | خرید – رزرو – معرفی

بلیط پرتغال، با خرید بلیط پرتغال به کشوری با جاذبه‌های متنوع سفر خواهید کرد که هم سواحل زیبایی دارد و هم شهرهای آن معماری فوق‌العاده‌ای دارند.

راهنمای کامل تهیه بلیط پرتغال

با خرید بلیط پرتغال به کشوری با جاذبه‌های متنوع سفر خواهید کرد که هم سواحل زیبایی دارد و هم شهرهای آن معماری فوق‌العاده‌ای دارند. با خرید بلیط پرتغال از آب‌وهوای مطبوع آن لذت خواهید برد و تجربه‌های نابی به‌دست می‌آورید. اگر به فرهنگ و تاریخ علاقه دارید کشور پرتغال می‌تواند مقصد مناسبی باشد. در این مقاله به بررسی بلیط پرتغال خواهیم پرداخت تا آن را به‌راحتی تهیه نمایید و از سفر خود لذت ببرید.

راهنمای بلیط پرتغال | خرید - رزرو - معرفی | یووپ تورز

آشنایی مختصری با کشور پرتغال

پرتغال کشوری در اروپای غربی است و در جزیره‌ای به نام ایبری واقع‌شده است. پرتغال با کشور اسپانیا مرز مشترکی از شرق و شمال دارد. جاذبه‌های گردشگری پرتغال می‌تواند لحظات زیبایی را با استفاده از تور پرتغال و تور اروپا برایتان در این شهر زیبا رقم بزند.

کشور پرتغال مقصدی عالی برای گردشگری است و با توجه به اینکه در بخش مرکزی‌تر اروپا قرارگرفته است نسبت به سایر کشورهای اروپایی که در این موقعیت قرار دارند مسافران کمتری دارد. این موضوع فرصتی برای کسب تجربه‌های محلی و حتی قیمت‌های مناسب‌تر است. مردم پرتغال مهمان‌نواز هستند و مطمئن باشید با سفر به کشور پرتغال لحظاتی به‌یادماندنی برایتان رقم می‌خورد.

تهیه بلیط پرتغال

برای تهیه بلیط پرتغالاز طریق آژانس‌ها می‌توانید اقدام کنید و آن را رزرو نمایید. برای این منظور با تماس با یکی از آژانس‌های معتبر در این زمینه چون آژانس سفری دیگر با مشورت با کارشناسان ما می‌توانید براحتی بلیط خود را تهیه و رزرو نمایید.

پیش از آن اطلاعات کامل خود را چون یک طرفه یا 2 طرفه بودن بلیط پرتغال را مشخص نمایید و تعداد مسافران را مشخص نمایید، نوع مسافر که بزرگسال، کودک و یا نوزاد است تعیین کنید زیرا بر قیمت بلیط پرتغال تأثیرگذار است. نوع ارلاین را نیز باید مشخص کنید و یا با مشورت متخصصین ما می‌توانید ارلاین موردنظر خود را انتخاب نمایید که با توجه به بودجه خود آن‌ها را می‌توانید خریداری نمایید.

نکاتی که در هنگام خرید بلیط پرتغال باید بدانیم

در هنگام خرید بلیط پرتغال دقت داشته باشید که این امکان وجود دارد که بلیط را بر اساس موردی جستجو کنید که بیشتر برایتان اهمیت دارد مثلاً بلیط را بر اساس ایرلاین می‌توانید جستجو کنید در این صورت تنها بلیط‌هایی با ایرلاین موردنظر نمایش داده خواهد شد، هم‌چنین قادر به خرید خدمات دیگری نظیر ترانسفر فرودگاهی، تشریفات فرودگاهی، بیمه مسافرتی، دریافت ویزای پرتغال و غیره خواهید بود.

در هنگام خرید بلیط پرتغال به تاریخ آن دقت داشته باشید تا مجبور به کنسل کردن نشوید زیرا در صورت کنسلی مطابق با قوانین هواپیمایی کشور باید جریمه پرداخت کنید. با خرید بلیط پرتغال به ساعت حرکت دقت کنید و یک ساعت قبل در فرودگاه و گیت مسافران حضور پیدا کنید تا مشکلی پیش نیاید. کارت ملی خود را در فرودگاه همراه خود داشته باشید تا در صورت لزوم از آن استفاده کنید. اگر قصد دارید سفر ارزانی داشته باشید بلیط پرتغال را در فصل‌های کم گردشگر خریداری کنید.

نکاتی که در هنگام خرید بلیط پرتغال باید بدانیم | یووپ تورز

بهترین زمان جهت خرید بلیط پرتغال

از آنجا که پرتغال کشوری گرم در اروپا است در بیشتر شهرهای آن آب‌وهوای آفتابی را خواهید دید، در جولای و سپتامبر پرتغال گرم خواهد بود. فصل تعطیلات پرتغال آگوست است و اقامتگاه‌های ساحلی آن با انبوهی از جمعیت روبه‌رو می‌شود و درنتیجه فصل گرانی خواهد بود. برای داشتن سفری ارزان به پرتغال باید فصل‌های کم گردشگر را برای سفر انتخاب کنید. سفر در ماه می یا اکتبر برای گشت‌وگذار و مشاهدهبَناهای تاریخی مناسب است اما فصل تابستان برای این منظور گرم است. در ماه نوامبر تا مارس در فصل زمستان پرتغال با بارش باران همراه خواهد بود که گردش را با مشکل روبه‌رو می‌کند.

اگر قصد دارید به بخش‌های مرکزی آن سفر کند فصل زمستان مناسب خواهد بود. هوای مطبوعی را در قسمت‌های جنوبی و ساحلی خواهید دید و با هوای سرد در قسمت‌های شمالی روبه‌رو خواهیم بود. در فصل زمستان در قسمت‌های مرزی و کوهستانی با بارش برف همراه هستیم. به‌صورت کلی بهترین زمان برای خرید بلیط پرتغال فصل بهار است که در آن گل‌های رنگارنگ را خواهید دید و عطر شکوفه‌ها سرمستتان خواهد کرد.

اکتبر یعنی اوایل فصل پاییز نیز برای سفر و خرید بلیط پرتغال مناسب است و اگرچه هوای گرمی دارد اما آزاردهنده نیست و جمعیت زیادی را نخواهید دید. آب دریا در فصل پاییز گرم است و از اوایل ژوئن و اواسط سپتامبر برای شنا کردن فصل مناسبی است ولی در دیگر فصل‌ها امکاناتی که برای شنا کردن در سواحل وجود دارد تعطیل خواهند بود.

قیمت بلیط پرتغال

قیمت بلیط پرتغال با توجه به زمان سفر و نوع ایرلاین متفاوت خواهد بود. برخی ایرلاین ها به دلیل خدمات بهتر و با کیفیت‌تر قیمت بالاتری دارند. سفر در اوایل هفته و روزهایی که مناسبتی در آن نیست نیز سبب ارزان‌تر شدن بلیط خواهد شد. هر چه آب‌وهوا مساعدتر باشد و مسافران بیشتری به پرتغال سفر کنند قیمت بلیط و حتی هتل‌ها با افزایش روبه‌رو خواهد شد. بلیط لحظه آخری پرتغال نیز شرایط خوبی فراهم می‌آورد تا آن را باقیمت ارزان‌تری خریداری نمایید. 

روش‌ های خرید بلیط پرتغال

برای خرید بلیط پرتغال به‌صورت حضوری و یا اینترنتی می‌توانید اقدام کنید. برای خرید حضوری نیاز به ارائه مدارک شناسایی خواهید داشت اما رزرو به‌صورت اینترنتی سبب می‌شود در وقت خود صرفه‌جویی کنید و آن را در کمترین زمان ممکن با توجه به بودجه و شرایط خود خریداری نمایید. در سایت خرید بلیط آفرهای ویژه‌ای نیز قرار داده‌شده است که از آن‌ها می‌توانید استفاده کنید.

روش‌ های خرید بلیط پرتغال | یووپ تورز

گردشگری در شهر بندری پورتو

دومین شهر در پرتغال ازنظر بزرگی شهر بندری پورتو است که بناهای باشکوهی دارد و معماران مشهوری در دنیا آن را ساخته‌اند. دره‌هایی در این شهر وجود دارد که در اطرافش تاکستان‌هایی دیده می‌شود. موقعیت شهر پورتو کرانه شمالی رود دورو است که در نزدیکی اقیانوس اطلس می‌باشد. این شهر بندری ازنظر اقتصادی نقش مهمی برای کشور پرتغال دارد و پیشنهاد می‌کنیم که با خرید بلیط پرتغال و یا رزرو تور پرتغال و تور اروپا به این شهر بندری سری بزنید.

پارک ملی Peneda-Geres از جاذبه‌ های گردشگری پرتغال

پارک ملی Peneda-Geres تنها پارک ملی در کشور پرتغال است البته پارک‌های جنگلی دیگری نیز در آن وجود دارد اما پارک ملی آن تنها همین مورد می‌باشد. موقعیت پارک ملی  Peneda-Geres شمال غرب کشور پرتغال است و هدف از ساخت آن در سال 1971 محافظت از پوشش گیاهی و جانوری بوده است. هدف دیگر از ساخت این پارک ملی گشت‌وگذار و تفریح است و برای حفظ طبیعت آن ورود گردشگران تحت کنترل است. با خرید بلیط پرتغال و رفتن به این پارک ملی از مسیرهایی که برای پیاده‌روی و کمپینگ در نظر گرفته‌شده است می‌توانید استفاده کنید و از تماشای آبشارهای آن لذت ببرید.


سوالات متداول بلیط پرتغال

یکی از بهترین روش های رزرو بلیط چیست؟

برای تهیه بلیط پرتغالاز طریق آژانس‌ها می‌توانید اقدام کنید و آن را رزرو نمایید. برای این منظور با تماس با یکی از آژانس‌های معتبر در این زمینه چون آژانس سفری دیگر با مشورت با کارشناسان ما می‌توانید براحتی بلیط خود را تهیه و رزرو نمایید.

بهترین زمان برای رزرو بلیط پرتغال، چه زمانی میباشد؟

اکتبر یعنی اوایل فصل پاییز نیز برای سفر و خرید بلیط پرتغال مناسب است و اگرچه هوای گرمی دارد اما آزاردهنده نیست و جمعیت زیادی را نخواهید دید.

خرید بلیط پرتغال با چند روش میتوان تهیه کرد؟

برای خرید بلیط پرتغال به‌صورت حضوری و یا اینترنتی می‌توانید اقدام کنید

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!