راهنمای بلیط فلورانس | خرید – رزرو – معرفی

راهنمای بلیط فلورانس | خرید – رزرو – معرفی

فلورانس یکی از شهر های بسیار زیبا و گردشگری در کشور ایتالیا است که افراد زیادی دوست دارند به این شهر دیدنی سفر کنند. اما برای سفر به این شهر شما ابتدا می بایست بلیط فلورانس را تهیه نمایید که شاید برای افراد مبتدی کار چندان راحتی نباشد. اما ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه خرید و انتخاب بلیط مناسب برای سفر به فلورانس آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بلیط فلورانس
بلیط فلورانس

معرفی شهر فلورانس

شهر فلورانس یکی از شهر های بزرگ کشور ایتالیا و در عین حال یکی از تاریخی ترین شهرهای این کشور می باشد. این شهر به طور کلی دارای آب و هوای معتدل و مرطوب می باشد و به خاطر جاذبه های گردشگری بسیار زیادی که دارد و هم چنین به سبب تاریخی بودن آن توجه گردشگران تور ایتالیا و تور اروپا بسیاری را به خود جلب کرده است. قیمت ها در این شهر به نسبت دیگر شهر های معروف ایتالیا کمی پایین تر بوده و برای سفر بسیار مناسب است.‌ به خاطر همین موضوعات است که افراد بسیاری قصد دارند که بلیط فلورانس را تهیه کرده و سفر خاطره انگیزی به این شهر زیبا داشته باشند. شهری که یادگار دوره رنسانس بوده و هنوز هم ظاهر تاریخی و زیبای گذشته خود را به خوبی حفظ کرده است. اگر شما هم تاکنون به فلورانس سفر نکرده اید، توصیه می کنیم لذت سفر به این شهر زیبای اروپای مرکزی و جنوبی را از دست ندهید.

معرفی شهر فلورانس

بهترین جاذبه های گردشگری فلورانس

جاذبه های گردشگری بسیار زیادی در این شهر اروپایی نهفته است که بهتر است شما را با آن ها بیش تر آشنا کنیم. معروف ترین جاذبه های گردشگری فلوارنس شامل کلیسای جامع فلوارنس (دومو)، موزه کلیسا جامع، گالری اوفیتزی (مهم ترین موزه شهر فلوارنس)، کلیسا سانتا ماریا نوولا، پونته وچیو (پل تاریخی در شهر فلوارنس)، باغ های بابلی، بازار سن لورنزو (صنایع دستی و چرم)، موزه ملی بارگلو، بازار مرکزی فلوارنس، پیازاله میکل آنژ و بسیاری دیگر از جاذبه های گردشگری بی نظیر می شود. شما نیز برای دیدن این آثار و صدها آثار تاریخی و گردشگری این شهر وارد فلورانس شوید و بلیط فلورانس را تهیه کنید.

بهترین جاذبه های گردشگری فلورانس
بهترین جاذبه های گردشگری فلورانس

آشنایی با فرودگاه های بین المللی فلورانس

گفتن این نکته خالی از لطف نیست که فلورانس دارای دو فرودگاه بین المللی بوده و شما پس از خرید بلیط فلورانس می توانید از یکی از این فرودگاه ها استفاده نمایید. این دو فرودگاه به فرودگاه های پرتولا و پیزا گالیلئو گالیله معروف هستند. فرودگاه پرتولا و گالیله هر دو همگانی بوده و در شهر فلورانس قرار دارند. فرودگاه پرتولا در فاصله 44 متری از سطح دریا و فرودگاه گالیله در فاصله 2 متری از سطح دریا واقع شده اند. طول باند فرودگاه گالیله 3000 متر است و دارای ترمینال های پرواز های داخلی و بین المللی نیز می باشد. فرودگاه پرتولا نیز دارای باندی به طول 1700 متر است و این فرودگاه نیز پرواز های داخلی و خارجی را پوشش می دهد. اما فرودگاه گالیله از لحاظ تعداد پرواز وسعت بیش تری نسبت به پرتولا دارد.

آشنایی با فرودگاه های بین المللی فلورانس
آشنایی با فرودگاه های بین المللی فلورانس

بهترین زمان برای پرواز به فلورانس

همان طور که گفتیم فلورانس دارای آب و هوای معتدل است و به همین سبب شما در هر زمان که به این شهر سفر کنید می توانید از زیبایی های بی نظیر آن لذت ببرید. آب و هوای فلورانس در فصل های تابستان و بهار بسیار مطبوع است و شما می توانید این زمان را برای خرید بلیط فلورانس و سفر به این شهر دیدنی انتخاب کنید. البته این را نیز نباید فراموش کنیم که از لحاظ قیمت و هزینه های سفر به این دلیل که در تابستان و بهار تعداد گردشگران بسیار زیاد است، هزینه تان ممکن است کمی گران تر شود. اما شما می توانید فصل پاییز را نیز برای سفر با تور ایتالیا و تور اروپا به این شهر انتخاب کنید. در این فصل آب و هوا کمی رو به سردی می رود اما هنوز هم برای سفر مناسب است. اما فصل زمستان نمی تواند زمان چندان مناسبی برای سفر گردشگری و خرید بلیط فلوارنس باشد. در این فصل پیشنهاد می کنیم برای خرید بلیط فلورانس اقدام نکنید.

بهترین زمان برای پرواز به فلورانس
بهترین زمان برای پرواز به فلورانس

معرفی شرکت هایی که به سمت فلورانس پرواز دارند

در ادامه می توانید لیست پرواز های فلورانس را مشاهده کنید.

بلیط فلورانس غیر مستقیم  از طریق شرکت هواپیمایی Emirates.

بلیط فلورانس غیر مستقیم  از طریق شرکت هواپیمایی Turkish.

بلیط فلورانس غیر مستقیم از طریق شرکت هواپیمایی Austrain Airkines.

بلیط فلورانس غیر مستقیم  از طریق شرکت هواپیمایی Aeroflot Airlinse.

بلیط فلورانس غیر مستقیم  از طریق شرکت هواپیمایی British.

معرفی شرکت هایی که به سمت فلورانس پرواز دارند
معرفی شرکت هایی که به سمت فلورانس پرواز دارند

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط فلورانس

برای خرید بلیط فلوارنس شما به مدرک خاصی نیاز ندارید و پیشنهاد می کنیم این بلیط را از طریق آژانس های مسافرتی داخلی خریداری کنید. چرا که از مشکلات تبدیل ارز راحت خواهید شد. اما برای خرید اینترنتی بلیط فلوارنس شما نیاز به اطلاعات هویتی نظیر نام و نام خانوادگی، سن، جنسیت و … دارید و البته برای پرداخت هزینه نیز باید یک کارت بانکی عضو شبکه شتاب در اختیار داشته باشید. اگر می خواهید بلیط فلورانس را به صورت حضوری تهیه کنید، باید مدارک شناسایی خود و افراد متقاضی را به همراه داشته باشید تا بتوانید بلیط مورد نظر تان را تهیه کنید. توجه به سن و درج سن دقیق مسافران بسیار مهم است.

مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط فلورانس
مدارک مورد نیاز برای رزرو بلیط فلورانس

قیمت بلیط فلورانس

قیمت بلیط فلورانس به عوامل مختلفی بستگی دارد. مهم ترین عاملی که می تواند باعث افزایش و تغییر قیمت بلیط فلورانس شود، زمانی است که برای سفر به این شهر و خرید بلیط فلورانس انتخاب می کنید. معمولا در فصل تابستان و بهار قیمت ها رشد زیادی پیدا کرده و فصل زمستان بهترین موقع برای خرید بلیط های ارزان فلوارنس است. مورد بعدی نوع بلیطی است که برای سفر خود انتخاب کرده اید. بلیط تان می تواند به صورت اکونومی و معمولی یا تجاری و یا First Class باشد. ارزان ترین قیمت بلیط فلوارنس، بلیط اکونومی است که البته کیفیت خدمات نیز به همان نسبت کم تر خواهد بود. گران ترین نوع بلیط نیز بلیط First Class است که معمولا توسط شرکت های هواپیمایی خارجی ارائه می شود. اگر بتوانید بلیط چارتری فورانس را نیز تهیه کنید هم بسیار خوب است و می توانید با هزینه کم تری سفرتان را آغاز کنید.

قیمت بلیط فلورانس
قیمت بلیط فلورانس

نکات مهم در هنگام خرید بلیط فلورانس و سفر به این شهر

چند نکته است که پیشنهاد می کنیم به آن ها توجه کرده تا از سفرتان به فلوارنس لذت ببرید.

  • ابتدا از زمان دقیق سفرتان آگاه شوید، سپس اقدام به خرید بلیط فلوارنس بکنید. چرا که در صورت کنسلی، باید بخشی از هزینه بلیط به عنوان جریمه از شما کسر شود.
  • سعی کنید در انتخاب نوع پرواز تان دقت کنید و از پرواز های شرکت های هواپیمایی با سابقه و حرفه ای استفاده نمایید.
  • اگر موضوع هزینه بلیط فلورانس برای تان مهم است، بهتر است یک زمان مناسب را برای سفر خود به ایتالیا انتخاب کنید.
  • در سفر به این شهر بهتر است برای کاهش هزینه ها از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کرده و در هتل های معمولی 3 یا 4 ستاره اقامت کنید.
نکات مهم در هنگام خرید بلیط فلورانس و سفر به این شهر
نکات مهم در هنگام خرید بلیط فلورانس و سفر به این شهر

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

 آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط ایتالیا، وقت سفارت ایتالیا، ویزای ایتالیا، تور ایتالیا و تور اروپا میباشد. با ما در تماس باشید.02188851080

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!