بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

یکی از جذاب ترین بازارهای کشور آلمان، بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت می باشد که از محبوبیت زیادی برخوردار است. این بازار هفتگی محلی برای عرضه محصولات کشاورزی و تازه بوده که شما می توانید جهت خرید این محصولات به این بازار که در حد فاصل برج ساعت و خیابان سال بورگ قرار دارد مراجعه کنید. در ادامه این مطلب ما سعی کرده ایم در خصوص ویژگی های این بازار و ساعت بازدید آن مواردی را بیان کنیم.

آشنایی با بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

شهر فرانکفورت در کشور آلمان یکی از شهرهای توریست پذیر است به طوری که هر ساله از سراسر دنیا گردشگرانی جهت دیدن جاذبه‌ های تاریخی و گردشگری این شهر اقدام به رزرو بلیط فرانکفورت می کنند. این شهر علی رغم اینکه جزو تاریخی ترین شهرهای آلمان است، دارای جاذبه های طبیعی و مدرن متعدد نیز می باشد. لازم است بدانید خرید کردن در این شهر تنها به مراکز تجاری بزرگ محدود نمی‌ شود بلکه بازارچه ها و خیابان های متعدد با بوتیک ها و فروشگاه های کوچک نیز وجود دارد که در بین خریداران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید از بازارچه ها و بازارهای محلی و هفتگی کشورها و شهرهای مختلف بازدید کنید، پیشنهاد می شود حتما در زمان سفر به فرانکفورت، به بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت رفته و از این بازار خرید نمایید زیرا این بازار هفتگی جزو محبوب ترین بازارچه ها در فرانکفورت و حتی کشور آلمان بوده که دارای موقعیت مکانی و زیبایی زیادی می باشد. همچنین تنوع محصولات تازه در آن موجب بیشتر شدن این محبوبیت شده است.

بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

موقعیت دسترسی به بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

برای رفتن به بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت باید به برج ساعت بروید. جذابیت این بازار هفتگی تا حد زیادی به مکان آن بستگی دارد. لازم است بدانید این بازار در روزهای خاصی از هفته در منطقه بورنهایم فرانکفورت برگزار می ‌شود.

بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

محصولات موجود در بازار بورنهایم

به طور کلی باید بدانید که در بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت ارائه مواد غذایی تازه توانسته نظر افراد زیادی را به خود جلب کند. توجه داشته باشید ارائه محصولات غذایی تازه یک فرهنگ ارزشمند در کشور آلمان بوده که تاریخچه آن به قرن دوازدهم باز می‌ گردد و خوشبختانه با وجود بازارچه‌ های محلی که در جای جای این کشور وجود دارد، این فرهنگ از بین نرفته و حتی امروز هم در بین بازارچه های فرانکفورت و دیگر شهرهای آلمان ادامه دارد. شما با رفتن به بازار هفتگی بورنهایم می توانید انواع سبزی ها و میوه های تازه، بهترین نوع زیتون و غذاهای محلی را خریداری کنید.

اگر چه فرهنگ فروش محصولات ویژه منطقه ‌ای به صورت تازه در آلمان از بین نرفته اما با گذشت زمان این امر تفاوت زیادی کرده این به طوری که امروزه در بازارهای محلی نیز ما شاهد مدرنیته و سرزنده بودن هستیم. در هنگام مراجعه در هر کدام از این بازارها محصولات ویژه و بسیار تازه ای به صورت بی نظیری ارائه می شود. همچنین کیفیت و طراوت محصولات موجود در این بازارها از جمله محصولات بازار بورنهایم بسیار مورد توجه قرار گرفته است. شما با رفتن به این بازار هفتگی می توانید محصولات تازه چون گوشت، ماهی، نان و دیگر مواد غذایی آماده را خریداری کنید. همچنین چند فروشنده در این بازار گل های طبیعی به فروش می رسانند که خرید آن می تواند برای شما جالب باشد.

بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

روزهای کاری بازار بورنهایم

همانطور که گفته شد بازار هفتگی بورنهایم در روزهای خاصی از هفته باز است. به طوری که برای رفتن به این بازار شما می ‌توانید در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته اقدام کنید. به طور کلی باید بدانید مدت زمان لازم برای بازدید از این بازار یک تا دو ساعت می باشد که شما می توانید تمامی این بازارچه را در این زمان گشته و آنچه را که می ‌خواهید خریداری کنید. ساعت کاری بازارچه در روزهای چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۶ و نیم عصر می ‌باشد و شنبه ها نیز از ۸ صبح تا ۴ بعد از ظهر می ‌توانید به این بازار که از محبوب ‌ترین بازارچه های هفتگی در فرانکفورت است، مراجعه نمایید.

بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

دلیل محبوبیت بازار بورنهایم فرانکفورت

با وجود آنچه گفته شد در می یابیم یکی از محبوب ‌ترین بازارچه های موجود در فرانکفورت آلمان، بازار هفتگی بورنهایم است. اگر شما هم می خواهید دلیل محبوبیت این بازار را بدانید باید توجه داشته باشید با وجود اینکه این بازار در حد فاصل برج ساعت و خیابان سالزبورگ قرار دارد افراد می ‌توانند علیرغم یک خرید دلپذیر از این جاذبه های گردشگری نیز دیدن کنند. خیابان سال بورک یک خیابان جالب و بی نظیر است و به افراد این امکان را می ‌دهد تا پیاده روی بی نظیری نیز داشته باشند.

همچنین به طور کلی باید بدانید منطقه بورنهایم یک منطقه مسکونی است و دارای خانه های زیادی به سبک قرون وسطی بوده که از جنگ جهانی در امان مانده است. با این حال می توان گفت این منطقه تنها منطقه تاریخی فرانکفورت است که امکان دیدن چهره شهر قبل از جنگ جهانی دوم را به وجود آورده است. علاوه بر این امر توجه داشته باشید اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید در هنگام سفر به گونه ‌ای در هزینه‌ های خود صرفه ‌جویی کنید طبیعتا پیشنهاد می ‌شود که از مواد غذایی تازه خریداری کرده و خودتان دست به تهیه غذا بزنید که جهت این امر بهتر است در طول زمان سفر در روزهای شنبه و چهارشنبه به بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت رفته و آنچه را که می‌ خواهید تهیه کنید تا بتوانید خوشمزه ترین غذاها را با کیفیت عالی و البته کمترین هزینه تهیه نموده و صرف کنید.

بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

خرید سوغات از بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

اگرچه بیشتر محصولات ارائه شده در بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت، مواد غذایی تازه هستند اما اگر شما بخواهید برای خرید سوغاتی نیز به این محل مراجعه کنید بهتره است بدانید دست خالی بر نخواهید گشت. از آنجایی که بسیاری از افراد در هنگام سفر دوست دارند برای افراد خانواده  و عزیزان خود سوغاتی ‌های تهیه کنند، توریست هایی که به فرانکفورت آلمان سفر می ‌کنند نیز می ‌توانند با مراجعه به ‌بازارچه بورنهایم آنچه را که می‌ خواهند تهیه کنند. خرید انواع ترشیجات و مواد غذایی خوشمزه برای سوغاتی می‌ تواند گزینه ای مناسب از این بازارچه باشد. البته توجه داشته باشید با وجود اینکه بیشتر محصولات ارائه شده در این بازار مواد غذایی است پس اگر بخواهید جهت خرید سوغاتی به بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت بروید بهتر است روزهای منتهی به پایان سفر را انتخاب کنید تا مواد غذایی که تهیه می ‌کنید فاسد نشود مثلا می ‌توانید از انواع کیک و کلوچه های محلی خوشمزه خریداری کرده و برای دوستان خود بیاورید.

بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

دیگر بازارهای هفتگی فرانکفورت

علاوه بر اطلاع از برگزاری بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت باید بدانید، بازارهای محلی دیگری نیز در این شهر وجود دارد که یکی از آنها بازار محلی است که هفته در میان در روزهای شنبه از ساعت ۲ تا ۳ بعد از ظهر برپا می شود. شما در این بازارچه می توانید انواع اشیای قدیمی و محصولات عتیقه را بخرید. بازارچه محصولات کشاورزی کنستابل نیز از دیگر بازارهای این شهر بوده که حدود ۵۰ فروشنده داشته و محصولات کشاورزی و غذایی تازه محلی در آن به صورت مستقیم از طرف کشاورزان عرضه می شود.

بازار هفتگی بوکنهایم نیز روزهای پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۶ بعد از ظهر برپا شده که بیش از ۳۰ فروشنده دارد و در این بازارچه نیز محصولات تازه کشاورزی و انواع مواد غذایی و محلی ارائه می ‌شود. از جمله محصولات عالی آن می‌ توان به پنیرهای بسیار خوشمزه اشاره کرد که امتحان آن در سفر فرانکفورت پیشنهاد  می شود.

بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

رستوران های نزدیک به بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

شاید شما هم تمایل داشته باشید که بعد از گردش در بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت به یک رستوران خوب و بی نظیر رفته و غذای مناسب سفارش دهیم زیرا با وجود خستگی که بعد از خرید به وجود می ‌آید طبیعت حس و حالی برای تهیه غذا نخواهد ماند. برای این امر شما می توانید به یکی از نزدیک ترین رستوران های این منطقه رفته و غذای لذیذ سرو کنید. نزدیکترین رستوران به این بازارچه یعنی رستوران سلزر غذاهای بسیار خوشمزه ای ارائه داده که به طور حتم شما هم از خوردن آن لذت خواهید برد.

هتل های اطراف بازار بورنهایم

علاوه بر اینکه لازم است در هنگام سفر به فرانکفورت در خصوص بازارچه ها و مراکز خرید آن اطلاعاتی داشته باشید طبیعتا انتخاب هتل مناسب می ‌تواند در جذابیت سفر شما تاثیر زیادی داشته باشد. به طوری که اگر بخواهید در نزدیکی بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت اقامت داشته باشید می توانید هتل بورنهایم در همین منطقه را انتخاب کنید. این هتل یک هتل 3 ستاره در شهر فرانکفورت است که دارای ۲۴ اتاق می باشد و دارای امکاناتی چون پارکینگ، وای فای رایگان، تلویزیون صفحه تخت با کانال های کابلی، تلفن و غیره است.

همچنین باید بدانید از این هتل تا جاذبه های گردشگری شهر نیز فاصله چندانی وجود ندارد. هتل الکساندر دیگر هتل نزدیک به بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت می باشد که اقامتی بی نظیر برای شما محیا خواهد کرد. به طور کلی باید بدانید انواع هتل ها در شهر فرانکفورت آلمان متعدد بوده که شما می توانید بسته به هزینه ای که در نظر دارید نوعی از این هتل ها را انتخاب کنید. هتل های میان رده با قیمت مناسب برای افرادی مناسب است که قصد صرفه جویی در هزینه های سفر را دارند، اما افرادی که بخواهند سفری لوکس را تجربه کنند می توانند از هتل های 5 ستاره این شهر استفاده نمایند.

بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت

مراکز دیدنی نزدیک به بازار بورنهایم

پس از خرید جذاب در بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت می توانید به مراکز دیدنی های اطراف این بازارچه سری زده و از آنها نیز دیدن کنید. به طوری که باید بدانید باغ وحش فرانکفورت که یکی از مهمترین مراکز دیدنی و جاذبه های این شهر است در نزدیکی بازار هفتگی بورنهایم فرانکفورت قرار دارد. همچنین وجود منطقه تاریخی بورنهایم فرانکفورت در اطراف این بازارچه می تواند برای تاریخ دوستان جذابیت زیادی به همراه داشته باشد زیرا همانطور که پیشتر هم گفته شد این منطقه تاریخی قدمتی بسیار زیاد داشته به طوری که ساخت آن به سال های قبل از جنگ جهانی دوم بر می گردد. باغ گیاه شناسی فرانکفورت نیز از دیگر جاذبه های این شهر بوده که در اطراف این بازارچه قرار دارد و با وجود جذابیتی که دارد پیشنهاد می شود در سفر به فرانکفورت حتما از آن نیز دیدن کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!