اقامت فنلاند 2022 | شرایط و راه های گرفتن اقامت فنلاند

اقامت فنلاند 2022 | شرایط و راه های گرفتن اقامت فنلاند

کشور فنلاند از زیباترین کشورهای اروپایی می باشد. که امروزه افراد زیادی در تلاش‌اند تا اقامت فنلاند را به دست بیاورند. و راه های بسیاری برای به دست آوردن اقامت فنلاند وجود دارد که با توجه به شرایط خود یکی از این راه ها را می توانید برگزینید. زندگی در این کشور از سطح کیفیت بسیار بالایی برخوردار است.

کشور فنلاند

کشور فنلاند یکی از زیباترین و مهم ترین کشورهای  قاره اروپا می باشد. این کشور یکی از کشورهای اسکاندیناوی می باشد که دارای حدود 6،000،000 نفر جمعیت است و پایتخت آن شهر زیبای هلسینکیا می باشد. این کشور دارای دو زبان رسمی فنلاندی  و سوئدی می باشد که مردمان آن  به دو زبان اصلی صحبت می کنند. هر ساله سطح فنلاند از دریا در حدود 7 کیلومتر مربع افزایش می یابد. چون وزن یخچال های طبیعی هر ساله به آن باز می گردد و این باعث می شود که سطح این کشور از سطح دریا هر سال بیشتر شود. این کشور دارای جاذبه های بسیار زیادی از جمله طبیعی و تاریخی می باشد. فنلاند یکی از گردشگر پذیرترین کشورهای اروپایی می باشد که سالانه میلیون ها نفر را به سوی خود جذب می کند. این کشور در داشتن گروه های موسیقی رتبه نخست را از آن خود کرده است.  این کشور یکی از کشورهای مدرن و بسیار پیشرفته ای است که بعد از جنگ جهانی توانسته است مستقل شود و روز به روز مراحل پیشرفت خود را سپری کند.

کشور فنلاند
کشور فنلاند

دلایل مهم برای اقامت در کشور فنلاند

کشور فنلاند به دلیل داشتن آب و هوای بسیار مناسب یکی از جاهای خوب برای زندگی می باشد. اگر شما قصد دارید که در کشوری به دور از جنگ و جدل و در نهایت آرامش  زندگی کنید این کشور را به شما توجه می کنیم. این کشور داری فرهنگی بسیار ساده و اصیل می باشد و به گونه ای به فرهنگ کشور ما نزدیک است طوری که شما وقتی در این کشور زندگی می کنید احساس نمی کنید که در غربت هستید و دچار تبعیض فرهنگی نخواهید شد. در این کشور می توانید خوراکی ها و گوشت حلال  و انواع میوه های خوشمزه برای خوردن پیدا کنید . هم چنین با زندگی در این کشور می توانید به راحتی از کشورهای اطراف که بسیار نزدیک هستند دیدن کنید. شما می توانید با داشتن ویزای فنلاند یا ویزای شنگن از کشورهای همسایه بازدید کنید. کشور فنلاند بسیار سرسبز و دوست داشتنی است که زندگی کردن در این کشور باعث تقویت روح و شادابی شما خواهد شد.

دلایل مهم برای اقامت در کشور فنلاند
دلایل مهم برای اقامت در کشور فنلاند

هزینه زندگی در کشور فنلاند

هزینه زندگی در کشور فنلاند بسیار بالا است . در این کشور خرید خوراک و پوشاک گران تر می باشد که البته حقوق  و دستمزدها نیز در این کشور بالا می باشد. حقوق ماهانه مردم کشور فنلاند به صورت میانگین 2000 یورو می باشد که این مبلغ زیاد  و قابل توجهی می باشد. کشور فنلاند یکی از گران ترین کشورهای اروپایی است که سطح و استاندارد زندگی در این کشور بالا است و مردم از کیفیت زندگی بیشتری برخوردار هستند. در این کشور بازار کار بسیار پر رونق می باشد و درصد بیکاری در نرخ صفر می باشد. مرگ و میر نوزادان نیز در این کشور بسیار کم می باشد و امید به زندگی هم به دلیل رفاه و سطح بالای کیفیت زندگی در مردان به طور میانگین 89 و در زنان به طور میانگین 87 می باشد. فنلاند گزینه بسیار مناسب و خوبی برای اقامت می باشد. که به همین دلیل هم سالانه صدها نفر اقامت فنلاند را بر می گزینند.

هزینه زندگی در کشور فنلاند
هزینه زندگی در کشور فنلاند

انواع اقامت ها در کشور فنلاند

اگر شما علاقه مند به اقامت فنلاند هستید. و دوست دارید که در این کشور اقامت داشته باشید به چندین روش می توانید اقامت فنلاند را به دست بیاورید. انواع اقامت ها در کشور فنلاند عبارت است از گرفتن تابعیت کشور فنلاند است . مورد بعدی پذیرفته شدن در یکی از دانشگاه های فنلاند که به عنوان دانشجو می توانید در این کشور اقامت کنید.  و یا می توانید از طریق ازدواج نیز اقامت فنلاند را به دست آورید . و یا به عنوان یک سرمایه گذاری بخواهید در این کشور زندگی کنید و از ساده ترین راه های داشتن اقامت فنلاند داشتن پدر یا مادر فنلاندی می باشد که به راحتی می توانید در این کشور اقامت کنید . در هر صورت اگر شما قصد اقامت فنلاند را دارید باید به وسیله یکی از این موارد اقدام به گرفتن اقامت داشته باشید . تا بدون مشکل در این کشور زندگی کنید.

انواع اقامت ها در کشور فنلاند
انواع اقامت ها در کشور فنلاند

اقامت از طریق ازدواج در کشور فنلاند

یکی از راه هایی که شما می توانید اقامت فنلاند را به راحتی به دست آورید . ازدواج با شخصی است که اهل فنلاند باشد و یا کسی که اقامت فنلاند را به دست آورده است . که این مورد دارای یک سری شرایط و ضوابطی است که داشتن سن قانونی یکی از این مهم‌ترین شرایط می باشد علاوه بر این که باید سن قانونی را داشته باشید به یکی از این دو زبان اصلی این کشور مسلط باشید. این مورد امروزه طرفدار بسیار زیادی دارد و اکثر جوانان برای این که بتوانند اقامت فنلاند را به دست آورند که البته باید نهایت احتیاط را به کار گیرند تا در دام ترور و یا شبکه های آدم ربایی گرفتار نشوند. کشور فنلاند با داشتن فرهنگ بسیار گرم و شبیه فرهنگ آسیایی بهترین گزینه برای سفر و اقامت مردم کشورمان می باشد. به همین دلیل است که سالانه صدها نفر ایرانی اقامت فنلاند را از راه های مختلف به دست آورند.

اقامت از طریق ازدواج در کشور فنلاند
اقامت از طریق ازدواج در کشور فنلاند

اقامت از طریق تولد در کشور فنلاند

اقامت از طریق تولد در کشور فنلاند و یا داشتن پدر و مادر فنلاندی نیز یکی دیگر از راه های به دست آوردن اقامت فنلاند می باشد که این راه بسیار آسان‌تر و راحت تر از دیگر راه ها می باشد چون بحث اصالت خونی در میان می باشد. و هر جا که به دنیا آمده باشید و یا پدرتان در آنجا زندگی می کند تابعیت شما نیز همان جا خواهد بود. در این راه هیچ گونه محدودیت سنی وجود ندارد و در هر سنی باشید می توانید اقامت فنلاند را بگیرید و در این کشور زندگی کنید. شما علاوه بر خود می توانید همسر و فرزندان خود را نیز به این کشور ببرید و اقامت آنجا را برای آن ها نیز برگزینید. فنلاند از کشورهایی می باشد که به راحتی و با حداقل ضوابط و قوانین اقامت فنلاند را در اختیار تقاضاکنندگان قرار می دهد . بنابراین شما می توانید به راحتی اقامت فنلاند را به دست آورید.

اقامت از طریق تولد در کشور فنلاند

اقامت از طریق تحصیل در کشور فنلاند

از راه های بسیار رایج و ساده برای جوانان و علاقه مندان برای کسب اقامت فنلاند پذیرفته شدن در دانشگاه های کشور فنلاند می باشد. اقامت از طریق تحصیل در کشور فنلاند برای تمام دانشجویان از همه کشورهای دنیا مقدور می باشد. شما می‌توانید با قبول شدن در یکی از دانشگاه های فنلاند برای مدتی که معمولاً به اندازه زمان تحصیل شما می باشد اقامت را به دست آورید. کشور فنلاند از این گونه اقامت ها و جذب دانشجویان حمایت بسیاری می کند و تسهیلاتی را نیز برای آن ها در نظر می گیرد. زیرا این کشور نیروی جوان بسیار کمی دارد و اکثر جمعیت آن را میان سالان تشکیل می دهد. به همین دلیل درهای کشور فنلاند به سوی تمام دانشجویان علاقه مند به تحصیل و زندگی در این کشور باز می باشد. امروزه دانشجویان ایرانی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور می توانند کشور فنلاند را در اولویت های خود قرار دهند .

اقامت از طریق تحصیل در کشور فنلاند
اقامت از طریق تحصیل در کشور فنلاند

اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور فنلاند

بسیاری از ثروتمندان و سرمایه گذاران دنیا و کشور خودمان برای گرفتن اقامت فنلاند درخواست سرمایه گذاری در این کشور را می دهند. و از آن جایی که کشور فنلاند از جمله کشورهای پیشرفته می باشد و سرمایه گذاران بسیار زیادی را از نقاط مختلف دنیا به سوی خود جذب کرده است بنابراین با آغوشی باز اقامت فنلاند را برای سرمایه گذاران می دهد. تا بر ثروت و پیشرفت خود اضافه کند. سرمایه گذاران برای تجارت و به دست آوردن سود و سرمایه بیشتر به کشورهای پیشرفته سفر می‌کنند و با کسب اقامت آن کشورها می توانند برای مدتی در این کشور اقامت کنند که البته داشتن سن قانونی و هم چنین مبلغی که کشور فنلاند تعیین کرده است را باید سرمایه گذار متقاضی داشته باشد تا با درخواست اقامت فنلاند آن موافقت گردد. مهاجرت سرمایه گذاران به کشورهایی مانند فنلاند نشان از ضعف کشور مبدأ می باشد که نمی‌تواند سرمایه گذاران خود را در کشور خود نگه دارد. و این افراد در خیلی از مواقع مجبور می شوند تا به کشورهای خارجی سفر کنند و در آن کشورها سرمایه گذاری کنند که از این راه نیز سود بسیار هنگفتی را به دست می آوردند.

اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور فنلاند
اقامت از طریق سرمایه گذاری در کشور فنلاند

اقامت از طریق کار و واشتغال در کشور فنلاند

شما می توانید با داشتن ویزای فنلاند کار و یا اشتغال در بخش صنعتی و خدماتی اقامت فنلاند را به دست بیاورید و در این کشور زندگی کنید که رسیدن به سن قانونی و تسلط داشتن به یکی از زبان های رسمی این کشور از شرایط اصلی برای به دست آوردن این اقامت می باشد که شما می توانید بنا به خواسته خود آن را انتخاب کنید. کشور فنلاند دارای نیروی جوان کمی می باشد که به تبع از جوانان علاقه مند به کار نیز استقبال خواهد کرد.

اقامت از طریق کار و واشتغال در کشور فنلاند
اقامت از طریق کار و واشتغال در کشور فنلاند

اقامت از طریق گرفتن تابعیت در کشور فنلاند

علاوه بر مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد شما از یک راه دیگر نیز می توانید اقامت فنلاند را کسب کنید که این راه داشتن تابعیت کشور فنلاند می باشد. هر شخصی که توانسته باشد تابعیت کشور فنلاند را به دست بیاورد می تواند به راحتی در این کشور اقامت کند. که البته باید از یک سری قوانین و ضوابط پیروی کند تا اجازه تابعیت را به وی داده باشند. و در صورت نقض برخی قوانین مهم فنلاند این تابعیت از وی سلب خواهد شد.

اقامت از طریق گرفتن تابعیت در کشور فنلاند
اقامت از طریق گرفتن تابعیت در کشور فنلاند

نکات مهم در اقامت فنلاند

از نکات مهمی که باید هنگام اقامت فنلاند به آن ها توجه داشت این است که حتما قبل از اقامت باید از آداب  و رسوم این کشور اطلاع داشته باشیم تا دچار شوک فرهنگی نشویم. و باید از قوانین این کشور آگاه باشیم تا کمتر دچار مشکل و معضل باشیم. و قبل از رفتن باید زبان رسمی این کشور را یاد بگیریم تا بتوانیم به راحتی با مردمان این کشور ارتباط برقرار کنیم.

نکات مهم در اقامت فنلاند
نکات مهم در اقامت فنلاند

قوانین مهم در اقامت فنلاند

از قوانین مهم در اقامت فنلاند می توان به مواردی از جمله داشتن سن قانونی اشاره کرد. هم چنین باید برای اقدام به گرفتن اقامت فنلاند باید از طریق وزارتخانه ها و مراکز رسمی اقدام کنید تا دچار مشکل  نشوید و در دام کلاهبرداران اسیر نشوید. چرا که دام ها ی بسیاری را برای تقاضا کنندگان تدارک دیده اند که هدف آن ها فقط پول شما است. و حتما باید از تمام قوانین و مقررات این کشور پیروی کنید. تا اقامت فنلاند را به راحتی به دست بیاورید .

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط فنلاند، وقت سفارت فنلاند، ویزای فنلاند، تور فنلاند و تور اروپا میباشد. 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!