پارک آبی واتر لند یونان | معرفی – هزینه بلیط – تصاویر

پارک آبی واتر لند یونان | معرفی – هزینه بلیط – تصاویر

پارک آبی واتر لند یونان، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های آبی و تفریحی معرفی می‌شود که در شهر تسالونیکی واقع شده است. این پارک در سال 1994 تاسیس شد.

پارک آبی واتر لند یونان به عنوان یکی از بزرگ‌ترین پارک‌های آبی و تفریحی معرفی می‌شود که در شهر تسالونیکی واقع شده است. این پارک در سال 1994 تاسیس شد. واترلند دارای 150 هزار متر مربع مساحت بوده و به عنوان اولین پارک آبی منحصر به فردی معرفی می‌شود که هم تفریحات سرگرمی برای کودکان دارد و هم بزرگسالان.

پارک آبی واتر لند یونان | معرفی - هزینه بلیط - تصاویر | یوروپ تورز

معرفی پارک آبی واتر لند یونان

پارک آبی واتر لند یونان (Waterland) در تسالونیکی خارج از شهر و در نزدیکی مرکز خرید مدیترانه کاسموس واقع شده است. این پارک خیلی جدید نیست، اما به خوبی نگهداری می‌شود، تمیز و مرتب است و هر تابستان برای بسیاری از کودکان و بزرگسالان تفریحات لذت بخشی را ارائه می‌دهد.

اگر از چند پارک آبی بزرگ در ترکیه و اروپا یا در برخی از جزایر یونان (کرت، کورفو …) بازدید کرده باشید، این پارک ممکن است شما را ناامید کند، زیرا علاوه بر این که کمی قدیمی‌تر است، محتوای کمتری نیز دارد، اسلایدها و استخرها در مقایسه با پارک‌های آبی بزرگ دیگر نیز بسیار ساده هستند؛ اما همین سادگی جذابیتی خاص را در خود جای داده است که بازدید از آن خالی از لطف نیست.

Waterland حدود 1 ژوئن باز شده و در سپتامبر بسته می‌شود. تاریخ دقیق باز و بسته شدن این پارک به شرایط آب و هوایی بستگی دارد، بنابراین اگر در حال برنامه‌ریزی برای بازدید در دوره انتقال هستید، بهتر است با تماس تلفنی با پارک بررسی کنید که آیا باز است یا خیر، زیرا اطلاعاتی که می‌توانید در وب سایت آنها پیدا کنید، همیشه 100% دقیق نیست.

در این پارک خوردن و آشامیدن به طور رسمی ممنوع است. با این حال اما بسیاری از بازدیدکنندگان این کار را به هر حال انجام می‌دهند زیرا هیچ کنترل واقعی برای این چیزها در این پارک آبی وجود ندارد. در داخل پارک، رستوران‌ها و فست فودهایی وجود دارد که قیمت‌های معمولی دارند، بنابراین می‌توانید غذا و نوشیدنی میل کنید یا از آب خوری‌های پارک استفاده کنید.

پارک آبی واتر لند یونان دارای تعداد زیادی تخت آفتابی و درختان زیادی است، بنابراین اگر علاقه‌ای به شنا در استخرها و تفریح در سرسره‌های آبی ندارید، می‌توانید هنگام آفتاب گرفتن یا دراز کشیدن در سایه استراحت کنید. این پارک دارای سرسره‌های آبی باز و بسته برای کودکان و بزرگسالان، یک رودخانه و همچنین یک میز تنیس روی میز و یک میز فوتبال دستی است.

معرفی پارک آبی واتر لند یونان | یوروپ تورز

ساعات کاری و هزینه بلیط ورودی پارک آبی واتر لند یونان

ساعت کاری واترلند در طول سال تغییر می‌کند. اگر 3 ساعت قبل از بسته شدن درب‌های ورودی به این پارک بیایید، هر فرد بلیط 9 یورویی را خریداری می‌کند.

اما به طور کلی هزینه ورودی برای بزرگسالان 14.5 یورو و برای کودکان بین 4 تا 14 سال 11 یورو است. کودکان زیر 4 سال ورودی پرداخت نمی‌کنند. اگر بلیط‌‌های خود را در وب ‌سایت رسمی Waterland رزرو کنید، می‌توانید 1 یورو ارزان‌تر هزینه پرداخت کنید.

هنگامی که هزینه بلیط خود را پرداخت می‌کنید، یک کلید برای یک قفسه نیز دریافت می‌کنید که می‌توانید وسایل و مدارک ارزشمند خود را در آن جا بگذارید. در داخل واترلند، یک باغ وحش کوچک نیز وجود دارد که می‌توانید از آن نیز بازدید کنید. لازم نیست برای آن بلیطی جداگانه خریداری کنید.

ساعات کاری:

  • 1 ژوئن – 15 ژوئن 10:00 – 18:00
  • 16 ژوئن – 15 ژوئیه از ساعت 10:00 تا 19:00
  • 16 ژوئیه – 15 اوت از ساعت 10:00 تا 20:00
  • 16 اوت – 31 اوت 10:00 – 19:00
  • 1 سپتامبر – پایان فصل 10:00 الی 18:00
ساعات کاری و هزینه بلیط ورودی پارک آبی واتر لند یونان | یوروپ تورز

سخن پایانی

در این مطلب به معرفی پارک آبی واتر لند یونان پرداختیم. شما عزیزان می‌توانید با سفر به کشور یونان به این پارک مراجعه کرده و یک تفریح آبی عالی را برای خود به ارمغان آورید. توصیه می‌کنیم از باغ وحش کوچکی که در این پارک وجود دارد نیز دیدن کنید، زیرا حیوانات بسیار جذاب و شیرینی را در خود دارد که می‌تواند برای کودکان و بزرگسالان بسیار جذاب باشد.


سوالات متداول پارک آبی واتر لند یونان

پارک آبی واترلند یونان درکجا واقع شده است؟

پارک آبی واتر لند یونان در تسالونیکی خارج از شهر و در نزدیکی مرکز خرید مدیترانه کاسموس واقع شده است.

هزینه بلیط ورودی پارک آبی واترلند یونان چقدر است؟

اما به طور کلی هزینه ورودی برای بزرگسالان 14.5 یورو و برای کودکان بین 4 تا 14 سال 11 یورو است. کودکان زیر 4 سال ورودی پرداخت نمی‌کنند. اگر بلیط‌‌های خود را در وب ‌سایت رسمی Waterland رزرو کنید، می‌توانید 1 یورو ارزان‌تر هزینه پرداخت کنید.

ساعات کاری پارک آبی واترلند یونان چگونه است؟

  • 1 ژوئن – 15 ژوئن 10:00 – 18:00
  • 16 ژوئن – 15 ژوئیه از ساعت 10:00 تا 19:00
  • 16 ژوئیه – 15 اوت از ساعت 10:00 تا 20:00
  • 16 اوت – 31 اوت 10:00 – 19:00
  • 1 سپتامبر – پایان فصل 10:00 الی 18:00

پارک آبی واترلند یونان از چه امکاناتی برخوردار است؟

این پارک دارای تعداد زیادی تخت آفتابی و درختان زیادی است، بنابراین اگر علاقه‌ای به شنا در استخرها و تفریح در سرسره‌های آبی ندارید، می‌توانید هنگام آفتاب گرفتن یا دراز کشیدن در سایه استراحت کنید. این پارک دارای سرسره‌های آبی باز و بسته برای کودکان و بزرگسالان، یک رودخانه و همچنین یک میز تنیس روی میز و یک میز فوتبال دستی است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!