شهر تاریخی بروژ بلژیک | معرفی – تصاویر – مکان های دیدنی

شهر تاریخی بروژ بلژیک | معرفی – تصاویر – مکان های دیدنی

شهر تاریخی بروژ بلژیک، یکی از زیباترین شهرهای کشور بلژیک، شهر تاریخی بروژ است که معماری بی‌نظیری دارد. شهر بروژ، دارای مکان‌های گردشگری بسیار زیادی …

شهر تاریخی بروژ بلژیک:‌ یکی از زیباترین شهرهای کشور بلژیک، شهر تاریخی بروژ است که معماری بی‌نظیری دارد. شهر بروژ، دارای مکان‌های گردشگری بسیار زیادی است که گردشگرانی بسیاری را از سر تا سر جهان مجذوب خود کرده است. کلیسا بگیناژ، کلیسا خون مقدس، برج بلفری و … برخی از جاذبه‌های دیدنی این شهر هستند. اگر تصمیم دارید تا به این شهر سفر کنید، بهتر است که با تمامی این جاذبه‌های گردشگری آشنا شوید. برای آشنایی با تمامی مکان‌های جذاب و دیدنی شهر بروژ بلژیک، در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

شهر تاریخی بروژ بلژیک | یوروپ تورز

مکان‌ های گردشگری شهر بروژ

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شهر تاریخی بروژ بلژیک دارای مکان‌های گردشگری بسیاری است که شما با سفر به این شهر می‌توانید تمامی آن‌ها را مشاهده نمایید. برخی از معروف‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر بروژ، شامل موارد زیر می‌باشند:

کلیسا بگیناژ شهر تاریخی بروژ

یکی از زیباترین کلیساهای شهر تاریخی بروژ بلژیک، کلیسا بگیناژ است که در سال 1245 تاسیس شده است. کلیسا بگیناژ، خانه‌ای به رنگ سفید است که در وسط یک حیاط تاسیس شده است و دور تا دور آن را گل‌های نرگس، احاطه کرده‌اند. لازم به ذکر است تا بدانید که این کلیسا در زمان قرون وسطی ساخته شده است و تاکنون هویت خود را حفظ کرده است. اگر می‌خواهید که از هیاهوی شهر و شلوغی‌های آن جا دور شوید، حتما به این کلیسا رفته و از آرامش این مکان، نهایت استفاده را کنید.

کلیسا بگیناژ شهر تاریخی بروژ | یوروپ تورز

کلیسا خون مقدس شهر بروژ

علاوه بر کلیسا بگیناژ، شهر تاریخی بروژ دارای کلیساهای دیگری نیز می‌باشد که یکی از معروف‌ترین آن‌ها، کلیسا خون مقدس است. این کلیسا در میدان برگ ساخته شده است و علت نام گذاری آن، وجود خون حضرت مسیح است. در واقع، در سال‌های گذشته خون حضرت مسیح در یک پارچه ریخته شده است که تا به امروز، در این کلیسا از آن نگهداری می‌شود. این کلیسا، دارای دو تالار بسیار بزرگ است که هر یک از این تالارها از یکدیگر کاملا مجزا می‌باشند. هر دو این تالارها، دارای تزئینات بسیار ساده و در عین حال باشکوهی هستند. اگر قصد سفر به بلژیک را دارید، فرصت تماشای این مکان تماشایی را از دست ندهید.

کلیسا خون مقدس شهر بروژ | یوروپ تورز

برج بلفری شهر تاریخی بروژ بلژیک

یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری که شما عزیزان در زمان مسافرت به بلژیک حتما باید به دیدن آن بروید، برج بلفری است. برج بلفری، در ورودی میدان اصلی شهر بروژ، در قرن 14 میلادی ساخته شده و بنا بر برخی از دلایل، در قرن 16 میلادی مجدد بازسازی شده است. برج بلفری بروژ، دارای 83 متر ارتفاع و 366 پله می‌باشد. لازم به ذکر است تا بدانید که در آن زمان ناقوس‌های بسیاری را در این برج نهاده‌اند که تعداد آن‌ها به 47 عدد رسیده است. علت محبوبیت و مشهوریت این برج، کج بودن آن است؛ در واقع، این برج حدودا یک متر مربع به سمت چپ، کج شده است.

برج بلفری شهر تاریخی بروژ بلژیک | یوروپ تورز

دریاچه عشق بلژیک

اگر پس از مشاهده کلیساها و موزهای این شهر، تصمیم دارید تا به منطقه‌ای آرام بروید، منطقه بگیناژ مناسب شما است. این منطقه دارای خانه‌های سفید رنگی است که با ورود به آن احساس آرامش خواهید داشت. یکی از مکان‌های زیبا این منطقه، دریاچه عشق یا می‌نه واتر است. این دریاچه در بین ساکنان این شهر محبوبیت بسیار زیادی دارد و افراد محلی داستان‌های و افسانه‌های جالبی در رابطه با این دریاچه بیان می‌کنند.

دریاچه عشق بلژیک | یوروپ تورز

بهترین زمان برای مسافرت به بروژ

هم اکنون که با مکان‌های گردشگری شهر تاریخی بروژ آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که چه زمانی بهترین وقت برای سفر به این شهر است؟ در پاسخ به این سوال باید به شما عزیزان بگوییم که بهترین زمان برای مسافرت به این شهر، فصل تابستان است. لازم به ذکر است تا بدانید که نزدیک به سه میلیون گردشگر، از سر تا سر دنیا در فصل تابستان به شهرهای مختلف بلژیک سفر می‌کنند. اما، اگر می‌خواهید که در شلوغی‌ها به این کشور سفر نکنید، می‌توانید در فصل زمستان و در ایام کریسمس، به این کشور سفر کنید. البته، به یاد داشته باشید که بلژیک در فصل زمستان دارای روزهای کوتاه و بسیار سردی است و باید لباس‌های گرمی بپوشید.

بهترین زمان برای مسافرت به بروژ | یوروپ تورز

خلاصه مطلب

ما در این مقاله قصد داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل با شهر تاریخی بروژ بلژیک آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که اگر تصمیم دارید تا به این شهر سفر کنید، بهتر است که ابتدا نسبت به آب و هوای این شهر اطلاعات کاملی را به دست آورید. علاوه بر این، حتما آدرس مکان‌های گردشگری را نیز از افراد متخصص و مورد اعتماد، دریافت کنید. برای به دست آوردن تمامی این اطلاعات، می‌توانید از همکاران ما یاری بخواهید.


سوالات متداول شهر تاریخی بروژ بلژیک

چرا شهر بروژ بلژیک را برای سفر انتخاب کنیم؟

شهر بروژ، دارای مکان‌های گردشگری بسیار زیادی است که گردشگران بسیاری را از سر تا سر جهان مجذوب خود کرده است.

دیدنی های این شهر چه بناهایی هستند؟

کلیسا بگیناژ، کلیسا خون مقدس، برج بلفری و … برخی از جاذبه‌های دیدنی این شهر هستند.

بهترین زمان برای سفر به این شهر چه زمانی است؟

در پاسخ به این سوال باید به شما عزیزان بگوییم که بهترین زمان برای مسافرت به این شهر، فصل تابستان است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!