موزه زوش سوئیس | معرفی – آدرس – تصاویر

موزه زوش سوئیس | معرفی – آدرس – تصاویر

موزه زوش، یکی از موزه‌های معروف کشور سوئیس است که می‌تواند برای تمام گردشگران، به خصوص خانم‌های مستقل و هنرمند جذاب باشد. در این موزه آثاری مدرن از زنان …

موزه زوش سوئیس یکی از موزه‌های معروف کشور سوئیس است که می‌تواند برای تمام گردشگران، به خصوص خانم‌های مستقل و هنرمند جذاب باشد. در این موزه آثاری مدرن از زنان هنرمند نمایش داده می‌شود. بر خلاف آثار مدرن موجود در موزه، خود ساختمان موزه در یک صومعه تاریخی و قرون وسطایی احداث شده و تضاد جالبی بین فضای موزه و اثار آن وجود دارد. در ادامه اطلاعات بیشتری در خصوص این موزه به شما ارائه خواهیم داد.

موزه زوش سوئیس | معرفی - آدرس - تصاویر | یوروپ تورز

آشنایی با موزه زوش سوئیس

موزه زوش سوئیس (Muzeum Susch)، یک موزه هنری خصوصی واقع در شهر سوش (Susch) سوئیس است که بر گردآوری و ترویج آثار هنرمندان زن مدرن و معاصر تمرکز دارد. این موزه در تاریخ 2 ژانویه 2019 توسط یک کارآفرین لهستانی و مجموعه‌دار هنری، به نام Grażyna Kulczyk (گرازینا کولچیک) تاسیس شد.

ساختمان‌هایی که موزه زوش را تشکیل می‌دهند در گذشته بخشی از یک صومعه روستایی بودند که در سال 1157 تأسیس شد. این صومعه در مسیر زائران به رم و سانتیاگو د کامپوستلا قرار داشت. بعدها این صومعه مورد بازسازی قرار گرفت و هم اکنون موزه زوش از یک فضای نمایشگاهی با ۱۵۰۰ متر مربع در چهار طبقه و در حدود بیست اتاق که مانند هزارتویی چیده شده‌اند، برخوردار است.

چطور از موزه زوش سوئیس دیدن کنیم؟

این موزه در یک منطقه روستایی و خلوت قرار دارد و شما می‌توانید در کمال آرامش از آثار موجود در موزه دیدن کنید. ساعت بازدید هم حدودا 1 الی 2 ساعت خواهد بود. در بازدید از موزه حتما کفش راحت بپوشید، چون این موزه پله‌های زیادی دارد و برای مشاهده برخی از آثار، حتما باید کفش به پا داشته باشید.

آدرس:
Sur Punt 78، 7542 Zernez، Switzerland

چطور از موزه زوش سوئیس دیدن کنیم؟ | یوروپ تورز

جمع بندی

در این مطلب سعی کردیم شما را با یکی از بهترین موزه‌های هنر معاصر در سوئیس، یعنی موزه زوش سوئیس آشنا کنیم. در این موزه آثاری تماشایی از هنرمندان معروف و بزرگ سوئیس دیده می‌شود. اگر به هنر و معماری مدرن علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان بازدید از این موزه را از دست ندهید.


سوالات متداول موزه زوش سوئیس

تاریخ تاسیس موزه زوش مربوط به چه زمانی است؟

این موزه در تاریخ 2 ژانویه 2019 توسط یک کارآفرین لهستانی و مجموعه‌دار هنری، به نام Grażyna Kulczyk (گرازینا کولچیک) تاسیس شد.

بازدید از موزه زوش چقدر طول میکشد؟

ساعت بازدید هم حدودا 1 الی 2 ساعت خواهد بود.

ببرای بازدید از موزه به چه نکته ای باید توجه داشته باشیم؟

در بازدید از موزه حتما کفش راحت بپوشید، چون این موزه پله‌های زیادی دارد و برای مشاهده برخی از آثار، حتما باید کفش به پا داشته باشید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!