پل سن بنزت فرانسه | آشنایی – بهترین زمان بازدید – تصاویر

پل سن بنزت فرانسه | آشنایی – بهترین زمان بازدید – تصاویر

پل سن بنزت فرانسه، یکی از آثار تاریخی این کشور است که به پل آوینیون نیز معروف بوده و به علت جذابیت تاریخی و محیطی که در آن قرار گرفته است، میزبان گردشگران …

پل سن بنزت فرانسه یکی از آثار تاریخی این کشور است که به پل آوینیون نیز معروف بوده و به علت جذابیت تاریخی و محیطی که در آن قرار گرفته است، میزبان گردشگران بسیار است. در این مقاله اطلاعات ارزشمندی درباره این پل و بازدید از آن را بیان می‌کنیم تا قبل از بازدید آگاهی کامل را داشته باشید.

پل سن بنزت فرانسه | آشنایی - بهترین زمان بازدید - تصاویر | یوروپ تورز

با پل سن بنزت فرانسه بیشتر آشنا شوید

پل سن بنزت یک پل تاریخی در آوینیون کشور فرانسه است. این بنا در قرن دوازدهم ساخته شد و در اصل بر روی رودخانه رون قرار دارد. این پل نقشی حیاتی در اتصال آوینیون به ویلنوو لس آوینیون ایفا می‌کرد. با گذشت زمان، پل به دلیل سیل دچار آسیب‌های مکرر شد و در نتیجه چندین بازسازی بر روی آن انجام شد.

با این حال، در قرن هفدهم نگهداری از آن به طور فزاینده‌ای دشوار شد و در نهایت، بیشتر پل فروریخت. امروزه تنها چهار طاق از آن باقی مانده است که یادآور شکوه سابق پل سن بنزت فرانسه (Pont Saint-Bénézet) است. پل آوینیون یا بنزت اکنون در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و بازدیدکنندگان را از سراسر جهان به خود جذب می‌کند. از طاق ‌های نمادین و سنگ ‌تراشی ‌های پیچیده گرفته تا تکنیک ‌های نوآورانه ساخت ‌و ساز در زمان خود، هر جنبه ‌ای از این سازه نشان‌ دهنده استعداد و مهارت سازندگان قرون وسطی است.

بازدید از پل سن بنزت فرانسه و جاذبه‌ های اطراف آن

شما می‌توانید هم بازدید از پل سن بنزت را انجام دهید و از معماری شگفت انگیز پل لذت ببرید و هم این امکان برای شما فراهم می‌شود تا از شهر زیبای آوینیون و خیابان‌‌های پرجنب ‌و جوش شهر قدیمی دیدن کنید، موزه‌ها و گالری‌‌های هنری الهام ‌بخش را کشف کنید و بازدیدی خاطره انگیز برای خود بسازید.

چگونه به پل سن بنزت فرانسه برویم؟

اگر به شهر پاریس سفر کرده‌اید می‌توانید با استفاده از قطار یا اتومبیل به شهر آوینیون رفته و پل سن بنزت را ببینید. البته ممکن است امکان سفر هوایی نیز برای آن وجود داشته باشد. با این حال بهتر است تا یک تور گردشگری را برای خود انتخاب کنید. در این صورت بهتر می‌توانید از پل بازدید کرده و با آن آشنا شوید.

چگونه به پل سن بنزت فرانسه برویم؟ | یوروپ تورز

بهترین زمان برای بازدید از پل سن بنزت فرانسه

بهترین زمان برای بازدید از پل سن بنزت در فصول بهار و پاییز است. از ماه مارس تا می‌و از سپتامبر تا نوامبر، آب و هوای مطبوع با دماهای ملایم‌تر و جمعیت کمتر نسبت به ماه‌های تابستان برای این پل وجود دارد. این آب و هوا تجربه لذت بخش‌تری را در حین کاوش در پل و اطراف آن فراهم می‌کند.

نکات مربوط به بازدید از پل

در این قسمت چند نکته برای بازدید بهتر از پل برای شما ارائه می‌دهیم تا بهترین تجربه را داشته باشید.

برای بازدید خود برنامه‌ریزی کنید بهترین ساعات را انتخاب کنید و برای جلوگیری از شلوغی از صبح زود یا اواخر بعد از ظهر بازدید خود را انجام دهید.

کفش راحت بپوشید زیرا پل از سطوح ناهموار ساخته شده است. بنابراین پوشیدن کفش راحت برای کاوش در منطقه ضروری است.

دوربین به همراه داشته باشید زیرا پل سن بنزت مناظر خیره کننده‌ای از رودخانه رون و مناظر اطراف ارائه می‌دهد. بنابراین فراموش نکنید که دوربین یا تلفن هوشمند خود را برای ثبت صحنه‌های زیبا همراه داشته باشید.

موزه آوینیون که در نزدیکی پل قرار دارد، بینش‌های ارزشمندی از تاریخچه پل ارائه می‌دهد. کمی وقت بگذارید و آن را بازدید کرده و در مورد ساخت و ساز و اهمیت پل بیشتر بدانید.

بهترین زمان برای بازدید از پل سن بنزت فرانسه | یوروپ تورز

سخن پایانی

پل سن بنزت یکی از سازه‌های تاریخی مشهور در فرانسه است که قدمت آن به قرن دوازدهم باز می‌گردد. بازدید از این پل به ما بینش قابل قبولی از تاریخ فرانسه و نحوه معماری در زمان قدیم نشان می‌دهد. هم چنین می‌توانیم از اطراف پل و اماکن دیدنی جذاب پیرامون آن نیز لذت ببریم. با این حال نیاز است تا قبل از بازدید بیشتر درباره این پل اطلاعات کسب کنیم تا از بهتر از سفر خود لذت ببریم


سوالات متداول پل سن بنزت فرانسه

پل سن بنزت فرانسه در کدام شهر فرانسه قرار دارد ؟

پل سن بنزت فرانسه در شهر زیبای آوینیون واقع شده است.

قدمت پل سن بنزت فرانسه به چه زمان بر میگردد ؟

پل سن بنزت یکی از سازه‌های تاریخی مشهور در فرانسه است که قدمت آن به قرن دوازدهم باز می‌گردد.

بهترین زمان برای بازدید از پل سن بنزت فرانسه چه فصلی است ؟

بهترین زمان برای بازدید از پل سن بنزت در فصول بهار و پاییز است.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!