اورسالیا پارتنیس یونان | آدرس – ویژگی ها – تصاویر

اورسالیا پارتنیس یونان | آدرس – ویژگی ها – تصاویر

اورسالیا پارتنیس یونان، طراحی و تولید لباس یکی از مهم‌ترین روش‌های تبادلات و انتشار فرهنگ یونانی است. در این کشور برندهای معتبر جهانی لباس وجود دارد؛ یکی …

برند اورسالیا پارتنیس یونان

یونان کشوری تاریخی و زیبا در کنار مدیترانه است که در زبان انگلیسی Greece و در زبان یونانی الادا نام دارد. این کشور در جنوب شرق اروپا و جنوب شبه جزیره بالکان قرار داشته و شامل یک سری جزیره در سواحل آسیای صغیر نیز است. این کشور دارای تعداد زیادی آثار باستانی و سواحل طبیعی و زیبا است که سبب شده گردشگران بسیاری به شهرهای یونان سفر کنند.

اورسالیا پارتنیس یونان | آدرس - ویژگی ها - تصاویر | یوروپ تورز

تاثیر گذاری فرهنگ یونانی بر سایر فرهنگ ها

یکی از عواملی که یونان توانسته روی فرهنگ‌های دیگر تاثیر بگذارد تولیدات فرهنگی و ترویج آن‌ها به سایر کشورها است. طراحی و تولید لباس یکی از مهم‌ترین روش‌های تبادلات و انتشار فرهنگ یونانی است. در این کشور برندهای معتبر جهانی لباس وجود دارد؛ یکی از برندهای مطرح در یونان برند اورسالیا پارتنیس (orsalia parthenis) است که در ادامه توضیحاتی در مورد آن ارائه می‌شود.

درباره اورسالیا پارتنیس

اولین فروشگاه برند اورسالیا پارتینس در سال 1970 میلادی در آتن یونان و توسط دیمیتریس پارتنیس تاسیس گردید. 9 سال بعد مؤسس این فروشگاه یک بوتیک در میکونوس را افتتاح نمود تا آغازی برای تبدیل شدن به یک برند بین‌المللی باشد. در حال حاضر دختر دیمیتریس پارتنیس با ایجاد خلاقیت در طراحی لباس‌ها و به کار بردن زیبایی شناسی ظریف یونانی در تولید و طراحی این لباس‌ها توانسته نام این برند را زنده نگه دارد. عامل مهم در موفقیت این برند استفاده از پارچه‌های با کیفیت بالا در تولید لباس‌های مختلف است. همچنین ظرافت این لباس‌ها بسیار زیاد بوده و می‌تواند حتی ظاهر کمد لباس‌ها بسیار شیک نشان دهد.

اورسالیا پارتنیس در کجا قرار دارد؟

فروشگاه‌های لوکس و گران قیمت زیادی در محله کولوناکی شهر آتن قرار دارند؛ این محله مسکونی بوده و در احاطه تپه لیکاوتوس قرار گرفته است. این منطقه از محله های بالا شهر آتن به شمار می‌رود که محل زندگی افراد ثروتمند می‌باشد؛ بنابراین قیمت کالا و اجناسی که در فروشگاه‌های این محله وجود دارد بسیار بالا است.

در منطقه کولوناکی شهر آتن می‌توان بوتیک ‌های گران، رستوران‌‌های شیک و گالری‌‌های هنری شخصی فراوانی را مشاهده کرد؛ به طوری که به راحتی تمام برندهای لوکس در فروشگاه‌های این محله وجود دارند. با این وجود اگر بودجه لازم برای خرید این اجناس گران را نداشته باشید بازهم تماشای ویترین‌های فروشگاه‌های محله کولوناکی و گشت و گذار در آن خالی از لطف نخواهد بود.

فروشگاه‌ های اورسالیا پارتنیس یونان

برند اورسالیا پارتنیس یونان بوتیک‌های مستقلی را در شهرهای یونان تاسیس کرده است که از شاخص‌ترین فروشگاه‌های آن میتوان به فروشگاه‌های آتن و میکونوس اشاره نمود. همچنین هر یک از سهامداران این برند در کشور خود بوتیک‌هایی ایجاد کرده‌اند که شامل کشورهای قبرس، لبنان، کویت، ایالات متحده آمریکا و بریتانیا می‌شود. در سال‌های اخیر برای مثال در ماه فوریه 2016 میلادی برند پارتینس یک فروشگاه موقتی در خیابان ریوینگتون شرق لندن دایر کرده است. محصولاتی که در مجموعه فروشگاه‌های مختلف این برند ارائه می‌گردد در آتن طراحی و تولید می‌شود.

ویژگی‌ های محصولات برند اورسالیا پارتنیس

اورسالیا پارتنیس یونان لباس‌های زنانه و مردانه را با طرح‌هایی جسورانه و شیک تولید می‌کند و فروشگاه‌های این برند یک مقصد عالی برای خریدهای لباس‌هایی برای مراسم‌های مختلف است. اورسالیا پارتنیس یک برند خوشنام در سطح جهان است که در تولید محصولات پوشاک خود از پارچه‌‌های طبیعی و راحتی مثل پنبه‌ای و ابریشمی استفاده می‌‌کند. لباس‌هایی با طرح‌های مینیمال و بوهمیان مطابق مد روز است و در هر موقعیت و زمانی می‌توان آن‌ها را بپوشید. بوتیک اصلی برند اورسالیا پارتنیس یونان در مرکز منطقه خرید پوش کولوناکی (posh Kolonaki) واقع شده است.

ویژگی‌ های محصولات برند اورسالیا پارتنیس | یوروپ تورز

جمع بندی

کشور یونان مرکز فرهنگ جهانی است که توانسته به سبب آثار باستانی خود فرهنگ‌های بسیاری از کشورها را تحت تاثیر قرار دهد. یکی از فاکتورهای تاثیرگذار روی انتشار و تبادلات فرهنگی این کشور وجود برندهای لباس مشهوری همچون اورسالیا پارتنیس یونان است که شعبه‌های مختلف آن در کشورهای گوناگونی دایر می‌باشد؛ بنابراین در سفر به آتن حتما سری به بوتیک‌های اورسالیا بزنید.


سوالات متداول اورسالیا پارتنیس یونان

فروشگاه اورسالیا پارتنیس یونان اولین بار توسط چه شخصی تاسیس گردید؟

اولین فروشگاه برند اورسالیا پارتینس در سال 1970 میلادی در آتن یونان و توسط دیمیتریس پارتنیس تاسیس گردید.

بوتیک اصلی برند اورسالیا پارتنیس در کجا قرار دارد؟

بوتیک اصلی برند اورسالیا پارتنیس یونان در مرکز منطقه خرید پوش کولوناکی (posh Kolonaki) واقع شده است.

قیمت لباس های فروشگاه اورسالیا پارتنیس چگونه است؟

منطقه کولوناکی از محله های بالا شهر آتن به شمار می‌رود که محل زندگی افراد ثروتمند می‌باشد؛ بنابراین قیمت کالا و اجناسی که در فروشگاه‌های این محله وجود دارد بسیار بالا است.

برند اورسالیا پوشاک خود را با چه پارچه هایی تولید میکند؟

اورسالیا پارتنیس یک برند خوشنام در سطح جهان است که در تولید محصولات پوشاک خود از پارچه‌‌های طبیعی و راحتی مثل پنبه‌ای و ابریشمی استفاده می‌‌کند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!