با آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی بیشتر آشنا شویم

با آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی بیشتر آشنا شویم

آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی، وقوع جنگ مازارگ از مهم‌ترین حوادث این کشور در تاریخ است که کشته شدگان زیادی را در پی داشت. به پاس قدردانی از تلاش‌های …

کشور فرانسه پر از اتفاقات تاریخی و داستان‌های جذاب است که هنگام شنیدن برخی از آن‌ها قطعا تعجب خواهید کرد. وقوع جنگ مازارگ از مهم‌ترین حوادث این کشور در تاریخ است که کشته شدگان زیادی را در پی داشت. به پاس قدردانی از تلاش‌های این افراد، آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی (Mazargues war dead cemetery) را به وجود آوردند که اکنون در کشور فرانسه به عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری مهم نیز شناخته می‌شود. برای پی بردن به اطلاعات بیشتر در مورد این آرامگاه، ادامه مطلب را از دست ندهید.

با آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی بیشتر آشنا شویم | یوروپ تورز

این آرامگاه در مسیری به نام لومینی در کشور فرانسه قرار گرفته شده است و دسترسی به آن چندان هم سخت نیست. در این فضا، آرامگاه کشته شدگان جنگ جهانی اول و ارتش متفقین در جنگ جهانی دوم دیده می‌شود. بنابراین شاید مشاهده فضایی که دو جنگ مهم در تاریخ جهان را در خود گنجانده است، برای درصد زیادی از مسافران جذاب باشد.

تعداد بالایی از افراد مهم شامل این دو جنگ که اکنون در ذهن مردم فرانسه و کشورهای دیگر به اساطیر تبدیل شده‌اند، در این فضا حضور دارند. البته آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی یک راهنما هم دارد که شما را به خوبی در جریان اتفاقات پیش آمده و هر یک از افراد حاضر در جنگ‌ها قرار می‌دهد.

مارسی در طی جنگ در سال‌های 1914 تا 1918 میلادی در اختیار نیروهای هندی بود و نیروهای بریتانیایی، بازرگانی و سلطنتی در آن فعالیت داشتند. برای همین آثار چنین حوزه‌ها و افرادی را می‌توان در این آرامگاه پیدا کرد. چهار قبرستان مهم مرتبط با جنگ‌های ذکر شده در شهر مارسی قرار دارند که آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ یکی از آن‌ها است. این گورستان 9021 متر مربع مساحت دارد که از جمله بزرگ‌ترین آرامگاه‌های فرانسه نیز هست.

مسافران ایرانی و خارجی که از آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ دیدن کرده‌اند، از مزایای جالب این بازدید یاد می‌کنند که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود:

  • آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مکانی بسیار دنج و پر از آرامش را به مخاطب هدیه می‌دهد. مسافرانی که به این مکان می‌روند، از سکوت آن حیرت زده می‌شوند. قطعا این سکوت برای کسب آرامش مهم خواهد بود.
  • آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ فضایی فوق العاده برای یادگیری تاریخ جنگ‌های مهمی است که مردم در سال‌های اخیر با آن دست و پنجه نرم می‌کردند.
  • خوب است بدانید بازدید از این مجموعه کاملا رایگان است و حتی نیازمند تهیه بلیط نخواهید بود.
  • تقریبا یک ساعت برای بازدید از آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ فرصت دارید که خود زمان کافی برای بررسی تمام قسمت‌ها خواهد بود. به خاطر افزایش بازدید کنندگان در برخی ساعات از مردم خواسته می‌شود این مکان را ترک نمایند.
مزایای بازدید از آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ | یوروپ تورز

خود این آرامگاه در شهر مارسی واقع شده است که یکی از شهرهای مهم و پرطرفدار فرانسه به شمار می‌رود. مازارگ در منطقه نهم از شهر مارسی قرار دارد و در شماره 24 خیابان جنرال د لاره د تاسینی می‌توانید به این گورستان دسترسی داشته باشید. این آرامگاه در ساعات خارج از کار تعطیل و قفل است و ورود به آن جرم خواهد بود.

چنین قانونی در گذشته وضع نشده بود، اما از آن جایی که برقراری نظم برای فرانسوی‌ها اهمیت دارد، حالا شاهدش هستیم. طبق اطلاعات منتشر شده در منابع این حوزه، از ساعت 7:30 صبح لغایت 17:30 می‌توان از این مجموعه بازدید کرد. این آرامگاه برای آرامش خاطر و دسترسی ساده‌تر، ورودی‌های متنوعی دارد که ورودی اصلی آن در خیابان ارنست روویر واقع شده است.

آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی در کجاست؟ | یوروپ تورز

تورهای فرانسه در سایت یوروپ تورز تنوع بالایی دارند و تقریبا از هر شهر و منطقه‌ای می‌توانید یکی از این تورها را پیدا کنید. خوشبختانه تورهای ما با استقبال خوبی از سوی مردم مواجه شده است؛ زیرا مسافران به تعریف و تمجید از خدمات و قیمت‌های مناسب آن‌ها می‌پردازند. بنابراین اگر شما هم به دنبال مشاهده جاذبه‌های گردشگری فرانسه و گشت و گذار در این کشور برای استراحت خود هستید، همین حالا به لیست تورهای سایت سری بزنید.


آدرس آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی کجاست؟

در آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی چه کسانی آرام گرفته‌اند؟

چه ساعاتی از روز بازدید از آرامگاه کشته شدگان جنگ مازارگ مارسی ممکن است؟

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!