موزه انسان کولتوراما زوریخ | فرهنگنامه – ساعات شروع بازدید – تصاویر

موزه انسان کولتوراما زوریخ | فرهنگنامه – ساعات شروع بازدید – تصاویر

موزه انسان کولتوراما، زوریخ در سال 1978 میلادی افتتاح شد و از پنج محوطه نمایشگاهی تشکیل شده است. نمایشگاه “از کجا آمده ایم” سیر تحول زندگی و نوع بشر را تا …

در موزه انسان کولتوراما زوریخ شما سفری را در زمان آغاز می‌کنید که در بهترین حالت 100 سال طول می‌کشد؛ زندگی یک انسان مدرن از لقاح تا مرگ. بدن ما چگونه رشد می‌کند، چگونه کار می‌کند و چگونه در مسیر زندگی تغییر می‌کنیم؟ چه چیزی باقی می‌ماند؟ اسکلت ما در مورد رابطه تکاملی ما با مهره داران چه چیزی را آشکار می‌کند؟ پاسخ همه این سوال‌ها را می‌توان در بازدید از موزه انسان کولتوراما زوریخ سوئیس پیدا کرد.

موزه انسان کولتوراما زوریخ | فرهنگنامه - ساعات شروع بازدید - تصاویر | یوروپ تورز

فرهنگنامه موزه انسان کولتوراما زوریخ

فرهنگنامه موزه انسان کولتوراما 40 سال پیش به طور خاص برای آموزش موزه گردآوری شد؛ این فرهنگنامه هر دو مضامین بیولوژیکی و فرهنگی-تاریخی مربوط به انسان را ترکیب می‌کند. این برنامه طیف گسترده‌ای از برنامه‌های آموزشی را برای همه نسل‌ها، برای کلاس‌های مدرسه، خانواده‌ها و بزرگسالان ارائه می‌دهد. تاکنون بیش از 12600 پیشنهاد آموزشی موزه انجام شده است. از این نظر، Kulturama یکی از فعال‌ترین موزه‌های سوئیس به شمار می‌رود.

درباره موزه انسان کولتوراما زوریخ

موزه انسان کولتوراما (Musée de l’Homme) زوریخ در سال 1978 میلادی افتتاح شد و از پنج محوطه نمایشگاهی تشکیل شده است. نمایشگاه “از کجا آمده ایم” سیر تحول زندگی و نوع بشر را تا فرهنگ‌های اولیه نشان می‌دهد. تاریخ بشر در دو سفر در طول زمان «از کجا آمده‌ایم» شما را به 3.5 میلیارد سال پیش، فسیل‌های گذشته و پیش از تاریخ بشر تا فرهنگ‌های اولیه باز می‌گرداند.

نمایشگاه “ما چه کسی هستیم” بر سیر زندگی انسان و عملکردهای بدن تمرکز دارد. «ما چه کسی هستیم» به شما نشان می‌دهد که انسان مدرن از زمان لقاح تا مرگ آشکار می‌شود و نمونه تشریحی زندگی انسان و توسعه آن را به نمایش می‌گذارد.

“چگونه یاد می‌گیریم” به یادگیری، حافظه و راهبردهای یادگیری انسان اختصاص دارد. در «چگونه یاد می‌گیریم»، نتایج تحقیقات عصب شناسی، روان شناسی و آموزش را کشف می‌کنید که با استفاده از نمونه‌های آناتومیک مغز، تست‌ها و بازی‌ها توضیح داده شده است.

درباره موزه انسان کولتوراما زوریخ | یوروپ تورز

در نمایشگاه «مسیر کشف»، ایستگاه‌های عملی به شما این امکان را می‌دهند که فعالانه با تکامل، ماقبل تاریخ و بدن انسان درگیر شوید. در اینجا ممکن است احساس کنید، بشنوید، نگاه کنید، بو کنید، پازل‌ها را حل کنید و آزمایش کنید.
ایستگاه پنجم شامل یک نمایشگاه ویژه سالانه در حال تغییر است؛ این تغییرات سالانه نمایشگاه‌های ویژه به شما دیدگاه‌های عمیقی در مورد علوم طبیعی و تاریخ فرهنگی می‌دهد. در اینجا، تولیدات داخلی، نمایشگاه‌های خارجی یا تولیدات مشترک با موزه‌ها و موسسات دیگر ارائه می‌شود.

نکته: در موزه انسان کولتوراما زوریخ رویدادهای متنوعی برای مخاطبان انگلیسی زبان نیز ارائه می‌شود.
موزه انسان کولتوراما زوریخ به زبان‌های زیر از بازدیدکنندگان استقبال می‌کند
نمایشگاه‌های ویژه دو زبانه (آلمانی و انگلیسی) هستند. جزوه‌های انگلیسی زبان برای نمایشگاه‌های دائمی ما “از کجا آمده ایم”، “چه کسی هستیم” و “چگونه یاد می‌گیریم” در میز استقبال برای استفاده بازدیدکنندگان موجود است.
در این موزه تمام تورها و کارگاه‌های خصوصی به زبان‌های آلمانی، انگلیسی و اسپانیایی برای علاقه مندان ارائه می‌شود.

ساعات شروع بازدید از موزه انسان کولتوراما زوریخ

روزهای سه شنبه: از ساعت 13 تا 17
روزهای چهارشنبه: از ساعت 13 تا 20
روزهای پنجشنبه: از ساعت 13 تا 17
روزهای جمعه: از ساعت 13 تا 17
روزهای شنبه: از ساعت 13 تا 18
روزهای یکشنبه: از ساعت 13تا 18

ساعات کاری ویژه موزه کولتوراما

موزه در روزهای زیر تعطیل است:

 اول ژانویه (روز سال نو)
 اول آگوست (روز ملی)
 24 و 25 دسامبر (کریسمس)
 31 دسامبر (شب سال نو)

بخش‌های نمایشگاه دائمی “چگونه یاد می‌گیریم” موزه انسان کولتوراما زوریخ در روزهای زیر پذیرای بازدیدکنندگان است.

 2 ژانویه (روز برشتولد)
 جمعه خوب
 دوشنبه عید پاک
 اول مه (روز کارگر، روز عروج، روز دوشنبه)
 26 دسامبر (روز سنت استفانوس)

ساعات کاری ویژه موزه کولتوراما | یوروپ تورز

جمع بندی

در موزه تکامل انسان در زوریخ، زندگی از اولین موجودات تا بشر مدرن را می‌توانید کاوش کنید. این موزه دانش و علم را در مورد نوع بشر به گونه‌ای منتقل می‌کند که برای همه قابل درک است. در این مطلب با بخش‌های مختلف موزه انسان کولتوراما زوریخ آشنا شدیم.


سوالات متداول موزه انسان کولتوراما

موزه انسان کولتوراما چه سالی افتتاح شد؟

موزه انسان کولتوراما زوریخ در سال 1978 میلادی افتتاح شد و از پنج محوطه نمایشگاهی تشکیل شده است.

موزه انسان کولتوراما راجب چیست؟

در موزه انسان کولتوراما زوریخ شما سفری را در زمان آغاز می‌کنید که در بهترین حالت 100 سال طول می‌کشد؛ زندگی یک انسان مدرن از لقاح تا مرگ. بدن ما چگونه رشد می‌کند، چگونه کار می‌کند و چگونه در مسیر زندگی تغییر می‌کنیم؟ چه چیزی باقی می‌ماند؟ اسکلت ما در مورد رابطه تکاملی ما با مهره داران چه چیزی را آشکار می‌کند؟

ساعات شروع بازدید از موزه انسان کولتوراما چگونه است؟

روزهای سه شنبه: از ساعت 13 تا 17، ذروزهای چهارشنبه: از ساعت 13 تا 20، روزهای پنجشنبه: از ساعت 13 تا 17، روزهای جمعه: از ساعت 13 تا 17، روزهای شنبه: از ساعت 13 تا 18، روزهای یکشنبه: از ساعت 13تا 18

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!