آبشار کریمل سالزبورگ – مرتفع ترین آبشار در اروپا

آبشار کریمل سالزبورگ – مرتفع ترین آبشار در اروپا

آبشار کریمل، در سالزبورگ اتریش مرتفع‌ترین آبشار در اروپا است. تلاش برای بازدید از آبشارهای سالزبورگ کاملاً ارزشش را دارد. این راهنما هر آنچه را که برای یک …

آبشار کریمل سالزبورگ در اتریش مرتفع‌ترین آبشار در اروپا است. تلاش برای بازدید از آبشارهای سالزبورگ کاملاً ارزشش را دارد. این راهنما هر آنچه را که برای یک بازدید موفق نیاز دارید به شما می‌گوید.

این منظره دیدنی چندین دهه است که در بین گردشگران محبوب بوده و بازدیدکنندگان از سراسر جهان را به خود جذب کرده است. این آبشار زیبا با ارتفاع کلی ۳۸۰ متر در سه آبشار، آبشارهای Krimml در پینزگائو سالزبورگ یک تجربه فوق العاده و بسیار سالم به حساب می‌آید.

در ادامه شما را با زیباترین آبشار اروپا آشنا خواهیم کرد.

آبشار کریمل سالزبورگ در اتریش مرتفع‌ترین آبشار در اروپا است. تلاش برای بازدید از آبشارهای سالزبورگ کاملاً ارزشش را دارد - یوروپ تورز

این آبشار یکی از محبوب‌ترین جاذبه‌های توریستی کشور اتریش است، عمدتاً به این دلیل که مناظر خیره کننده آن از آبشارهای چشمگیر، احاطه شده توسط قله‌های کوه‌های بلند آلپ بسیار زیبا و به راحتی قابل دسترس است.

آبشارهای کریمل به سه قسمت تقسیم می‌شوند که می‌توانید همه آن‌ها را در مسیر پیاده‌روی به سمت کوه تحسین کنید. این مسیر دارای چندین کلبه کوهستانی در طول مسیر است که فرصت‌های ایده آلی را برای نوشیدنی و استراحت فراهم می‌کند.

اگر در آن منطقه هستید، این یک مقصد عالی برای یک سفر یک روزه است، اما به کسانی که چند روز اضافی را در Krimml می‌گذرانند، به اندازه کافی منظره‌های زیبا برای ارائه وجود دارد.

آنچه باید قبل از بازدید از آبشار های کریمل بدانید

این مکان جایی برای استراحت و ایجاد خاطره‌ای شیرین برای خانواده است. در ادامه آنچه باید درباره این آبشار جذاب و زیبا بدانید را شرح خواهیم داد.

آبشارها همیشه ارزش دیدن دارند

میزان آبی که از میان آبشارها می‌گذرد در طول سال متفاوت است. در طول بهار و تابستان، دمای بالاتر یخچال‌های طبیعی بالای آبشارها را گرم می‌کند، که آب زیادی آزاد می‌کند و آبشارها را به منظره‌ای تماشایی برای تماشا تبدیل می‌کند.

دسترسی به آبشار ها کمی سخت اما ارزشمند است

دسترسی به آبشارهای کریمل (Krimml Waterfalls) برای کسانی که ماشین ندارند آسان نیست. با یک ماشین (اجاره ای) می‌توانید به راحتی از سالزبورگ (۲ ساعت) یا زل‌ام سی (۱ ساعت) به Krimml برانید. یک رانندگی زیبا با منظره برخی از بلندترین قله‌های اتریش.

برای پیاده روی در آبشارهای Krimml لباس راحت بپوشید

پیاده روی به سمت پایین آبشار پایین به راحتی قابل دسترس است و برای افراد پیر و جوان و با کالسکه و ویلچر مناسب است. با این حال، همانطور که اغلب در هنگام بالا رفتن از یک کوه اتفاق می‌افتد، هرچه بالاتر بروید مسیر چالش برانگیزتر می‌شود. پیاده روی به بالای آبشار سوم شیب دار است و همیشه آنقدر قابل دسترس نیست.

پیاده روی به سمت پایین آبشار پایین به راحتی قابل دسترس است و برای افراد پیر و جوان و با کالسکه و ویلچر مناسب است - یوروپ تورز

ازدحام می‌ تواند بسیار زیاد باشد اما به راحتی قابل اجتناب است

آبشارهای کریمل یکی از جاذبه‌های گردشگری اتریش است. در طول بازدید خود، می‌توانید ده‌ها ماشین تور را ببینید. این می‌تواند منجر به صف‌های طولانی در دفتر فروش بلیط و برخی صف‌ها شود.

پارکینگ رایگان است اما شاید ارزش پرداخت هزینه را داشته باشد

چندین پارکینگ در آبشارهای کریمل وجود دارد. راحت‌ترین پارکینگ‌ها نزدیک به ورودی پارک هستند که برای آن باید هزینه‌ای پرداخت کنید. هر چه از ورودی دورتر شوید، پارکینگ رایگان بیشتری خواهید یافت. به دلیل شدت پیاده روی توصیه می‌کنیم در انرژی خود صرفه جویی کنید و نزدیک‌تر پارک کنید، اما پیاده روی تا ورودی خیلی سخت نیست.

در ابتدای مسیرهای آبشار کریمل، می‌توانید از مرکز آبشار کریمل نیز دیدن کنید. این یک موزه تعاملی است که همه چیز را در مورد آب و نقش آن در طبیعت و زندگی ما به شما می‌آموزد. «سرگرمی‌های آبی» زیاد در باغ موزه بسیار سرگرم کننده است. آن‌ها برای بچه‌ها در نظر گرفته شده اند، اما همه ما یک فرزند درون در خود داریم، اینطور نیست؟ پس لذت ببرید و برای خیس شدن آماده شوید.

این موزه دارای یک کافه تریا و تراس بزرگ است. باغ به خوبی نگهداری می‌شود تا والدین بتوانند با خیال راحت به فرزندان خود اجازه دهند در حالی که از نوشیدنی لذت می‌برند، بازی کنند. در منطقه عمومی، یک توالت رایگان نیز وجود دارد که می‌توانید از آن استفاده کنید و همچنین WiFi رایگان.

اگر از خارج از اتریش به Zillertal می‌روید، باید یا با هواپیما بروید یا رانندگی کنید. در حالی که برخی از ایستگاه‌های قطار در این منطقه وجود دارد، هیچ راهی برای سفر واقعی به همه مکان‌هایی که می‌خواهید با قطار بروید وجود ندارد.
اگر با هواپیما می‌روید، یا باید ترانسفر فرودگاه را رزرو کنید و سپس برای رفت و آمد از تاکسی استفاده کنید یا – بسیار ساده‌تر – ماشین کرایه کنید.

اگر از خارج از اتریش به Zillertal می‌روید، باید یا با هواپیما بروید یا رانندگی کنید - یوروپ تورز

آبشار کریمل بهترین منظره‌ای از طبیعت را به شما نشان می‌دهدو آبشارهای Krimml در SalzburgerLand اتریش در ارتفاع ۳۸۰ متری (۱۲۵۰ فوت) هستند. آبشار احساس ارامش زیادی به شما می‌دهد، جایی که می‌توانید امواج آن را در اطراف خود احساس کنید.

تعداد جاذبه‌های طبیعی در این آبشار و مناطق اطراف آن اینقد جذاب است که نمی‌توان از آن غافل شد. یکی از دیدنی‌ترین و جذاب‌ترین آن‌ها آبشارهای کریمل است که بلندترین آبشار اروپاست و در رتبه پنجم جهان قرار دارد.


آیا در مسیر آبشار کریمل امکان استراحت وجود دارد؟

آیا بدون ماشین هم می‌توان از آبشار کریمل بازدید کرد؟

آیا پیاده روی در آبشار کریمل آسان است؟

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!