سالن سینمای هودینی زوریخ | آدرس – ساعت کاری – تصاویر

سالن سینمای هودینی زوریخ | آدرس – ساعت کاری – تصاویر

سالن سینمای هودینی، در شهر زوریخ یکی از جاذبه‌های گردشگری و مکان‌های دیدنی است که موردتوجه گردشگران قرار می‌گیرد. این سالن سینما که دارای 5 اتاق است به خاطر …

راهنمای کامل سالن سینمای هودینی زوریخ

سالن سینمای هودینی در شهر زوریخ یکی از جاذبه‌های گردشگری و مکان‌های دیدنی است که موردتوجه گردشگران قرار می‌گیرد. این سالن سینما که دارای 5 اتاق است به خاطر اکران و پخش فیلم‌های عمومی و فیلم‌های خصوصی شهرت پیدا کرده است.

هر یک از اتاق‌های سالن سینمای هودینی زوریخ 32 الی 54 صندلی دارد و با استفاده از تکنولوژی پیشرفته جهان، فیلم‌های عمومی و خصوصی را اکران می‌کند. فضای بسیار آرام و خودمانی اتاق‌های این سینما باعث می‌شود تا تماشاگران احساس آرامش داشته باشند و خاطره تماشای فیلم در این سالن سینما را هرگز فراموش نکنند. البته این نکته را هم بگوییم که سالن سینمای هودینی درزمینهٔ پخش فیلم‌های کودکان شهرت ویژه‌ای دارد و بیشتر طرفداران خود را به این خاطر به دست آورده است.

سالن سینمای هودینی زوریخ | آدرس - ساعت کاری - تصاویر | یوروپ تورز

جاذبه‌ های زوریخ

شهر زوریخ که به‌عنوان مرکز مالی کشور سوئیس محسوب می‌شود و همه جهان به خاطر وجود بانک‌های معروف‌ این شهر آن را می‌شناسند، یکی از شلوغ‌ترین شهرهای اروپا است. البته دلیل این شلوغی فقط بانک‌های معروف زوریخ نیستند. بلکه این شهر به‌قدری تمیز و زیبا است که برای همه گردشگران جذابیت بالایی دارد. کیفیت مطلوب زندگی در زوریخ و سبک زندگی مردم آنجا باعث می‌شود تا گردشگران بخواهند با فرهنگ و آداب‌ورسوم مردم زوریخ و بافت فرهنگی این شهر نیز آشنا شوند.

بیشتر بناهای به‌جامانده از دوران گذشته دارای معماری گوتیک هستند. موزه‌ها و برج‌های بلند زوریخ جزو جاذبه‌های اصلی آن محسوب می‌شوند. در کنار سایر جاذبه‌های معروف زوریخ مانند دریاچه زیبای این شهر که به‌صورت طبیعی از آب شدن یخچال‌های کوه آلپ شکل‌گرفته، محله‌های تاریخی و خیابان معروف بانهوف زوریخ، بعضی از جاذبه‌ها نیز طرفداران ویژه‌ای دارند که ازجمله آن‌ها می‌توان به سالن سینمای هودینی اشاره کرد.

سالن سینمای کینو هودینی کجاست؟

هودینی کینو سینما (Houdini Kino/Bar) در شهر زوریخ خیابان بادنر ۱۷۳، ۸۰۰۴ و در کشور سوئیس قرار دارد. این سالن سینما نه تنها امکانات فرهنگی شهر زوریخ را غنی می‌کند، بلکه به خاطر تاریخی بودن، ارزش بازدید نیز دارد و برای زوریخ به‌عنوان یکی از جاذبه‌های اصلی گردشگری محسوب می‌شود.

سالن سینمای کینو هودینی کجاست؟ | یوروپ تورز

درباره سالن سینمای هودینی زوریخ بیشتر بدانید

افرادی که کنجکاو و عاشق فرهنگ هستند، همچنین میل به کشف چیزهای جدید دارند، علاقه بیشتری به دیدن این سینما دارند. هرکسی که دارای این ویژگی‌های شخصی باشد حتماً باید در سفر به زوریخ از سالن سینمای هودینی دیدن کند.

این سالن سینما در اتاق‌های خود که ظرفیت آن‌ها نهایتاً ۵۴ نفر است، با اجرای نسخه‌های اصلی فیلم‌های محبوب توجه علاقه‌مندان به سینما را به خود جلب کند. برنامه‌های بسیار گسترده فرهنگی برای سرگرم کردن طرفداران جوان و کودکان نیز در این سینما ارائه می‌شود که ازجمله آن‌ها می‌توان به فیلم‌های معروف کودکان اشاره نمود که بسیار محبوب هستند.

تمام اتاق‌های سالن سینما مجهز به فناوری دیجیتالی پیشرفته روز دنیا هستند، اما طراحی فضای داخلی این سینما همچنان مانند زمانی گذشته است که طراحان اقدام به طراحی داخلی این سینما با استفاده از ایده‌های خلاقانه خود نمودند.

گردشگرانی که قصد بازدید از سینما را دارند می‌توانند قبل و بعد از بازدید سینما از نوشیدنی‌های خنک، تنقلات خوش طعم و سایر خوراکی‌های مورد علاقه خود در بار سالن سینما لذت ببرند. در این بار انواع نوشیدنی‌های الکلی، میزهای اغذیه و خوراکی‌های خوشمزه در اختیار گردشگران قرار داده می‌شود تا بتوانند اندکی استراحت کرده و نوشیدنی‌های مورد علاقه خود را میل کنند.

به این صورت گردشگران می‌توانند چند دقیقه‌ای بنشینند و اتفاقاتی که در اطراف آن‌ها در حال رخ دادن است را تماشا کنند. این بار در تراس روبروی سینما هودینی قرار دارد و سینما نیز خود در یک محله شهری پر جنب و جوش است. برنامه فیلم‌هایی که در این سینما به نمایش در می‌آیند، به دقت تنظیم شده است. افرادی که بخواهند از این جاذبه گردشگری دیدن کنند با استفاده از زوریخ کارت می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف استفاده کنند.

ساعت کاری سالن سینمای هودینی زوریخ

سالن سینمای هودینی از روز دوشنبه تا یکشنبه فعالیت می‌کند. افرادی که بخواهند از این سینما دیدن کنند یا فیلم‌های اکران شده را تماشا کنند، می‌توانند هر روز هفته از دوشنبه ساعت ۱ ظهر برای دیدن فیلم و بازدید از خود سینما به آدرس سالن مراجعه نموده و تا ساعت ۱۱ شب نیز فرصت دیدن فیلم‌های اکران شده در این سالن سینما را خواهند داشت.

ساعت کاری سالن سینمای هودینی زوریخ | یوروپ تورز

سوالات متداول سالن سینمای هودینی زوریخ

فیلم های سالن سینمای هودینی زوریخ چه ساعاتی اکران می‌شوند؟

افرادی که بخواهند از این سینما دیدن کنند یا فیلم‌های اکران شده را تماشا کنند، می‌توانند هر روز هفته از دوشنبه ساعت ۱ ظهر برای دیدن فیلم و بازدید از خود سینما به آدرس سالن مراجعه نموده و تا ساعت ۱۱ شب نیز فرصت دیدن فیلم‌های اکران شده در این سالن سینما را خواهند داشت.

علت شهرت سالن سینمای هودینی زوریخ چیست؟

این سالن سینما که دارای 5 اتاق است به خاطر اکران و پخش فیلم‌های عمومی و فیلم‌های خصوصی شهرت پیدا کرده است.

آدرس سالن سینمای هودینی زوریخ کجاست؟

هودینی کینو سینما در شهر زوریخ خیابان بادنر ۱۷۳، ۸۰۰۴ و در کشور سوئیس قرار دارد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!