موزه هلم هاوس زوریخ | تاریخچه – ساعات بازدید – تصاویر

موزه هلم هاوس زوریخ | تاریخچه – ساعات بازدید – تصاویر

موزه هلم هاوس، یکی از بهترین اماکن گردشگری در شهر زوریخ است که شما را با تاریخ و فرهنگ مردم سوئیس بیشتر آشنا خواهد کرد. اگر قصد دارید برای لحظاتی از این موزه …

شهر زوریخ در کشور سوئیس یکی از شهرهای توریستی است که افراد بسیاری از سراسر دنیا سالانه از آن بازدید می‌کنند. موزه هلم هاوس یکی از بهترین اماکن گردشگری در این شهر است که شما را با تاریخ و فرهنگ مردم سوئیس بیشتر آشنا خواهد کرد. اگر قصد دارید برای لحظاتی از این موزه بازدید داشته باشید، در این مقاله با ما همراه بمانید تا اطلاعات گردشگری را بیان کرده و شما را با این موزه بیشتر آشنا کنیم.

موزه هلم هاوس زوریخ | تاریخچه - ساعات بازدید - تصاویر | یوروپ تورز

آشنایی با موزه هلم هاوس و تاریخچه آن

موزه هلم هاوس دارای پیشینه‌ای تاریخی است که به قرن چهاردهم باز می‌ گردد. این موزه در ابتدا به عنوان اقامتگاهی برای یک خانواده اصیل ساخته شد، اما بعدا قبل از اینکه در اوایل قرن بیستم به یک فضای هنری تبدیل شود، یک انبار غلات بزرگ بود.

نام موزه هلم هاوس از شیروانی ‌های کلاه خودی شکل روی سقف آن گرفته شده است که ویژگی منحصر به فرد معماری آن است و آن را از سایر ساختمان ‌های زوریخ متمایز می‌‌کند. معماری موزه هلم هاوس ترکیبی زیبا از عناصر تاریخی و مدرن است. نمای آن جذابیت کلاسیک دارد، در حالی که فضای داخلی بازسازی شده است تا نمایشگاه‌های هنر معاصر را به طور یکپارچه در خود جای دهد. این موزه به گونه‌ای طراحی شده است که بازدید از آن آسان باشد و بتواند سلیقه همه را برطرف کند.

آشنایی با موزه هلم هاوس و تاریخچه آن | یوروپ تورز

مجموعه‌ های هنری در موزه هلم هاوس

مجموعه‌های هنری مختلف در موزه هلم هاوس وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها بازدید کنید.

هنر معاصر سوئیس

موزه هلم هاوس (HelmHaus Museum) با افتخار مجموعه گسترده‌ای از هنر معاصر سوئیس را به نمایش می‌گذارد. از نقاشی ‌ها و مجسمه ‌ها گرفته تا تابلوهای چندرسانه ‌ای، بازدیدکنندگان می‌‌توانند آثار متنوع هنرمندان سوئیسی، چه مشهور و چه در حال ظهور را کشف کنند. تعهد موزه به ترویج استعدادهای محلی آن را به مرکزی برای دیدن آثار خلاق تبدیل کرده است.

نمایشگاه‌ های موقت

موزه هلم هاوس علاوه بر مجموعه دائمی خود، میزبان نمایشگاه‌های موقت نیز هست. در این نمایشگاه‌ها هنرمندان بین‌المللی، پروژه‌های مشترک و نمایش‌های موضوعی که نشان دهنده ترندهای جهانی فعلی در هنر و فرهنگ هست را در معرض دید همه قرار می‌دهند. ماهیت پویای این نمایشگاه‌ها تضمین می‌کند که همیشه چیز جدیدی برای کشف در موزه وجود دارد.

تکامل هنر سوئیس

برای درک واقعی هنر سوئیس، باید تکامل آن را در طول قرن‌ها درک و مشاهده کرد. موزه هلم هاوس بازدیدکنندگان را به یک سفر تاریخی می‌برد و تحول آثار هنری سوئیس را از سنتی به معاصر به نمایش می‌گذارد. در این صورت شما می‌توانید به صورت کامل با تاریخ سوئیس آشنا شوید.

بلیط و ساعات بازدید از موزه

برای بازدید از موزه نیازمند خرید بلیط و آگاهی از ساعات بازدید هستید. این موزه از 10 صبح تا 8 شب به روی عموم مردم باز است. از قیمت بلیط آن اطلاعاتی در دسترس نیست. بهتر است چند روز قبل از بازدید از افراد محلی در زوریخ یا وب سایت مخصوص خرید بلیط این موزه از قیمت به روز آن با خبر شوید. هم چنین ممکن است این موزه در آخر هفته‌ها بسته باشد.

بلیط و ساعات بازدید از موزه | یوروپ تورز

امکانات موزه هلم هاوس

در موزه هلم هاوس هم می‌توانید از غذاهای خوشمزه سوئیسی تست کنید و هم می‌توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را از کافی شاپ موجود در موزه خریداری کنید. البته یک فروشگاه نیز وجود دارد که شما می‌توانید در آن برای خود و دوستانتان سوغاتی‌های مربوط به موزه را خریداری کنید.

چطور به موزه برویم؟

برای رسیدن به موزه نیز راه‌های مختلفی مانند استفاده از اتوبوس‌ها و تاکسی وجود دارد. شما می‌توانید در هر نقطه از شهر به این موزه برسید. هم چنین در اطراف آن نیز هتل‌هایی برای اقامت وجود دارند.

چطور به موزه برویم؟ | یوروپ تورز

سخن پایانی

موزه هلم هاوس یکی از بهترین جاذبه‌های توریستی شهر زوریخ در سوئیس است که شما را با تاریخ این کشور و هم چنین هنر معاصر سوئیس آشنا کرده و تجربه‌ای منحصر به فرد را ایجاد خواهد کرد.


سوالات متداول موزه هلم هاوس زوریخ

آیا بازدید از موزه هلم هاوس برای همه سلیقه ها مناسب است؟

این موزه به گونه‌ای طراحی شده است که بازدید از آن آسان باشد و بتواند سلیقه همه را برطرف کند.

ویژگی منحصر به فرد موزه هلم هاوس چیست؟

نام موزه هلم هاوس از شیروانی ‌های کلاه خودی شکل روی سقف آن گرفته شده است که ویژگی منحصر به فرد معماری آن است و آن را از سایر ساختمان ‌های زوریخ متمایز می‌‌کند.

ساعات کاری و قیمت بلیط موزه هلم هاوس چگونه است؟

این موزه از 10 صبح تا 8 شب به روی عموم مردم باز است. از قیمت بلیط آن اطلاعاتی در دسترس نیست. بهتر است چند روز قبل از بازدید از افراد محلی در زوریخ یا وب سایت مخصوص خرید بلیط این موزه از قیمت به روز آن با خبر شوید. هم چنین ممکن است این موزه در آخر هفته‌ها بسته باشد.

موزه هلم هاوس از چه امکاناتی برخوردار است؟

در موزه هلم هاوس هم می‌توانید از غذاهای خوشمزه سوئیسی تست کنید و هم می‌توانید نوشیدنی مورد علاقه خود را از کافی شاپ موجود در موزه خریداری کنید. البته یک فروشگاه نیز وجود دارد که شما می‌توانید در آن برای خود و دوستانتان سوغاتی‌های مربوط به موزه را خریداری کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!