با پارک آنگلا وایندمیل در استونی بیشتر آشنا شویم

با پارک آنگلا وایندمیل در استونی بیشتر آشنا شویم

پارک آنگلا وایندمیل، مشاهده از تمامی آسیاب‌های بادی در این منطقه یعنی پارک آنگلا وایندمیل، به روی بازدیدکنندگان باز است. حدود صد سال از عمر پارک آنگلا …

Angla Tuulikumägi پارک آنگلا وایندمیل (تپه آسیاب بادی) بخشی از پارک مرکز فرهنگ میراث است که در آن می‌توانید مهارت‌های صنایع دستی سنتی را بیاموزید، در رویدادها شرکت کنید و نان چاودار سنتی را بچشید.

با پارک آنگلا وایندمیل در استونی بیشتر آشنا شویم | یوروپ تورز

مشاهده از تمامی آسیاب‌های بادی در این منطقه یعنی پارک آنگلا وایند میل، به روی بازدیدکنندگان باز است. حدود صد سال از عمر پارک آنگلا وایند میل می‌گذرد. در این پارک، 5 آسیاب بادی از 9 آسیاب بادی اصلی هنوز باقی مانده‌اند که بیشتر آنها در سال 1920 ساخته شده‌اند. یکی از آنها آسیاب بادی به سبک هلندی با برج چرخان است.

معرفی پارک آنگلا وایندمیل استونی

در پارک آنگلا وایند میل (Angla Windmill Park) می‌توانید با ماشین‌های کشاورزی تاریخی و در فصل تابستان با چندین حیوان مزرعه و پرنده‌های بومی آن جا آشنا شوید. همچنین موزه‌ای برای معرفی فرهنگ عامیانه محلی استونی، یک کافه، یک فروشگاه سوغات، و یک سالن مهمانی نیز در این پارک وجود دارد. همچنین در صورت رزرو بازدید از پارک آنگلا وایند میل، می‌توانید در کارگاه‌های مختلف مربوط به پختن نان یا صنایع دستی استونی، شرکت کنید.

معرفی پارک آنگلا وایندمیل استونی | یوروپ تورز

آسیاب‌های بادی پارک آنگلا وایند میل آخرین بار در سال‌های 2009-2011 بازسازی شدند. هم آسیاب بادی هلندی و هم آسیاب بادی ترستل در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما همچنین می‌توانید یک پیک نیک عالی در این پارک داشته باشید.

معرفی پارک آنگلا وایندمیل استونی | یوروپ تورز

سخن پایانی

در این مطلب ما سعی بر این داشتیم تا به هر آنچه که باید در رابطه با پارک آنگلا وایند میل بدانید، بپردازیم. شما می‌توانید یک گردش علمی عالی در این منطقه برای خود داشته و از مشاهده کردن آسیاب‌های بادی فوق العاده این پارک، لذت ببرید.


سوالات متداول پارک آنگلا وایندمیل

پارک آنگلا وایند میل چند سال قدمت دارد؟

حدود صد سال از عمر پارک آنگلا وایند میل می‌گذرد.

ویژگی‌های پارک آنگلا وایندمیل چیست؟

هم آسیاب بادی هلندی و هم آسیاب بادی ترستل در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما همچنین می‌توانید یک پیک نیک عالی در این پارک داشته باشید.

پارک آنگلا وایندمیل از چه امکانات رفاهی برخوردار است؟

در پارک آنگلا وایندمیل می‌توانید با ماشین‌های کشاورزی تاریخی و در فصل تابستان با چندین حیوان مزرعه و پرنده‌های بومی آن جا آشنا شوید. همچنین موزه‌ای برای معرفی فرهنگ عامیانه محلی استونی، یک کافه، یک فروشگاه سوغات، و یک سالن مهمانی نیز در این پارک وجود دارد.

آسیاب‌های بادی پارک آنگلا وایندمیل آخرین بار چه زمانی بازسازی شده‌اند؟

آسیاب‌های بادی پارک آنگلا وایندمیل آخرین بار در سال‌های 2009-2011 بازسازی شدند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!