آشنایی کامل با کایزس ورت از دیدنی های دوسلدورف

آشنایی کامل با کایزس ورت از دیدنی های دوسلدورف

کایزس ورت، یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین مناطق گردشگری در شهر دوسلدورف می‌باشد که بسیاری از گردشگران و توریست‌ها در سفر خود به این شهر …

کایزس ورت یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین مناطق گردشگری در شهر دوسلدورف می‌باشد که بسیاری از گردشگران و توریست‌ها در سفر خود به این شهر، بازدید از این منطقه را در اولویت‌های خود قرار می‌دهند.

توجه داشته باشید که این منطقه مربوط به قسمت تاریخی شهر دوسلدورف بوده و با داشتن جاذبه‌های گردشگری و تاریخی بسیار جذاب و بی‌نظیر خود توانسته است توجه هزاران گردشگر را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند. بهترین و مناسب‌ترین زمان نیز برای بازدید از این شهر تاریخی، هر فصلی از سال به خصوص فصل بهار و تابستان می‌باشد

کایزس ورت از دیدنی های دوسلدورف | یوروپ تورز

کایزس ورت از دیدنی‌ های دوسلدورف

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها به دنبال بهترین فرصت برای بازدید از دیدنی‌های بسیار جذاب از شهر دوسلدورف کشور آلمان هستند. دوسلدورف یکی از قدیمی‌ترین و باشکوه‌ترین شهرهای این کشور بوده که با داشتن جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیار فوق العاده و بی‌نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از افراد را به سوی خود جلب کند.

لازم است بدانید که هر ساله صدها تور گردشگری مختلف نیز به سوی این شهر زیبای آلمانی در حال برگزاری می‌باشد و گردشگران و توریست‌ها علاقه‌مند به سفر می‌توانند به راحتی یکی از بهترین این تورها را انتخاب کرده و با شرکت در آن بتوانند از زیباترین جاذبه‌های دوسلدورف بازدید کنند.

یکی از بی‌نظیرترین مناطق و مقاصد این شهر متعلق به کایزس ورت می‌باشد که این منطقه قسمت تاریخی شهر دوسلدورف را تشکیل داده است که دارای خانه‌های بسیار قدیمی و زیبایی می‌باشد. کایزس ورت در کنار رود راین واقع شده است و در منطقه شمال این شهر قرار دارد که اگر گردشگران بخواهند به این منطقه سفر کند می‌توانند از ایستگاه Hauptbahnhof اقدام لازم را انجام دهند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد کایزس ورت و جاذبه‌های گردشگری موجود در این منطقه توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم.

بهترین زمان بازدید از کایزس ورت

توجه داشته باشید که دور بودن این منطقه از مرکز شهر دوسلدورف سبب شده است که آرامش بسیار بی‌نظیری در این منطقه حاکم باشد و گردشگران و مسافران با علاقه‌مندی زیادی از این مکان بازدید داشته باشند. کایزس ورت با داشتن جاذبه‌های گردشگری بسیار زیاد خود همیشه و در تمام دوران‌ها مورد توجه توریست‌ها بوده است.

اگر شما نیز به دنبال بهترین و مناسب‌ترین زمان برای بازدید از این منطقه تاریخی هستید، می‌توانید فصل های بهار و تابستان را به این منظور انتخاب کنید که البته برخی از گردشگران بر این باورند که بهترین زمان برای بازدید از منطقه تاریخی شهر دوسلدورف، فصل زمستان می باش چرا که از تعداد گردشگران ورودی کاسته شده و شما می‌توانید به راحتی خانه‌ها و ساختمان‌های مورد نظرتان را در این شهر قدیمی مورد مشاهده قرار دهید.

خانه‌ها و ساختمان‌هایی که در این منطقه واقع شده‌اند مربوط به قرن 17 میلادی هستند و گردشگران می‌توانند اولین بیمارستان شهر را به راحتی در این منطقه مورد مشاهده قرار دهند.

دسترسی به کایزس ورت

مساحت کلی شهر قدیمی کایزس ورت در حدود 4.71 کیلومتر مربع می‌باشد که هم اکنون حدود هفت هزار نفر در این مکان زندگی می‌کنند و اهمیت و موقعیت این شهر در زمان جنگ جهانی اول و دوم بسیار مهم بوده است چرا که این شهر اولین بیمارستان را در دل خود جای داده بوده و با داشتن امکانات بهتری نسبت به دیگر بیمارستان‌های کشور، توانست خدمات بزرگی را ارائه دهد.

توجه داشته باشید که این شهر بیشتر شهرت خود را مدیون بانوی پرستاری می‌باشد که چراغ به دست در حال معالجه بیماران زخمی بوده و توانست بنیانگذار پرستاری مدرن نیز در این کشور باشد. اگر شما نیز می‌خواهید در سفرتان به دوسلدورف، حتما از قسمت تاریخی این شهر نیز بازدید داشته باشید می‌توانید آدرس آن را از قبل تهیه کرده و با خیال راحت خود را به این منطقه از شهر دوسلدورف برسانید.

لازم است بدانید که بسیاری از گردشگرانی که با تور گردشگری به این منطقه سفر می‌کنند دیگر نگرانی را از بابت داشتن آدرس ندارند. شما می‌توانید آدرس دقیق کایزس ورت را به شکل زیر در دست داشته باشید:

  • آدرس: Kaiserswerth، 40489 Dusseldorf، North Rhine-Westphalia،

همچنین توجه داشته باشید که بازدید از این منطقه تاریخی شهر دوسلدورف رایگان می‌باشد و گردشگران برای ورودی شهر تاریخی هیچ گونه هزینه‌ای را پرداخت نخواهند کرد.

St. Suite Bertus Basilica کایزس

همانطور که در قسمت‌های قبلی نیز اشاره شد، شهر تاریخی کایزس ورت دارای جاذبه‌های دیدنی بسیار زیادی می‌باشد که شما می‌توانید به راحتی اقدام به بازدید از این ساختمان ها داشته باشید. از مهمترین و مشهورترین این ساختمان‌ها می‌توان به کلیسای باسیلیکا اشاره کرده که در قلب شهر تاریخی کایزس واقع شده است و در زمان‌های بسیار دور یکی از مهمترین و باشکوه‌ترین کلیساهای شهر بوده و امروزه نیز توانسته است شکوه و کاربری خود را حفظ نماید.

لازم است بدانید که کلیسای مذکور در نزدیکی قلعه بزرگ بارباروساها قرار دارد و شواهد حاکی بر آن است که این کلیسا در قرن 11 میلادی ساخته و طراحی شده که البته مرمت کاری‌های بسیار زیاد و قابل توجهی در قرن 18 نیز بر روی این ساختمان صورت گرفته است.

زیبایی و معماری بسیار باشکوه این مکان زبانزد بسیاری از گردشگران و مسافران شده است و شما نیز می‌توانید بازدید این کلیسا را در اولویت‌های خود قرار داده و یکی از بهترین و به یادماندنی‌ترین لحظات را برای خود در این مکان به ارمغان آورید. همچنین می‌توانید در برخی از مراسم‌های مذهبی مردم کایزس ورت نیز شرکت کرده و از این طریق با آداب و رسوم آنها از نزدیک آشنا شوید.

Barbarossa Kaiserpfalz

قلعه بارباروساها نیز از دیگر مهمترین و جذاب‌ترین جاذبه‌های دیدنی‌های دوسلدورف می‌باشد که به دستور حاکم وقت در قرن 12 میلادی در یکی از مهمترین مناطق شهر ساخته شد و اصلی‌ترین و اولین نقش آن نیز مراقبت از شهر بوده است. توجه داشته باشید که نام این قلعه بعد از گذشت زمان بسیار کوتاهی به کایزرس تغییریافت و کایزرس نیز به معنای امپراطوری می‌باشد که بتواند ریشه‌ها را تا اعماق زمین قرار دهد.

دسترسی به کایزس ورت | یوروپ تورز

توجه داشته باشید که قلعه مذکور در سواحل این منطقه واقع شده است و گردشگرانی که قصد بازدید از آن را دارند می‌توانند فرصت بازدید از کرانه‌های ساحل شهر تاریخی کایزس را نیز به دست آورند. بهترین و مناسب‌ترین زمان برای بازدید از این قلعه نیز بی‌شک فصل بهار و تابستان خواهد بود. توجه داشته باشید که قلعه مذکور یکی از قدیمی‌ترین و مقاوم‌ترین قلعه‌های موجود در این شهر و حتی کشور آلمان می‌باشد چرا که شما می‌توانید دیوارهایی را در این قلعه مشاهده کنید که ضخامت آن‌ها در حدود چند متر می‌باشد.

Krankenhaus کایزس

یکی از جالب موضوعاتی که در زبان آلمانی وجود دارد این است که برای نامگذاری مکان‌های خود از کلماتی استفاده می‌کنند که به خوبی بتواند موقعیت و ویژگی‌های مکان‌ها را توصیف کند. یکی از بهترین نمونه‌های این امر را می‌تواند در جاذبه‌های دیدنی شهر تاریخی کایزس مشاهده کرد.

از دیگر مهمترین جاذبه‌های این شهر می‌توان به Krankenhaus اشاره کرد که این اسم در واقع به معنای خانه مریض می‌باشد که نام بیمارستان بسیار معروف دوسلدورف بوده و اولین مکانی می‌باشد که پرستاران انگلیسی در این مکان شروع به کار کردند. پرستارانی که برای شروع کار عازم این بیمارستان شدند، در سال 1851 آزمون‌های ورودی خود را توانستند با موفقیت پشت سر گذاشته و در این بیمارستان مشغول باشند.

بیمارستان مذکور هنوز در زمینه درمان ساکنان این شهر تاریخی فعالیت می‌کنند و با داشتن تاریخی بسیار باشکوه و بی‌نظیر خود، یکی از مهمترین و مقدس‌ترین ساختمان‌های کایزس ورت  می‌باشد. شما نیز می‌توانید به راحتی از بخش‌های مختلف آن بازدید کرده و اطلاعات جالب‌تری را به دست آورید.

رزرو هتل در کایزس ورت

توجه داشته باشید که معماری و نقاشی ساختمان‌ها و کوچه‌ها در این شهر تاریخی به گونه ای می باشد که هر بیننده‌ای را مجذوب خود کرده است و گردشگران با مشاهده این همه زیبایی در یک شهر تاریخی به وجد می‌آیند. لازم است بدانید که تمام سنگ فرش های استفاده شده در کوچه و خیابان‌های کایزس ورت بسیار بی‌نظیر و زیبا هستند و قدمت آن نیز به قرن 18 باز می‌گردد.

امروزه شما می‌توانید ساختمان‌ها و عمارت‌های تاریخی بسیار زیادی را در این شهر مشاهده کنید که به شکل هتل و اقامتگاه در آمده‌اند تا بتوانند بهترین گزینه برای استراحت و اقامت گردشگران و مسافران باشند. همین امر نیز توجه بسیاری از توریست‌ها را به سوی خود جذب کرده است به طوری که آنها می توانند در سفر خود به این شهر، اقامتی را نیز داشته و بیشتر با شهر تاریخی کایزس ورت آشنا شوند. مردم بسیار مهمان نواز و خونگرم این شهر نیز از دیگر مهمترین آیتم هایی می‌باشد که گردشگران را ترغیب به اقامت شبانه در این شهر می‌کند.

سرگرمی‌ های دیگر در کایزس

توجه داشته باشید که شهر تاریخی کایزس ورت دارای سرگرمی‌های بسیار زیادی می‌باشد به طوری که گردشگران و توریست‌هایی که قصد بازدید از این شهر را دارند، می‌توانند از تمام لحظات خود بهترین و بی‌نظیرترین استفاده را داشته و باشکوه‌ترین لحظات را برای خود به ارمغان آورند. از دیگر سرگرمی‌های این شهر می‌توان به قدم زدن، خرید از فروشگاه‌های صنایع دستی، شرکت در محفل‌های شعر و هنر و غیره اشاره کرد.

مدت زمان لازم برای بازدید قسمت تاریخی شهر دوسلدورف

اگر شما نیز بازدید از شهر تاریخی کایزس ورت و جاذبه‌های دیدنی آن را در اولویت های خود قرار داده‌اید می‌توانید کل این مجموعه را در کمتر از 3 ساعت مورد تماشا قرار دهید که البته بسیاری از گردشگران اقامت شبانه در این مکان را ترجیح می‌دهند و شما نیز می‌توانید با توجه به شرایط خود، یک شب تاریخی را در خانه‌های تاریخی ترین محله‌های کشور آلمان سپری کرده و از غذاهای محلی و لذیذ این منطقه نیز صرف نمایید.

جایگاه هنر در این شهر تاریخی

هنر یکی از مهمترین موضوعاتی می‌باشد که در این کایزس ورت می‌توان به راحتی آن را لمس کرد به طوری که ساکنان این منطقه یکی از قدیمی‌ترین مدارس خود را به هنرکده تبدیل کرده‌اند تا از این طریق بتوانند آرشیوی از زیباترین هنرهای آلمانی را در این مدرسه به نمایش بگذارند. امروزه اسم این مدرسه را با نام موزه هنری کایزس ورت می‌شناسند و شما می‌توانید باشکوه‌ترین و بی‌نظیرترین آثار هنری بسیاری از هنرمندان آلمانی را در این موزه مورد مشاهده قرار دهید. به خاطر داشته باشید که عکس برداری از این آثار هنری در این موزه امکان‌پذیر نمی‌باشد و به هیچ وجه بدون اجازه دست به چنین اقدامی نزنید.

نکات مهم در بازدید از شهر تاریخی دوسلدورف

سفر به دوسلدورف و بازدید از شهر تاریخی کایزس ورت امروزه مورد توجه بسیاری از گردشگران واقع شده است، اگر شما نیز قصد دارید تا از این شهر تاریخی بی‌نظیر بازدید داشته باشید بایستی به نکات زیر توجه نمایید:

  • اخذ و دریافت ویزای گردشگری دوسلدورف
  • به همراه داشتن لباس مناسب با توجه به فصل سفر
  • به همراه داشتن دوربین عکاسی بسیار پیشرفته برای به ثبت رساندن زیباترین تصاویر از کوچه‌ها و ساختمان‌های قدیمی این شهر
  • مطالعه بسیار کوتاه در مورد فرهنگ، آداب و رسوم مردم این شهر
مدت زمان لازم برای بازدید قسمت تاریخی شهر دوسلدورف | یوروپ تورز

سوالات متداول کایزس ورت

کایزس ورت چگونه است؟

یکی از بی‌نظیرترین مناطق و مقاصد این شهر متعلق به کایزس ورت می‌باشد که این منطقه قسمت تاریخی شهر دوسلدورف را تشکیل داده است که دارای خانه‌های بسیار قدیمی و زیبایی می‌باشد.

کایزس ورت در کجا قرار دارد؟

کایزس ورت در کنار رود راین واقع شده است و در منطقه شمال این شهر قرار دارد که اگر گردشگران بخواهند به این منطقه سفر کند می‌توانند از ایستگاه Hauptbahnhof اقدام لازم را انجام دهند.

بهترین زمان برای بازدید از این محله چه زمانی است؟

اگر شما نیز به دنبال بهترین و مناسب‌ترین زمان برای بازدید از این منطقه تاریخی هستید، می‌توانید فصل های بهار و تابستان را به این منظور انتخاب کنید که البته برخی از گردشگران بر این باورند که بهترین زمان برای بازدید از منطقه تاریخی شهر دوسلدورف، فصل زمستان می باش چرا که از تعداد گردشگران ورودی کاسته شده و شما می‌توانید به راحتی خانه‌ها و ساختمان‌های مورد نظرتان را در این شهر قدیمی مورد مشاهده قرار دهید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!