09107636326 --- 021-88851080

ویزای مالت

ویزای مالت

به طور کلی برای اینکه بتوانید ویزای یک کشور را تهیه کنید باید یک سری مراحل را پشت سر بگذارید، ویزای مالت در چندین لاین عرضه می شود که هر یک دارای قوانین مخصوص به خود است. در نظر داشته باشید که یکی از بهترین گزینه هایی که سبب می شود به ویزای مالت دست یابید سفر به کشور مالت از طریق ویزای کار است. در این مقاله سعی می کنیم در ابتدا ویزای کار مالت را مورد بررسی قرار دهیم سپس به سراغ انواع ویزای تحصیلی، توریستی و .. برویم و قوانینی که در این خصوص وجود دارد را یک به یک مورد بررسی قرار دهیم در نظر داشته باشید که در بررسی های اخیر اینطور به نظر می رسد که اخذ ویزای مالت در صورتی که با رعایت یک سری اصول همراه باشد بسیار آسان و شدنی است

مراحل لازم برای ویزای کار مالت

افرادی که به دنبال ویزای مالت از نوع کار و سرمایه گذاری هستند باید یک سری مدارک را به درستی تهیه کنند. در مرحله اول باید فرم های مربوط به اخذ ویزای کار طبق مشخصات تکمیل شود، این فرم به نماینده سفارت ارائه می شود. سپس فرم های مربوطه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که فرد واجد شرایط باشد یک نامه از سوی اداره مالیات مالت عرضه خواهد شد که نشان دهنده این است که درخواست وی مورد تایید قرار گرفته است. حال نوبت به پرداخت هزینه است و به فرد متقاضی  یک ماه زمان داده می شود تا مبلغ ۵ هزار یورو را به عنوان مالیات مالت واریز کند. حال به او اجازه ورود به مالت داده می شود و او باید ظرف زمانی مشخص اعلام کند که در کجا اقامت دارد. حال ویزای مالت به صورت یک ساله به وی ارائه می شود و پس از طی شدن یک سال در صورتی که به تعهدات کاری خود عمل کرده باشد می تواند ویزای خود را تمدید کند. برای اخذ ویزای مالت از مشاور کمک بگیرید. بغد از دریافت ویزا باید به دنبال تور مالت یا تور اروپا باشید.

ویزای مالت

ویزای مالت

مدارک لازم برای ویزای مالت از نوع کار

شخص برای زندگی در مالت باید مدرک زبان داشته باشد و حداقل نمره او در آیلتس ۵ و نیم است. حداقل مدرک تصحیلی او باید کارشناسی باشد. او باید فرم های مربوطه به اخذ ویزای مالت کار را مورد بررسی قرار دهد. از یک سمت نیز باید مشخص شود که پاسپورت او دارای ۶ ماه اعتبار است. فرد متقاضی باید عکس رنگی بگیرد و همینطور از بیمه مسافرتی استفاده کند. در نظر داشته باشید که اسناد شغلی و اسناد مالکیت در این مسیر بسیار مهم است. در صورتی که فرد جاب آفر داشته باشد باید اصل دعوت نامه را ارائه دهد.

مدارک لازم برای ویزای مالت از نوع کار

مدارک لازم برای ویزای مالت از نوع کار

مزایای ویزای کار مالت

به طور کلی هرکسی که با ویزای کار به مالت سفر کند یک سری مزایای بسیار عالی برای او فراهم می شود که بررسی آن خالی از لطف نیست.

او می تواند به سادگی به کلیه کشورهای اروپایی سفر کند و برای سفر خود نیاز به ویزا ندارد. امکان باز شدن حساب در بانک های اروپایی برای او فراهم است

فرد متقاضی از پرداخت مالیات معاف است و موقعیت کار و زندگی برای وی فراهم می شود. پس از مدتی زندگی در مالت می تواند ویزای مالت از نوع دائم دریافت کند.

مزایای ویزای کار مالت

مزایای ویزای کار مالت

ویزای تحصیلی مالت

طبق بررسی های انجام شده راسکین بهترین دانشگاه در مالت محسوب می شود که می توانید در رشته های روانشناسی و پزشکی تحصیل کنید و همینطور افرادی که در رشته های زبان ادبیات انگلیسی تمایل به تحصیل داشته باشند، می توانند در همین دانشگاه به رتبه خوبی درست یابند. به طور کلی در ابتدا به فرد ویزای ۳ ماهه داده می شود و او باید وارد خاک مالت شود و سپس طبق محاسبه ای که از سوی دانشگاه صورت می گیرد مشخص می شود که فرد چه مدت باید در مالت اقامت کند تا تحصیلش به پایان برسد سپس امکان اخذ ویزای مالت طبق زمان مشخص شده وجود خواهد داشت. شما برای اینکه بتوانید در این کشور به تحصیل مشغول شوید باید زبان انگلیسی بلد باشید وگرنه صحبت و درس خواندن برای شما دشوار می شود.

مدارکی که برای ویزای مالت از نوع تحصیلی نیاز است در ابتدا پاسپورت به همراه یک نسخه از صفحه اطلاعات پاسپورت شما است. پاسپورت باید اعتبار ۶ ماهه داشته باشد و حتما در طول ده سال گذشته صادر شده باشد . دو صفحه خالی از گذرنامه از قوانین محسوب می شود. فرم درخواست ویزا باید به درستی پر شود. شما نیاز به عکس و همینطور مدارک مورد نیاز پزشکی دارید. دارایی شما برای تحصیل در مالت باید تایید شود و نیاز به گواهی از بانک دارید. درخواست ویزای مالت بین ۴ الی ۶ هفته زمان می برد و به طور کلی در حدود ۹ هفته زمان نیاز است تا روند ویزای مالت طی شود.

ویزای تحصیلی مالت

ویزای تحصیلی مالت

ویزای تحصیلی مالت

موضوع دیگری که بارها دیده می شود در خصوص ویزای توریستی است. افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند با تور مالت یا تور اروپا و تنها می خواهند که در شهرهای آن گشت و گذار کنند باید به دنبال ویزای توریستی باشند به طور کلی اخذ ویزای توریستی نیاز به دعوت نامه دارد، یعنی فرد باید بتواند دعوت نامه ای از فردی که در مالت زندگی می کند اخذ کند، در صورتی که در پوشه مدارک شما دعوت نامه باشد قطعا مسیر اخذ ویزا بسیار آسانتر خواهد بود.

ویزای تحصیلی مالت

ویزای تحصیلی مالت

وقت سفارت کشور مالت

به طور کلی با هر هدفی که بخواهید به مالت سفر کنید با تور مالت یا تور اروپا برای گشت و گزار یا برای کار یا تحصیل باید روزی برای مصاحبه در سفرات حضور به عمل آورید، در این مسیر یک سری اصول وجود دارد که به دقت مورد بررسی قرار می گیرد. تعیین وقت سفارت مالت اغلب به عهده خودتان است اما طبق بازه ای که سفارت در اختیارتان می گذارد. زمان مصاحبه کوتاه است و مدارک باید تکمیل باشد. اخذ ویزای مالت آسان است.

وقت سفارت کشور مالت

وقت سفارت کشور مالت

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه ویزای مالت، وقت سفارت مالت، تور مالت و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱٫

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

مطالب مرتبط