چگونه ویزای مادرید اسپانیا را دریافت نمائیم؟

چگونه ویزای مادرید اسپانیا را دریافت نمائیم؟

ویزای مادرید، یکی از پرتقاضاترین و پرطرفدارترین ویزاهای اروپایی می باشد. شما بایستی با توجه به هدف سفر خود یکی از انواع ویزاهای مادرید را اخذ و دریافت نمایید.

ویزای مادرید یکی از پرتقاضاترین و پرطرفدارترین ویزاهای اروپایی می باشد. شما بایستی با توجه به هدف سفر خود یکی از انواع ویزاهای مادرید را اخذ و دریافت نمایید. هم چنین شما می توانید به صورت حضوری به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه کرده و اقدام به رزرو وقت سفارت اسپانیا نمایید.

ویزای مادرید
ویزای مادرید

شهر مادرید

ویزای شهر مادرید یکی از پرتقاضاترین ویزاها می باشد که در سال های اخیر شاهد سفرهای پی در پی و بسیار زیاد به این شهر می باشیم. مادرید یکی از بزرگ ترین شهرهای کشور اسپانیا است که به دلیل داشتن موقعیت اقتصادی بسیار خوب و هم چنین دارا بودن جاذبه های گردشگری بهترین مقصد برای افراد به شمار می آید. شما بایستی با توجه به هدف سفر خود یکی از انواع مختلف ویزای مادرید را اخذ نمایید. بدون داشتن ویزای شهر مادرید امکان ورود به این شهر زیبا را نخواهید داشت چرا که کشور اسپانیا برای تمامی کشورهای دنیا برای ورود به خاک خود ویزا قرار داده است. هم چنین به این نکته می توان اشاره کرد که کشور اسپانیا از جمله کشورهای شنگن بوده و عضو اتحادیه اروپا می باشد به همین دلیل افرادی که از جمله شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا هستند می توانند با در دست داشتن ویزای شنگن به راحتی در این شهر تردد داشته باشند.

انواع ویزای مادرید

ویزای مادرید دارای انواع مختلفی می باشد از جمله آن ها می توان به ویزای توریستی مادرید، ویزای تجاری مادرید و ویزای نمایشگاهی مادرید اشاره کرد. برای اخذ هر کدام یک از این ویزاها بایستی مراحل خاصی را طی کنید و مدارک مربوط به هر کدام را تهیه و آماده کنید و همان طور که در بخش قبلی اشاره کردیم با توجه به هدف سفر خود بایستی ویزای مربوطه را اخذ کنید. برای مثال اگر قصد تجارت در شهر مادرید را دارید و با این هدف به مادرید سفر می کنید نمی توانید با داشتن ویزای توریستی به این سفر تجاری بپردازید. هم چنین مدت زمان اعتبار هر کدام از ویزاهای مادرید متغیر می باشد. ویزای توریستی مادرید کوتاه مدت ترین نوع ویزاست. ویزای تجاری از بلند مدت ترین ویزای شهر مادرید می باشد. در ادامه مطالب به برخی از ویزاهای مادرید و چگونگی اخذ آن ها پرداخته ایم. با ما همراه باشید تا اطلاعات کافی در این زمینه به دست آورید.

انواع ویزای مادرید
انواع ویزای مادرید

ویزای توریستی مادرید

ویزای توریستی مادرید از معروف ترین و پردرخواست ترین ویزاهای مادرید می باشد چرا که جاذبه های بسیار زیادی را دارا می باشد هم چنین به دلیل برگزاری مسابقات جهانی از جمله فوتبال در این شهر افراد بسیاری خواهان سفر و شرکت در این بازی ها و مسابقات هستند. شما برای اخذ ویزای توریستی مادرید بایستی از تمامی مدارک لازم و مربوطه اطلاعاتی به دست آورده و تمامی مدارک را بدون هیچ گونه نقص و عیبی به سفارت خانه مادرید تحویل دهید. با توجه به این موضوع که افراد بسیاری خواهان اخذ ویزای توریستی مادرید برای تفریح و گردشگری هستند، به شما توصیه می شود که چند هفته قبل از زمان سفرتان اقدام به اخذ آن نمایید تا در زمان مناسب و به موقع بتوانید ویزایتان را دریافت کرده و به مادرید سفر کنید. در صورتی که نتوانید ویزای توریستی مادرید را به موقع دریافت و اخذ کنید از تمامی برنامه هایتان عقب خواهید افتاد که بی شک این موضوع برایتان غم انگیز و ناراحت کننده خواهد بود. همه ساله مسافرین بسیاری از طریق رزرو تور اروپا به این شهر سفر مینمایند.

ویزای تجاری مادرید

ویزای تجاری مادرید یکی دیگر از مهم ترین ویزاهای مادرید می باشد که با توجه به اقتصاد پیشرفته ی این شهر سرمایه داران بسیاری خواهان سفر و تجارت در این شهر هستند. شما می توانید با داشتن این ویزا طبق قوانین شهر مادرید کالاهای مجاز را وارد و صادر کنید و برای شرکت در قراردادهای کاری نیز بایستی ویزای تجاری خود را دریافت نمایید چرا که امکان طول کشیدن زمان حضور شما در این شهر وجود دارد. هم چنین شما می توانید با اخذ ویزای کاری یا خود اشتغالی جهت اشتغال در این شهر به مادرید سفر داشته باشید.

ویزای تجاری مادرید
ویزای تجاری مادرید

ویزای نمایشگاهی مادرید

هر ساله نمایشگاه های متعددی در زمینه های مختلف در شهر مادرید برگزار می شود که از تمامی نقاط کشور افراد برای بازدید یا ارائه ی محصول خود در این نمایشگاه ها شرکت می کنند. اگر شما نیز می خواهید به عنوان فروشنده در این نمایشگاه ها غرفه ای اجاره کنید، بایستی قبل از زمان برگزاری نمایشگاه در مادرید حاضر بوده و اقدامات لازم جهت به نمایش گذاشتن محصولاتتان را انجام دهید و برای این امر بایستی ویزای نمایشگاهی مادرید خود را اخذ و صادر نمایید. هم چنین افرادی که قصد بازدید از نمایشگاه های مادرید را دارند مستلزم اخذ این ویزا می باشند. ویزای نمایشگاهی از جمله ویزاهای کوتاه مدت بوده و دارای مدت زمان اعتبار کمی است.

ویزای نمایشگاهی مادرید
ویزای نمایشگاهی مادرید

اخذ ویزای مادرید

برای اخذ ویزای شهر مادرید ابتدا بایستی وقت سفارت اسپانیا بگیرید و برای این امر می توانید به آژانس های مسافرتی معتبر مراجعه نمایید. هنگام رزرو وقت سفارت تمامی مشخصات خود و افرادی که قصد اخذ این ویزا را دارند به درستی وارد نمایید. پس از اتمام فرم مشخصات برای شما کدی ارسال خواهد شد که آن کد را بایستی هنگام مراجعه به سفارت خانه اسپانیا به همراه داشته باشید. بعد از طی کردن تمامی مراحل و تائید مدارک و دلیل سفر شما در جهت صدور ویزای مادرید اقدام خواهد شد.

مدارک لازم برای اخذ ویزای مادرید

بسیاری از مدارک مربوطه برای اخذ انواع ویزای شهر مادرید با یکدیگر مشابه هستند و فقط چند مدرک با توجه به نوع ویزا با یکدیگر متفاوت می باشد. از برخی مدارک لازم و ضروری در اخذ ویزای مادرید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

-داشتن پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار

-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی

-بلیط هواپیما و در صورت وجود کاغذ اقامت گاه رزرو شده در مادرید

-گواهی اشتغال

-بیمه سلامت

-گردش ده دوره حساب بانکی

موارد ذکر شده بایستی در تمامی انواع ویزای شهر مادرید تهیه گردد. دعوت نامه نیز یکی از مهم ترین مدارک برای اخذ و صدور ویزا می باشد که وجود آن در میان مدارک مربوطه کار را برای شما آسان خواهد کرد و امکان اخذ ویزای مادرید شما را افزایش خواهد داد. هم چنین بایستی دلیل قانع کننده ای هنگام مصاحبه به مسئولین ارائه دهید که در این صورت با صدور ویزای شما موافقت خواهد شد. هم چنین به مدت زمان ویزای شهر مادرید خود توجه نمایید چرا که قبل از پایان اعتبار ویزا بایستی کشور را ترک نمایید در غیر این صورت به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین از طرف مأمورین شهر مادرید برخورد و بازداشت خواهید شد.

هزینه اخذ ویزای مادرید

هنگام ثبت نام برای اخذ ویزای شهر مادرید بایستی هزینه ی مربوطه را پرداخت نمایید. هزینه ی اخذ ویزای شهر مادرید به منظور رسیدگی به کارهای ویزای شما اخذ می شود و تا زمانی که شما این هزینه را پرداخت ننمایید، هیچ اقدامی در زمینه ی صدور ویزای مادرید شما صورت نخواهد گرفت. هم چنین توجه داشته باشید که این هزینه چه ویزای شهر مادرید شما صادر شود و چه صادر نشود از شما اخذ شده و بازگردانده نخواهد شد. لازم است بدانید که هزینه را بایستی به صورت واحد ارزی اسپانیا پرداخت کنید.

هزینه اخذ ویزای مادرید
هزینه اخذ ویزای مادرید

علل رد شدن ویزای مادرید

در برخی موارد اخذ ویزای شهر مادرید به دلایلی رد می شود که از برخی دلایل آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • داشتن سوء پیشینه
  • داشتن اقدامات سیاسی و مذهبی
  • ناقص بودن مدارک مربوطه
  • ممنوع خروج بودن بخاطر دلایل خاص
  • نداشتن سرمایه کافی در حساب بانکی
  • ارائه ندادن دلیل قانع کننده

تمامی این موارد مانع اخذ و صدور ویزای مادرید شما می شود هم چنین یکی دیگر از مواردی که می توان آن را نام برد ارائه ی مدارک جعلی به سفارت خانه مادرید می باشد که علاوه بر رد شدن صدور ویزای شما به دلیل جعل در مدارک مربوطه به صورت جدی با شما برخورد خواهد شد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص وقت سفارت اسپانیا، ویزای اسپانیا، تور اسپانیا و تور اروپا 88851080-021


سوالات متداول ویزای مادرید اسپانیا

ویزای مادرید اسپانیا چیست؟

ویزای مادرید یکی از پرتقاضاترین و پرطرفدارترین ویزاهای اروپایی می باشد. شما بایستی با توجه به هدف سفر خود یکی از انواع ویزاهای مادرید را اخذ و دریافت نمایید.

از انواع ویزاهای مادرید میتوان به چه ویزاهایی اشاره کرد؟

ویزای مادرید دارای انواع مختلفی می باشد از جمله آن ها می توان به ویزای توریستی مادرید، ویزای تجاری مادرید و ویزای نمایشگاهی مادرید اشاره کرد.

هزینه های اخذ ویزای مادرید به چه صورت است؟

هنگام ثبت نام برای اخذ ویزای شهر مادرید بایستی هزینه ی مربوطه را پرداخت نمایید. هزینه ی اخذ ویزای شهر مادرید به منظور رسیدگی به کارهای ویزای شما اخذ می شود و تا زمانی که شما این هزینه را پرداخت ننمایید، هیچ اقدامی در زمینه ی صدور ویزای مادرید شما صورت نخواهد گرفت.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!