--- 021-87700067

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد

کشور سوئد یکی از کشور های اروپایی محسوب می شود که سالیانه افراد مختلفی به منظور های مختلف به این کشور سفر می نمایند. همانطور که می دانید کشورهای اروپایی اکثراً کشور های سرسبز و زیبایی می باشند، که سوئد نیز از این قاعده مستثنا نیست. ویزای توریستی سوئد یکی از نمونه ویزاهایی به شمار می رود که بسیار پر استفاده می باشد و سالیانه افراد زیادی این ویزا را از سفارت سوئد چه در ایران و چه در کشور های دیگر در خواست می نمایند و در واقع یکی از کشور های توریستی محسوب می شود که افراد زیادی برای تفریح از این مناطق بهره میبرند. گرفتن ویزای توریستی سوئد دارای مراحلی است که در این متن سعی می شود راجع به آن صحبت شود.

ویزای توریستی سوئد | اخذ ویزای توریستی سوئد | شرایط ویزای توریستی سوئد 88851080-021

کشور سوئد

این کشور یکی از کشور های بسیار زیبا در شما اروپا می باشد و در شبه جزیره اسکاندیناوی واقع شده است. این کشور از لحاظ وسعت یکی از کشور های بزرگ اروپایی محسوب می شود و دارای مساحتی به بزرگی چهارصد و چهل نه هزار کیلو متر مربع می باشد. سوئد دارای تراکم جمعیتی پایینی است و تقریبا دو دهم آن را مهارجران تشکیل داده اند. این کشور به دلیل زیبایی خاصی که دارد، بهترین گزینه برای سفر های توریستی اروپایی محسوب می شود و  همانطور که در مقدمه عنوان شد می توان گفت ویزای توریستی سوئد بسیار پر استفاده است و افراد زیادی آن را از سفارت سوئد در خواست می نمایند.

ویزای توریستی سوئد | اخذ ویزای توریستی سوئد | شرایط ویزای توریستی سوئد 88851080-021

ویزای توریستی سوئد

ویزای توریستی سوئد دارای مراحل مختلفی می باشد و می توان آن را طی انجام یک سلسله مراتب خاص دریافت کرد. برای گرفتن ویزای توریستی سوئد یکی سری از مدارک نیاز می باشد که باید آنها را در هنگام مراجعه به کنسول گری های کشور سوئد به آن ها ارائه نماییم. گرفتن ویزای توریستی سوئد مبلغی را به خود اختصاص می دهد که این مبلغ با توجه به وضعیت مالی فرد در خواست کننده بسیار مهم می باشد. در زمان گرفتن ویزای توریستی سوئد باید به یک سری از قواعد این کشور توجه نمایید و قبل از سفر به این کشور این قواعد و اطلاعات را مطالعه نمایید تا در زمان سفر دچار مشکل نشوید. برای گرفتن ویزای توریستی سوئد یک سری دعوت نامه ها نیز صادر می شوند. اگر می خواهید به این کشور یک سفر توریستی داشته باشید ما را تا پایان متن همراهی نمایید.

ویزای توریستی سوئد | اخذ ویزای توریستی سوئد | شرایط ویزای توریستی سوئد 88851080-021

هزینه دریافت ویزای توریستی سوئد

یکی از موضوعاتی که در بالا به آن اشاره شد قیمت اخذ ویزای توریستی سوئد بود. برای گرفتن ویزای این کشور با توجه به این که سوئد جزو کشور های شینگن محسوب می شود باید از تمکن مالی خوبی برخوردار باشید. به طور کل می توان عنوان کرد، که گرفتن ویزای توریستی سوئد یکی از پر هزینه ترین کارها می باشد و همانطور که بارها گفتیم افراد باید از وضع مالی خوبی برخوردار باشند. اما با توجه به این که این کشور یکی از کشور های زیبای قاره سبز محسوب می شود هزینه ای که برای ویزای توریستی سوئد صرف می شود قابل قبول می باشد و افراد از انجام این هزینه مطمئناً پشیمان نخواهند شد.

ویزای توریستی سوئد | اخذ ویزای توریستی سوئد | شرایط ویزای توریستی سوئد 88851080-021

دریافت دعوتنامه توریستی کشور سوئد

یکی از مراحلی که برای اخذ ویزای توریستی سوئد می تواند پرکاربرد باشد، استفاده از دعوتنامه هایی می باشد که توسط اقوام و یا دوستانتان صادر می شوند و می تواند در مراحل اخذ ویزای توریستی سوئد به شما کمک نماید. اخذ ویزای توریستی سوئد با دعوتنامه ها در دو مرحله صورت می گیرد. در مرحله اول  دعوت کننده با حضور در سفارت فرم دعوت نامه را پر کرده و متقابلاً فرد دعوت شده باید با حضور در سفارت کشور سوئد فرمی را پر کرده و از این طریق در خواست ویزای توریستی سوئد را ثبت نماید. این مرحله را می توان یکی از مراحل بسیار خوب تلقی کرد زیرا با ارسال دعوتنامه توریستی سوئد فرآیند اخذ ویزا سریع تر خواهد شد و افراد آسان تر می توانند ویزای این کشور را دریافت نمایند.

ویزای توریستی سوئد | اخذ ویزای توریستی سوئد | شرایط ویزای توریستی سوئد 88851080-021

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای توریستی سوئد چه می باشد؟

همانطور که در مقدمه عنوان شد اخذ ویزای این کشور مانند تمام ویزاهای کشورهای دیگر و  نمونه های مختلف ویزاها به یک سری از مدارک نیاز دارد که در زمان مراجعه به سفارت سوئد باید این مدارک را به آن ها ارائه دهید. این مدارک در زیر آورده شده اند:

۱- ارائه اصل کارت های شناسایی به همراه کپی های آن از تمام صفحات به سفارت کشور سوئد، لازم به ذکر است که این مدارک باید ترجمه شده نیز باشند. ( اصل کارت شناسایی بعد از انجام مصاحبه استرداد خواهد شد)

۲- ارائه ۳ قطعه عکس رنگی تمام رخ بدون عینک و کمتری آرایش ( برای خانم ها)

۳- ارائه مدارک بانکی به همراه ترجمه آن ها

۴- نامه های اشتغال به تحصیل و اشتغال به کار

۵- اسناد ملکی و مالکی

و مدارکی از این قبیل که باید آن را به سفارت این کشور تحویل دهید.

ویزای توریستی سوئد | اخذ ویزای توریستی سوئد | شرایط ویزای توریستی سوئد 88851080-021

گرفتن وقت سفارت سوئد برای اخذ ویزای توریستی سوئد

همانطور که می دانید برای سفر به این کشور و یا هر کشور دیگری باید وقت سفارت این کشور را اخذ نمایید. چنانچه قصد گرفتن وقت سفارت سوئد را دارید باید از قبل آن را رزرو نمایید تا بتوانید با انجام یک سری از مصاحبه ها ویزای توریستی سوئد را اخذ نمایید. آدرس سفارت سوئد در تهران خیابان پاسدارن شمالی بالاتر از خیابان فرمانیه واقع در خیابان بوستان نبش نسترن پلاک ۲۷ می باشد و شماره تماس این سفارت عبارت است از ۲۳۷۱۲۲۰۰ و در روز های یک شنبه الی پنج شنبه می توانید در ساعات ۹ صبح الی ۱۶ عصر تماس حاصل فرمایید. ساعات کاری این سفارت در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۶ می باشد  و در روز پنج شنبه نیز ساعت ۱۵ تایم پایان کار سفارت محسوب می شود.

ویزای توریستی سوئد | اخذ ویزای توریستی سوئد | شرایط ویزای توریستی سوئد 88851080-021

آیا می شود بعد از اخذ ویزای توریستی سوئد و سفر به این کشور اقامت دائم آن را نیز دریافت کرد؟

شاید بتوان گفت دریافت ویزای توریستی سوئد یکی از راحت ترین نمونه های اخذ ویزای سوئد می باشد و افراد به راحتی با این ویزا می توانند به این کشور سفر نمایند. در این راستا یکی از سوالات مهمی که برای افراد پیش می آید این است که آیا از این راه می شود اقامت دائم این کشور را اخذ کرد؟

در جواب این سوال می توان گفت آری راه های متفاوتی وجود دارند که افراد می توانند این اقامت را به راحتی دریافت نمایند. یکی از راه هایی که برای دریافت اقامت دائم پس از سفر توریستی به این کشور وجود دارد این است که با استفاده از یک سری از پناهندگی های معمول اقامت این کشور را اخذ نمایید که در این راه می توان از وکلای مجرب که در این امر بسیار وارد می باشند استفاده کرد.

یکی دیگر از راه هایی که می توان در این کشور اقامت دائم را اخذ نمود این است که در مدت زمانی که می توانید در این کشور بمانید سعی نمایید یک کار پیدا کنید و یا شرایطی برای کار آفرینی در این کشور فراهم نمایید که بتوانید اقامت دائم را اخذ نمایید.

ویزای توریستی سوئد | اخذ ویزای توریستی سوئد | شرایط ویزای توریستی سوئد 88851080-021

اطلاعاتی که باید برای سفر به این کشور بدانید

همانطور که می دانید هر کشوری یک سری قوانین و ویژگی های خاص خود را دارد. لازم است افرادی که برای هرکاری به این کشور سفر می نمایند این ویژگی ها و اطلاعات را مورد توجه قرار دهند. این اطلاعات و ویژگی ها عبارتند از:

 ۱- اختلاف ساعت این کشور با ایران ۵/۱ ساعت می باشد. این بدین معناست که سوئد ۵/۱ از کشور ما عقب تر است.

۲- زبان رسمی این کشور سوئدی می باشد اما کمابیش به انگلیسی مسلط می باشند.

۳- واحد پول سوئد کرون می باشد.

۴- نوع برق شهری این کشور  با ایران تفاوت آنچنانی ندارد و پریزهای آن به صورت دوشاخ می باشند.

۵- کد این کشور ۴۶+ می باشد و شماره های اضطراری آن ۱۱۲ است.

۶ – این کشور دارای زمستان هایی سرد همراه با بارندگی می باشد و همچنین می توان گفت تابستان هایی خنک را به همراه دارد.

دیدنی های کشور سوئد

می توان گفت این کشور یکی از کشور هایی محسوب می شود که بسیار زیبا و دارای مناطقی دیدنی است. از مناطق دیدنی این کشور می توان به مجمع الجزایر استهکلم، جاکموک، اسکانه، پارک آبیسکو، جوگاردن، آبریز گوتا و … اشاره کرد. این مناطق تنها نمونه هایی از دیدنی های کشور سوئد می باشد.

بحث پایانی

ویزای توریستی سوئد یکی از ویزاهایی می باشد که می توان با هزینه ای کمتر نسبت به سایر ویزاها آن را اخذ نمود و به آن کشور سفر نمود. در کل کشور سوئد یکی از کشورهای توریست خیز محسوب می شود که دیدن آن خالی از لطف نیست.

ویزای توریستی سوئد | اخذ ویزای توریستی سوئد | شرایط ویزای توریستی سوئد 88851080-021

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط سوئد، وقت سفارت سوئد، ویزای سوئد، تور سوئد و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱٫


نظر دهید

2 نظر

amir hashemi

sharayete sanad e melk va pirinte hesab banki nadaram.
ba che ghadr hazine emkane daryafte visa
????? baraye sued hast

پاسخ به این دیدگاه
28 ژوئن 2018
رضا موسوی

خیلی خوب بود

پاسخ به این دیدگاه
14 ژوئن 2018

مطالب مرتبط