چگونه اخذ ویزای تنریف اسپانیا را دریافت نمائیم؟

چگونه اخذ ویزای تنریف اسپانیا را دریافت نمائیم؟

ویزای تنریف، به چند دسته تقسیم می شود که یکی از مهم ترین آنها ویزای توریستی می باشد، برای اینکه بخواهید به جزیره تنریف در کشور اسپانیا سفر کنید باید…

سفر به جزیره تنریف می‌تواند یکی از به یاد ماندنی‌ترین سفر‌های شما باشد، سفر به این جزیره بدون دریافت ویزای تنریف ممکن نمی‌باشد، بنابراین ما را در این مطلب دنبال کنید تا اطلاعات کافی درباره نحوه دریافت ویزای تنریف را بدست بیاورید.

ویزای تنریف اسپانیا | یوروپ تورز

ویزای تنریف جهت سفر

همانطور که گفته شد برای سفر به جزیره تنریف در کشور اسپانیا نیاز دارید که ویزای تنریف را دریافت کنید. به صورت کلی ویزای تنریف به چند دسته تقسیم می‌شود که یکی از مهم‌ترین آن‌ها ویزای توریستی می‌باشد، برای اینکه بخواهید به جزیره تنریف در کشور اسپانیا سفر کنید باید ویزای توریستی اسپانیا را دریافت کنید. در صورتی که از یکی از دوستان و آشنایان خود یک دعوتنامه داشته باشید مراحل دریافت ویزای توریستی اسپانیا برای شما راحت‌تر خواهد شد.

انواع دیگر ویزای تنریف به ویزای تحصیلی، ویزای تجاری و ویزای نمایشگاهی تقسیم می‌شود که هر یک از این ویزا‌ها با یک هدف خاص و به افراد خاصی داده می‌شوند، به عنوان مثال ویزای تجاری اسپانیا به افرادی داده می‌شود که با هدف تجارت در کشور اسپانیا اقدام به دریافت ویزای تنریف می‌کنند و یا ویزای نمایشگاهی این کشور به افرادی داده می‌شود که با هدف شرکت در نمایشگاه‌های اسپانیا اقدام به دریافت ویزای تنریف می‌کنند.

معرفی کلی جزیره تنریف

تنریف یک جزیره آتشفشانی با سواحلی شنی و سفید در کشور اسپانیا می‌باشد که دارای یک محیط بسیار آرام است، این محیط بسیار آرام باعث شده است که سالانه مسافران و گردشگران بسیار زیادی با دریافت ویزای تنریف از این جزیره فوق‌العاده زیبا دیدن کنند. یکی از مهمترین تفریحاتی که می‌توانید در این جزیره انجام دهید تفریحات آبی است که برای علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی این جزیره یک محل فوق‌العاده می‌باشد. مردم جزیره تنریف مردمی خونگرم هستند که با روی خوش از مهمانان و گردشگرانی که وارد این جزیره می‌شوند استقبال می‌کنند.

شاید در بدو ورود به این جزیره اولین نکته‌ای که توجه شما را جلب کند رفتار فوق‌العاده گرمی است که مردم بومی این جزیره با شما دارند. شما با سفر به جزیره تنریف به هیچ وجه احساس غربت نمی‌کنید و می‌توانید خیلی راحت با افراد بومی این جزیره ارتباط برقرار کنید و از حضور در این جزیره لذت ببرید. همه ساله مسافرین زیادی از طریق رزرو تور اروپا به این جزیره زیبا سفر می‌نمایند.

مراحل دریافت ویزای تنریف

برای دریافت ویزای تنریف شما باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید، در مرحله اول برای دریافت ویزای تنریف شما باید وقت سفارت اسپانیا را از طریق آژانس‌های مسافرتی معتبر رزرو نمایید تا زمانی برای مصاحبه شما در سفارت اسپانیا تعیین شود. بعد از آن شما باید اقدام به آماده کردن مدارک کنید که در ادامه به معرفی هر یک از این مدارک خواهیم پرداخت، مرحله آخر از دریافت ویزای شهر تنریف نیز این است که مدارک آماده شده را به سفارت این کشور تحویل دهید و فرم درخواست صدور ویزا برای خود را نیز در این سفارت پر کنید تا ویزای تنریف برای شما صادر شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تنریف

برای دریافت ویزای تنریف یا همان ویزای اسپانیا شما نیاز به مدارکی دارید که در اینجا به معرفی این مدارک خواهیم پرداخت، اولین مدرکی که برای دریافت ویزای شهر تنریف نیاز دارید هفت قطعه عکس ۶ در ۴ با پس زمینه سفید است که صورت شما باید به طور کامل در این عکس‌ها نشان داده شود، همچنین شما باید تمامی پاسپورت‌های قبلی و پاسپورت فعلی خود را به همراه داشته باشید تا بتوانید اقدام به دریافت ویزای شهر تنریف کنید.

سومین مدرکی که برای دریافت ویزای تنریف مورد نیاز شما است شناسنامه و کارت ملی شماست که به زبان انگلیسی ترجمه شده باشد، البته توجه داشته باشید که باید اصل این مدارک را نیز در هنگام مراجعه به سفارت اسپانیا به همراه داشته باشید. داشتن یک مدرک مالی معتبر یکی دیگر از مدارکی است که شما برای دریافت ویزای شهر تنریف به آن نیاز دارید، توجه داشته باشید که مدرک گفته شده باید توسط یک بانک معتبر در ایران صادر شود.

جاذبه‌ های گردشگری جزیره تنریف

جزیره تنریف دارای جاذبه‌های گردشگری بسیار زیادی می‌باشد که با دریافت ویزای تنریف می‌توانید از هر یک از این جاذبه‌های گردشگری دیدن کنید. یکی از مهمترین جاذبه‌های گردشگری جزیره تنریف جنگل‌های کاج این جزیره هستند که مردم این جزیره در روز‌های یکشنبه معمولاً در این جنگل‌ها به تفریح می‌پردازند، این جنگل یک جنگل بسیار زیبا از درخت‌های کاج است که بسیاری از توریست‌ها در هنگام بازدید از جزیره تنریف حتماً از این جنگل دیدن می‌کنند.

جاذبه‌ های گردشگری جزیره تنریف | یوروپ تورز

کوه آتشفشانی تیده یکی از زیباترین کوه‌های آتشفشانی در کشور اسپانیا است که بلندترین نقطه کشور اسپانیا به شمار می‌آید و شما می‌توانید با دریافت ویزای تنریف از آن دیدن کنید، این کوه آتشفشانی دارای ارتفاعی ۳۷۱۸ متری می‌باشد که سومین کوه آتشفشانی بلند دنیا نیز محسوب می‌شود، در این کوه آتشفشانی یک تله کابین نصب شده است که شما می‌توانید در عرض ۸ دقیقه به این کوه برسید.

استخر‌های گارا چیکو یکی دیگر از جاذبه‌های گردشگری فوق‌العاده دیدنی این جزیره می‌باشند، استخر‌های گارا چیکو به دلیل ورود دو رودخانه از مواد مذاب به داخل بندر کراچی که قبلاً بندر اصلی این جزیره بوده است به وجود آمده‌اند، در صورتی که با دریافت ویزای تنریف به جزیره تنریف سفر کردید حتماً از این استخر‌ها دیدن کنید.

ویزای تنریف و دعوت نامه توریستی

بسیاری از افراد با ویزای توریستی اسپانیا آشنایی دارند ولی نمی‌داند که دعوتنامه توریستی چه تأثیری بر روی روند دریافت ویزای تنریف می‌گذارد، در ادامه این مطلب قصد داریم درباره دعوتنامه توریستی اسپانیا صحبت کنیم. دعوتنامه توریستی در واقع یک دعوتنامه است که از طرف آشنایان و یا دوستان شما که در کشور اسپانیا اقامت دارند برای شما ارسال می‌شود و شما با دریافت این دعوتنامه می‌توانید کار‌های خود برای دریافت ویزای توریستی اسپانیا را شروع کنید.

بسیاری از افراد گمان می‌کنند که دریافت دعوتنامه توریستی اسپانیا به منزله اتمام کار آن‌ها برای دریافت ویزای شهر تنریف می‌باشد، در حالی که چنین نیست و شما با دریافت دعوتنامه توریستی اسپانیا تنها اولین مرحله برای دریافت ویزا را پشت سر گذاشته‌اید و باید سایر مراحل دریافت ویزای تنریف را بپیمایید.

مدت زمان اقامت در تنریف با دریافت ویزای تنریف

با دریافت ویزای شهر تنریف تا چه مدت می‌توانیم در این کشور اقامت داشته باشیم؟ این سؤالی است که ممکن است بسیاری از شما این سؤال را داشته باشید، در این قسمت از مطلب قصد داریم به پاسخ دادن به این سؤال بپردازیم.

در هنگام درخواست برای دریافت ویزای تنریف در سفارت این کشور به شما یک فرم داده می‌شود که درون این فرم اطلاعات بسیار زیادی از شما می‌خواهند، یکی از مهم‌ترین قسمت‌های این فرم به همین موضوع اشاره دارد، یعنی شما در این قسمت از فرم می‌توانید تعداد روزی که می‌خواهید در کشور اسپانیا حضور داشته باشید را وارد کنید و این تعداد روز به صورت دقیق در ویزای شما ثبت می‌شود و شما دقیقاً همان تعداد روز می‌توانید در کشور اسپانیا اقامت کنید و به گشت و‌گذار در این کشور بپردازید.

معرفی فرودگاه تنریف جنوبی

فرودگاه تنریف جنوبی یکی از دو فرودگاه بزرگ جزیره تنریف می‌باشد که مسافران و گردشگران می‌توانند از طریق آن وارد این جزیره شوند. تاریخچه ساخت این فرودگاه در جزیره تنریف به دهه ۱۹۶۰ باز می‌گردد زمانی که به دلیل مشکلات آب و هوایی در فرودگاه شمال تنریف تصمیم گرفته شد که در جنوب این جزیره نیز یک فرودگاه تأسیس شود، این فرودگاه در سال ۱۹۷۸ توسط سوفیا ملکه اسپانیا افتتاح شد.

یکی از مهمترین ویژگی‌های این فرودگاه این است که در نزدیکی آن هتل‌های بسیار زیادی وجود دارد که می‌توانید در هر یک از این هتل‌ها اقامت کنید. از جمله هتل‌هایی که در نزدیکی این فرودگاه وجود دارند می‌توان به هتل‌های یوکانکا، کارل و آرناس دل مار اشاره کرد.

آدرس سفارت اسپانیا

همانطور که گفته شد شما بعد از دریافت وقت سفارت اسپانیا باید مدارک خود را آماده کرده، و با در دست داشتن مدارک خود به سفارت اسپانیا در ایران مراجعه کنید، بنابراین شما باید آدرس سفارت این کشور را بدانید. آدرس سفارت اسپانیا در ایران در شهر تهران، بلوار شهرزاد، خیابان کماسایی، کوچه اول شرقی، پلاک ۱۰ واقع شده است، که شما می‌توانید برای دریافت ویزای تنریف به این آدرس مراجعه کنید.

آدرس سفارت اسپانیا | یوروپ تورز

سوالات متداول ویزای تنریف اسپانیا

ویزای تنریف اسپانیا چیست؟

سفر به جزیره تنریف می تواند یکی از به یاد ماندنی ترین سفرهای شما باشد، سفر به این جزیره بدون دریافت ویزای تنریف ممکن نمی باشد.

اولین مرحله ی ویزای تنریف اسپانیا چیست؟

در مرحله اول برای دریافت ویزای تنریف شما باید وقت سفارت اسپانیا را از طریق آژانس های مسافرتی معتبر رزرو نمایید تا زمانی برای مصاحبه شما در سفارت اسپانیا تعیین شود.

با دریافت ویزای شهر تنریف تا چه مدت می توانیم در این کشور اقامت داشته باشیم؟

در هنگام درخواست برای دریافت ویزای تنریف در سفارت این کشور به شما یک فرم داده می شود که درون این فرم اطلاعات بسیار زیادی از شما می خواهند، یکی از مهم ترین قسمت های این فرم به همین موضوع اشاره دارد، یعنی شما در این قسمت از فرم می توانید تعداد روزی که می خواهید در کشور اسپانیا حضور داشته باشید را وارد کنید و این تعداد روز به صورت دقیق در ویزای شما ثبت می شود و شما دقیقا همان تعداد روز می توانید در کشور اسپانیا اقامت کنید و به گشت و گذار در این کشور بپردازید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!