چگونه ویزای بوخوم آلمان را دریافت نمائیم؟

چگونه ویزای بوخوم آلمان را دریافت نمائیم؟

ویزای بوخوم، جهت اخذ و دریافت ویزای بوخوم بایستی متقاضی تمامی مدارک مربوطه را تهیه و به سفارت خانه تحول نماید. توجه داشته باشید که در صورت داشتن هرگونه…

شهر بوخوم یکی از شهرهای کهن کشور آلمان می‌باشد که می‌توان گفت متقاضیان ویزای بوخوم در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ آلمان بسیار زیاد بوده و هم چنان نیز در حال افزایش می‌باشد. جهت اخذ و دریافت ویزای‌بوخوم بایستی متقاضی تمامی مدارک مربوطه را تهیه و به سفارت خانه تحول نماید.

توجه داشته باشید که در صورت داشتن هرگونه سوء سابقه و فعالیت‌های سیاسی صدور ویزای بوخوم برای فرد متقاضی رد می‌شود و هم چنین در صورت ارائه مدارک جعلی به شدت با فرد برخورد و مجازاتی برای وی صادر خواهد شد از این رو پیشنهاد می‌کنیم از راه‌های قانونی اقدام نماید. لازم به ذکر است که از آنجاییکه برای شهرهای کشور آلمان به طور مجزا ویزا صادر نمی‌شود، در هر جای این مقاله که از کلمه ویزای‌بوخوم استفاده شده است، منظور همان ویزای آلمان است.

ویزای بوخوم آلمان | یوروپ تورز

ویزای بوخوم آلمان

برای سفر و حق ورود به شهر بوخوم بایست ویزای بوخوم مربوطه خود را دریافت نمایید. ویزای‌بوخوم در انواع متفاوتی ارائه می‌شود که با توجه به هدف سفر مسافران و گردشگران نوع ویزای‌بوخوم مشخص می‌شود. در این مقاله می‌خواهیم اطلاعاتی در زمینه انواع ویزای بوخوم و چگونگی اخذ ویزای‌بوخوم برای علاقه مندان این موضوع جمع اوری نموده‌ایم.

توجه داشته باشید که برای دریافت ویزای آلمان بایست شرایط لازم را داشته باشید برای مثال برای برخی از افراد صدور ویزای‌بوخوم رد می‌شود و این موضوع بنا به دلایلی صورت می‌پذیرد اگر فرد دارای سوء سابقه و یا فعالیت‌های سیاسی داشته باشد و یا هرگونه کار خلاف انجام داده باشد در این صورت برای وی ویزای‌بوخوم صادر نخواهد شد. از انواع ویزای بوخوم یا همان روادید بوخوم می‌توان به ویزای تجاری، ویزای تحصیلی و ویزای توریستی که از مهم‌ترین و پرتقاضاترین ویزاهای بوخوم می‌باشد اشاره نمود.

توجه داشته باشید که ورود به شهر بوخوم برای شهروندان اتحادیه اروپا تنها با دشاتن کارت هویت امکان‌پذیر می‌باشد اما افرادی که از شهروندان اتحادیه اروپا نمی‌باشد بایست ویزای‌بوخوم خود را از سفارت خانه المان دریافت و اخذ نماید.

اخذ ویزای بوخوم

جهت اخذ ویزای بوخوم بایست به سفارت خانه آلمان واقع در شهر تهران مراجعه نمایید. البته در صورتی که از طریق شرکت در تور آلمان قصد سفر به این شهر را دارید در این صورت با پرداخت هزینه مربوطه مسئولین برگزاری تور مسافرتی اقدام به دریافت و اخذ ویزای‌بوخوم شما خواهند کرد که در این صورت از دردسرهای اخذ ویزای مربوطه به دور خواهید ماند. در غیر اینصورت شما بایست با تهیه تمامی مدارک خود و همراهانتان در این سفر در روز معین شده به سفارت خانه آلمان مراجعه نمایید.

در روز مراجعه مسئولین مربوطه با شما مصاحبه‌ای خواهند کرد تا از هدف سفرتان به این شهر اروپایی آگاه شوند شما بایست با پاسخ‌هایی صریح و درست مسئولین را از سفر به شهر بوخوم قانع نمایید تا در جهت صدور ویزای‌بوخوم شما اقدامات لازم را انجام دهند.

هم چنین توصیه می‌کنیم برای دفعات مکرر تمامی مدارک مربوطه را چک نمایید تا به هیچ وجه کم و کسری در بین مدارک مهیا شده وجود نداشته باشد چرا که در این صورت مسئولین درخواست شما را رد خواهند کرد و در این صورت شما بایست برای بار دوم درخواست اخذ ویزای‌بوخوم نمایید که در این صورت نیز شما زمان بسیاری را از دست خواهید داد.

ویزای تحصیلی بوخوم

ویزای تحصیلی بوخوم یکی از ویزاهای پرتقاضای شهر بوخوم می‌باشد. نوع ویزای تحصیلی با توجه به اپلیکیشن شما در دانشگاه مد نظر‌تان در این شهر متفاوت خواهد بود و در زمان دریافت تائیدیه ثبت نام و پذیرش تحصیلی م توانید اقدام به دریافت ویزای تحصیلی بوخوم کنید.

دانشجویان بایست شخصا خود درخواست ویزای تحصیلی نمایند و برای این مر بایست به سفارت خانه آلمان مراجعه کنند. پس از پذیرش در دانشگاه مربوطه بایست در اسرع وقت اقدام به گرفتن وقت سفارت آلمان جهت دریافت ویزای تحصیلی نمایید. پس از بررسی‌های لازم توسط اداره مهاجرت ویزای تحصیلی شما و اجازه اقامت و ورود به این شهر صادر خواهد شد. از مدارک لازم ویزای دانشجویی بوخوم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • دو نسخه فرم درخواست ویزای تکمیل شده و امضا شده
 • اصل نامه پذیرش و یا تائیدیه ثبت نام از دانشگاه بوخوم
 • اصل مدرک زبان آلمانی
 • صل مدرک زبان انگلیسی
 • اصل ترجمه شده مدرک تحصیلی
 • بیوگرافی کامل عکس دار
 • مدارک مربوطه به سابقه شغلی در ایران
 • انگیزه نامه امضا شده متقاضی جهت تحصیل در این شهر
 • پرسشنامه امنیتی سفارت به زبان فارسی

شما می‌توانید اطلاعات دقیق در زمینه مدارک ویزای تحصیلی از آژانس مسافرتی سفری دیگر به دست آورید.

ویزای تحصیلی بوخوم | یوروپ تورز

ویزای تجاری بوخوم

شهر بوخوم در حوزه‌های صنعت و اقتصاد بسیار پیشرفته و قدرتمند می‌باشد از این جهت سفر به این شهر با هدف کار و حرفه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار می‌باشد و افراد بسیاری سفر به این شهر را در اولویت انتخاب‌های خود قرار می‌دهند. سفر به شهر بوخوم با هدف کار در سه بخش مورد بررسی قرار داده می‌شود:

 • متقاضی به چه هدفی به این شهر سفر می‌کند و این هدف چگونه محقق خواهد یافت. اگر سفر به این شهر با هدف کار آفرینی است باید برنامه‌ریزی مناسب و انتخاب درستی را داشته باشید.
 • فرد بایست از پتانسیل مالی خوبی برخوردار باشد و در مدارک ارائه داده شده جهت اخذ ویزای تجاری بوخوم این موضوع به دقت مورد بررسی قرار داده می‌شود.
 • در مورد سومی فردی که می‌خواهد در یکی از شرکت‌ها و ارگان‌های شهر بوخوم فعالیت داشته باشد بایست بین دو کشور نامه نگاری قانونی انجام بگیرد.

از مدارک مورد نیاز برای دریافت و صدور ویزای تجاری بوخوم نیز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
پاسپورت، کپی و اصل کارت شناسایی، عکس فرد متقاضی، اسناد رسمی شغلی و منابع مالی و دفترچه حساب فرد متقاضی

ویزای توریستی بوخوم

در آخر نیز می‌خواهیم به مهم‌ترین و اصلی‌ترین ویزای‌بوخوم اشاره کنیم. شهر زیبا و دیدنی بوخوم از گردشگرپذیر‌ترین شهرهای کشور آلمان و قاره اروپا بوده و سالانه میلیون‌ها مسافر و توریست از این شهر و جاذبه‌های خیره‌کننده محفوظ در آن دیدن می‌نمایند. جهت سفر و گشت و گذار و تفریح در این شهر مسافران و افراد غیر شهروندان اتحادیه اروپا بایست اقدام به اخذ و دریافت ویزای‌بوخوم خود نمایند.

وجود ویزای توریستی بوخوم الزامی می‌باشد چرا که بدون داشتن این ویزا حق ورود به این شهر را نخواهی داشت البته بدون اخذ و دریافت ویزای‌بوخوم اجازه سفر در کشور مقصد نیز به شما داده نخواهد شد. شما با اخذ و دریافت ویزای توریستی بوخوم خود می‌توانید از زیباترین جاذبه‌های این شهر دیدن نمایید و با خیالی راحت در خیابان‌های بوخوم به گشت و گذر بپردازید. بی‌شک سفر به این شهر تاریخی و رویایی در فصل دلپذیر بهار و تابستان برای مسافران لذت بیش از حدی را به دنبال خواهد داشت و در دفعات بعدی سفر خود به کشور آلمان حتما سری به این شهر زیبا و با تمدن کهن خواهند زد.

ویزای توریستی بوخوم | یوروپ تورز

سوالات متداول ویزای بوخوم آلمان

شهر بوخوم چیست و در کجا قرار دارد؟

شهر بوخوم یکی از شهرهای کهن آلمان می باشد که می توان گفت متقاضیان ویزای بوخوم در مقایسه با دیگر شهرهای بزرگ آلمان بسیار زیاد بوده و هم چنان نیز در حال افزایش می باشد.

ویزای بوخوم چیست؟

برای سفر و حق ورود به شهر بوخوم بایست ویزای بوخوم مربوطه خود را دریافت نمایید. ویزای بوخوم در انواع متفاوتی ارائه می شود که با توجه به هدف سفر مسافران و گردشگران نوع ویزای بوخوم مشخص می شود.

روش اخذ ویزای بوخوم آلمان چگونه است؟

جهت اخذ ویزای بوخوم بایست به سفارت خانه آلمان واقع در شهر تهران مراجعه نمایید. البته در صورتی که از طریق شرکت در تور آلمان قصد سفر به این شهر را دارید در این صورت با پرداخت هزینه مربوطه مسئولین برگزاری تور مسافرتی اقدام به دریافت و اخذ ویزای بوخوم شما خواهند کرد که در این صورت از دردسرهای اخذ ویزای مربوطه به دور خواهید ماند.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!