چگونه ویزای برمن آلمان را دریافت نمائیم؟

چگونه ویزای برمن آلمان را دریافت نمائیم؟

ویزای برمن، امروزه بیشترین تقاضا را دارد چرا که بسیاری از گردشگران به دنبال بازدید از جاذبه های بکر و دست نخورده این شهر هستند.

راهنمای ویزای برمن آلمان

شهر برمن یکی از دیدنی‌ترین و زیباترین شهر‌های کشور آلمان می‌باشد که بسیاری از مسافران و گردشگران با اخذ ویزای برمن به این شهر سفر می‌کنند. انواع بسیار مختلفی از ویزای شهر برمن وجود دارد که از جمله ی‌آن‌ها می‌توان به ویزای تحصیلی و گردشگری برمن اشاره کرد.

ویزای برمن آلمان | یوروپ تورز

شهر برمن

شهر برمن یکی از شهر‌های ایالت‌های کشور آلمان بوده که بعد از هامبورگ دومین شهر بزرگ شمال آلمان به شمار می‌رود. این شهر از شهرهای بندری کشور آلمان می‌باشد که فاصله ی‌آن از بندر 6 کیلومتر بوده و بیشتر اهالی این شهر به مشاغلی از قبیل ماهیگیری و تور دوزی مشغول هستند. شهر برمن یکی از زیباترین و دیدنی‌ترین شهر این کشور به شمار می‌آید و شما می‌توانید در این شهر آثار بسیار زیادی از تمام حکومت‌هایی که وجود داشته، مشاهده نمایید.

اقتصاد این کشور بسیار پیشرفته و پویا می‌باشد و از مهم‌ترین محصولات صادراتی آن می‌توانیم به قهوه اشاره داشته باشیم. همچنین این شهر دارای دانشگاه‌های بسیار مدرن و پیشرفته‌ای می‌باشد که هر ساله توجه هزاران دانشجو را از سراسر جهان به سوی خود جلب می‌کند.

از مهم‌ترین دانشگاه‌های این شهر می‌توان به دانشگاه برمن و یاکوب اشاره کرد. مشهورترین و پربازدیدترین اماکن گردشگری و تفریحی آن نیز پل استفانی، شلاخته، پارک مرکزی، مجسمه چوپان و خوک‌ها و بورس پنبه اشاره کرد. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا مطالبی ارزنده ی‌راجع به ویزای برمن و انواع و مدارک لازم برای دریافت آن ارائه دهیم.

ویزای شهر برمن

شهر برمن و کشور آلمان در حوزه کشورهای عضو ویزای شینگن قرار گرفته‌اند که این موضوع سبب شده مسافران و افرادی که قصد سفر به هر یک از شهرهای آلمان را دارند، ویزای شنگن را تهیه و دریافت کنند. ویزای برمن یا روادید برمن امروزه بیشترین تقاضا را دارد چرا که بسیاری از گردشگران به دنبال بازدید از جاذبه‌های بکر و دست نخورده این شهر هستند. البته بایستی توجه داشته باشید که افراد با اهداف بسیار مختلفی به دنبال اخذ ویزای برمن هستند.

شما بدون اخذ و دریافت ویزای برمن قطعا اجازه پرواز به این شهر را نخواهید داشت به همین دلیل سعی بر آن داشته باشید تا در بهترین و مناسب‌ترین زمان ممکن، ویزای برمن خود را درخواست داده و قبل از فرا رسیدن زمان پروازتان آن را دریافت کنید. برای دریافت ویزای مورد نظر خود می‌توانید به کنسولگری کشور آلمان مراجعه کرده و با ارائه تمام مدارک خواسته شده، درخواست خود را اعلام نمایید.

ویزای دریافتی شما با توجه به نوع آن دارای مدت زمان اعتبار متفاوتی خواهد بود که برخی از این ویزاها دارای اعتبار چند روزه و برخی دیگر چند ساله هستند، به همین دلیل هنگام اعلام درخواست خود هدفتان را از سفر به شهر برمن مشخص کنید.

انواع ویزای شهر برمن

همان طور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد، افراد با اهداف متفاوتی به این شهر سفر می‌کنند و به همین دلیل بایستی ویزای آلمان مرتبط با هدف سفرشان را نیز اخذ نمایند. در حالت کلی انواع ویزای برمن را می‌توانیم به صورت ذیل بیان کنیم:

 • ویزای توریستی برمن: از پرتقاضاترین انواع ویزای برمن بوده که مدت زمان اعتبار آن بین چند روز تا چند هفته می‌باشد.
 • ویزای تحصیلی برمن: به دلیل وجود دانشگاه‌های برتر در این شهر، دانشجویان بسیار زیادی به دنبال ادامه تحصیل در این شهر هستند و بایستی قبل از مهاجرت و سفر خود ویزای مورد نظر را تهیه نمایند. اعتبار این ویزا بسیار طولانی بوده و شما می‌توانید تا پایان تحصیل‌تان در این شهر اقامت داشته باشید.
 • ویزای سرمایه گذاری برمن: بسیاری از افراد به دلیل اقتصاد پویا و پیشرفته این شهر، قصد سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف صنعت شهر برمن را دارند و به همین دلیل امروزه شاهد افزایش اخذ ویزای سرمایه گذاری در این شهر هستیم.
 • ویزای کار برمن: اگر به دنبال به دست آوردن شغل مناسبی در شهر برمن هستید و هدفتان از سفر به این شهر اشتغال می‌باشد بهتر خواهد بود که قبل از پروازتان ویزای کار این شهر را دریافت کنید.
انواع ویزای شهر برمن | یوروپ تورز

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای برمن

اگر به دنبال دریافت و اخذ ویزای برمن هستید بایستی یک سری مدارک را از قبل تهیه و آماده کنید و با گرفتن وقت سفارت آلمان، تمام مدارک لازم را تحویل سفارت خانه کشور آلمان داده و برای مصاحبه آماده باشید. از مهمترین و ضروری‌ترین مدارکی که برا اخذ ویزای برمن می‌توان به آن اشاره کرد:

 • داشتن گواهی مبنی بر هیچ گونه بیماری
 • داشتن گواهی مبنی بر نداشتن هیچ گونه سوء پیشینه
 • ارائه مدارک شناسایی
 • ارائه پاسپورتی که حداقل 6 ماه اعتبار زمانی دارد
 • 2 قطعه عکس با پس زمینه سفید
 • پر کردن فرم درخواست اخذ ویزای مربوطه
 • پرداخت هزینه مربوط به اخذ ویزا و ارائه فیش آن
 • ارائه دعوتنامه در صورت داشتن
 • ارائه مدرک زبان معتبر که بایستی نمره قبولی را در آن کسب کرده باشید

توجه داشته باشید که یکی از مهمترین مراحل اخذ ویزای مورد نظر، وقت سفارت می‌باشد و شما بایستی به صورت حضوری اقدام به گرفتن وقت سفارت آلمان را داشته باشید و حتما سعی کنید که به موقع و در زمان تعیین شده در این مکان حضور داشته باشید تا بتوانید نظر و توجه مامور مصاحبه‌کننده را جذب کنید. اگر ماموران رسیدگی به درخواست ویزای شما سفارت آلمان با مغایرتی در ارائه مدارک مواجه شوند در این صورت نه تنها ویزایی برای شما صادر نخواهد شد بلکه طبق قوانین و مقررات نیز با شما رفتار خواهد شد. به همین دلیل در ارائه مدارک مورد نیاز نهایت توجه و دقت را به خرج دهید.

نکات مورد توجه در اخذ ویزای شهر برمن

کشورهای زیادی به دلیل ناامنی که در مناطق مختلف به وجود آمده حساسیت بیشتری را در صدور ویزا به مهاجرین و افراد متقاضی نشان می‌دهند به همین دلیل سعی داشته باشید که در بیان هدف سفر خود و ارائه مدارک، صادقانه رفتار کنید. از مهم‌ترین نکات مورد توجه در اخذ ویزای برمن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • هزینه‌ای که از بایت صدور ویزای مورد نظر پرداخت خواهید کرد برای انجام مراحل صدور ویزا بوده و در صورت عدم تایید درخواست شما، هیچ گونه مبلغی عودت داده نخواهد شد.
 • روز مصاحبه سعی کنید که لباس آراسته و رسمی بر تن داشته باشید و از عطری ملایم استفاده کنید تا بتوانید نظر و توجه مامور مصاحبه‌کننده را جذب کنید.
 • به تمام سوالات با دقت گوش داده و پاسخ‌های صریحی به آن‌ها داشته باشید.
 • قبل از سفرتان در مورد فرهنگ و آداب و رسوم این شهر مطالعاتی داشته باشید و به آن‌ها احترام بگذارید.
 • در همه حال کارت شناسایی و ویزای برمن خود را به همراه داشته باشید.
 • از قوانین و مقررات حاکم در این شهر نهایت پیروی را داشته باشید.
نکات مورد توجه در اخذ ویزای شهر برمن | یوروپ تورز

سوالات متداول شهر برمن آلمان

ویزای شهر برمن چیست؟

شهر برمن و کشور آلمان در حوزه کشورهای عضو ویزای شینگن قرار گرفته اند که این موضوع سبب شده مسافران و افرادی که قصد سفر به هر یک از شهرهای آلمان را دارند، ویزای شنگن را تهیه و دریافت کنند.

روش دریافت ویزای برمن آلمان چیست؟

برای دریافت ویزای مورد نظر خود می توانید به کنسولگری کشور آلمان مراجعه کرده و با ارائه تمام مدارک خواسته شده، درخواست خود را اعلام نمایید.

مهم ترین نکته برای دریافت ویزای برمن آلمان چیست؟

کشورهای زیادی به دلیل ناامنی که در مناطق مختلف به وجود آمده حساسیت بیشتری را در صدور ویزا به مهاجرین و افراد متقاضی نشان می دهند به همین دلیل سعی داشته باشید که در بیان هدف سفر خود و ارائه مدارک، صادقانه رفتار کنید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!