09107636326 --- 021-88851080

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

اگر شما هم علاقه‌مند می‌باشدید که به کشور بسیار زیبای فرانسه سفر کنید، یا همراه یک تور فرانسه و گردش گری برای تفریح به این کشور بروید باید اقدام به تهیه پاسپورت کرده و یک وقت سفارت فرانسه را برای پیشبرد بهتر سفر خود تعیین کنید، برای تعیین وقت سفارت فرانسه شما باید رأس تاریخ خاصی که توسط سفارت این کشور اعلام می‌شود به محل سفارت مراجعه کرده و فرم مربوط به تنظیم وقت سفارت فرانسه را پرکنید و منتظر باشید تا از طریق سفارت یک وقت زمان برای بررسی بیشتر مدارک شما تعیین شود.

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

چگونگی دریافت وقت سفارت فرانسه

برای این‌که بتوانید وقت سفارت فرانسه را دریافت کنید ،شما باید به کنسولگری کشور فرانسه که با وزارت کشور در رابطه است مراجعه بفرمایید، در حقیقت کنسولگری کشور فرانسه، برای ورود شما به کشور فرانسه یک ویزای شینگن برای شما صادر خواهد کرد ،تا شما به‌راحتی بتوانید به کشور زیبا و جذاب فرانسه سفر کنید.

برای دریافت وقت سفارت فرانسه از بخش کنسولگری مربوط به این کشور ،باید از ساعت کاری دقیق کنسولگری آن در ایران مطلع باشید، کنسولگری کشور فرانسه برای تعیین وقت سفارت فرانسه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ روزهای دوشنبه تا چهارشنبه آماده ارائه خدمات مربوط به شما هم‌وطنان عزیز می‌باشد، ولی درصورتی‌که بخواهید در ساعات بعدازظهر به این کنسولگری برای تعیین وقت سفارت فرانسه اقدام کنید، باید حتماً با آژانس مسافرتی سفری دیگر تماس بگیرید و یک وقت قرار قبلی برای مراجعه حضوری خود تعیین فرمایید.

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

زمان مراجعه تعیین وقت سفارت فرانسه

علاوه بر زمان‌های بیان‌شده در فوق شما می‌توانید برای تعیین وقت سفارت فرانسه ،در روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۱:۳۰ به کنسولگری این کشور مراجعه کرده و یک‌زمان را برای مراجعه حضوری خود مشخص بفرمایید.

البته توجه به این نکته نیز خالی از اهمیت نمی‌باشد که، برای تعیین وقت سفارت فرانسه در روزهای پنج‌شنبه، تنها مراجعین معرفی‌شده از سوی شرکت‌ها یا آژانس‌های هواپیمایی، می‌توانند برای تعیین یک وقت سفارت فرانسه به کنسولگری کشور فرانسه مراجعه کنند و افراد دیگر باید در روزهای دیگر غیر از روز پنج‌شنبه که بیان شد به این کنسولگری برای تعیین وقت از سوی سفارت مراجعه بفرمایند.

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

نکات مهم دریافت وقت سفارت فرانسه

درصورتی‌که می‌خواهید برای تعیین وقت سفارت فرانسه برای سفارت به این کشور زیبا اقدام بفرمایید، باید به این نکات توجه داشته باشید که، دریافت وقت سفارت فرانسه با هزینه اندکی توسط آژانس مسافرتی سفری دیگر انجام میپذیرد.

هم‌چنین درصورتی‌که هر یک از وسایل لیست شده در زیر را به همراه خود داشته باشید، از ورود شما به سفارت فرانسه، برای دریافت وقت سفارت فرانسه پیشگیری به عمل خواهد آمد و شما نمی‌توانید وارد سفارت این کشور شوید:

۱-همراه داشتن سلاح گرم حتی در صورت داشتن مجوز مربوط به سلاح

۲-همراه داشتن انواع شوکرها اعم از شوکرهای برقی و..

۳-همره داشتن وسایل تیز مانند چاقو و قیچی و سلاح سرد مانند کاتر و…

۴-همراه داشتن دوربین‌های عکاسی، فیلم‌برداری، لپ‌تاپ و کلیه لوازم الکترونیکی مانند گوشی موبایل

۵-همراه داشتن هرگونه اسپری اعم از اسپری معمولی، گاز اشک‌آور و کلیه افشانه‌ها

۶-همراه داشتن انواع مختلف فندک اعم از برقی، اتمی و..

درصورتی‌که ،هر یک از وسایل فوق‌الذکر را در زمان مراجعه به سفارت برای تعیین وقت سفارت فرانسه به همراه داشته باشید، نیروی محافظ مخصوص سفارت، مانع ورود شما خواهد شد، ازاین‌رو به شما توصیه می‌کنیم به‌جز وسایل ضروری ،مانند شناسنامه و..، وسیله دیگری به همراه خود نبرید، یا آن را به دوستانتان برای نگهداری در بیرون از سفارت بسپارید.

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

مدارک دریافت ویزای توریستی فرانسه

پس از این‌که توانستید وقت سفارت فرانسه را دریافت کنید و یک تاریخ مشخص برای مراجعه حضوری شما برای دریافت ویزای کاری یا توریستی شما تعیین شد، شما با مراجعه سر ساعت و در تاریخ مشخص‌شده می‌توانید ویزای موردنظر خود را برای سفر به فرانسه، از سفارت این کشور تهیه بفرمایید.

برای دریافت ویزای شرکتی و کاری ،شما با ارائه دادن مدارک بیزینس خود می‌توانید یک ویزای کاری با مدت‌زمان مشخص را دریافت بفرمایید، ولی اگر قصد دارید تا به‌صورت توریستی به کشور فرانسه سفر کنید باید در وقت سفارت فرانسه که برای شما تعیین‌شده است، مدارک زیر را برای درخواست ویزا همراه خود داشته باشید، البته توجه بفرمایید که تمامی مدارک ارائه‌شده شما نیاز به ترجمه خواهند داشت و این نکته را نباید فراموش بفرمایید.

۱-یک فرم درخواست پاسپورت، که باید از طریق سایت کنسولگری فرانسه به زبان فرانسوی تشکیل‌شده و با تاریخ و امضا ارائه شود.

۲-در صورت دریافت ویزای گردشگری کوتاه‌مدت ،از شما دو قطعه عکس رنگی درزمینهٔ روشن که ۷۰ تا ۸۰ درصد چهره شما به‌طور کامل مشخص باشد دریافت خواهد شد.

۳-همراه داشتن شناسنامه +کپی از تمامی صفحات آن برای دریافت ویزای فرانسه شما لازم خواهد بود.

۴-اسناد مربوط به وضعیت مالی و حقوق دریافتی و هم‌چنین تمکن مالی وضعیت اجتماعی

۵-سند مربوط به منزل مسکونی یا در صورت اجاره بودن ملک سند اجاره‌نامه

۶-سند مربوط به رزرو بلیت هواپیمای رفت‌وبرگشت برای شما

پس از تشکیل پرونده برای شما، در وقتت تعیین‌شده از سوی سفارت ، مدارک شما موردبررسی قرارگرفته و در صورت کامل بودن مدارک ویزای شما صادر خواهد شد، هم‌چنین باید توجه داشته باشید که ،برای افراد بالای ۱۲ سال حضور شخص در هنگام تشکیل پرونده اجباری خواهد بود.

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

هزینه‌ی دریافت ویزای فرانسه

درصورتی‌که توانستید با موفقیت یک وقت برای سفارت فرانسه را دریافت کنید، باید در تاریخ مشخصی که برای شما تعیین‌شده است به همراه مدارک بیان‌شده به سفارت مراجعه کرده و مراحل دریافت ویزای خود را طی کنید.

همچنین باید در نظر داشته باشید که هزینه دریافتی بابت تشکیل پرونده در وقت سفارت فرانسه تعیین‌شده برای شما به‌صورت ۶۰ یورو نقد و ۳۵ یورو برای کودکان بالای ۶ سال و زیر ۱۲ سال خواهد بود.

هم‌چنین هزینه دریافت ویزای کوتاه‌مدت برای شما ۶۰ یورو، هزینه دریافت ویزای بلندمدت ۹۹ یورو هزینه ویزای بلندمدت دانشجویی در چهارچوب مربوط به قانون کشور فرانسه ۵۰ یورو خواهد بود.

وقت سفارت فرانسه

وقت سفارت فرانسه

 هزینه تشکیل پرونده ویزای فرانسه

درصورتی‌که شما می‌خواهید ویزای کشور فرانسه را دریافت کرده و به این کشور زیبا سفر کنید، با تعیین  یک وقت قبلی و تشکیل پرونده از طریق کنسولگری این کشور می‌توانید ویزای تفریحی یا کاری مدنظر خود را دریافت بنمایید.

هم‌چنین باید توجه داشته باشید که ،هزینه تشکیل پرونده شما برای دریافت ویزای فرانسه به یورو و به‌صورت کاملاً نقدی در سفارت این کشور دریافت خواهد شد، و شما باید در اولین مرحله تشکیل پرونده خود برای دریافت ویزای مدنظر این وجه را بپردازید، توجه به این نکته بسیار قبل توجه خواهد بود که ،در صورت رد ویزا شما به‌هیچ‌وجه وجه پرداختی شما برای دریافت ویزای فرانسه به شما برگردانده نخواهد شد، پس در تکمیل مدارک خود نهایت دقت لازم را داشته باشید.

توصیه‌های مهم سفارت فرانسه

با توجه به این‌که شما با تعیین وقت سفارت فرانسه ،می‌توانید با طی کردن مراحل قانونی اقدام به دریافت ویزای کشور فرانسه کرده و به این کشور سفر کنید، به شما توصیه می‌کنیم که به افراد واسطه و دلال‌ها در رابطه با روش‌های تعیین وقت سفارت فرانسه و اخذ ویزای فرانسه اعتماد نکرده و مستقیماً به کنسولگری این کشور برای دریافت وقت ویزا و ویزای فرانسه مراجعه بفرمایید.

هم‌چنین کلیه ویزاهایی که طریق افراد واسطه، برای شما صادرمی­شود، فاقد اعتبار قانونی بوده و سفارت فرانسه هیچ‌گونه تعهد و مسئولیتی را در رابطه با صدور این ویزاها را نخواهد پذیرفت، ازاین‌رو اگر می‌خواهید یک سفر آرام و با اطمینان را به کشور فرانسه داشته باشید تا تعیین وقت مناسب برای فرانسه به این سفارت مراجعه کرده و پس از طی مراحل قانونی ویزا خود را دریافت بنمایید.

آدرس و تماس با آژانس مسافرتی سفری دیگر:

تلفن:
۰۲۱-۸۸۸۵۱۰۸۰
ایمیل:
visa@safaridigar.com
نشانی:
تهران، خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از کریمخان، بین کوچه ۴ و ۶، پلاک ۷۶، طبقه دوم

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بیواسطه در خصوص وقت سفارت فرانسه ، ویزای فرانسه ، تور فرانسه و تور اروپا میباشد.

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

مطالب مرتبط