09107636326 --- 021-88851080
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

شاید شما نیز از جمله افرادی باشید که قصد سفر به کشور سوئد و یا اقامت  در این کشور را دارید. اما باید یک نکته مهم را قبل از هر اقدامی جهت سفر و مهاجرت به کشور سوئد بدانید و آن هم گرفتن وقت سفارت سوئد است. گرفتن وقت سفارت سوئد کاری است که قبل از سفر باید برای گرفتن ویزای این کشور انجام دهید. سفارت کشور سوئد در این مورد بسیار سخت گیر است و اگر فردی قبل از سفر به سوئد اقدام به گرفتن وقت سفارت نکند و مدارکش را ارائه ندهد نمی تواند ویزا بگیرد و در نهایت اجازه ورود به کشور سوئد را پیدا نمی کند.

کشور سوئد کشوری امن برای زندگی و مسافرت

کشور سوئد در اروپای شمالی واقع شده است و از رفاه اجتماعی بالایی برای زندگی و کار برخوردار است. علت انتخاب کشور سوئد برای زندگی  و سفر شاید این  باشد که امکانات تفریحی و خدماتی زیادی را به مردم خود عرضه می کند و قطعا افراد بسیاری به دنبال مهاجرت و کسب اقامت در این کشور می باشند. کشور سوئد را شاهراه اروپا می نامند زیرا سفر به دیگر جاهای اروپارا آسان می کند.

به شما توصیه می شود اگر برای سفر به دنبال کشوری با شرایط محیطی و آب وهوایی مناسب هستید حتما از سوئد دیدن کنید؛ چرا که رفاه خوبی را از همه جهت ها به شما هدیه می دهد. کشور سوئد در بین کشور های اتحادیه اروپا از موقعیت اجتماعی و جغرافیایی خوبی برخوردار است و اکثر مردم این کشور در راحتی و رفاه زندگی می کنند. از جمله دلایل داشتن یک زندگی خوب در کشور سوئد را می توان شرایط اقتصادی مدرن و عالی آن دانست که دلیلی محکم است تا بتواند تجار و ثروتمندان بسیاری را برای فعالیت های اقتصادی در این کشور جمع کند.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد به چه شکل است؟

اگر قصد سفر به کشور سوئد را دارید خوب است بدانید که قبل از هرچیز باید ویزای سوئد را تهیه کنید. کشور سوئد به دلیل این که عضو اتحادیه اروپا می باشد شرایط سختی را برای کسانی که از خارج از کشور وارد می شوند، تعیین کرده است. سفارت کشور سوئد برای اتباع خارجی سخت گیری بسیاری به خرج می دهد به طوری که مقامات مرزی کنترل نسبتا شدیدی را برای مسافران اعمال می کنند و با کوچکترین مغایرت در ارائه مدارک از ورود او به کشور جلوگیری می شود. سفارت سوئد قبل از دادن ویزا به مسافران مصاحبه و انگشت نگاری انجام می دهد و بعد از مراحل مختلف درباره دادن ویزا تصمیم گیری می کند. این تصمیم گیری توسط کارشناسان مربوطه صورت می پذیرد و در نهایت با توجه به درخواست متقاضی و پیگیری های سفارت سوئد با دادن ویزای او موافقت و یا مخالفت می شود.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

 هزینه وقت سفارت سوئد

یکی از شرایطی که سفارت کشور سوئد بسیار روی آن تاکید دارد بضاعت مالی افراد متقاضی برای اخذ ویزای سوئد می باشد؛ یعنی  باید فردی که می خواهد به سوئد سفر کند مدارکی را در راستای اموال و دارایی های خود ارائه دهد تا ثابت شود که می تواند در سوئد اقامت داشته باشد یا خیر، در واقع همین شرایط مالی که از سوی سفارت سوئد تعیین شده است باعث می شود که کشور سوئد کمتر کسی را در شرایط مالی بد در کشورش داشته باشد. هزینه ها براساس نوع سفر و شرایط سنی دسته بندی می شود. شاید افرادی برای تجارت و افرادی دیگر برای تحصیل و یا برای زندگی و اقاوت دائم بخواهند به سوئد سفر کنند که هرکدام شرایط خاص و مربوط به خودرا در سفارت سوئد دنبال می کنند. جالب است بدانید که با توجه به شرایط کشور سوئد برای دسترسی آسان به دیگر کشورهای اروپایی بازرگانان و تجار زیادی این کشور را برای تجارت خود انتخاب می کنند و همین امر یکی از دلایل بالا رفتن درجه اقتصادی سوئد است.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

خرید وقت سفارت سوئد

با توجه به اینکه گرفتن وقت سفارت سوئد به صورت حضوری برای برخی از افراد سخت و زمان بر است از این رو می توانند از طریق مراکز معتبر برای خرید وقت سفارت سوئد اقدام نمایند. خرید به این صورت از سریع ترین روش ها می باشد و شما می توانید به صورت تلفنی برای خرید وقت ویزای سوئد اقدام کنید و با پرکردن تقاضانامه که آژانس برای شما ارسال میکند و پرداخت هزینه در کم ترین زمان کار خود را انجام دهید. هزینه های پرداختی از طرف مسافر برای تعیین وقت به سفارت کشور سوئد واریز می شود و فرد در ازای پرداخت خود رسید دریافت می کند. این رسید را حتما سعی کنید به خوبی نگه داری کنید چرا که باید آن را به سفارت سوئد در ایران تحویل دهید و جزء مدارک شما به حساب می آید. آيانس سفری دیگر به شما در این خصوص سرویس کامل را میدهد. تلفن ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

رزرو تلفنی وقت سفارت سوئد از آژانس

گرفتن وقت سفارت سوئد به صورت تلفنی راحت ترین و سریع ترین روش برای گرفتن ویزای سوئد می باشد. اگر قصد سفر به سوئد را دارید می توانید به صورت تماس تلفنی و دریافت تقاضای ویزای مسافرتی به سوئد را داشته باشید. وقت سفارت سوئد به صورت تلفنی و از طریق آژانس بسیار روش راحت و سریعی می باشد. از این رو می توانید مراحل زیر را جهت وقت سفارت سوئد انجام دهید:

 • مرحله اول آماده سازی است که شامل تهیه مدارک لازم می باشد. این مدارک شامل(گذرنامه،بیمه درمانی سفر،فرم دعوت نامه،بلیط و..) می باشد.اکثرا توسط آژانس صورت میگیرد
 • مرحله دوم در خواست از آژانس که روشی بسیار خوب و سریع می باشد و شما می توانید کارهایی مثل(ارسال تقاضانامه، پرداخت هزینه،گرفتن وقت مصاحبه و…) را در این وب سایت انجام دهید.

حتما در پرکردن فرم ها دقت لازم را به عمل آورید تا بعدا در مراحل دیگر دچار مشکل نشوید و زمان ارائه درخواست شما برای اخذ ویزا خیلی طولانی نباشد.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

نحوه گرفتن وقت سفارت سوئد در ایران به چه شکل است؟

سفارت سوئد در ایران در شهر تهران قرار دارد. خوب است بدانید سفارت سوئد این امکان را برای متقاضیان خود فراهم کرده است تا بتوانند علاوه بر مراجعه حضوری به صورت اینترنتی نیز به گرفتن وقت سفارت سوئد اقدام کنند. در این روش شما پس از پرکردن تقاضانامه خود به صورت اینترنتی و در دست داشتن پرینت آن می توانید با کلیه مدارک لازم به سفارت سوئد در تهران مراجعه کرده و پیگیری های لازم را انجام دهید.

دقت داشته باشید که اگر مدارک شما کامل نباشد تقاضای ویزای شما رد می شود از این رو حتما توصیه می کنیم با تمامی مدارک لازم برای درخواست خود و نوع ویزایی که می خواهید را و به همراه ترجمه انگلیسی و کپی از آن ها به سفارت مراجعه کنید. گرفتن عکس و اثرانگشت یکی دیگر از الزامات به هنگام مصاحبه در وقت سفارت سوئد در تهران می باشد که در این صورت حضور فرد متقاضی الزامی است. در زمینه گرفتن وقت سفارت سوئد این نکته مهم را حتما به خاطر داشته باشید که اگر پس از مشخص شدن وقت سفارت سوئد برای شما، در موعد مقرر شده به سفارت سوئد در تهران مراجعه نکنید تقاضای شما رد شده و باید دوباره درخواست ویزای سوئد را بدهید که قطعا پروسه ای طولانی را دوباره باید از سر بگیرید. از این رو توصیه می شود حتما در زمان مشخص شده با مدارک کامل شخصا به سفارت سوئد مراجعه کنید.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

وقت ویزا سفارت سوئد

برای دادن ویزا در سفارت سوئد مراحل مختلفی طی می شود پس باید بسیار در جمع آوری مدارک دقت کنید چراکه هر اشتباه باعث ایجاد مشکلات بسیاری برای شما می شود. سفارت سوئد پس از مصاحبه و انگشت نگاری،  مدارک موردنظر مسافر را توسط گروهی از کارشناسان اسکای لاین مورد بررسی قرار می دهد . شما بادادن صفحه اول گذرنامه و شماره تلفن خود وقت سفارت سوئد را رزرو می کنید اما باقی امور مربوط به اخذ ویزا را باید حضوری در سفارت انجام دهید.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

چگونه وقت خالی سفارت سوئد را بدانیم؟

می توانید با مراجعه به وب سایت اداره مهاجرت وقت های خالی سفارت سوئد در تهران را چک کنید و اگروقت خالی بود ارسال تقاضانامه جهت رزرو ویزای سوئد را را آغاز کنید. بودن وقت خالی می تواند یک شانس برای کسانی باشد که می خواهند هرچه زودتر به سوئد سفر کنند؛ چرا که ماندن در نوبت های اداری را کسی دوست ندارد. سعی کنید همیشه تقویم سفارت سوئد را در وب سایت مهاجرت چک کنید چرا که اگر فرد خوش شانسی باشید حتما نوبت خالی برای گرفتن وقت سفارت سوئد گیرتان خواهد آمد.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

وقت مصاحبه سفارت سوئد

مصاحبه در همان مراحل اولیه صورت می پذیرد. این مصاحبه از طرف کارشناسان تصمیم گیرنده انجام می شود و اگر فرد نتواند در مصاحبه موفق شود و برای اخذ ویزای مود نظر خود اثبات های لازم را ارائه دهد، شانس خود را برای سفر به سوئد از دست می دهد. شما باید به زبان انگلیسی یا سوئدی برای گرفتن ویزای این کشور به خوبی مسلط باشید در غیر این صورت ویزایی از طرف سفارت سوئد به شما تعلق نمی گیرد. کامل بودن مدارک برای مصاحبه به شما کمک بسیاری می کند.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

نکات مهم درباره سفارت سوئد

برخی قوانین در سفارت سوئد برای دادن ویزا مورد توجه قرار می گیرد که لازم دانستیم در این بخش به ذکر برخی از این قوانین به صورت اجمالی بپردازیم:

 • اگر کسی که شما را به کشور سوئد دعوت کرده است بیمار باشد، باید گواهی پزشکی خود را ارائه دهد.
 • افراد ۱۶ سال به بالا باید گذرنامه داشته باشند.
 • گذرنامه شما زمانی پس داده می شود که همه مراحل به خوبی طی شده باشد و تایید نهایی نیز از سوی کارشناسان صورت گرفته باشد. همچنین باید در سفارت سوئد در برابر افسر گذرنامه متعد شوید که در زمان مقرر سوئد را ترک کنید.
 • باید تعهدنامه ای مبنی بر بضاعت مالی مناسب امضا کنید که براساس این تعهدنامه متعهد می شوید که شرایط مالی مناسب جهت اقامت در سوئد را داشته باشید
 • باید برای اخذ ویزای سوئد و مهاجرت به این کشور ثابت شود که شما فرد قانون مندی هستید و سابقه جنایی ندارید.
 • یکی دیگر از الزامات سفر به کشور سوئد این است که تمامی مدارک به زبان انگلیسی ترجمه شده باشند.
وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

مراحل گرفتن وقت سفارت سوئد و مدارک لازم وقت سفارت سوئد

مراحل مختلفی در سفارت سوئد برای اخذ ویزا باید طی شود که ما به چند نمونه از این مراحل اشاره می کنیم:

 • برقراری تماس با کارشناسان آژانس مسافرتی سفری دیگر
 • ارسال تصویر پاسپورت خود و ارائه یک شماره تلفن جهت پیگیری
 • دریافت وقت مصاحبه از سوی کارشناسان
 • ارسال وقت تعیین شده از سوی کارشناسان
 • فرم درخواست روادید شنگن که این فرم باید به طورکامل پر شود توسط آژانس.
 • رسید پرداخت شده هزینه درخواست
 • تحویل مدارک تکمیلی
 • اصل گذرنامه و کپی از تمام صفحات آن
 • فرم اطلاعات خانوادگی(به طور کامل پرشود)
 • گواهی ثبت مدنی کسی که شمارا به سوئد دعوت کرده است
 • یک کپی از گذرنامه و یا کارت شناسایی شخص دعوت کننده از سوئد
وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

آدرس و شماره تلفن سفارت سوئد در ایران

آدرس سفارت سوئد در تهران:

پاسداران شمالی، بالاتر از فرمانیه، خیابان بوستان، نبش نسترن، پلاک۲۷

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

روش های اقامت در سوئد

کشور سوئد به دلیل داشتن شرایط زندگی بسیار خوب سالانه افراد بسیاری را پذیرش می کند؛ چرا که از لحاظ اقتصادی و معیشتی در درجه خوبی قرار دارد. برای اقامت و مهاجرت در سوئد باید بدانید که کشور سوئد قوانین بسیار سختی را برای  اتباع خارجی غیر سوئدی قرار داده است و سفارت سوئد در این موارد بسیار سخت گیر است. هرکس که بخواهد برای اقامت در سوئد اقدام کند باید مراحل مختلف و قانونی را پشت سر بگذارد.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

ویزای شینگن یا همان وقت اقامت سوئد

یکی از ضروریات سفر به سوئد گرفتن ویزای شینگن از سفارت سوئد می باشد و اکثر افرادی که قصد سفر به سوئد رادارند مراحل گوناگونی را برای گرفتن این ویزا باید طی  کنند. ویزای اقامت در سوئد براساس نوع سفر به مسافران داده می شود:

ویزایA ویزای ترانزیت است.

ویزایB ویزای عبور است.

ویزایC ویزای توریستی است.

ویزایD ویزای تاجران و بازرگانان می باشد.

برای گرفتن ویزا باید از سفارت سوئد وقت بگیرید. شما به دوصورت می توانید برای گرفتن وقت ویزای سوئد اقدام کنید: یا به صورت حضوری و یا به صورت اینترنتی. درنظر داشته باشید که تا تقاضایی انجام نشود نمی توان برای مراحل بعدی اقدام کرد. باید مراحل گرفتن ویزا را به طور دقیق انجام دهید چراکه کوچکترین مشکل باعث رد شدن تقاضای شما می شود. سعی کنید شرایط و مدارک لازم را از قبل مورد مطالعه قرار دهید تا دچار مشکل نشوید. قوانین حاکم بر سفارت سوئد هیچ گونه کمبودی در مدارک را نمی پذیرد و روند اخذ ویزا را متوقف می کند. بهتر است با کسانی که قبلا ویزای اقامت در سوئد را گرفته اند مشورت داشته باشید و سپس شروع به تکمیل کارهای مربوط به ویزای خود کنید.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

دستو العمل های امنیتی برای گرفتن وقت ویزای سوئد

باید به این نکته توجه داشت که کشور سوئد به خصوص سفارت سوئد شرایط ویژه ای را برای مسافرانی که قصد اقامت در سوئد را دارند در نظر گرفته است پس در امور مربوط به وقت سفارت سوئد و اخذ ویزای این کشور دقت لازم را به خرج دهید تا با درخواست شما موافقت شود.  از این شرایط چند مورد را بیان می کنیم:

 • اثر انگشت برای تمامی افراد به جز افراد زیر ۱۲ سال اجباری می باشد.
 • در صورت ارائه ندادن مدارک کافی تقاضای شما برای گرفتن ویزا رد می شود.
 • تعیین وقت سفارت رایگان بوده و هیچ آژانس مسافرتی حق گرفتن هزینه را ندارد.

سعی کنید همه موارد فوق را رعایت کنید. سفارت سوئد در بحث نداشتن سابقه جنایی بسیار دقیق و حساس عمل می کنند و اگر هرگونه تخلفی را در مدارک مشاهده کنند طبق قوانین فرد را جریمه و اعمال قانون می کنند.

نکات لازمی که برای پذیرش درخواست ویزا توسط سفارت سوئد باید بدانید

هر فرد براساس شرایط خود باید مدارکش را کامل کند و قبل از ارائه درخواست ویزا از درست بودن مدارک مربوطه اطمینان کافی را به دست بیاورد.

فرم وقت سفارت سوئد فوری را که به صورت آنلاین پرکرده است را چاپ  و امضا کند.

پاسپورت معتبر داشته باشد و باید توجه داشت که پاسپورت دارای اعتبار بوده و حداقل دوبرگه سفید را دارا باشد.

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

وقت سفارت سوئد

اولین گام برای گرفتن ویزا ثبت درخواست در سفارت سوئد به صورت تماس تلفنی است. شما می توانید هم زمان با پر کردن تقاضا نامه هزینه را پرداخت کرده و رسید خود را به صورت غیر حضوری دریافت کنید. هزینه پرداخت شده مربوط به سفارت سوئد می باشد. برای ثبت درخواست باید به شرکت توریستی  برای ثبت درخواست سفارت سوئد اقدام کنید. اگر به صورت خانوادگی قصد سفر به کشور سوئد را دارید باید بدانید که هر متقاضی برای سفر به این کشور باید به صورت جداگانه برای ثبت تقاضا اقدام کند. وقت تعیین شده برای سفارت از سوی شما پس از ثبت نهایی دیگر قابل تغییر نیست.می توانید به آژانس مسافرتی مراجعه کرده و وقت های خالی را دریافت کنید.

 

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط سوئد ، وقت سفارت سوئد ، ویزای سوئد و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

 • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

مطالب مرتبط

۰۳ مرداد ۱۳۹۷

هزینه زندگی در سوئد کشور سوئد یکی از اصلی ترین و گران ترین مقاصد گردشگری در اروپاست. ...

۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷

ثبت شرکت در سوئد اگر به دنبال راهی آسان برای دریافت اقامت کشور سوئد هستید، ما به ...

۰۴ آذر ۱۳۹۶

درباره سوئد اطلاعات کلی در خصوص کشور سوئد: نام کشور: سوئد پایتخت: استکهلم جمعیت: ۱۰ میلیون نفر ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!

طراحی و اجرا تور اروپا

همین الان تماس بگیرید

درخواست ویزا
ثبت شماره از شما، تماس با ما