1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

کشور اتریش واقع در اروپای مرکزی می باشد که از شمال با آلمان و جمهوری چک، از غرب با سوئیس و لیختنشتاین، از شرق با اسلوواکی و مجارستان، از جنوب با ایتالیا و اسلوونی هم‌مرز است و پایتخت آن شهر وین می باشد. اتریش عضو اتحادیه اروپا و معاهده شنگن می باشد. این ۲۸ کشور اروپایی که واحد پول آن ها یورو است، برای شرایط اقتصادی خود از یکدیگر تبعیت می کنند. از زمان تشکیل اتحادیه اروپا یک یکپارچه سازی در اقتصاد اروپا به وجود آمده است که حتی قوانین کار در کشور های این اتحادیه تقریبا مشابه می باشد. این کشور ها، در اکثر اوقات در اعطای اجازه اقامت دادن و تابعیت هم به صورت مشابه عمل می کنند.

برای سفر به اتریش، اخذ روادید برای اتباع ایرانی الزامی است. همچنین مدت زمان این روادید در هر شش ماه سال نباید بیشتر از ۹۰ روز باشد. تقریبا تمامی متقاضیان دریافت ویزا، برای گرفتن وقت سفارت اتریش پیش از هر چیز باید به تعیین وقت سفارت اتریش اقدام نمایند. به منظور دریافت ویزای اتریش ابتدا مدارک مورد نیاز خود را آماده کنید و سپس به آژانس سفری دیگر مراجعه کرده و کار خود را به این شرکت مسافرتی بسپارید و مدارک خود را در زمان تعیین شده به سفارت تحویل دهید. توجه داشته باشید که درخواست ویزا و یا اقامت فقط با داشتن وقت قبلی امکان پذیر می باشد و آيانس سفری دیگر در این خصوص به شکل بیواسطه و تخصصی فعالیت مینماید.

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

گرفتن وقت سفارت اتریش

متقاضیانی که دارای تعهد نامه الکترونیکی (EVE) هستند و یا درخواست اقامت دارند، فقط به با مراجعه به سفارت ایتالیا در تهران، می توانند وقت ارائه درخواست خود را تعیین کنند. سایر متقاضیان از شنبه الی پنجشنبه بین ساعت ۰۹:۰۰ الی ۱۷:۰۰ می توانند از طریق تماس با شماره تلفن  ۰۲۱۸۸۸۵۱۰۸۰ و یا ارسال ایمیل به نشانی info@europetourz.net    وقت مصاحبه خود را رزرو کنند. همچنین همکاران ما در ساغات فوق آماده ارائه مشاوره رایگان در این خصوص و همچنین اطلاعات دقیق در خصوص تورهای اتریش را به شما ارائه خواهند داد.

مدارک لازم جهت دریافت وقت سفارت اتریش

عکس یا کپی صفحه اول پاسپورت

عکس ۴*۳

پر کردن فرم مشخصات فردی که توسط آژانس مسافرتی سفری دیگر به شما ارسال میگردد.

تحویل گذرنامه ها و مدارک تأیید شده

پس از انجام امور تعین وقت سفارت اتریش و تکمیل کردن مدارک خود به سفارت اتریش در تهران و یا نماینده های آن مدارک را تحویل خواهید داد.

انواع وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

  • وقت سفارت تجاری اتریش

قانون برای اخذ پیشنهاد کاری در اتحادیه اروپا، کلا به این صورت است که شغل مورد نظر می بایست در سایت کاریابی اتحادیه اروپا به مدت ۳ هفته آگهی شده باشد. در همین زمان، اگر هیچ داوطلبی از ۲۸ کشور عضو این اتحادیه، جهت قبول این شغل اقدام نکرده باشند، در این زمان، سازمان ها می توانند نیروهای مورد نظر خود را از خارج این اتحادیه، به خدمت بگیرند. بنابراین باید گفت پیدا کردن شغل برای افراد خارج از اتحادیه اروپا کار آسانی نیست.

با توجه به دشوار بودن این روند و با توجه به قوانین اتحادیه اروپا، بهترین روش اخذ اقامت دائم اتریش برای متقاضیان، اقدام به منظور اخذ ویزای تجاری اتریش و ورود به خاک کشور اتریش و اخذ ویزای تجاری اتریش می باشد. افرادی که موفق به اخذ ویزای کاری اتریش می شوند، حدودا پس از چهار سال کار در اتریش و پرداخت مالیات به دولت اتریش، می توانند اقامت دائم اتریش را اخذ کنند.

مدارک لازم

اصل گذرنامه با ٣ ماه اعتبار از تاريخ انقضای مدت رواديد و داشتن حداقل ٢ صفحه خالی (امضاء شده)

دعوتنامه

پرینت حساب بانکی

گواهی تمکن مالی بانکی

فیش حقوقی

گواهی اشتغال به کار

گواهی ثبت شرکت/ پروانه کسب، پروانه مطب

سند ملکی

شناسنامه

کپی بیمه

  • وقت سفارت دانشجویی اتریش

اصلی ترین شرط گرفتن ویزای تحصیلی از سوی دولت اتریش اخذ پذیرش برای تحصیل در دانشگاه های اتریش می باشد. برای اخذ پذیرش داوطلب باید دانشجوی رشته مورد نظر در کشور خود باشد و یا مدرک تحصیلی او در کشوری که آن را کسب کرده است و هم چنین در اتریش برای پذیرش دانشگاه کافی باشد. دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه های ایران باید گواهی صادره از دانشگاه و ریزنمرات مهر و موم شده ی خود را ارایه دهند.. دانشکده های هنرهای عالی، و دانشگاه ها در بعضی از رشته ها (مانند پزشکی، داروسازی، اقتصاد و روانشناسی) امتحان ورودی، شامل امتحان کتبی و مصاحبه حضوری، نیز برگزار می کنند. برای دریافت پذیرش باید در این امتحان ورودی شرکت کرد.

همچنین دانشجویان خارجی باید پس از ثبت نام در دانشگاه های اتریش برای آموختن زبان آلمانی و در صورت پایین بودن نمرات چهار سال دبیرستان در دروس اصلی و مرتبط با رشته تحصیلی انتخاب شده، یک دوره یک ساله تا دوساله ی پیش دانشگاهی (Vorstudienlehrgang) را بگذرانند.

کسانی که در حال حاضر مشغول به تحصیل در دانشگاه های آزاد و سراسری هستند و فارغ التحصیل نشده اند یکی از بهترین فرصت های تحصیلی برای آن ها، اخذ انتقالی از دانشگاه خود به یکی از دانشگاه های کشور اتریش می باشد. جهت درخواست ویزای دانشجویی گرفتن وقت قبلی از سفارت الزامیست.

مدارک لازم

درخواست رواديد، در صورت ناقص بودن مدارک، سفارت اتریش از قبول درخواست رواديد امتناع خواهد کرد. بررسی درخواست رواديد بطور معمول ۳ تا ۴ ماه طول می کشد.

فرم درخواست ويزا که بطور کامل و خوانا پر شده و شخصا امضاء گرديده باشد همراه با عکس (توسط آژانس سفری دیگر تکمیل میگردد)

گذرنامه با مدت اعتبار کافی(حداقل ۶ ماه از تاريخ درخواست رواديد)

فتوکپی از تمام صفحات گذرنامه برای وقت سفارت

فتوکپی از تمام صفحات شناسنامه برای وقت سفارت

ترجمه شناسنامه با تاييد وزارت امور خارجه و تاييد سفارت اتريش

تعهد نامه مالی که خود متقاضی در ايران يک حساب ريالی و يا ارزی به نام خود حساب باز کرده است و مبلغ ۱۰۰۰۰ يورو به حساب خود پول گذاشته و تاييد آن را از بانک گرفته و به سفارت اتریش ارائه می دهد و يا آنکه متقاضی دعوت کننده ای در اتريش دارد

پرينت گردش مالی سه ماه آخر حساب

اصل و فتوکپی از پذيرش و يا تاييد درخواست پذيرش از يک دانشگاه در اتريش

گواهی عدم سوء پيشينه

ترجمه گواهی عدم سوء پيشينه با تاييد وزارت امور خارجه و تاييد سفارت اتريش

وقت سفارت اتریش

وقت سفارت اتریش

  • وقت سفارت توریستی اتریش

افرادی که قصد سفر تفریحی و بازدید و یا دیدار با اعضای خانواده شان را دارند، باید ویزای توریستی اتریش را اخذ کنند، ویزای توریستی اتریش دارای اعتبار ۱ ماهه می باشد که متقاضی باید زودتر از تمام شدن انقضای ویزای خود اتریش را ترک کند. برای اخذ ویزا، مصاحبه و گرفتن وقت سفارت اتریش الزامی است. اولین قدم برای اخذ ویزای اتریش، پر کردن فرم شینگن است.

توجه داشه باشید در صورتی که قصد سفر به اتریش بصورت خانوادگی را دارید میبایست برای تک تک افراد خانواده فرم های جداگانه پر کنید.

مدارک لازم

تکمیل فرم درخواست به زبان آلمانی (به حروف لاتین) توسط شخص متقاضی (توسط آژانس سفری دیگر تکمیل میگردد)

دو قطعه عکس رنگی جدید

داشتن پاسپورت معتبر با اعتبار حداقل ۳ ماه بیشتر از اعتبار ویزای درخواست شده و حداقل ۲ صفحه خالی

کپی پاسپورت متقاضی

داشتن گواهی اشتغال به کار، اصل به همراه ترجمه به زبان آلمانی

بیمه نامه مسافرتی (توسط آژانس سفری دیگر تکمیل میگردد)

رزرو هتل توسط یک آژانس مسافرتی (توسط آژانس سفری دیگر تکمیل میگردد)

رزرو بلیط رفت و برگشت سفر  (توسط آژانس سفری دیگر تکمیل میگردد)

داشتن منابع مالی کافی (صورت وضعیت حساب‌های بانکی، تاییدیه بانکی و غیره)

ارائه رضایت نامه محضری والدین یا ولی قانونی یا حکم دادگاه به همراه ترجمه آن به زبان آلمانی برای افرادی که که به سن قانونی نرسیده و به تنهایی قصد سفر دارند

هزینه دریافت ویزا

هزینه ویزای شینگن ۶۰ یورو، برای کودکان ۶ الی ۱۲ سال ۳۵ یورو و برای کودکان زیر ۶ سال رایگان می باشد. ویزای اقامت بین ۹۱ و ۱۸۰ روز در اتریش ۱۰۰ یورو و تایید مدرک ۴۰ یورو و صدور گذرنامه اتریشی ۷۶ یورو می باشد. لازم به ذکر است وجه پرداخت شده در صورت رد درخواست، مسترد نمی‌شود.

توجه داشته باشید که تمامی مدارک باید به زبان آلمانی ترجمه شده باشند.

آدرس آژانس سفری دیگر

مجری مستقیم و بیواسطه وقت سفارت اتریش و تور اتریش

تلفن: ۰۲۱۸۸۸۵۱۰۸۰

فکس: ۰۲۱۸۹۷۷۵۶۵۲

نشانی:

تهران، خیابان میرزای شیرازی، بالاتر از کریمخان، بین کوچه ۴ و ۶، پلاک ۷۶، طبقه دوم

ساعات کار

ساعات کار اداری آژانس سفری دیگر، یکشنبه الی پنجشنبه، از ساعت ۰۹٫۰۰ الی ۱۷٫۰۰ می باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بیواسطه ویزای اتریش ، وقت سفارت اتریش ، تور اتریش و تور اروپا تماس:۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

با ما تماس بگیرید

  • پیشنهادات مناسبی برای خرید تور و رزرو هتل داریم.

تلفن تماس: 88851080-021

نظر دهید

2 نظر

Neda ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ پاسخ

سلام چرا درباره ویزای پیوست به همسر هیچ اطلاعاتی نیست من وقت سفارت میخوام میشه لطفا راهنماییم کنید

علي ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ پاسخ

لطفا يه شماره تلگرام بزاريد اينجا مرسي