با بهترین هتل های مالت آشنا شوید

با بهترین هتل های مالت آشنا شوید

هتل های  مالت هر کدام دارای جذابیت های منحصر به فردی برای اقامت چند روزه می باشند. برخی از این هتل ها بر روی تپه ها بنا شده اند و برخی نیز در اطراف خلیج فنلاند به میزبانی مهمانان تور اروپا و تور مالتمی پردازند. در ادامه به معرفی چند مورد از آنها خواهیم پرداخت.

Juliani Hotel از هتل های کشور مالت

کشور مالت با تمام دیدنی ها و جاذبه های خود یک مرکز گردشگری در اروپا شناخته می شود. هر ساله توریستها و گردشگران متعددی به این کشور سفر می کنند که نیاز به اقامتگاه مناسب خواهند داشت. هتل های مالت دارای خدمات مناسبی برای اقامت چند روزه توریستها و گردشگران می باشند. Juliani Hotel  یکی از این هتل ها شناخته می شود که دارای ویژگی های اقامتی خاص و ممتازی است.

 هنرمندان محلی طراحی داخلی این هتل را برعهده گرفته اند و سبک مدیترانه ای را در بخش های مختلف آن به کار برده ‌اند. نمای ساحلی مانند Juliani Hotel باعث می شود که بسیاری از توریستها در میان هتل های مالت این اقامتگاه را برای خود انتخاب کنند. اگر به دنبال یک مکان مناسب و البته خاص برای اقامت در این کشور هستید ما به شما هتل جولیانی را پیشنهاد می کنیم.

هتل های مالت
هتل های مالت

Xara Palace Relais & Chateaux از هتل های کشور مالت

اغلب هتل های مالت بر مبنای کسب و کار خانوادگی تاسیس شده اند که یکی از قدیمی ترین آنها هتل Xara Palace Relais & Chateaux می باشد. هتل زارا پالاس را می توان یک اقامتگاه دنج و آرام در این کشور معرفی کرد. اگر از هیاهو و شلوغی به دور هستید در سفر به این کشور توصیه می کنیم هتل زارا پالاس را برای اقامت چند روزه خود انتخاب و رزرو کنید.

مالکین اصلی این هتل خانواده اشرافی Moscati Parisio شناخته می شوند. این هتل جایزه مهم یونیک پلازو را نیز از آن خود کرده است که هم اکنون با 17 اتاق از مهمانان خود به خوبی پذیرایی می کند. از ویژگی های هتل Xara Palace Relais & Chateaux می توان به تاسیس آن بر روی یک تپه اشاره کرد. دژهای قرون وسطی نیز این هتل را احاطه کرده اند و چشم انداز خاصی به آن بخشیده اند.

Xara Palace Relais & Chateaux از هتل های کشور مالت
Xara Palace Relais & Chateaux از هتل های کشور مالت

Comino Hotel از هتل های کشور مالت

کشور مالت به عنوان یک مجمع الجزایر از مکان های دیدنی و جذاب بسیاری برخوردار است. جالب است بدانید که برخی از هتل های این کشور خود یک اثر هنری شناخته می شوند و کاملا با هتل های مدرن امروزی که لوکس بودن ویژگی بارز آنها است در تضاد هستند. در این راستا Comino Hotel را می توان یکی از هتل های مالت معرفی کرد که دارای ویژگی های منحصر به فردی است.

اقامتی دنج و راحت را می توان در هتل کومینو تجربه کرد. اطراف این هتل خلیج سنت نیکلاس واقع شده است که می تواند یک مکان برای پیاده روی شبانه شناخته شود. خانه های ییلاقی در این هتل از امکاناتی است که گردشگران می توانند از آنها برای اقامت خود استفاده کنند. از خدمات این هتل می توان به ساحل اختصاصی آن اشاره کرد. Comino Hotel از هتل های مالت را برای یک اقامت آرام و راحت به شما پیشنهاد می کنیم.

Comino Hotel از هتل های کشور مالت
Comino Hotel از هتل های کشور مالت

Casa Ellul از هتل های کشور مالت

برخی از هتل های کشور مالت در کنار جاذبه های تاریخی این کشور از قدمت چندین ساله برخوردار هستند، که این موضوع خود می تواند دلیل محکمی برای اقامت در آنها باشد. هتل Casa Ellul در سال 1830 بنا شده است و جزء یکی از قدیمی ترین هتل های مالت شناخته می شود.

 هتل کاسا الول هم اکنون به ویکتوریا تغییر نام داده است. والتا پایتخت کشور مالت مکانی است که این هتل در آن بنا و با کوچه های باریک و محلی احاطه شده است. بالکن های چوبی به همراه کاشی کاری های سنتی و قدیمی از ویژگی های طراحی معماری هتل Casa Ellul از هتل های مالت محسوب می شوند.

Casa Ellul از هتل های کشور مالت
Casa Ellul از هتل های کشور مالت

LLoyd از هتل های کشور مالت

در کنار 4 مورد از هتل های مالت می توان از هتل LIoyd به عنوان یکی از اقامتگاه های قدیمی با چشم اندازی خاص و منحصر به فرد نام برد. هتل LLoyd امروزه در دست تعمیر است و ساختمانی در اطراف آن بنا شده که می توان در سوئیت و آپارتمان های آن اقامت داشت. جالب است بدانید که در قرن 18 خاندان لیود این هتل را اداره می کردند. بالکن های چوبی این هتل در کنار فرفوژه های آهنی از ویژگی های ظاهری هتل لیود از هتل های مالت شناخته می شوند. 2 دژ سنت پیتر و سنت پائول در والتا پایتخت مالت این هتل را در برگرفته اند. 3 شهر سنگ لئا، کوسپیکوئا و ویترویزیا در اطراف این هتل وجود دارند که می توان از چشم انداز آنها نیز لذت برد.

LLoyd از هتل های کشور مالت

Phoenicia از هتل های کشور مالت

همانطور که در بحث های قبلی نیز عنوان کردیم هتل های مالت دارای چشم اندازی زیبا و محلی می باشند. یکی دیگر از این هتل ها که بر روی دژهای تاریخی در پایتخت مالت بنا شده است هتل Phoenicia است. هتل فنیقیه دارای زیبایی های بسیاری است که بخشی از آنها مربوط به 3 هکتار باغی است که این هتل زیبا و قدیمی را احاطه کرده اند.

مناطق بندری اطراف این هتل در کنار ظاهر لوکس و یونیک هتل Phoenicia باعث جذب توریستهای بسیاری به این مکان شده اند. ادوارد کارونا دینگلی نام یک هنرمند و نقاش مالتی است که آثار او به صورت یک مجموعه هنری و تاریخی در این هتل قرار گرفته اند. با اقامت در هتل Phoenicia یکی از هتل های مالت می توانید این آثار را از نزدیک ببینید.

Phoenicia از هتل های کشور مالت
Phoenicia از هتل های کشور مالت

Cornucopia Hotel از هتل های کشور مالت

Cornucopia Hotel نام یکی دیگر از هتل های مالت است که دارای خدمات و امکانات مناسبی برای توریستها و گردشگران می باشد. در جزیره گزو دامنه های Xaghra هتل کورنوکوپیا را احاطه کرده اند. این هتل که در سال 1960 به عنوان یکی از اقامتگاه های کشور مالت شناخته شده دارای معماری روستایی و محلی است.

به مدت 300 سال از این مکان به عنوان یک زیستگاه روستایی استفاده می شد و هم اکنون با همان طراحی و معماری از توریست و گردشگران داخلی و خارجی میزبانی می کند. در اطراف این هتل قدیمی می توان جاذبه های تاریخی از جمله معبد مگاتیلیک را به خوبی نظاره کرد. شما عزیزان می توانید با یک پیاده روی هیجان انگیز خود را به این معبد برسانید و از جاذبه های آن لذت ببرید.

Cornucopia Hotel از هتل های کشور مالت
Cornucopia Hotel از هتل های کشور مالت

villa Tal Fanal از هتل های کشور مالت از نوع سه ستاره

در بخش های قبلی به چند مورد از هتل های مالت که دارای چشم اندازی خاص و منحصر به فرد هستند پرداختیم. در این بخش و در ادامه به معرفی هتل های لوکس و چند ستاره این کشور خواهیم پرداخت. villa Tal Fanal یکی از هتل های 3 ستاره در گزو مالت شناخته می شود. این هتل دارای امکانات و خدمات بسیاری است که یک اقامت راحت را برای مسافران خود فراهم می کند.

 در این هتل امکاناتی از جمله اینترنت بی سیم نیز فراهم شده است. نگهداری از کودک از خدمات هتل 3 ستاره villa Tal Fanal از هتل های مالت به شمار می رود. شنا کردن در استخر این هتل نیز برای اقامت کنندگان مهیا شده است. فضایی بکر و آرام را می توان در اطراف این هتل 3 ستاره به خوبی مشاهده کرد. در سفر به گزو مالت اقامت در هتل villa Tal Fanal به شما پیشنهاد می کنیم.

villa Tal Fanal از هتل های کشور مالت از نوع سه ستاره
villa Tal Fanal از هتل های کشور مالت از نوع سه ستاره

Corinthia palace hotel & spa از هتل های کشور مالت

یکی دیگر از هتل های مالت Corinthia palace hotel & spa نام دارد. این هتل نیز دارای امکانات و خدمات متنوعی است که اقامت کنندگان در آن می توانند از آنها با بهترین کیفیت بهره مند شوند. هتل مذکور برای اقامت دارای قیمت مناسبی است.

 اگر بخواهیم چند مورد از بهترین امکانات و خدمات هتل Corinthia palace hotel & spa را عنوان کنیم می توانیم به اینترنت پر سرعت، پارکینگ، تهویه مطبوع، استخر و چندین مورد دیگر اشاره کنیم. هتل یاد شده دارای اتاقی با عنوان غیر سیگاری می باشد. با توجه به تمامی امکاناتی که در این هتل وجود دارد چشم انداز زیبای آن نیز دلیلی برای اقامت چند روزه در آن خواهد بود. Corinthia palace hotel & spa را می توان از قیمت مناسب ترین هتل های مالت معرفی کرد.

Corinthia palace hotel & spa از هتل های کشور مالت
Corinthia palace hotel & spa از هتل های کشور مالت

San pawl hotel از هتل های کشور مالت

هتل های مالت تنها به یک یا دو مورد ختم نمی شوند چرا که هتل هایی مانند San pawl hotel در گوشه و کنار مناطق مختلف این کشور بنا شده اند و از مهمانان تور اروپا و تور مالت و افراد بسیاری میزبانی می کنند. هتل مذکور نیز مانند هتل های قبلی دارای امکانات ویژه ای از جمله اینترنت پرسرعت، بوفه برای میل صبحانه، استخر، تهویه مطبوع و اتاق غیر سیگاری ها می باشد.

در این هتل می توانید در رستورانی که در آن تاسیس شده است غذاهای مختلف محلی و ملل را سفارش بدهید و نوش جان کنید. در این مطلب سعی کردیم چند مورد از جذاب ترین هتل های مالت را برای شما عنوان کنیم. اقامت در هر کدام از این هتل ها از لذت خاصی برخوردار است.

درصورت نیاز به مشاوره و راهنماپیی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگرمجری مستقیم و بی واسطه ویزای مالت، وقت سفارت مالت، تور مالت و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!