با بهترین هتل های لوکزامبورگ آشنا شوید

با بهترین هتل های لوکزامبورگ آشنا شوید

اگر شما نیز جزء آن دسته از افرادی هستید که علاقه ی زیادی به سفر به لوکزامبورگ با تور لوکزامبورگ و یا تور اروپا را دارید حتماً به مشکل پیدا کردن هتلی مناسب از میان هتل های لوکزامبورگ برخورده اید. در این مطلب قصد داریم اطلاعات جامع و مفیدی را در رابطه با هتل های لوکزامبورگ ارائه دهیم که مسافرانی که وارد این شهر می شوند با مشکل پیدا کردن هتل دست و پنجه نرم نکنند. در ادامه با برخی از بهترین هتل های لوکزامبورگ آشنا می شویم.

هتل ibis Budget Luxembourg Aeroport

یکی از بهترین هتل های لوکزامبورگ را می توان هتل ibis Budget Luxembourg Aeroport دانست. این هتل یکی از اقتصادی ترین هتل های لوکزامبورگ است که می توانید در شهر لوکزامبورگ در آن اقامت گزینید. در نزدیکی های این هتل جاذبه های گردشگری بسیار زیادی قرار گرفته است که باعث می شود توریست های بسیار زیادی به خاطر همین مزیت در این هتل اقامت کنند. از جمله جاذبه های گردشگری که در نزدیکی این هتل قرار گرفته است می توان به باشگاه گلف Grand ducall de Luxembourg، موزه ی ملی تاریخ طبیعی لوکزامبورگ، پل آدولف و همین طور تئاتر ملی لوکزامبورگ اشاره کرد. این هتل دارای امکانات بسیار زیادی از قبیل وای فای رایگان در تمامی اتاق ها، تهویه مناسب، تلویزیون و حمام می باشد که می توانید در طول اقامت در این هتل از این امکانات نیز استفاده کنید، تمامی این امکانات باعث تبدیل شدن این هتل به یکی از پرطرفدارترین هتل های شهر لوکزامبورگ شده است.

هتل های لوکزامبورگ
هتل های لوکزامبورگ

هتل Bristol

هتل بریستول یک هتل دو ستاره می باشد که در شهر لوکزامبورگ واقع شده و جزء پر طرفدارترین هتل های لوکزامبورگ به شمار می آید. این هتل دارای تنها 8 اتاق می باشد و هتلی نسبتاً کوچک در این شهر به شما می آید، فاصله ی این هتل تا موزه ی بانک لوکزامبورگ تنها 700 متر و فاصله ی آن با پل آدولف 900 متر است که همین عامل باعث شده است این هتل هیچگاه خالی نشود و همواره توریست های زیادی به آن مراجعه می کنند. از جمله امکاناتی که در این هتل در اختیار شما قرار می گیرد می توان به مواردی از قبیل وای فای رایگان در تمامی اتاق ها، حمام های بسیار مجهز، پارکینگ، تلویزیون و تهویه ی مناسب اشاره کرد. این هتل در قسمتی از شهر واقع شده است که دارای معماری قدیمی و بسیار خاصی می باشد و معماری این هتل نیز می تواند برای شما جالب توجه باشد، معماری این هتل باعث شده است که این هتل جزء خاص ترین هتل های لوکزامبورگ قرار بگیرد.

هتل Bristol
هتل Bristol

هتل Simons plaza

یکی از مهم ترین هتل های لوکزامبورگ که یک هتل چهار ستاره است، هتل Simon Plaza می باشد. این هتل از لحاظ امکانات در درجه ی متوسطی نسبت به سایر هتل های کشور لوکزامبورگ قرار دارد. هتل Simons Plaza دارای 54 اتاق است و از جاذبه های گردشگری مهم فاصله نسبتاً زیادی را داراست و نزدیک ترین جاذبه های گردشگری شهر نسبت به این هتل تنها پل Roman می باشد که در فاصله ی 18 کیلومتری از هتل واقع شده است. از جمله امکاناتی که این هتل در اختیار شما قرار می دهد می توان به مواردی از قبیل صندوق امانات برای قرار دادن وسیله های مهم و قیمتی، وای فای رایگان در تمامی اتاق ها، پارکینگ رایگان، سالن ورزشی و حمام های بسیار مجهز اشاره کرد، این امکانات باعث شده است که هتل Simons Plaza جزء بهترین هتل های لوکزامبورگ باشد.

هتل Simons plaza
هتل Simons plaza

هتل ibis Styles Luxembourg Center

یکی دیگر از هتل های لوکزامبورگ که هتلی بسیار معروف و سه ستاره می باشد هتل ibis Styles Luxembourg Center می باشد. این هتل دارای ویژگی های بسیار زیادی است که آن را تبدیل به یک هتل بسیار مهم در این شهر کرده است. یکی از ویژگی های مثبت این هتل پذیرش 24 ساعته ای است که در آن صورت می گیرد و شما در هر ساعتی از شبانه روز که به این هتل مراجعه کنید، پذیرش می شوید. این هتل دارای 68 اتاق می باشد و جزء بزرگترین هتل های لوکزامبورگ است، از جمله امکاناتی که در این هتل در اختیار شما قرار می گیرد می توان به وای فای رایگان در اتاق ها و لابی هتل، تهویه مناسب و مطبوع، تلویزیون و حمام اشاره کرد. فاصله ی این هتل تا موزه ملی تاریخی طبیعی لوکزامبورگ 1100 متر و تا کلیسای جامع لوکزامبورگ 1 کیلومتر می باشد که باعث می شود تا توریست های بسیار زیادی خواهان اقامت در این هتل باشند و این هتل جزء هتل های مهم شهر لوکزامبورگ قرار بگیرد.

هتل ibis Styles Luxembourg Center
هتل ibis Styles Luxembourg Center

هتل یاشا

یک هتل سه ستاره ی دیگر که جزء بهترین و مهم ترین هتل های لوکزامبورگ است، هتل Yasha می باشد که دارای 28 اتاق است و دارای امکاناتی از قبیل اینترنت برای مسافران، پذیرش 24 ساعته و پارکینگ می باشد. یکی از بهترین مزیت های اقامت در این هتل این است که در نزدیکی بسیاری از جاذبه های گردشگری لوکزامبورگ واقع شده و شما با اقامت در این هتل می توانید به سادگی به این جاذبه های گردشگری دسترسی داشته باشید. از جمله این جاذبه های گردشگری می توان به کلیسای جامع نوتردام لوکزامبورگ که در یک کیلومتری این هتل واقع شده است، موزه ی ملی تاریخی طبیعی که در فاصله 1100 متری هتل قرار دارد و بسیاری از جاذبه های گردشگری دیگر اشاره کرد. به همین دلیل این هتل جزء پر طرفدارترین هتل های لوکزامبورگ قرار گرفته است.

هتل یاشا
هتل یاشا

هتل یاشا

یکی از لوکس ترین هتل های لوکزامبورگ را بی شک می توان هتل Grand Hotel Cravat دانست. این هتل دارای 60 اتاق می باشد که هر اتاق دارای امکانات بسیار ویژه ای است. قیمت این هتل نسبت به سایر هتل های لوکزامبورگ کمی بیشتر است ولی دارای امکاناتی است که ارزش این قیمت بالا را دارد. از جمله این امکانات می توان به صندوق امانات، گاو صندوق در هر اتاق، حمام اختصاصی در هر اتاق، یک مینی بار در هر اتاق و … اشاره کرد. این هتل فاصله ی بسیار کمی با برخی از جاذبه های گردشگری لوکزامبورگ از جمله پل آدولف دارد.

هتل یاشا
هتل یاشا

هتل Vauban

هتل Vauban هتلی اقتصادی در یکی از محله های شهر لوکزامبورگ می باشد که دارای 17 اتاق است. این هتل جزء پر تقاضاترین هتل های لوکزامبورگ است. این هتل یکی از هتل هایی است که تقریباً می توان گفت بیشترین جاذبه های گردشگری شهر لوکزامبورگ در اطراف آن قرار دارند. به عنوان مثال قصر بزرگ لوکزامبورگ تنها 100 متر با این هتل فاصله دارد، موزه تاریخچه لوکزامبورگ در فاصله 200 متری و موزه ملی تاریخ و هنر لوکزامبورگ و هتل آدلف نیز در فاصله 300 متری این هتل قرار گرفته اند. از جمله امکاناتی که این هتل دارا می باشد می توان به پارکینگ و تهویه مناسب این هتل و همین طور وای فای رایگان در تمامی اتاق های هتل اشاره کرد که باعث می شود تا هتل Vauban جزء هتل های مهم کشور لوکزامبورگ قرار بگیرد.

هتل Vauban
هتل Vauban

هتل Empire

هتل Empire هتلی سه ستاره در قلب شهر لوکزامبورگ می باشد که جزء بهترین هتل های لوکزامبورگ است. این هتل دارای 35 اتاق بوده و امکانات بسیار زیادی از قبیل وای فای رایگان، تهویه مناسب، حمام مجهز و … را دارا می باشد. این هتل در نزدیکی تعدادی از جاذبه های گردشگری شهر لوکزامبورگ قرار گرفته است که از جمله این جاذبه های گردشگری می توان به کلیسای جامع نوتردام که در فاصله 1100 متری این هتل قرار گفته است، موزه ملی تاریخ طبیعی که در فاصله 1200 متری این هتل قرار دارد، موزه بانک که در فاصله 900 متری این هتل است، پل آدولف که تنها 1100 متر با هتل فاصله دارد  و … اشاره کرد. عامل نزدیکی به جاذبه های گردشگری مهم شهر لوکزامبورگ باعث شده است که این هتل جزء یکی از پرطرفدارترین و بهترین هتل های لوکزامبورگ قرار گیرد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس مسافرتی سفریی دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص وقت سفارت لوکزامبورگ، ویزای لوکزامبورگ ،تور لوکزامبورگ ، تور اروپا 8885108-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!