با بهترین هتل های سوئیس آشنا شوید

ما در این مقاله شما را به معرفی کشور سوئیس، جاذبه های 2گردشگری کشور سوئیس، هتل های سوئیس از نظر امکانات و کیفیت خدمات آن، قیمت رزرو هتل های سوئیس در فصول کم گردشگر و پر گردشگر، بهترین و قابل اعتمادترین آژانس های مسافرتی در این زمینه و قیمت های رزرو هر شب هتل های سوئیس بر اساس امکانات و سایر خدمات منحصر به فرد آن دعوت می کنیم.

کشور سوئیس

سوئیس کشوری است در شمال غربی اروپا که از شمال با آلمان، از شرق با کشور اتریش و لیختنشتاین و از جنوب و غرب به ترتیب با کشور های ایتالیا و فرانسه مرز مشترک دارد. جمعیت این کشور در حدود 8.5 میلیون نفر است و پایتخت آن شهر برن می باشد و دو شهر زوریخ و ژنو از شهر های تجاری و بسیار معروف آن می باشد. در این متن با هتل های سوئیس آشنا خواهید شد. زبان های رسمی این کشور آلمانی، ایتالیایی،فرانسوی و رومانی یایی می باشد. مردم این کشور مسیحی و از شاخه پروتستان انجیلی می باشند. واحد پول این کشور فرانک است اما در زمینه تجارت و بورس بین المللی از یورو هم استفاده می شود. آب و هوای کشور سوئیس معتدل است. افراد بسیاری فکر می کنند که سوئیس دارای آب وهوایی همانند آلاسکا است اما در این مورد دچار اشتباه می شوند چرا که که این کشور به دلیل اختلاف ارتفاع با کشور های همسایه اش و نردیک بودنش به کوهستان دچار افزایش دمای محسوسی می شود. برای مثال در فصل زمستان دما به ندرت به زیر 0 می رسد و تابستان ها گاهی دمای هوا به 30 درجه هم می رسد. جهت اخذ ویزای سوئیس باید ابتدا وقت سفارت سوئیس از طریق آژانسهای مسافرتی معتبر رزرو گردد.

هتل های سوئیس
هتل های سوئیس

بهترین زمان سفر به سوئیس

برای آنکه از سفر به سوئیس و دیگر اماکن لذت ببرید لازم است به نظر افراد و سلایق آنها در این خصوص توجه کنید. چون ممکن است افرادی باشند که برای سفر به این کشور آب و هوای گرم و آفتابی را ترجیح می دهند و بسیاری دیگر ترجیح می دهند در آب و هوای سرد زمستان به این کشور سفر کنند.پس به این نتیجه می رسیم که این به شما بستگی دارد که چه زمانی برای شما سفر به این کشور مناسبتر بوده. گزینه های دیگری نیز در مورد سفر به این کشور مناسب باشد. بسیاری از افراد می دانند که تفریح و گردشگری در اماکن دیدنی و جذاب کشور سوئیس در بسیاری از مواقع سال بسیار پر هزینه می باشد اما به دلیل زیبایی بیش ار حدی که این کشور در تمام مناطق سال دارد شما همیشه می توانید از این کشور زیبا دیدن کنید. اما بهترین زمانی که شما می توانید به این کشور سفر کنید ماه های ژوئن و آگوست می باشد که آب و هوا معتدل است به طوری که شما می توانید در دریاچه های کشور سوئیس به شنا بپردازید. اما فصل تابستان در این کشور از گرانترین فصل ها به حساب می آیند. قیمت بسیاری از هتل ها هم به دلیل نزدیکی به مناطق تفریحی در ماه های ژانویه و آگوست در این فصل گران باقی می ماند.

هتل های سوئیس
هتل های سوئیس

جاذبه های گردشگری و دیدنی کشور سوئیس

یکی از مقاصدی که هر ساله گردشگران زیادی را به سوئیس جذب می کند شهر زوریخ که است بدون شک جزو مقاصد مهم و پر بازدید در کشور سوئیس است. در سوئیس دریاچه های متعددی وجود دارد که به دلیل قرار گرفتنشان در کوه های آلپ می تواند تجربه ای فرموش نشدنی در خاطره افرادی که به این کشور سفر می کنند، بگذارد. این شهر دارای بیش از 50 موزه فرهنگی و هنری و 100 گالری بسیار بزرگ از آثار نقاشان معروف کشور سوسیس است. از دیگر جاذبه های گردشگری و دیدنی کشور سوئیس شهر ژنو است که از جمله معروفترین شهر های کشور سوئیس به حساب می آید. تمام مردم این شهر به زبان فرانسوی سخن می گویند. این شهر به دلیل آنکه به پایتخت صلح جهانی معروف است آن را به مرکز صلیب سرخ جهانی نام گذاری کرده اند. در این شهر شما می توانید موزه ای را با نام de l’horlogerie مشاهده کنید که در آن انواع مختلفی از ساعت های زینتی و انواع جواهرات گران قیمت قرار دارد. در کنار این موزه برجی قرار دارد که 500 متر پایین تر از سطح قرارگیری شهر ژنو است. که در آن تعداد زیادی فروشگاه وجود دارد.

انتخاب هتل های سویس

زمانی که شما به این کشور سفر می کنید گزینه های متعددی برای انتخاب هتل های سوئیس برای شما وجود دارد. برای مثال این هتل ها در فصول کم گردشگر و پر گردشگر چه قیمتی دارند، این هتل ها در چه فصولی قیمت های مناسب تری دارند،در چه مکانی از این کشور قرار دارد، از نظر امکانات رفاهی چگونه است و یا چه نمای دارد. به فرض مثال نمای هتل به چه سمتی است و آیا ارزش هزینه ای را که شما برای هر شب اقامت خود در این هتل می پردازید را دارد.
در ادامه ما به معرفی این هتل ها و سایر امکاناتی که به مسافران خود ارائه می دهد می پردازیم.

هتل های 3 ستاره کشور سوئیس و امکانات آن ها

هتل منوتل هتلی 3 ستاره است که در شهر پرگردشگر ژنو قرار دارد که از بهترین هتل های سوئیس محسوب میشود و هتلی بسیار پرطرفدار در سوئیس است. این هتل دارای 49 اتاق دو تخته و 12 اتاق سه تخته است. این هتل به دلیل بهره گیری از مراکز تجاری شهرت بسیاری دارد. در شهر ژنو دریاچه ای قرار دارد که با این هتل 9 کیلومتر فاصله دارد. این هتل از سیستم تهویه بسیار مطبوعی برخوردار است که سبب شهرت بیشتر این هتل می شود. در تمام اتاق ها اجازه سیگار کشیدن را ندارید و همین امر سبب شده که افراد زیر 12 سال از پرداخت کردن هزینه صبحانه معاف شوند. در تمام اتاق های این هتل سرویس درست کردن چای و نسکافه موجود می باشد. ضمن اینکه این هتل با داشتن خدماتی که پرستاران به فرزندان شما ارائه می دهند قادر هستند از آنها به بهترین شکل ممکن مراقبت کنند.

هتل های سوئیس
هتل های سوئیس

بهترین زمان رزرو این هتل بر اساس فصول پر گردشگر و کم گردشگر

منابسترین زمانی که شما برای رزرو این هتل می توانید در نظر بگیرید فصول خنک سال یعنی پاییز و زمستان است که فصلی بسیار ارزان قیمت به حساب می آید که در فصول خلوت و کم گردشگر که افراد کمتری به شهر های کشور سوئیس می آیند،معمولا بین 126 تا 149 فرانک می باشد که رقم بسیار منصفانه ای می باشد. اما زمانی که کشور سوئیس وارد فصل های گرم سال یعنی بهار و تابستان می شود که از ماه های آگوست و سپتامبر آغاز می شود قیمت ها شروع به شتاب گرفتن می کنند و گاهی نیز از 147 فرانک تا 176 فرانک نیز افزایش پیدا می کنند.

هتل های 4 ستاره سوئیس و امکانات آنها

از جمله هتل های 4 ستاره و معروف که در شهر زوریخ کشور سوئیس قرار دارد هتل ایست وست است که از بهترین هتل های سوئیس بشمار میاید. این هتل تمام امکاناتی که شما فکر آن را می کنید دارا است. به عنوان مثال تمام اتاق ها چند تخته بوده به تلوزیون و اینترنت بی سیم رلیگان ،حمامی مجهز و تلوزیون با صفحه تخت می باشد. این هتل برای کسانی که به پیاده روی و شنا کردن در دریاچه های این شهر در کشور سوئیس علاقه مند هستند بسیار مناسب است.

هتل های سوئیس
هتل های سوئیس
هتل های سوئیس
هتل های سوئیس

بهترین زمان رزرو این هتل در فصول کم گردشگر و پر گردشگر

بهترین زمانی که شما می توانید برای رزرو هتل های سوئیس اقدام نمایید، ماه های مارچ و می می باشند که رشد قیمت ها کمتر است و محوده قیمت ها بین 158 تا 184 فرانک می باشد که هتل خلوت بوده و شما راحتر می توانید اتاق برای خود رزرو نمایید. اما اگر فصل های شلوغ را که تعداد گردشگران بیشتر بوده و بودن در کنار مردم را بیشتر ترجیه می دهید ماه های آخر سال یعنی نوامبر و دسامبر می تواند بهترین زمان برای شما باشد. اما باید به این مساله نیز توجه داشته باشید که قیمت این هتل چند برابر شده و گاهی از 177 فرانک به 213 فرانک نیز افزایش پیدا می کند. و شما می بایست برای مدیریت کردن این هزینه ها یا برای کاهش هزینه های خود از فصول کم گردشگر سال برای کاهش هزینه های خود بهره ببرید و یا سعی کنید که کمتر از مقاصد گردشگری و دیدنی کشور سوئیس دیدن کنید تا در هزینه هایتان صرفه جویی شود.

چگونگی رزرو انواع هتل ها در کشور سوئیس

برای رزرو هتل های سوئیس لازم است که ابتدا از چند هفته قبل اقدام به رزرو هتل های سوئیس از طریق آژانس های مسافرتی معتبر نمایید و حتما با کارشناسانی که در این زمینه تخصص دارند تماس بگیرید تا اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید و با آنها در این زمینه مشورت نمایید تا آنها اطلاعات جامعی از قیمت هتل ها، امکانات و چگونگی رزرو هتل را در اختیار شما قرار دهند. به فرض مثال به شما در مورد امکانات رفاهی هتل مورد نظر توضیح میدهند و در مورد قیمت هر شب این هتل ها و قیمت آنها در فصول کم گردشگر و پرگردشگر به شما اطلاع رسانی مینمایند. مطمئن ترین و سریع ترین راه برای رزرو هتل های سوئیس اقدام از طریق آژانسهای مسافرتی معتبر میباشد که از جمله این آژانسها میتوان به آژانس سفری دیگر اشاره کرد که می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط سوئیس، وقت سفارت سوئیس ، ویزای سوئیس، تور سوئیس و تور اروپا 88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!