با بهترین هتل فرانسه آشنا شوید

همه ما می دانیم که فرانسه از دیر باز تاکنون جزو مقاصد محبوب و پرگردشگر به حساب می آمده است و افراد زیادی هر ساله به این کشور سفر می کنند. یکی از دغدغه های اصلی گردشگران تور فرانسه و تور اروپا سراسر دنیا انتخاب بهترین هتل فرانسه است . در ادامه این مطلب ما به معرفی بهترین هتل فرانسه و سایر ویژگی های منحصر به فرد این هتل ها می پردازیم.

هتل فرانسه
هتل فرانسه

کشور فرانسه

فرانسه کشوری در در شمال غربی اروپا قرار دارد و دارای سواحلی در دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس است.این کشور نزدیک به 67 میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت آن شهر پاریس است و بزرگترین مرکز تجاری و کاری این کشور به حساب می آید و دارای برج معروف ایفل بوده که هر ساله گردشگران زیادی را با استفاده از تور فرانسه و تور اروپا به سمت خودجلب می کند.ضمن این که واحد پول رسمی این کشور یورو است.زبان رسمی این کشور زبان فرانسوی بوده و 51 درصد از جمعیت این کشور مسیحی بوده و 6 در صد آن را جمعیت مسلمانان تشگیل می دهند و بخشی کوچکی از جمعیت آن را آیین یهودیت تشکیل می دهد.این کشور در شمال و شمال شرقی دارای آب و هوای مدیترانه ای می باشد.بخش های غربی فرانسه از اقلیم اقیانوسیه بر خوردار است به این معنی که دارای مناطقی با بارش فراوان بوده و دارای زمستانی با آب و هوای معتدل و تابستان های گرم و مرطوب است و بخش های غربی این کشور را آب و هوای کو هستانی همراه با وزش بادهای شدید تشکیل می دهد.

کشور فرانسه
کشور فرانسه

بهترین زمان سفر به کشور فرانسه

بهترین زمان سفر به این کشور ماه های ژون و آگوست تا سپتامبر بوده که هر دو فصل پاییز و تابستان دارای مزایا و معایبی می باشند. اما به طور کلی آب و هوا در این موقع از سال در این کشور مطلوب بوده و میانگین درجه هوا در این ماهها نزدیک به 21 درجه است و هوا در بیشتر او قات گرم و آفتابی بوده که از نکات مثبت آب و هوایی این کشور به حساب می آید. اما این کشور دارای نکات منفی نیز می باشد که ممکن است برای بسیاری مشکل ساز باشد که آن هم شلوغ و گران بودن قیمت هتل فرانسه برای اقامت در این کشور است. برای آن که بتوانید هزینه های سفر خود را در حالی که می خواهید از جاذبه های گردشگری هم لذت ببرید لازم است برای فصل پاببز برنامه ریزی کنید.در این فصل وجود برگ درختان پراکنده فضای این کشور و شهر های آن را دل انگیز کرده و ضمن این که این کشور از شکو فه های بهاری زیبایی نیز بر خوردار است.اگر می خواهید سفر ارزان قیمت و کم دردسری را تجربه کنید ما به شما فصل زمستان را پیشنهاد می کنیم که می تواند بهترین فصل برای شما برای بازدید این کشور و اقامت در هتل فرانسه باشد. این کشور به عنوان یکی از پر بازدیدترین مقاصد گردشکری در دنیا می باشد که سالانه در حدود 30 میلیون نفر از این کشور زیبا دیدن می کنند. پس به این نتیجه می رسیم که لزومی ندارد چه زمانی را برای بازدید انتخاب می کنید زیرا جمعیت پراکنده گر دشگران در همه جای این کشور به فراوانی یافت می شود و شما باید شناخت کافی را از مسیر ها و مقاصد خود داشته باشید و به محیط خود آشنایی پیدا کنید.

بهترین زمان سفر به کشور فرانسه
بهترین زمان سفر به کشور فرانسه

ویژگی هتل فرانسه

خدمات هتل فرانسه به این شکل است که زمانی که شما وارد آن هتل می شوید کار کنان و افرادی که در این هتل کار می کنند چکونه با شما رفتار می کنند و آیا هتل ها و کیفیت غذا ها و فضای هتل پاکیزه و مطمعن بوده و سرویس دهی کار کنان به مشتری های خود در وضعیت مناسبی قرار دارد.از جمله مواردی که شما در حین رفتن به هتل ها در فرانسه و یا هر کشور خارجی دیگر باید به آن توجه داشته باشید این است که آیا کارکنان هتل مربوطه به زبانی که شما به آن تسلط دارید آشنایی دارد یا نه.و توانایی ایجاد ارتباط مناسب با مشتریان خود را دارند و می توانند امکانات کافی و آنچه آنها می خواهند را در اختیارشان قرار دهند و بتواند هنگامی که مسافران قصد تحویل اتاق خود را دارند شاهد اتاقی با تمام امکانات گفته شده باشند تا مشکلی برایشان به وجود نیاید.

ویژگی هتل فرانسه
ویژگی هتل فرانسه

هتل های 5 ستاره فرانسه

یکی از هتل فرانسه که در شهر پاریس قرار دارد هتل ریتز است که در مرکز پایتخت این کشور قرار دارد و با داشتن موقعیت مناسبش به شما امکان دسترسی راحت را برای بازدید از مکانهای دیدنی این شهر می دهد. این هتل فرانسه دارای سالن اپرای بزرگ و باغ توی له ریس که در فاصله 500 متری از این هتل قرار گرفته و هم چنین دارای موزه تاریخی اورسی بوده که 900 متر بیشتر با این هتل فاصله ندارد. این هتل دارای تعداد زیادی کافه و رستوران بوده و به سونا،جکوزی-استخر و به سونای آب گرم مجهز است.
تمام اتاق های این هتل فرانسه به تلویزیون مجهز به اینترنت بی سیم هستند و دارای تراس هایی هستند که همگی در رنگ ها و اندازه های مختلف طراحی شده اند.ضمن این که این هتل 5 ستاره بوده و به 98 اتاق مجهز است. قیمت این هتل در فصول کم گردشگر بین 126 یورو تا 155 یورو بوده و در فصول پر گر دشگر بین 147 تا 168 یورو قابل تغییر است.

هتل های 5 ستاره فرانسه
هتل های 5 ستاره فرانسه

بهترین زمان رزرو هتل فرانسه

این هتل در ماه می کم کم شروع به پر شدن می کند و در ماه ژون زمان افزایش چشم گیر قیمت ها است واین افزایش قیمت ها ممکن است تا ماه آگوست هم طول بکشد. فصول کم گردشگر که زمان کاهش یافتن قیمت ها است و از ماه مارس تا ماه نوامبر طول می کشد می تواند فرصت مناسبی برای شما باشد که در بهترین هتل های اطراف شهر که قیمت هایی به مراتب پایین تری دارند اقامت داشته باشید. پس اگر قصد سفر به این کشور در طول این مدت دارید به شما پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از آن اقدام به رزرو هتل فرانسه خود از طریق آژانس ها نمایید.

هتل های 4 ستاره فرانسه

هتل فیر مونت مونت کالو جزو هتل های 4 ستاره فرانسه به حساب می آید که امکانات متنوعی را برای مسافران خود در نظر گرفته است.برای این که این هتل فرانسه نزدیک به دریا بوده و در اختیار قرار دادن امکا نات فراوان نمی تواند تعجب آور باشد. اتاق این هتل به شکل افقی بوده و رو به دریا است و با داشتن نمای زیبای رو به دریایش مهمان های خود را مجذوب می کند.تمام اتاق های این هتل دارای بالکن سیستم تهویه مطبوع،اینترنت بی سیم، تلو زیون و حمام مرمری با لوازم بهداشتی کافی می باشد.تمامی اتاق ها با رنگ ها و لوازم متنوعی که دارند در کنار رنگ های خنثی به مهمانان حس خوب و زیبایی را القا می کند. این هتل رستوران بسیار خوبی دارد که با داشتن غذا های خوش مزه اش شما را مجذوب خود می کند. ضمن اینکه انجمن نی کی بیچ هم می تواند غذایتان را برای شما در تراستان و یا در کنار استخر برای شما بیاورد. قیمت این هتل فرانسه از نوع ساحلی در فصول کم گردشگر بین 115 تا 140 یورو برای هر شب است. و قیمت هر شب این هتل در فصول پر گردشگر بین 130 تا 155 یورو می باشد.

هتل های 4 ستاره فرانسه
هتل های 4 ستاره فرانسه

بهترین زمان رزرو این هتل

بهترین زمان رزرو این هتل فرانسه ما بین ماه های آگوست و سپتامبر بوده که فصلی بسیار مناسب و کم رفت و آمدی می باشد و تعداد افرادی که از ساحل کنار دریا دیدن می کنند یا قصد رزرو اتاق در این هتل ساحلی را دارند بسیار کم تر است. اما در فصول پر رفت و آمد فرانسه که شامل فصول مارچ و می می شود قیمت ها به تدریج افزایش پیدا می کند و رزرو اتاق نیز با مشکل روبرو می شود.

چگونگی رزرو هتل فرانسه

برای رزرو هتل فرانسه خود لازم است که ابتدا چند هفته قبل از سفر اقدام به رزرو هتل از طریق آژانس های گردشگری کنید و حتما با کارشناسان متخصص که در این زمینه تماس بگیرید و اطلاعات لازم را کسب کنید و با آنها در این زمینه مشورت کنید تا آنها به شما قیمت هتل ها و امکانات و چگونگی رزرو هتلی که شما قصد رزرو کردن آن را دارید را در اختیار شما قرار دهند. به فرض مثال به شما در مورد امکانات هتل مورد نظر به لحاظ خدماتی که مشتریان خود اراعه می کنند اطلاع رسانی کنند. برای مثال در مورد قیمت هر شب این هتل ها و قیمت آنها در فصول کم گردشگر و پر گردشگر به شما اطلاع رسانی کنند. مطمعن ترین و سریع ترین راه برای رزرو هتل فرانسه اقدام از طریق آژانسهای مطمعن باشد.که از جمله این آژانسهای مطمعن آژانس سفر دیگر است که می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط پاریس، تور پاریس ، بلیط فرانسه، وقت سفارت فرانسه، ویزای فرانسه، تور فرانسه و تور اروپا 88851080-021.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!