لزنولید پاریس | معرفی – تصاویر – تاریخچه

لزنولید پاریس | معرفی – تصاویر – تاریخچه

لزنولید پاریس یکی از زیباترین و بی نظیرترین جاذبه های گردشگری این شهر می باشد که با داشتن قدمت و معماری بسیار باشکوه خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و مسافران را به سوی خود جذب کند. شما نیز می توانید در سفر به این شهر حتما بازدید از لزنولید شهر پاریس را در اولویت های خود قرار داده و از این طریق لحظات بسیار ناب و بی نظیری را برای خود به ارمغان آورید.

آشنایی با لزنولید پاریس

آیا شما نیز به دنبال بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از لزنولید پاریس هستید؟ آیا می دانید که معماری حاکم بر لزنولید پاریس چه سبکی را به دنبال داشته است؟ از شما دعوت می شود که مطالب و مقاله پیش روی خود را تا پایان آن همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را به دست آورید.

شهر پاریس یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای فرانسه و کل جهان می باشد و دلیل این امر نیز وجود شگفت انگیزترین و منحصر به فردترین جاذبه های گردشگری و توریستی می باشد. شما نیز می توانید برای سفر اروپایی خود بازدید از این شهر و جاذبه های آن را در اولویت های خود قرار دهید.

از بی نظیرترین و جذاب ترین جاذبه های این شهر می توان به لزنولید پاریس اشاره کرد. لزنولید شهر پاریس با داشتن گنبد طلایی خود، نما و منظره بسیار باشکوهی را به وجود آورده است.

این ساختمان با داشتن ارتفاع 70، طول 487 و عرض 250 متری خود یکی از بزرگترین و باشکوه ترین ساختمان ها و بناهای قرن هفدهم بوده که به دستور لوئی چهاردهم ساخته و بنا شده است.

عمارت مذکور بی همتا بوده و همین امر نیز سبب شده است تا بسیاری از گردشگران و مسافران حتما در سفر خود به این شهر بازدید از این ساختمان را در اولویت های خود قرار می دهند. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد تاریخچه، بهترین زمان بازدید از لزنولید شهر پاریس و مدت زمان لازم برای بازدید از این مکان توضیحات بیشتری را به حضور شما ارائه دهیم.

لزنولید پاریس

بهترین زمان بازدید از لزنولید پاریس

لزنولید پاریس در اول مراحل ساخت و طراحی خود برای سربازان معلول ساخته شده بود و سربازان ناتوان از در این مکان از مراقبت های ویژه ای بهره مند می شدند. لزنولید شهر پاریس در دوره های بسیار مختلف تاریخ دارای کاربری های زیادی بوده است و شما نیز می توانید با بازدید از این ساختمان شاهد کاربری های بسیار مختلف آن باشید.

لازم است بدانید که بهترین و مناسب ترین زمان برای بازدید از لزنولید شهر پاریس در هر فصلی از سال امکان پذیر می باشد و شما نیز می توانید با توجه به اوقات فراغت خود، یکی از بهترین و بی نظیرترین زمان را برای بازدید از این ساختمان انتخاب کنید.

بسیاری از گردشگران و مسافران دوست دارند تا در تعطیلات سال نو، بازدیدی را از این عمارت باشکوه داشته باشند و از این طریق بدون هجوم گردشگران و توریست ها اروپایی، به راحتی از قسمت های مختلف این ساختمان بازدید کنند. شما نیز نیز فرصت را از دست نداده و هم اکنون اقدام به سفری بسیار باشکوه و بی نظیر داشته و از این طریق لحظات فراموش نشدنی و جذابی را برای خود به ارمغان آورید.

لزنولید پاریس

تاریخچه لزنولید پاریس

لزنولید پاریس همانطور که در بخش قبلی نیز به آن اشاره شد، در سال 1671 توسط لویی چهاردهم ساخته و طراحی شده است و اولین بهره برداری از آن در سال 1678 صورت گرفت.

از مهمترین کاربری هایی که در طول تاریخ از این ساختمان انجام شده است می توان به آرامگاه، خانه بازنشستگی، موزه، بیمارستان و کلیسا اشاره کرد که همین امر سبب شده است اسم این ساختمان را در متون تاریخی زیادی مشاهده کنید.

لزنولید پاریس در موزه خود مجموعه ای از لباس و تجهیزات نظامی را جای داده است که شما می توانید سلاح و لوازم بسیار مختلف جنگی را در این موزه مشاهده نموده و در مورد هر کدام از آنها اطلاعات بسیار جالبی را نیز به دست آورید. لزنولید شهر پاریس با داشتن قدمت و تاریخچه بسیار بی نظیر و جذاب خود همیشه مورد توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کرده است.

شما نیز این فرصت طلایی را از دست نداده و از این طریق یکی از بهترین و جذاب ترین لحظات را برای خود به ارمغان آورید. فضای بیرونی این ساختمان از معماری و طراحی بسیار باشکوهی برخوردار بوده و همین امر سبب شده است تا بسیاری از گردشگران و توریست ها در فضای بیرونی این ساختمان به استراحت و گشت و گذار بپردازند و از این طریق لحظات جذابی را تجربه کنند.

نشانی دقیق لزنولید پاریس

گردشگران و مسافرانی که به دنبال بازدید از لزنولید پاریس هستند می توانند به راحتی در نزدیکی برج ایفل این ساختمان را مورد مشاهده قرار می دهند. لازم است بدانید که اسم لزنولید شهر پاریس را می توانید در تابلوهای گردشگری بسیار مختلف این شهر مشاهده کرده و از این طریق خود را در کوتاهترین و کمترین زمان ممکن به لزنولید شهر پاریس رسانده و بازدید لازم را انجام دهید.

همچنین در نظر داشته باشید که شما می توانید با در دست داشتن نقشه گردشگری این شهر می توانید به راحتی بازدید لازم را انجام دهید. بسیاری از گردشگرانی که با تور گردشگری پاریس قصد بازدید از این جاذبه را دارند، دیگر نگرانی از بابت نشانی و آدرس دقیق لزنولید شهر پاریس ندارند و می توانند در بهترین زمان ممکن بازدید خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. آدرس و نشانی دقیق لزنولید شهر پاریس را می توانید به شکل زیر در دست داشته باشید.

– آدرس: Place des Invalides, 75007 Paris, France

لزنولید پاریس

مسافران و گردشگرانی که قصد بازدید از لزنولید پاریس را دارند می توانند گذر زمان را در این عمارت احساس نکرده و شما نیز می توانید به واقعیت این امر در هنگام بازدید از لزنولید پی ببرند.

همانطور که می دانید این ساختمان از قسمت های بسیار مختلفی تشکیل شده است و همین امر نیز فرصت بسیار بی نظیری را برای گردشگران و توریست ها به ارمغان آورده است تا بتوانند گذر زمان را احساس نکرده و لحظات بی نظیری از تاریخ را در این ساختمان برای خود رقم بزنند.

برای بازدید از لزنولید شهر پاریس می توانید زمانی در حدود دو الی سه ساعت را در نظر بگیرید تا بتوانید از قسمت های مختلف این عمارت بازدید کرده و اطلاعات و تصاویر بسیار باشکوهی را نیز از این طریق به دست آورید. توصیه می شود که قبل از بازدید این ساختمان در مورد تاریخچه و معماری آن اطلاعات لازم را اخذ کنید چرا که در این صورت می توانید به راحتی از بازدید خود لذت ببرید.

لزنولید پاریس

مقبره های موجود در لزنولید شهر پاریس

یکی از مهمترین و بی نظیرترین آیتم هایی که سبب شده است تا بسیاری از گردشگران و توریست ها بازدید از لزنولید پاریس را در اولویت های خود قرار دهند، می توان به وجود مقبره های افراد شناخته شده در این ساختمان اشاره کرد که از مهمترین و اصلی ترین مقبره های موجود در لزنولید شهر پاریس می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– آنری گتین برتراند

– ژوزف بناپارت

– ناپلئون بناپارت

– ناپلئون دوم

– توماس رابرت بوژو

– فرانسوا سرتاین کونروبر

– ژرو دوروک

– روژه دو لیل

– فردیناند فوش

– پیر روک

یکی از باشکوه ترین و جذاب ترین این مقبره ها مربوط به ناپلئون بناپارت بوده و توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را در همان وهله ی اول به سوی خود جذب کند. شما نیز می توانید در بازدید از لزنولید شهر پاریس حتما مقبره ناپلئون را مورد مشاهده قرار داده و از این طریق به کمک راهنمایان گردشگری حاضر در این منطقه اطلاعات لازم را به دست آورید.

لزنولید پاریس

معماری لزنولید شهر پاریس

گردشگران و مسافرانی که به دنبال بازدید از لزنولید پاریس هستند، می توانند معماری اصل فرانسوی را در این بنا مشاهده کنند. شما نیز می توانید با سفر و بازدید از این ساختمان لزنولید شهر پاریس شاهد معماری باروک باشید و در هر قسمت های آن جزئیات بسیار بی نظیری را از معماری باروک مورد مشاهده قرار دهید.

استفاده از سنگ ها مرمر رنگارنگ و تابلوها بسیار باشکوه در دیواره های این ساختمان از دیگر مهمترین و اصلی ترین جزئیاتی می باشد که گردشگران می توانند در ساختمان لزنولید شهر پاریس مورد مشاهده قرار دهند. استقامت و پایداری این ساختمان نیز در طول قرن های متعدد از دیگر ویژگی های بی نظیر آن می باشد که توانسته است استقامت خود را به رخ بسیاری از جاذبه های گردشگری شهر پاریس بکشد.

لزنولید پاریس | معرفی - تصاویر - تاریخچه - فرانسه | پاریس

نزدیک ترین رستوران ها به لزنولید شهر پاریس

لزنولید پاریس در نزدیکی بهترین و بی نظیرترین رستوران های واقع شده است که این امر سبب می شود که گردشگران و توریست ها بعد از بازدید از این ساختمان بتوانند در یکی از بهترین این رستوران ها بهترین غذای فرانسوی را نیز میل کنند و طعم واقعی و جذاب یک غذای لذیذ را برای خود به ارمغان آورید. شما نیز می توانید قبل از سفرتان نزدیک ترین رستوران ها به لزنولید شهر پاریس را به شکل زیر در دست داشته باشید:

– رستوران la arpege

– رستوران caramel paris

– رستوران les fables de la fontaine

لزنولید پاریس

نزدیک ترین هتل ها به لزنولید شهر پاریس

لزنولید پاریس همچنین در نزدیکی بهترین و بی نظیرترین هتل ها نیز واقع شده است که مسافران می توانند با اقامت در نزدیکی لزنولید شهر پاریس به بسیاری از جاذبه های گردشگری و توریستی دسترسی بسیار راحت تری را داشته باشید.

همچنین در نظر داشته باشید که هر یک از هتل های نزدیک به این ساختمان از بهترین و بی نظیرترین امکانات و خدمات برخوردار می باشد و شما می توانید لحظات شگفت انگیزی را در این هتل ها برای خود به ارمغان آورید. از مهمترین این هتل ها می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– هتل hotel pont royal

– هتل hotel la perie

– هتل hotel Eiffel seine

لزنولید پاریس

نزدیک ترین جاذبه های گردشگری به لزنولید شهر پاریس

لزنولید پاریس در نزدیکی جاذبه های گردشگری بسیار منحصر به فرد و بی نظیری واقع شه است که شما نیز می توانید با بازدید از این ساختمان بتوانید دسترسی بسیار راحت تری را به سایر جاذبه های گردشگری این شهر داشته باشید. از نزدیک ترین جاذبه های توریستی به لزنولید شهر پاریس می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

– میدان شان دو مارس

– برج ایفل

– موزه کوای برانلی

– بلوار شانزلیزه

– پل آلما

– موزه اورسای پاریس

– پل پونت دس آرتس 

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!