راهنمای خرید بهترین سوغات بارسلونا اسپانیا

راهنمای خرید بهترین سوغات بارسلونا اسپانیا

سوغات بارسلونا، بارسلونا یکی از مهمترین شهر‌های اسپانیا و پایتخت ایالت خودمختار کاتالونیا می‌باشد. بارسلونا شهری بسیار زیبا و پر از جاذبه‌های تاریخی و …

بارسلونا یکی از مهمترین شهر‌های اسپانیا و پایتخت ایالت خودمختار کاتالونیا می‌باشد. بارسلونا شهری بسیار زیبا و پر از جاذبه‌های تاریخی و فرهنگی می‌باشد. شهر بارسلونا اسپانیا پرجمعیت‌ترین شهر منطقه کاتالونیا و دومین شهر پر جمعیت اسپانیا محسوب می‌شود. خرید سوغات بارسلونا یکی از قسمت‌های جذاب سفر به این شهر می‌باشد.

بارسلونا سوغاتی‌های متنوعی دارد که می‌تواند تاریخ، فرهنگ و زیبایی‌های این شهر را به نمایش بگذارد. علاوه بر‌اشیای سوغاتی می‌توانید خوراکی‌های خوشمزه این شهر را نیز به عنوان سوغات بارسلونا برای خانواده و عزیزان خود هدیه ببرید. فروشگاه‌های بومی زیادی در این شهر خواهید دید که انواع سوغاتی را به گردشگران ارائه می‌دهند.

یکی از پر افتخارترین و محبوب‌ترین تیم‌های فوتبال باشگاهی جهان یعنی تیم بارسلونا نیز متعلق به این شهر است و پیراهن تیم بارسلونا برای طرفداران این تیم، ارزشمندترین سوغاتی به حساب می‌آید.

سوغات بارسلونا | یوروپ تورز

پیراهن سفارشی تیم بارسلونا

برای طرفداران تیم فوتبال بارسلونا هیچ هدیه‌ای نمی‌تواند با ارزش‌تر از پیراهن اختصاصی تیم بارسلونا باشد. بنابراین اگر در بین خانواده و نزدیکانتان کسی طرفدار بارسلونا است می‌توانید با سفارش پیراهن تیم بارسلونا که نام خود شخص یا نام بازیکن محبوبش روی آن نوشته شده، او را خوشحال نمایید. برای تهیه پیراهن تیم بارسلونا می‌توانید به یکی از سه فروشگاه رسمی این تیم مراجعه نمایید و پیراهن را با شماره و اسم شخص مورد نظر سفارش داده و آن را یک روزه تحویل بگیرید. این پیراهن‌ها را می‌توانید در سایز‌های مختلف برای بچه‌ها، بزرگسالان و سایز‌های بسیار بزرگ سفارش دهید.

پیراهن سفارشی تیم بارسلونا | یوروپ تورز

شما می‌توانید این پیراهن را با نام بازیکن محبوب او مانند مسی، پیکه، سوارز و… سفارش دهید و با این هدیه با ارزش و متفاوت او را خوشحال نمایید. در نظر داشته باشید که به جز پیراهن می‌توانید هدایای فوتبالی دیگری نیز که مختص به تیم بارسلونا است در این شهر خریداری کرده و به عنوان سوغات بارسلونا برای عزیزانتان هدیه ببرید.

تورون یا نوقا خوشمزه ترین سوغات بارسلونا

این شیرینی‌های خوشمزه و مغزدار که به آن‌ها نوقا هم گفته می‌شود، طرفداران زیادی در اسپانیا دارند و در سراسر کشور در دسترس هستند. نوقا خوش طعم‌ترین سوغات بارسلونا بوده و مسافران تور بارسلونا حتماً این شیرینی را برای خود و برای نزدیکانشان تهیه می‌کنند.

کارگاه‌های بسیاری در تمام طول سال در بارسلونا مشغول تهیه این شیرینی هستند. این شیرنی در طعم‌ها و شکل‌های مختلفی تولید می‌شود. این سوغات بارسلونا در دو نوع وجود دارد، یک نوع نرم که بافت آن نرم می‌باشد و نوع سخت که شکننده بوده و پر از انواع مغز و آجیل می‌باشد. از هر کدام از این دو نوع مدل‌های مختلفی موجود می‌باشد.

تورون یا نوقا خوشمزه ترین سوغات بارسلونا | یوروپ تورز

انواع مختلف تورون با دستورالعمل‌های مختلف و تفاوت در نوع آجیل و میزان استفاده از آن‌ها تولید می‌شود که طعم‌های متفاوتی دارند. در بسیاری از فروشگاه‌های سوغات بارسلونا، بسته‌های ترکیبی از تورون را پیدا می‌کنید که انواع مختلف این شیرینی در دو نوع نرم و سخت در آن چیده شده است. می‌توانید این بسته‌ها را به عنوان سوغات بارسلونا برای عزیزانتان هدیه ببرید تا آن‌ها نیز از طعم بی‌نظیر نوقا لذت ببرند.

یک جفت کفش اسپادینز

مردم کاتالونیا قرن هاست که این کفش‌های سنتی را می‌پوشند و این کفش‌ها بخشی از فرهنگ بومی آن‌ها می‌باشد. به این کفش‌ها اسپاردیلرز نیز گفته می‌شود. اسم این کفش‌ها از علف‌های سخت مدیترانه‌ای که اسپارتو نامیده می‌شوند، گرفته شده است.

در واقع کفش اسپادینز از این علف‌ها ساخته شده است. این کفش‌ها در مدل‌ها و رنگ‌های مختلفی ساخته می‌شوند و نظر گردشگران را به خود جلب می‌نمایند. کفش‌های اسپادینز به عنوان سوغات بارسلونا طرفداران زیادی داشته و به عنوان سوغات بومی این منطقه خریداری می‌شوند. بعضی از این کفش‌های سنتی جلو بسته بوده و پا را می‌پوشاند و بعضی دیگر نیز باز بوده و قسمتی از پا را می‌پوشانند.

یک جفت کفش اسپادینز | یوروپ تورز

تعدادی از این کفش‌ها با بند به هم وصل می‌شوند و تعدادی نیز بدون بند می‌باشند. این کفش‌ها رنگ‌های متنوعی داشته و می‌تواند انتخاب خوبی به عنوان سوغات بارسلونا باشد. در کفش فروش‌های بارسلونا می‌توانید بهترین نوع اسپادنیز را تهیه نمایید.

قطعه ای از طراحی های بارسلونا

بارسلونا از مراکز فروش اروپا می‌باشد که هر آن چه را از فروشندگان خیابانی گرفته تا طراحان معروف را که بخواهید در آن جا خواهید یافت. شما می‌توانید هدایای مختلف و بی‌نظیری را به عنوان سوغات بارسلونا تهیه کرده و دوستانتان را خوشحال نمایید.

اگر دوست دارید فردی را با سبکی خاص تحت تأثیر قرار داده و هدیه‌ای بی‌نظیر برایش تهیه نمایید، به فروشگاه‌های طراحان معروف و بوتیک‌های خاص سر بزنید و هدیه‌ای که می‌تواند بارسلون را به خوبی به نمایش بگذارد برای او تهیه نمایید.

قطعه ای از طراحی های بارسلونا | یوروپ تورز

در این مراکز می‌توانید انواع صنایع دستی، کالا‌های چرمی و لباس‌های با سبک خاص را تهیه نمایید. در فروشگاه‌هایی که در زمینه مد تخصص دارند، هدیه‌های فوق‌العاده‌ای را به عنوان سوغات بارسلونا برای عزیزانتان تهیه نمایید. این خرید‌ها یکی از بخش‌های جذاب سفر به بارسلونا می‌باشد و تجربه‌ای بی‌نظیر برای گردشگران می‌باشد.

آبانیکو، هدیه ای به عنوان سوغات بارسلونا

اگر فیلم‌های اسپانیایی را دیده باشید، بادبزن‌های بزرگ و زیبا با طرح‌های جذاب را در دست خانم‌ها دیده‌اید. این بادبزن که به آن آبانیکو گفته می‌شود، طرفداران زیادی در میان مسافران و گردشگران دارد. از این بادبزن‌ها در رقص‌های سنتی اسپانیا استفاده می‌شود و خانم‌ها با لباس اسپانیایی و این بادبزن‌ها می‌رقصند.

آبانیکو، هدیه ای به عنوان سوغات بارسلونا | یوروپ تورز

گردشگران نیز این بادبزن‌ها را برای رقص می‌خرند و به عنوان سوغات بارسلونا نیز برای خانواده و دوستانشان تهیه می‌کنند. روی این بادبزن‌های رنگارنگ تصاویر زیبا و جذابی از رقص اسپانیایی، گاو بازی و… وجود دارد که مخصوص این منطقه می‌باشد. این بادبزن‌ها هدیه‌ای بی‌نظیر و جذاب برای خانم‌ها می‌باشد.

لباس فلامنکو، سوغات بارسلونا برای خانم ها

اگر قصد خرید سوغاتی برای خانم‌ها را دارید، لباس فلامنکو گزینه‌ای مناسب می‌باشد و خانم‌ها از دیدن آن هیجان‌زده خواهند شد. این لباس در رنگ‌ها و سایز‌های مختلف موجود بوده و می‌توانید آن را برای کودکان و بزرگسالان تهیه نمایید. تنوع رنگ و سایزبندی این لباس باعث محبوبیت زیاد آن در بین گردشگران شده است و آن‌ها این لباس را برای خودشان به عنوان یادگاری و براتی عزیزانشان به عنوان سوغات بارسلونا تهیه می‌نمایند.

لباس فلامنکو، سوغات بارسلونا برای خانم ها | یوروپ تورز

بچه‌های کوچک با پوشیدن لباس فلامنکو بسیار بامزه می‌شوند و رنگ‌های شاد و چین‌های این لباس را بسیار دوست خواهند داشت. می‌توانید برای این لباس‌ها کلاه تهیه کرده و ست لباس و کلاه را کامل نمایید. پوشیدن لباس فلامنکو، در دست داشتن بادبزن آبانیکو و رقصیدن با آن‌ها برای خانم‌ها بسیار جذاب خواهد بود.

روغن زیتون بارسلونا

روغن زیتون اسپانیا که در شهر بارسلونا می‌توانید آن را تهیه نمایید، مرغوب‌ترین روغن زیتون جهان می‌باشد. این روغن زیتون بی‌نظیر که یکی از پرطرفدار‌ترین سوغاتی‌های بارسلون می‌باشد را مردم شهر آندلس تولید می‌کنند. این روغن زیتون در بطری‌هایی با سایز‌های مختلف موجود می‌باشد و گردشگران آن‌ها را تهیه کرده و به عنوان سوغات بارسلونا به کشور و شهر خود می‌برند.

روغن زیتون بارسلونا | یوروپ تورز

توجه داشته باشید که در حمل این روغن زیتون باید به قوانین توجه داشته باشید تا به مشکل نخورید. زیرا در فرودگاه اجازه بردن مقدار زیادی از آن را به شما نخواهند داد. این روغن زیتون بی‌نظیر محبوبیت زیادی در بین توریست‌ها داشته و از آن برای خود و برای‌فامیل و دوستان به عنوان سوغاتی تهیه می‌کنند. گرفتن این روغن زیتون فوق‌العاده به عنوان سوغاتی، هر کسی را خوشحال خواهد کرد.

زعفران اسپانیا

کشور اسپانیا از تولید‌کنندگان اصلی زعفران در دنیا بوده و صادرات زعفران یکی از تجارت‌های جهانی این کشور محسوب می‌شود. این سوغات بی‌نظیر بارسلونا را می‌توانید برای خانواده و نزدیکانتان تهیه نمایید. مسلماً هر خانواده‌ای با هدیه گرفتن این زعفران خوش رنگ و خوش عطر خوشحال خواهد شد. این ادویه فوق‌العاده، طعم و رنگ بی‌نظیری به غذا می‌بخشد. یکی از غذا‌های معروف اسپانیایی که به آن زعفران اضافه می‌شود، پائییا نام دارد. این سوغاتی با ارزش را می‌توانید در بازار‌های ادویه جات بارسلونا در بسته‌های کوچک پلاستیکی پیدا کنید.

زعفران اسپانیا | یوروپ تورز

قاشقک یا کاستانت

قاشقک یا کاستانت یکی از صنایع دستی در این کشور می‌باشد که رقصنده‌ها در هنگام رقصیدن آن را در دست می‌گیرند. این قاشقک‌ها از ساز‌های کوبه‌ای بوده و وقتی در دست آن را به هم بکوبند، صدا می‌دهند. این سوغات بارسلونا برای گردشگران بسیار جالب و جذاب می‌باشد و علاقه زیادی به ان نشان می‌دهند. رقصنده‌های فلامنکو از این ساز‌ها در دست دارند و صدای آن را با رقص خود همراه می‌کنند.

احتمالاً اگر دقت کرده باشید در موزیک ویدیو‌های اسپانیایی که خانم‌ها با لباس فلامنکو می‌رقصند، از این قاشقک‌ها در دست دارند و آن‌ها را به هم می‌کوبند. این قاشقک یا کاستانت گزینه‌ی مناسبی برای سوغات بارسلونا می‌باشد. روی این قاشقک‌ها تصاویری به شکل رقصنده‌های فلامنکو و یا طرح یک گاو باز به چشم می‌خورد. برچسب‌ها و تصاویر چاپ شده روی این وسایل که به عنوان سوغات بارسلونا تهیه می‌کنید، آداب و رسوم، فرهنگ و زیبایی‌های این منطقه را به نمایش می‌گذارد.

قاشقک یا کاستانت | یوروپ تورز

شمشیر تولدو

یکی از سوغاتی‌های جذاب بارسلونا، شمشیر تولدو می‌باشد. قدمت شمشیر تولدو به قرن‌ها پیش باز می‌گردد و جنگجو‌های اروپایی تا قبل از اختراع اسلحه‌های گرم، با شمشیر و سپر‌های آن خود را مجهز می‌کردند. این شمشیر‌ها برای گردشگران بسیار جذاب بوده و طرفداران زیادی دارد. این شمشیر‌ها کیفیت بسیار خوبی داشته و سوغاتی بی‌نظیری برای دوستداران سلاح‌های نظامی می‌باشد. با سفر به شهر بارسلون ضمن دیدن جاذبه‌های گردشگری بی‌نظیر این شهر، می‌توانید لذت خرید سوغاتی‌های مختلف بارسلون را نیز تجربه نمایید و بهترین هدیه‌ها را برای عزیزانتان تهیه نمایید.

شمشیر تولدو  | یوروپ تورز

سوالات متداول سوغات بارسلونا

بهترین سوغات ورزشی در بارسلونا اسپانیا چیست؟

برای طرفداران تیم فوتبال بارسلونا هیچ هدیه‌ای نمی‌تواند با ارزش‌تر از پیراهن اختصاصی تیم بارسلونا باشد. بنابراین اگر در بین خانواده و نزدیکانتان کسی طرفدار بارسلونا است می‌توانید با سفارش پیراهن تیم بارسلونا که نام خود شخص یا نام بازیکن محبوبش روی آن نوشته شده، او را خوشحال نمایید.

یکی از مناسب ترین شیرینی جات بارسلونا به عنوان سوغات چیست؟

نوقا خوش طعم‌ترین سوغات بارسلونا بوده و مسافران تور بارسلونا حتماً این شیرینی را برای خود و برای نزدیکانشان تهیه می‌کنند.

بهترین سوغات بارسلونا برای خانم های چیست؟

اگر قصد خرید سوغاتی برای خانم‌ها را دارید، لباس فلامنکو گزینه‌ای مناسب می‌باشد و خانم‌ها از دیدن آن هیجان‌زده خواهند شد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!