راهنمای خرید بهترین سوغات بارسلونا اسپانیا

راهنمای خرید بهترین سوغات بارسلونا اسپانیا

بارسلونا یکی از مهمترین شهر های اسپانیا و پایتخت ایالت خودمختار کاتالونیا می باشد. بارسلونا شهری بسیار زیبا و پر از جاذبه های تاریخی و فرهنگی می باشد. شهر بارسلونا اسپانیا پرجمعیت ترین شهر منطقه کاتالونیا و دومین شهر پر جمعیت اسپانیا محسوب می شود. خرید سوغات بارسلونا یکی از قسمت های جذاب سفر به این شهر می باشد.

بارسلونا سوغاتی های متنوعی دارد که می تواند تاریخ، فرهنگ و زیبایی های این شهر را به نمایش بگذارد. علاوه بر اشیای سوغاتی می توانید خوراکی های خوشمزه این شهر را نیز به عنوان سوغات بارسلونا برای خانواده و عزیزان خود هدیه ببرید. فروشگاه های بومی زیادی در این شهر خواهید دید که انواع سوغاتی را به گردشگران ارائه می دهند.

یکی از پر افتخارترین و محبوب ترین تیم های فوتبال باشگاهی جهان یعنی تیم بارسلونا نیز متعلق به این شهر است و پیراهن تیم بارسلونا برای طرفداران این تیم، ارزشمندترین سوغاتی به حساب می آید.

پیراهن سفارشی تیم بارسلونا

برای طرفداران تیم فوتبال بارسلونا هیچ هدیه ای نمی تواند با ارزش تر از پیراهن اختصاصی تیم بارسلونا باشد. بنابراین اگر در بین خانواده و نزدیکانتان کسی طرفدار بارسلونا است می توانید با سفارش پیراهن تیم بارسلونا که نام خود شخص یا نام بازیکن محبوبش روی آن نوشته شده، او را خوشحال نمایید. برای تهیه پیراهن تیم بارسلونا می توانید به یکی از سه فروشگاه رسمی این تیم مراجعه نمایید و پیراهن را با شماره و اسم شخص مورد نظر سفارش داده و آن را یک روزه تحویل بگیرید. این پیراهن ها را می توانید در سایزهای مختلف برای بچه ها، بزرگسالان و سایزهای بسیار بزرگ سفارش دهید.

شما می توانید این پیراهن را با نام بازیکن محبوب او مانند مسی، پیکه، سوارز و … سفارش دهید و با این هدیه با ارزش و متفاوت او را خوشحال نمایید. در نظر داشته باشید که به جز پیراهن می توانید هدایای فوتبالی دیگری نیز که مختص به تیم بارسلونا است در این شهر خریداری کرده و به عنوان سوغات بارسلونا برای عزیزانتان هدیه ببرید.

سوغات بارسلونا

تورون یا نوقا خوشمزه ترین سوغات بارسلونا

این شیرینی های خوشمزه و مغزدار که به آنها نوقا هم گفته می شود، طرفداران زیادی در اسپانیا دارند و در سراسر کشور در دسترس هستند. نوقا خوش طعم ترین سوغات بارسلونا بوده و مسافران تور بارسلونا حتما این شیرینی را برای خود و برای نزدیکانشان تهیه می کنند. کارگاه های بسیاری در تمام طول سال در بارسلونا مشغول تهیه این شیرینی هستند. این شیرنی در طعم ها و شکل های مختلفی تولید می شود. این سوغات بارسلونا در دو نوع وجود دارد، یک نوع نرم که بافت آن نرم می باشد و نوع سخت که شکننده بوده و پر از انواع مغز و آجیل می باشد. از هر کدام از این دو نوع مدل های مختلفی موجود می باشد.

انواع مختلف تورون با دستورالعمل های مختلف و تفاوت در نوع آجیل و میزان استفاده از آنها تولید می شود که طعم های متفاوتی دارند. در بسیاری از فروشگاه های سوغات بارسلونا، بسته های ترکیبی از تورون را پیدا می کنید که انواع مختلف این شیرینی در دو نوع نرم و سخت در آن چیده شده است. می توانید این بسته ها را به عنوان سوغات بارسلونا برای عزیزانتان هدیه ببرید تا آنها نیز از طعم بی نظیر نوقا لذت ببرند.

سوغات بارسلونا

یک جفت کفش اسپادینز

مردم کاتالونیا قرن هاست که این کفش های سنتی را می پوشند و این کفش ها بخشی از فرهنگ بومی آنها می باشد. به این کفش ها اسپاردیلرز نیز گفته می شود. اسم این کفش ها از علف های سخت مدیترانه ای که اسپارتو نامیده می شوند، گرفته شده است. در واقع کفش اسپادینز از این علف ها ساخته شده است. این کفش ها در مدل ها و رنگ های مختلفی ساخته می شوند و نظر گردشگران را به خود جلب می نمایند. کفش های اسپادینز به عنوان سوغات بارسلونا طرفداران زیادی داشته و به عنوان سوغات بومی این منطقه خریداری می شوند. بعضی از این کفش های سنتی جلو بسته بوده و پا را می پوشاند و بعضی دیگر نیز باز بوده و قسمتی از پا را می پوشانند.

تعدادی از این کفش ها با بند به هم وصل می شوند و تعدادی نیز بدون بند می باشند. این کفش ها رنگ های متنوعی داشته و می تواند انتخاب خوبی به عنوان سوغات بارسلونا باشد. در کفش فروش های بارسلونا می توانید بهترین نوع اسپادنیز را تهیه نمایید.

سوغات بارسلونا

قطعه ای از طراحی های بارسلونا

بارسلونا از مراکز فروش اروپا می باشد که هر آن چه را از فروشندگان خیابانی گرفته تا طراحان معروف را که بخواهید در آن جا خواهید یافت. شما می توانید هدایای مختلف و بی نظیری را به عنوان سوغات بارسلونا تهیه کرده و دوستانتان را خوشحال نمایید. اگر دوست دارید فردی را با سبکی خاص تحت تاثیر قرار داده و هدیه ای بی نظیر برایش تهیه نمایید، به فروشگاه های طراحان معروف و بوتیک های خاص سر بزنید و هدیه ای که می تواند بارسلون را به خوبی به نمایش بگذارد برای او تهیه نمایید.

در این مراکز می توانید انواع صنایع دستی، کالاهای چرمی و لباس های با سبک خاص را تهیه نمایید. در فروشگاه هایی که در زمینه مد تخصص دارند، هدیه های فوق العاده ای را به عنوان سوغات بارسلونا برای عزیزانتان تهیه نمایید. این خریدها یکی از بخش های جذاب سفر به بارسلونا می باشد و تجربه ای بی نظیر برای گردشگران می باشد.

سوغات بارسلونا

آبانیکو، هدیه ای به عنوان سوغات بارسلونا

اگر فیلم های اسپانیایی را دیده باشید، بادبزن های بزرگ و زیبا با طرح های جذاب را در دست خانم ها دیده اید. این بادبزن که به آن آبانیکو گفته می شود، طرفداران زیادی در میان مسافران و گردشگران دارد. از این بادبزن ها در رقص های سنتی اسپانیا استفاده می شود و خانم ها با لباس اسپانیایی و این بادبزن ها می رقصند. گردشگران نیز این بادبزن ها را برای رقص می خرند و به عنوان سوغات بارسلونا نیز برای خانواده و دوستانشان تهیه می کنند. روی این بادبزن های رنگارنگ تصاویر زیبا و جذابی از رقص اسپانیایی، گاو بازی و … وجود دارد که مخصوص این منطقه می باشد. این بادبزن ها هدیه ای بی نظیر و جذاب برای خانم ها می باشد.

سوغات بارسلونا

لباس فلامنکو، سوغات بارسلونا برای خانم ها

اگر قصد خرید سوغاتی برای خانم ها را دارید، لباس فلامنکو گزینه ای مناسب می باشد و خانم ها از دیدن آن هیجان زده خواهند شد. این لباس در رنگ ها و سایزهای مختلف موجود بوده و می توانید آن را برای کودکان و بزرگسالان تهیه نمایید. تنوع رنگ و سایزبندی این لباس باعث محبوبیت زیاد آن در بین گردشگران شده است و آنها این لباس را برای خودشان به عنوان یادگاری و براتی عزیزانشان به عنوان سوغات بارسلونا تهیه می نمایند. بچه های کوچک با پوشیدن لباس فلامنکو بسیار بامزه می شوند و رنگ های شاد و چین های این لباس را بسیار دوست خواهند داشت. می توانید برای این لباس ها کلاه تهیه کرده و ست لباس و کلاه را کامل نمایید. پوشیدن لباس فلامنکو، در دست داشتن بادبزن آبانیکو و رقصیدن با آنها برای خانم ها بسیار جذاب خواهد بود.

سوغات بارسلونا

روغن زیتون

روغن زیتون اسپانیا که در شهر بارسلون می توانید آن را تهیه نمایید، مرغوب ترین روغن زیتون جهان می باشد. این روغن زیتون بی نظیر که یکی از پرطرفدار ترین سوغاتی های بارسلون می باشد را مردم شهر آندلس تولید می کنند. این روغن زیتون در بطری هایی با سایزهای مختلف موجود می باشد و گردشگران آنها را تهیه کرده و به عنوان سوغات بارسلونا به کشور و شهر خود می برند. توجه داشته باشید که در حمل این روغن زیتون باید به قوانین توجه داشته باشید تا به مشکل نخورید. زیرا در فرودگاه اجازه بردن مقدار زیادی از آن را به شما نخواهند داد. این روغن زیتون بی نظیر محبوبیت زیادی در بین توریست ها داشته و از آن برای خود و برای فامیل و دوستان به عنوان سوغاتی تهیه می کنند. گرفتن این روغن زیتون فوق العاده به عنوان سوغاتی، هر کسی را خوشحال خواهد کرد.

سوغات بارسلونا

زعفران اسپانیا

کشور اسپانیا از تولید کنندگان اصلی زعفران در دنیا بوده و صادرات زعفران یکی از تجارت های جهانی این کشور محسوب می شود. این سوغات بی نظیر بارسلونا را می توانید برای خانواده و نزدیکانتان تهیه نمایید. مسلما هر خانواده ای با هدیه گرفتن این زعفران خوش رنگ و خوش عطر خوشحال خواهد شد. این ادویه فوق العاده، طعم و رنگ بی نظیری به غذا می بخشد. یکی از غذاهای معروف اسپانیایی که به آن زعفران اضافه می شود، پائییا نام دارد. این سوغاتی با ارزش را می توانید در بازارهای ادویه جات بارسلونا در بسته های کوچک پلاستیکی پیدا کنید.

سوغات بارسلونا

قاشقک یا کاستانت

قاشقک یا کاستانت یکی از صنایع دستی در این کشور می باشد که رقصنده ها در هنگام رقصیدن آن را در دست می گیرند. این قاشقک ها از سازهای کوبه ای بوده و وقتی در دست آن را به هم بکوبند، صدا می دهند. این سوغات بارسلونا برای گردشگران بسیار جالب و جذاب می باشد و علاقه زیادی به ان نشان می دهند. رقصنده های فلامنکو از این سازها در دست دارند و صدای آن را با رقص خود همراه می کنند. احتمالا اگر دقت کرده باشید در موزیک ویدیوهای اسپانیایی که خانم ها با لباس فلامنکو می رقصند، از این قاشقک ها در دست دارند و آنها را به هم می کوبند. این قاشقک یا کاستانت گزینه ی مناسبی برای سوغات بارسلونا می باشد. روی این قاشقک ها تصاویری به شکل رقصنده های فلامنکو و یا طرح یک گاو باز به چشم می خورد. برچسب ها و تصاویر چاپ شده روی این وسایل که به عنوان سوغات بارسلونا تهیه می کنید، آداب و رسوم، فرهنگ و زیبایی های این منطقه را به نمایش می گذارد.

سوغات بارسلونا

شمشیر تولدو

یکی از سوغاتی های جذاب بارسلونا، شمشیر تولدو می باشد. قدمت شمشیر تولدو به قرن ها پیش باز می گردد و جنگجوهای اروپایی تا قبل از اختراع اسلحه های گرم، با شمشیر و سپرهای آن خود را مجهز می کردند. این شمشیرها برای گردشگران بسیار جذاب بوده و طرفداران زیادی دارد. این شمشیرها کیفیت بسیار خوبی داشته و سوغاتی بی نظیری برای دوستداران سلاح های نظامی می باشد. با سفر به شهر بارسلون ضمن دیدن جاذبه های گردشگری بی نظیر این شهر، می توانید لذت خرید سوغاتی های مختلف بارسلون را نیز تجربه نمایید و بهترین هدیه ها را برای عزیزانتان تهیه نمایید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!