دانستنی های سفر به کپنهاگ | راهنما – تصاویر – هزینه

دانستنی های سفر به کپنهاگ | راهنما – تصاویر – هزینه

سفر به کپنهاگ یکی از مقاصد جذاب و توریستی شمال اروپاست که هر ساله توریست های زیادی را با تور دانمارک و تور اروپا به خود جذب می‌ کند. کپنهاگ که پایتخت دانمارک است شهری زیبا با ترکیبی فوق العاده از سنت و مدرنیته است که چهره‌ ی خاصی به این شهر داده است.

سفر به کپنهاگ پایتخت زیبای دانمارک

همیشه گفته می شود که دانمارک دارای شاد ترین و خوشحال ترین مردم جهان است و چرا نباشد؟ آن هم وقتی سطح رفاه در این کشور و بقیه ی کشور های حوزه ی اسکاندیناوی در سطح بسیار خوبی قرار دارد! سفر به کپنهاگ سفری به یاد ماندنی، لذت بخش و البته گران خواهد بود اما این شهر با تمام زیبایی های طبیعی و تاریخی اش ارزش صرف هزینه را خواهد داشت. واحد پول دانمارک کرون دانمارک است و زبان آن هم دانمارکی است البته مثل هر جای دیگر جهان، معمولاً جوانان و حتی برخی از دیگر سنین به زبان انگلیسی مسلط هستند پس لازم نیست نگران نحوه ی برقراری ارتباط باشید. این شهر در شرق ساحل زیبای زلاند قرار گرفته و پر جمعیت ترین شهر دانمارک است و مساحت آن ۸۶ هزار کیلومتر مربع است. سیستم حمل و نقل عمومی در سفر به کپنهاگ همه ی شهر را پوشش می دهد و به شما اجازه می دهد که بدون صرف هزینه ی بالا برای گرفتن تاکسی به مناطق مختلف و جاذبه های توریستی بروید. متروی کپنهاگ شبانه روزی در دسترس است، همچنین اتوبوس های A همیشه در مرکز شهر کپنهاگ در دسترس هستند.

سفر به کپنهاگ پایتخت زیبای دانمارک
سفر به کپنهاگ پایتخت زیبای دانمارک

آب و هوای کپنهاگ

کپنهاگ به دلیل واقع شدن در موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد، هوایی نسبتاً معتدل دارد و گرما و سرمای بسیار شدیدی را تجربه نمی کند؛ یعنی در زمستان ها برف و سرما وجود دارد ولی حالت انجماد مداوم در طول زمستان وجود ندارد. در طول تابستان هم گرما آزار دهنده نیست، بلکه مطلوب است. دانمارک به دلیل واقع شدن در نیم کره ی شمالی زمین، نیمی از سال دارای روز های بلند و نیم دیگر دارای شب های طولانی است که خود به یکی از جاذبه های سفر به کپنهاگ بدل شده است. اگر در ماه ژوئن به کپنهاگ سفر کنید شب هایی را تجربه خواهید کرد که حتی نیمه شبشان هم به کلی تاریک نیست و چند ساعت پس از نیمه شب خورشید طلوع می کند. اگر هم در زمستان مخصوصاً در ماه دسامبر برنامه ی سفر به کپنهاگ را داشته باشید، تنها کمی بعد از ظهر، می‌ بینید هوا تاریک شده است و شب به همین زودی فرا رسیده است.

آب و هوای کپنهاگ
آب و هوای کپنهاگ

بهترین زمان برای سفر به کپنهاگ

گران بودن یکی از خصوصیات این شهر دانمارکی است پس زمان سفر به کپنهاگ در این زمینه خیلی تأثیر خاصی نخواهد داشت. در واقع در حدود ماه ژانویه که تعطیلات کریسمس و سال نو قرار دارد و همچنین در چند ماهی که بسیار گردشگر تور دانمارک و تور اروپا جذب می کنند یعنی از حدود ژوئن تا آگوست، ممکن است قیمت ها کمی افزایش داشته باشد. فصل کم گردشگر برای سفر به کپنهاگ از اواسط ژانویه تا مارچ است. اگر قصد تان از سفر به کپنهاگ شرکت در فستیوال ها و رویداد های معروف آن است باید سفر به کپنهاگ را متناسب با برگزاری آنها تنظیم کنید. بهار و تابستان دو فصل محبوب برای برگزاری فستیوال های بین المللی و رویداد های بزرگ و مشهور و سفر به کپنهاگ هستند.

بهترین زمان برای سفر به کپنهاگ
بهترین زمان برای سفر به کپنهاگ

جاذبه های توریستی کپنهاگ

سفر به کپنهاگ جذابیت های توریستی بسیاری دارد. از جذابیت های طبیعی و جغرافیایی آن گرفته تا آثار تاریخی و باستانی و مراکز خرید کپنهاگ و فروشگاه های مد و گالری های هنری و موزه های تاریخی و فرهنگی، قدم زدن در بافت مدرن و سنتی شهر و عتیقه خریدن در خیابان معروف استروگت، همه بخشی از عجایب و شگفتی های این شهر منحصر به فرد هستند که می تواند در تور کپنهاگ شما را شگفت زده کند. برای بازدید از جاهای دیدنی کپنهاگ می توانید از خطوط اتوبوس و مترو استفاده کنید چون همه ی مناطق شهر به ویژه مناطق توریستی کپنهاگ را تحت پوشش قرار می دهند.

جاذبه های توریستی کپنهاگ
جاذبه های توریستی کپنهاگ

قلعه ی کرونبورگ

در سفر به کپنهاگ با تور کپنهاگ، یکی از جذابیت های تاریخی و جاهای دیدنی کپنهاگ که باید از آن بازدید کنید قلعه ی با شکوه کپنهاگ است. این عمارت عظیم با زیبایی فریبنده اش میراث عصر رنسانس در شمال اروپا و حوزه ی اسکاندیناوی است که بنای اصلی آن در سال ۱۴۲۰ ساخته شده است و در قرون بعدی گسترش یافته است. این قلعه نشان دهنده ی یکی از هوشمندی های مردم دانمارک در آن زمان بوده است چرا که به خاطر موقعیت استراتژيک این قلعه که در کنار یکی از مجرا های آبی دریای بالتیک و گذرگاه آبی بین سوئد و دانمارک واقع شده، امکان کنترل و نظارت کامل دانمارک بر این مجرا را فراهم می‌ آورده است. شهرت دیگر این قلعه به خاطر این است که شکسپیر شهیر، این قلعه را محل وقوع داستان با شکوه هملت قرار داده است. پیشنهاد ما این است که در سفر به کپنهاگ برای بازدید از این قلعه به اندازه ی کافی زمان بگذارید و با عجله کردن چیزی را از قلم نیندازید. همچنین اگر می توانید از بین چند نوع بلیط ورودی، بلیطی را انتخاب کنید که دسترسی کامل به تمام قسمت های اویلبل در قلعه را به شما می دهد، این طوری بدون این که چیزی را از دست بدهید گردشی کامل و تاریخی در قلعه خواهید داشت.

عه ی کرونبورگ
عه ی کرونبورگ

باغ های تیوولی

نمی شود به کپنهاگ سفر کرد اما از باغ های تیوولی دیدن نکرد! درست است که این باغ ها جاذبه های چندان ارزان قیمتی نیستند اما ارزش صرف هزینه و وقت را دارند. گردش در این باغ های منحصر به فرد که جذابیت های بسیاری دارند شبیه سفر به سرزمین عجایب و قصه های پریان است و احتمالا بیراه نگفته ایم اگر بگوییم این پارک منبع الهامی برای داستان های شگفت انگیز والت دیزنی بوده است و در طول سالیان دراز، خیلی از افراد مشهور و سلبریتی مثل مایکل جکسون مایل به خریداری باغ های تیوولی بوده اند. در سفر به کپنهاگ با تور دانمارک در این پارک تفریحی بزرگ و رنگارنگ همه چیز پیدا می شود و حتی چندین ساعت گردش بی وقفه در این سرزمین عجایب شما را خسته نخواهد کرد. در این مجموعه ی اسرار آمیز غذا ها و رستوران ها، کافه ها، نمایشگاه ها و استراحت گاه های متنوعی قرار داده شده است تا تجربه ای لذت بخش برای توریست ها رقم بزند. قیمت بلیط ورودی این پارک برای سنین بالای ۸ سال، ۹۹ کردون دانمارک است.

باغ های تیوولی
باغ های تیوولی

منطقه ی Nyhavn

خیلی از مناطق کپنهاگ توسط کانال های حفاری شده از هم جدا شده اند که این خود یکی از زیبایی ها و جذابیت های شهری سفر به کپنهاگ است. یکی از منحصر به فرد ترین این کانال ها کانال نیهاون است که با خانه هایی قدیمی و عمارت های رنگارنگ زیبا و متنوع احاطه شده و به نوعی سنبل شهر کپنهاگ شده است. اگر در سفر به کپنهاگ فرصتی برای بازدید از منطقه ی زیبای نیهاون به دست آوردید، حتماً قدمی بزنید و عکاسی کنید و در ترکیب زیبای طبیعت و معماری غرق شوید و البته به یاد داشته باشید که مثل همه ی نقاط دیگر جهان، خرید غذا و هر چیز دیگر در محله های توریستی از بقیه مناطق گران تر در می آید پس در سفر به کپنهاگ اگر نمی خواهید زیاد در خرج بیفتید، از قبل بطری آب معدنی و کمی تنقلات و یا حتی ساندویچ همراه خود داشته باشید.

منطقه ی Nyhavn
منطقه ی Nyhavn

خرید در کپنهاگ

کپنهاگ شهر چندان ارزانی نیست، این شهر با خیابان های زیبا و رنگارنگ و گالری ها و مراکز خرید سنتی و مدرنی که در خود جای داده، حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشید شما را وسوسه می کند. اگر در سفر به کپنهاگ به دنبال خرید از برند های روز دنیا هستید، مراکز خرید Fisketorvet، مرکز خرید فیلدز و مرکز خرید گزینه های خوبی هستند. اگر هم در سفر به کپنهاگ دنبال خرید از لوکال استور ها باشید آنها را در گوشه و کنار شهر و مناطق توریستی خواهید یافت.

سفر به کپنهاگ یکی از مقاصد جذاب و توریستی شمال اروپاست که هر ساله توریست های تور اروپا را به خود جذب می‌ کند. کپنهاگ که پایتخت دانمارک است شهری زیبا با ترکیبی فوق العاده از سنت و مدرنیته است که چهره‌ ی خاصی به این شهر داده است.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص ، بلیط دانمارک ، وقت سفارت دانمارک ، ویزای دانمارک ، تور دانمارک و تور اروپا ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!