اطلاعاتی در زمینه روادید بوخوم آلمان

اطلاعاتی در زمینه روادید بوخوم آلمان

روادید بوخوم آلمان، جهت اخذ و دریافت روادید بوخوم آلمان بایست تمامی مراحل لازم و مربوطه را به ترتیب طی نمایید. برای این منظور ابتدا بایست اقدام به گرفتن …

بوخوم یکی از زیباترین و دیدنی ترین شهرهای آلمان است و جهت سفر به این شهر بایست روادید بوخوم آلمان خود را تهیه و دریافت نمایید. برای اخذ روادید بوخوم آلمان بایست ابتدا اقدام به گرفتن وقت سفارت نمایید و به صورت اینترنتی و آنلاین در وبسایت وقت سفارت آلمان به آدرس … تقاضای خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که در همان وهله ثبت تقاضا بایست هزینه مربوطه به صدور ویزای بوخوم را پرداخت نمایید و در نظر داشته باشید که این هزینه جهت رسیدگی به کارهای صدور ویزای شما دریافت می شود و در صورت صادر نشدن ویزای بوخوم قابل برگشت نمی باشد.

اطلاعاتی در زمینه روادید بوخوم آلمان | یوروپ تورز

روادید بوخوم آلمان

بوخوم یکی از شهرهای بی نظیر کشور آلمان است و با توجه به زیبایی های بی نظیر در آن در سال های اخیر بسیار مورد توجه و پسند افراد و اغلب گردشگران واقع شده است. توجه داشته باشید که برای سفر به شهر بوخوم بایست ویزای مربوط به کشور آلمان را در دست داشته باشید چرا که بدون دریافت ویزای بوخوم حق سفر و ورود به کشور آلمان را نخواهید داشت.

روادید بوخوم آلمان در انواع مختلفی صادر می شود که مسافران و توریست ها با توجه به هدف سفر خود بایست ویزای مربوطه را تقاضا و دریافت نمایند. از انواع روادید بوخوم آلمان می توان به ویزای توریستی، ویزای تحصیلی، ویزای نمایشگاهی و ویزای کاری و تجاری اشاره نمود.

شهر بوخوم با توجه به داشتن جاذبه های تاریخی و طبیعی بی شمار در دل خود امروزه مقصد گردشگران و توریست های بسیاری قرار گرفته است. از این رو روادید توریستی بوخوم از جمله پرتقاضا ترین و پرطرفدارترین ویزاهای شهر بوخوم می باشد.

همچنین با توجه به سطح علمی و آموزشی پیشرفته در این شهر دانشجویان بسیاری خواهان تحصیل و ادامه تحصیل در این شهر می باشند که پس از روادید توریستی، ویزای تحصیلی از جمله مهمترین ویزاهای شهر بوخوم است. در ادامه مطلب اطلاعاتی در زمینه چگونگی اخذ روادید بوخوم آلمان و مدارک مورد نیاز جهت صدور ویزای بوخوم با شما دوستان در میان خواهیم گذاشت لطفا با ما همراه باشید.

اخذ روادید بوخوم آلمان

جهت اخذ و دریافت روادید بوخوم آلمان بایست تمامی مراحل لازم و مربوطه را به ترتیب طی نمایید. برای این منظور ابتدا بایست اقدام به گرفتن وقت سفارت نمایید و سپس در روز تعیین شده به سفارت خانه مراجعه کنید و تقاضای خود را به صورت حضوری ابلاغ نمایید؛ که در این موضوع در بخش های بعدی به صورت دقیق صحبت خواهیم کرد.

اگر شما در این زمینه مبتدی هستید و آشنایی کامل با مراحل اخذ روادید بوخوم آلمان ندارید می توانید از دوستان و یا آشنایان خود در این زمینه که حرفه ای هستند کمک بگیرید و یا از مشاوران مربوطه جهت اخذ روادید بوخوم آلمان خود مشاوره نمایید.

توجه داشته باشید که روادید بوخوم آلمان از جمله پرتقاضاترین ویزاهای کشور آلمان است و از این جهت در صورتی که قصد سفر به این شهر را دارید حتما چند هفته و یا چند ماه از قبل اقدامات لازم را انجام دهید. تا در زمان مناسب و قبل از شروع سفر ویزای بوخوم خود را دریافت کرده باشید.

از دیگر نکاتی که در این زمینه می توان به شما دوستان ارائه کرد این است که حتما در زمان اتمام اعتبار روادید بوخوم آلمان خود شهر بوخوم را ترک نمایید چرا که در غیر این صورت به صورت جدی با شما برخورد خواهند کرد که این موضوع در پایان سفر شما سبب به وجود آمدن لحظات تلخی خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای اخذ روادید بوخوم آلمان

جهت اخذ و دریافت ویزای بوخوم یا ویزای آلمان، بایست مدارک و اسناد مورد نیاز و مربوطه را از قبل تهیه و مهیا نمایید. برای کسب اطلاعات دقیق در جهت مدارک ویزای بوخوم می توانید به وب سایت های مربوطه در این زمینه مراجعه نمایید. از این مدارک مهم و ضروری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مدارک مورد نیاز برای اخذ روادید بوخوم آلمان | یوروپ تورز
 • کپی و اصل کارت ملی و شناسنامه
 • کپی روادید قبلی در 5 سال اخیر
 • دعوتنامه
 • چند قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید
 • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی
 • گواهی نداشتن سوء پیشینه
 • گردش 3 ماه اخیر حساب بانکی
 • کپی بلیط رزرو هواپیما و هتل بوخوم
 • رزومه کاری و تحصیلی

مسافران و گردشگران بایست تمامی این مدارک را بدون هیچ گونه کسری مهیا و به سفارت خانه آلمان واقع در شهر تهران تحویل نمایند. توجه داشته باشید که وجود هرگونه مدرک جعلی در میان مدارک ویزای بوخوم به عنوان کلاهبرداری و گول زدن مسئولین سفارت خانه آلمان محسوب می شود و به صورت جدی با شما برخورد خواهد شد به همین دلیل توصیه می کنیم به هیچ وجه اقداماتی در این زمینه انجام ندهید.

گرفتن وقت سفارت جهت اخذ روادید بوخوم آلمان

همانطور که در بخش های قبلی اشاره نمودیم اولین قدم در اخذ روادید بوخوم آلمان گرفتن وقت سفارت می باشد که برای این امر می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق سایت وقت سفارت آلمان اقدام نمایید در این وهله با ورود به وب سایت تقاضای خود را ثبت کنید در این مرحله پس از ثبت تقاضا و وارد کردن تمامی مشخصات و اطلاعات شخصی خود و همراهان خود در پایان کدی برای شما ارسال خواهد شد که بایست این کد را همراه خود در روز مراجعه به سفارت خانه داشته باشید و آن را به مسئولین مربوطه تحویل دهید.

روزی که در سفارت خانه حضور خواهید داشت با شما مصاحبه ای انجام می شود تا اطلاعاتی در زمینه هدف سفر و مواردی دیگر از شما پرسیده شود که بایست پاسخ هایی صریح و گویا در جواب به مسئولین ارائه دهید تا مسئولین سفارت خانه آلمان را با پاسخ های خود قانع کنید. توجه داشته باشید که به همراه داشتن مدارکی ناقص سبب رد شدن صدور ویزا خواهد بود. همچنین مراجعه نکردن در روز تعیین شده به سفارت خانه سبب از دست رفتن وقت شما می شود و در این صورت بایست دوباره اقدام به اخذ وقت سفارت نمایید.

هزینه روادید بوخوم آلمان

در زمان گرفتن وقت سفارت خانه بایست هزینه مربوطه به روادید بوخوم آلمان را نیز همان لحظه پرداخت نمایید چرا که بدون پرداخت هزینه تقاضای شما ثبت نخواهد شد. شما می توانید برای کسب اطلاعاتی دقیق در زمینه هزینه روادید بوخوم آلمان از مشاورین مربوطه سوال کنید همچنین در زمان ثبت تقاضای خود می توانید هزینه مربوطه را مشاهده نمایید. در صورتی که با درخواست اخذ و صدور ویزای شما موافقت نگردد، هیچ گونه پول و هزینه ای به متقاضی عودت داده نخواهد شد.

برخی از موسسات به وعده های صدور ویزا بوخوم در مدت زمان کوتاه، هزینه زیادی را از گردشگران و مسافران دریافت می کنند که به هیچ وجه گول همچنین موسسات و افرادی را نخورید و سعی بر آن داشته باشید تا از راه های قانونی اقدام به دریافت و اخذ روادید بوخوم آلمان کنید. نکته مهم دیگری که بایستی تمام مسافران به آن توجه داشته باشند، این است که به مدت اعتبار ویزای خود دقت کنید تا قبل از اتمام وقت، آن شهر و کشور مربوطه را ترک نمایید.

هزینه روادید بوخوم آلمان | یوروپ تورز

سوالات متداول روادید بوخوم آلمان

روادید بوخوم آلمان برای چیست؟

توجه داشته باشید که برای سفر به شهر بوخوم بایست ویزای مربوط به کشور آلمان را در دست داشته باشید چرا که بدون دریافت ویزای بوخوم حق سفر و ورود به کشور آلمان را نخواهید داشت.

مدارک مورد نیاز روادید بوخوم آلمان چیست؟

 • کپی و اصل کارت ملی و شناسنامه
 • کپی روادید قبلی در 5 سال اخیر
 • دعوتنامه
 • چند قطعه عکس رنگی با پس زمینه سفید
 • اصل پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار
 • مدرک زبان آلمانی و یا انگلیسی
 • گواهی نداشتن سوء پیشینه
 • گردش 3 ماه اخیر حساب بانکی
 • کپی بلیط رزرو هواپیما و هتل
 • رزومه کاری و تحصیلی

اولین قدم برای دریافت روادید بوخوم آلمان چیست؟

اولین قدم در اخذ روادید بوخوم آلمان گرفتن وقت سفارت می باشد که برای این امر می توانید به صورت اینترنتی و آنلاین از طریق سایت وقت سفارت آلمان اقدام نمایید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!