معرفی و آشنایی با بهترین رستوران های بارسلونا

معرفی و آشنایی با بهترین رستوران های بارسلونا

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست ها به دنبال لیستی از از بهترین و شیک ترین رستوران های بارسلونا هستند تا از این طریق بتوانند لذیذترین و خوشمزه ترین غذاهای اسپانیایی را میل کنند. شما نیز می توانید قبل از سفر خود به این شهر لیستی از بهترین رستوران های شهر بارسلونا را در آورده و به همراه داشته باشید تا بتوانید با توجه به موقعیت جغرافیایی خود در یکی از این رستوران های بی نظیر، بهترین غذای مورد نظر خود را میل کنید.

از مهمترین و مشهورترین رستوران های شهر بارسلونا می توان به رستوران کن سله، رستوران سینک سنتیتس و رستوران کوئمیت ای کوئمیت اشاره کرد.

رستوران های بارسلونا

آیا شما نیز به دنبال لیستی از بهترین و بی نظیرترین رستوران های بارسلونا هستید؟ آیا می دانید که ساعات کاری مربوط به هر کدام از رستوران های بارسلونا چگونه است؟ از شما دعوت می شود که مقاله پیش روی خود را تا پایان آن همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص بهترین و مشهورترین رستوران های بارسلونا به دست آورید.

شهر بارسلونا یکی از دیدنی ترین و دوست داشتنی ترین شهرهای اسپانیا می باشد که با داشتن جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که این شهر ساحلی همچنین دارای زیباترین و جذاب ترین سواحل نیز می باشد که شما می توانید به راحتی از این جاذبه های گردشگری بازدید داشته باشی؛ اما یکی از مهمترین و اصلی ترین موضوعاتی هر گردشگری شکم گردی و مراجعه به بهترین رستوران های این شهر می باشد تا بتوانند از این طریق لذیذترین و مشهورترین غذاهای اسپانیایی را میل کنند. توجه داشته باشید که رستوران های شهر بارسلونا با داشتن منو بسیار غنی و لذیذ خود توانسته است توجه هر مسافر و توریستی را به سوی خود جذب کند.

شما نیز می توانید قبل از سفر خود حتما لیستی از بهترین و بی نظیرترین رستوران های شهر بارسلونا را به همراه داشته باشید تا بتوانید در سفرتان خود آن را مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا ر مورد برخی از مهمترین و مشهورترین رستوران های شهر بارسلونا و بهترین غذاهای سرو شده در هر یک از این رستوران ها توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

رستوران های بارسلونا

رستوران کن سله بارسلونا

رستوران کن سله یکی از زیباترین و دوست داشتنی ترین رستوران های بارسلونا می باشد که با داشتن طراحی و دیزاین بسیار باشکوه خو توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. اگر شما نیز به دنبال یکی از بهترین و زیباترین رستوران های شهر بارسلونا می توانید رستوران کن سله را در اولویت های خود قرار دهید. دسترسی بسیار راحت به این رستوران از طریق متروی بارسلونتا امکان پذیر می باشد و شما می توانید لذیذترین و خوشمزه ترین غذاهای اسپانیایی و دریایی را در این رستوران صرف کنید. همچنین می توانید قبل از مراجعه خود، میز مورد نظرتان را نیز رزرو کنید.

رستوران های بارسلونا

رستوران سینک سنتیتس بارسلونا

از دیگر مشهورترین رستوران های بارسلونا می توان به رستوران سینک سنتیتس اشاره کرد که این رستوران با داشتن منوی ثابت با قیمت های بسیار مناسب، یکی از محبوب ترین رستوران ها در نزد بسیاری از گردشگران و توریست ها می باشد. یکی از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا اسم رستوران مذکور را در لیست بهترین رستوران های بارسلونا مشاهده کرد دسترسی بسیار راحت می باشد.

رستوران های بارسلونا

رستوران ال آتریل بارسلونا

رستوران ال آتریل یکی دیگر از زیباترین و دیدنی ترین رستوران های بارسلونا می باشد که با داشتن معماری و دکوراسیون داخلی بسیار جذاب و بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که از محبوب ترین و خوشمزه ترین غذاهای این رستوران می توان به سیب زمینی سرخ کره و صدف اشاره کرد که البته این رستوران از منو بسیار غنی برخوردار می باشد و گردشگران و مراجعه کنندگان می توانند با توجه به علاقه خود، یکی از بهترین و بی نظیرترین این غذاها را سفارش دهند. اگر شما نیز به دنبال زیباترین و مشهورترین رستوران های شهر بارسلونا هستید، می توانید این فرصت را از دست نداده و میز مورد نظرتان را در رستوران ال آتریل رزرو کنید تا از این طریق لحظات بسیار باشکوهی را برای خود رقم بزنید.

رستوران های بارسلونا

رستوران لس ترس الکوئینا بارسلونا

یکی از کوچکترین و دوست داشتنی ترین رستوران های بارسلونا را رستوران لس ترس الکوئینا تشکیل داده است که این رستوران با داشتن منوی بسیار متفاوت و بی نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از مراجعه کنندگان را به سوی خود جذب کند. رستوران های بارسلونا از طراحی بسیار شیکی برخوردار هستند که رستوران مذکور نیز همین ویژگی را داشته و از زیبایی بسیار منحصر به فردی برخوردار می باشد. از لذیذترین غذاهای این رستوران می توان به سوپ ذرت، تارت و پودینگ اشاره کرد. همچنین شما می توانید اسم این رستوران را در لیست ارزان ترین رستوران های شهر بارسلونا نیز مشاهده کنید. بسیاری از مردم محلی برای برگزاری انواع جشن های مختلف، رزرو این رستوران را در اولویت های خود قرار می دهند به همین جهت توصیه می شود که حتما قبل از مراجعه رزرو مورد نظر خود را داشته باشید.

رستوران های بارسلونا

رستوران ست پورتس بارسلونا

یکی دیگر از شیک ترین و رمانتیک ترین رستوران های بارسلونا، رستوران ست پورتس می باشد که این رستوران در زیر یک طلاق واقع و تاسیس شده است و از زمان 1836 نیز فعالیت خود را شروع کرده است و با داشتن غذاهای دریایی بسیار عالی و خوشمزه خود نیز همیشه مورد توجه مسافران بوده است. از مشهورترین غذاهای این رستوران می توان به خورش خرچنگ دریایی و زار زوئلا اشاره کرد. اگر شما نیز به دنبال تهیه لیستی از بهترین رستوران های شهر بارسلونا هستید می توانید اسم رستوران ست پورتس را نیز یادداشت کنید. بسیاری از مردم محلی این شهر نیز برای صرف وعده های غذایی خود، بازدید از این رستوران را انتخاب می کنند. ما نیز توصیه می نماییم که حتما بازدید از این رستوران و صرف لذیذترین و دوست داشتنی ترین غذاهای آن را در اولویت های خود قرار دهید تا بتوانید سفری به یادماندنی به همراه تجربه های بسیار بی نظیر را برای خود به ارمغان آورید.

رستوران های بارسلونا

رستوران بار پینوتو بارسلونا

از دیگر جذاب ترین رستوران های بارسلونا می توان به رستوران بار پینوتور اشاره کرد که با داشتن قدمتی بالغ بر هفتاد ساله ی خود همیشه مورد توجه بسیاری از گردشگران و مردم محلی بوده است. اگر شما نیز دوست دارید تا وعده های غذایی خود را در یکی از مشهورترین رستوران های شهر بارسلونا می توانید مراجعه به این رستوران را در اولویت های خود قرار دهید. زمان ارائه خدمات این رستوران نیز از 6:30 تا 16 می باشد و امکان رزرو آن نیز از قبل وجود ندارد.

رستوران های بارسلونا

رستوران کن کویرتس بارسلونا

یکی از قدیمی ترین و شیک ترین رستوران های بارسلونا را رستوران کن کویرتس تشکیل داده است. توجه داشته باشید که این رستوران در سال 1786 تاسیس شده است و با داشتن کاشی کاری و نقاشی های بسیار متنوع و جالب خود، یکی از مهمترین و اصلی ترین آیتم ها برای جلب توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها به شمار می آید. امروزه گردشگران می توانند خوشمزه ترین غذاهای اسپانیایی را با قیمت های بسیار مناسب در این رستوران سفارش دهند. از مهمترین غذاهای سرو شده در این رستوران می توان به غذاهای دریایی، گراز وحشی و کبک اشاره کرد. گردشگران و توریست هایی که به دنبال ارزان ترین و شیک ترین رستوران های شهر بارسلونا هستند می توانند رستوران مذکور را در اولویت های خود قرار هند. اشاره به این نکته ضروری است که برای رسین به این رستوران می توانی از متروی لیثئو اقدام کنید و همچنین میز مورد نظرتان را نیز از قبل رزرو نمایید چرا که مردم محلی این شهر نیز علاقه مندی بسیار زیادی را برای مراجعه به این رستوران از خود نشان می دهند و می توان گفت، این رستوران از باشکوه ترین و محبوب ترین رستوران های این شهر می باشد.

رستوران های بارسلونا

رستوران کایکو بارسلونا: رستوران های بارسلونا

رستوران کایکو از دیگر شناخته شده ترین رستوران های بارسلونا می باشد که یکی از رستوران های سنتی این شهر بوده و منوی بسیار لذیذ و خوشمزه ای در انتظار شما عزیزان می باشد. از خوشمزه ترین و پرطرفداران ترین غذاهای این رستوران می توان به خوراک مرغ و صدف اشاره کرد. البته گردشگران گیاه خوار نیز می توانند بازدید و مراجعه به این رستوران را در اولویت های خود داشته باشند. لازم به ذکر خواهد بود که رستوران مذکور در بسیاری از ساعات رزرو مملو از گردشگر می باشد و اگر شما نیز دوست دارید تا در یکی از بهترین و بی نظیرترین رستوران های شهر بارسلونا غذای مورد نظر خود را میل کنید می توانید قبل از مراجعه خود، میز مورد نظرتان را رزرو کنید تا بتوانید به راحتی جایی را برای نشستن پیدا کنید.

توجه داشته باشید که از مهمترین و اصلی ترین نقاط قوت این رستوران، کاشت تمام سبزیجات مورد نیاز آشپزی در باغچه این رستوران می باشد که همین امر نیز سبب شده است تا گردشگران و توریست ها طعم واقعی غذاهای اسپانیایی را درک کنند. شما نیز حتما در طول سفرتان به این شهر، سری به رستوران کایکو بزنید و از لذیذترین غذاهای سرو شده حتما میل کنید.

رستوران های بارسلونا

رستوران تاپاس بارسلونا: رستوران های بارسلونا

از دیگر زیباترین و شیک ترین رستوران های بارسلونا می توان به رستوران تاپاس اشاره کرد که این رستوران با داشتن معماری و طراحی بسیار جذاب و دلنشین خود نیز توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست ها را به سوی خود جذب کند. از معروف ترین غذاهای سرو شده در این رستوران می توان به سالاد روسی، گوشت و کوفته برنجی اشاره کرد.

همچنین در نظر داشته باشید که شما نمی توانید میز مورد نظرتان را از قبل در این رستوران رزرو کنید و برای رفتن به آنجا نیز می توانید به راحتی از مترو پاسیج د گراسیا استفاده کنید. توجه داشته باشید که از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا رستوران پاتاس در لیست بهترین رستوران های شهر بارسلونا واقع شود، مدت زمان طولانی ارائه خدمات می باشد به طوری که گردشگران و توریست ها می توانند از 9 صبح تا نیمه های شب مراجعه لازم را به سوی این رستوران داشته باشند. شما نیز این فرصت بسیار طلایی را مورد توجه قرار دهید و حتما در طول سفرتان به این شهر، بازدید از رستوران تاپاس را در اولویت های خود قرار دهید تا بتوانید از لذیذترین غذاهای این شهر برخوردار شوید.

رستوران های بارسلونا

رستوران کوئیمت ای کوئمیت بارسلونا: رستوران های بارسلونا

و در آخر می خواهیم یکی دیگر از مشهورترین رستوران های بارسلونا را به حضورتان معرفی کنیم که نام آن رستوران کوئمیت ای کوئمیت می باشد و این رستوران از پرترددترین و زیباترین رستوران هی این شهر می باش که بسیاری از افراد و توریست ها بازدید از آن را در اولویت های خود قرار می دهند. غذاهای دریایی کنسور شه و ماهی آزاد از لذیذترین غذاهای ارائه شده در این رستوران می باشد.

اگر شما نیز به دنبال یکی از بهترین و بی نظیرترین رستوران های شهر بارسلونا هستید می توانید این فرصت را از دست نداده و حتما سری به رستوران کوئمیت ای کوئمیت بزنید. برای دسترسی بسیار راحت راحت به این رستوران نیز می توانید از مترو پارال لل استفاده کنید. همچنین لازم به ذکر خواهد بود که این رستوران از روز دوشنبه تا جمعه از چهار بعد از ظهر تا یازده شب آماده خدمت دهی می باشد. شما نیز می توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی خود در این شهر، مراجعه به این رستوران را در اولویت های خود قرار دهید.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!