معرفی و آشنایی با بهترین رستوران های بارسلونا

معرفی و آشنایی با بهترین رستوران های بارسلونا

رستوران های بارسلونا، امروزه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها به دنبال لیستی از از بهترین و شیک‌ترین رستوران‌های بارسلونا هستند تا از این طریق بتوانند …

امروزه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها به دنبال لیستی از از بهترین و شیک‌ترین رستوران های بارسلونا هستند تا از این طریق بتوانند لذیذترین و خوشمزه‌ترین غذا‌های اسپانیایی را میل کنند. شما نیز می‌توانید قبل از سفر خود به این شهر لیستی از بهترین رستوران‌های شهر بارسلونا را در آورده و به همراه داشته باشید تا بتوانید با توجه به موقعیت جغرافیایی خود در یکی از این رستوران‌های بی‌نظیر، بهترین غذای مورد نظر خود را میل کنید.

از مهمترین و مشهورترین رستوران‌های شهر بارسلونا می‌توان به رستوران کن سله، رستوران سینک سنتیتس و رستوران کوئمیت‌ای کوئمیت اشاره کرد.

معرفی و آشنایی با بهترین رستوران های بارسلونا | یوروپ تورز

رستوران های بارسلونا

آیا شما نیز به دنبال لیستی از بهترین و بی‌نظیرترین رستوران های بارسلونا هستید؟ آیا می‌دانید که ساعات کاری مربوط به هر کدام از رستوران های بارسلونا چگونه است؟ از شما دعوت می‌شود که مقاله پیش روی خود را تا پایان آن همراهی کرده و از این طریق اطلاعات بسیار جالبی را در خصوص بهترین و مشهورترین رستوران های بارسلونا به دست‌آورید.

شهر بارسلونا یکی از دیدنی‌ترین و دوست داشتنی‌ترین شهر‌های اسپانیا می‌باشد که با داشتن جاذبه‌های گردشگری تاریخی و طبیعی خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها را از سراسر جهان به سوی خود جذب کند.

توجه داشته باشید که این شهر ساحلی همچنین دارای زیباترین و جذاب‌ترین سواحل نیز می‌باشد که شما می‌توانید به راحتی از این جاذبه‌های گردشگری بازدید داشته باشی؛ اما یکی از مهمترین و اصلی‌ترین موضوعاتی هر گردشگری شکم گردی و مراجعه به بهترین رستوران‌های این شهر می‌باشد تا بتوانند از این طریق لذیذترین و مشهورترین غذا‌های اسپانیایی را میل کنند. توجه داشته باشید که رستوران‌های شهر بارسلونا با داشتن منو بسیار غنی و لذیذ خود توانسته است توجه هر مسافر و توریستی را به سوی خود جذب کند.

شما نیز می‌توانید قبل از سفر خود حتماً لیستی از بهترین و بی‌نظیرترین رستوران‌های شهر بارسلونا را به همراه داشته باشید تا بتوانید در سفرتان خود آن را مورد استفاده قرار دهید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا ر مورد برخی از مهمترین و مشهورترین رستوران‌های شهر بارسلونا و بهترین غذا‌های سرو شده در هر یک از این رستوران‌ها توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

رستوران کن سله بارسلونا

رستوران کن سله یکی از زیباترین و دوست داشتنی‌ترین رستوران های بارسلونا می‌باشد که با داشتن طراحی و دیزاین بسیار باشکوه خو توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها را به سوی خود جذب کند. اگر شما نیز به دنبال یکی از بهترین و زیباترین رستوران‌های شهر بارسلونا می‌توانید رستوران کن سله را در اولویت‌های خود قرار دهید. دسترسی بسیار راحت به این رستوران از طریق متروی بارسلونتا امکان‌پذیر می‌باشد و شما می‌توانید لذیذترین و خوشمزه‌ترین غذا‌های اسپانیایی و دریایی را در این رستوران صرف کنید. همچنین می‌توانید قبل از مراجعه خود، میز مورد نظرتان را نیز رزرو کنید.

رستوران کن سله بارسلونا | یوروپ تورز

رستوران سینک سنتیتس بارسلونا

از دیگر مشهورترین رستوران های بارسلونا می‌توان به رستوران سینک سنتیتس اشاره کرد که این رستوران با داشتن منوی ثابت با قیمت‌های بسیار مناسب، یکی از محبوب‌ترین رستوران‌ها در نزد بسیاری از گردشگران و توریست‌ها می‌باشد. یکی از مهمترین آیتم‌هایی که سبب شده است تا اسم رستوران مذکور را در لیست بهترین رستوران های بارسلونا مشاهده کرد دسترسی بسیار راحت می‌باشد.

رستوران سینک سنتیتس بارسلونا | یوروپ تورز

رستوران ال آتریل بارسلونا

رستوران ال آتریل یکی دیگر از زیباترین و دیدنی‌ترین رستوران های بارسلونا می‌باشد که با داشتن معماری و دکوراسیون داخلی بسیار جذاب و بی‌نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جذب کند. توجه داشته باشید که از محبوب‌ترین و خوشمزه‌ترین غذا‌های این رستوران می‌توان به سیب زمینی سرخ کره و صدف اشاره کرد که البته این رستوران از منو بسیار غنی برخوردار می‌باشد و گردشگران و مراجعه‌کنندگان می‌توانند با توجه به علاقه خود، یکی از بهترین و بی‌نظیرترین این غذا‌ها را سفارش دهند.

اگر شما نیز به دنبال زیباترین و مشهورترین رستوران‌های شهر بارسلونا هستید، می‌توانید این فرصت را از دست نداده و میز مورد نظرتان را در رستوران ال آتریل رزرو کنید تا از این طریق لحظات بسیار باشکوهی را برای خود رقم بزنید.

رستوران ال آتریل بارسلونا | یوروپ تورز

رستوران لس ترس الکوئینا بارسلونا

یکی از کوچکترین و دوست داشتنی‌ترین رستوران های بارسلونا را رستوران لس ترس الکوئینا تشکیل داده است که این رستوران با داشتن منوی بسیار متفاوت و بی‌نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از مراجعه‌کنندگان را به سوی خود جذب کند. رستوران های بارسلونا از طراحی بسیار شیکی برخوردار هستند که رستوران مذکور نیز همین ویژگی را داشته و از زیبایی بسیار منحصر به فردی برخوردار می‌باشد.

رستوران لس ترس الکوئینا بارسلونا | یوروپ تورز

از لذیذترین غذا‌های این رستوران می‌توان به سوپ ذرت، تارت و پودینگ اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید اسم این رستوران را در لیست ارزان‌ترین رستوران‌های شهر بارسلونا نیز مشاهده کنید. بسیاری از مردم محلی برای برگزاری انواع جشن‌های مختلف، رزرو این رستوران را در اولویت‌های خود قرار می‌دهند به همین جهت توصیه می‌شود که حتماً قبل از مراجعه رزرو مورد نظر خود را داشته باشید.

رستوران ست پورتس بارسلونا

یکی دیگر از شیک‌ترین و رمانتیک‌ترین رستوران های بارسلونا، رستوران ست پورتس می‌باشد که این رستوران در زیر یک طلاق واقع و تأسیس شده است و از زمان ۱۸۳۶ نیز فعالیت خود را شروع کرده است و با داشتن غذا‌های دریایی بسیار عالی و خوشمزه خود نیز همیشه مورد توجه مسافران بوده است. از مشهورترین غذا‌های این رستوران می‌توان به خورش خرچنگ دریایی و‌زار زوئلا اشاره کرد.

رستوران ست پورتس بارسلونا | یوروپ تورز

اگر شما نیز به دنبال تهیه لیستی از بهترین رستوران‌های شهر بارسلونا هستید می‌توانید اسم رستوران ست پورتس را نیز یادداشت کنید. بسیاری از مردم محلی این شهر نیز برای صرف وعده‌های غذایی خود، بازدید از این رستوران را انتخاب می‌کنند. ما نیز توصیه می‌نماییم که حتماً بازدید از این رستوران و صرف لذیذترین و دوست داشتنی‌ترین غذا‌های آن را در اولویت‌های خود قرار دهید تا بتوانید سفری به یادماندنی به همراه تجربه‌های بسیار بی‌نظیر را برای خود به ارمغان‌آورید.

رستوران بار پینوتو بارسلونا

از دیگر جذاب‌ترین رستوران های بارسلونا می‌توان به رستوران بار پینوتور اشاره کرد که با داشتن قدمتی بالغ بر هفتاد ساله‌ی خود همیشه مورد توجه بسیاری از گردشگران و مردم محلی بوده است. اگر شما نیز دوست دارید تا وعده‌های غذایی خود را در یکی از مشهورترین رستوران‌های شهر بارسلونا می‌توانید مراجعه به این رستوران را در اولویت‌های خود قرار دهید. زمان ارائه خدمات این رستوران نیز از ۶: ۳۰ تا ۱۶ می‌باشد و امکان رزرو آن نیز از قبل وجود ندارد.

رستوران بار پینوتو بارسلونا | یوروپ تورز

رستوران کن کویرتس بارسلونا

یکی از قدیمی‌ترین و شیک‌ترین رستوران های بارسلونا را رستوران کن کویرتس تشکیل داده است. توجه داشته باشید که این رستوران در سال ۱۷۸۶ تأسیس شده است و با داشتن کاشی کاری و نقاشی‌های بسیار متنوع و جالب خود، یکی از مهمترین و اصلی‌ترین آیتم‌ها برای جلب توجه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها به شمار می‌آید. امروزه گردشگران می‌توانند خوشمزه‌ترین غذا‌های اسپانیایی را با قیمت‌های بسیار مناسب در این رستوران سفارش دهند.

از مهمترین غذا‌های سرو شده در این رستوران می‌توان به غذا‌های دریایی، گراز وحشی و کبک اشاره کرد. گردشگران و توریست‌هایی که به دنبال ارزان‌ترین و شیک‌ترین رستوران‌های شهر بارسلونا هستند می‌توانند رستوران مذکور را در اولویت‌های خود قرار هند. اشاره به این نکته ضروری است که برای رسین به این رستوران می‌توانی از متروی لیثئو اقدام کنید و همچنین میز مورد نظرتان را نیز از قبل رزرو نمایید چرا که مردم محلی این شهر نیز علاقه‌مندی بسیار زیادی را برای مراجعه به این رستوران از خود نشان می‌دهند و می‌توان گفت، این رستوران از باشکوه‌ترین و محبوب‌ترین رستوران‌های این شهر می‌باشد.

رستوران کن کویرتس بارسلونا | یوروپ تورز

رستوران کایکو بارسلونا: رستوران های بارسلونا

رستوران کایکو از دیگر شناخته شده‌ترین رستوران های بارسلونا می‌باشد که یکی از رستوران‌های سنتی این شهر بوده و منوی بسیار لذیذ و خوشمزه‌ای در انتظار شما عزیزان می‌باشد. از خوشمزه‌ترین و پرطرفداران‌ترین غذا‌های این رستوران می‌توان به خوراک مرغ و صدف اشاره کرد. البته گردشگران گیاه خوار نیز می‌توانند بازدید و مراجعه به این رستوران را در اولویت‌های خود داشته باشند.

لازم به ذکر خواهد بود که رستوران مذکور در بسیاری از ساعات رزرو مملو از گردشگر می‌باشد و اگر شما نیز دوست دارید تا در یکی از بهترین و بی‌نظیرترین رستوران‌های شهر بارسلونا غذای مورد نظر خود را میل کنید می‌توانید قبل از مراجعه خود، میز مورد نظرتان را رزرو کنید تا بتوانید به راحتی جایی را برای نشستن پیدا کنید.

توجه داشته باشید که از مهمترین و اصلی‌ترین نقاط قوت این رستوران، کاشت تمام سبزیجات مورد نیاز آشپزی در باغچه این رستوران می‌باشد که همین امر نیز سبب شده است تا گردشگران و توریست‌ها طعم واقعی غذا‌های اسپانیایی را درک کنند. شما نیز حتماً در طول سفرتان به این شهر، سری به رستوران کایکو بزنید و از لذیذترین غذا‌های سرو شده حتماً میل کنید.

رستوران تاپاس بارسلونا: رستوران های بارسلونا

از دیگر زیباترین و شیک‌ترین رستوران های بارسلونا می‌توان به رستوران تاپاس اشاره کرد که این رستوران با داشتن معماری و طراحی بسیار جذاب و دلنشین خود نیز توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها را به سوی خود جذب کند. از معروف‌ترین غذا‌های سرو شده در این رستوران می‌توان به سالاد روسی، گوشت و کوفته برنجی اشاره کرد.

همچنین در نظر داشته باشید که شما نمی‌توانید میز مورد نظرتان را از قبل در این رستوران رزرو کنید و برای رفتن به آنجا نیز می‌توانید به راحتی از مترو پاسیج د گراسیا استفاده کنید.

توجه داشته باشید که از مهمترین آیتم‌هایی که سبب شده است تا رستوران پاتاس در لیست بهترین رستوران‌های شهر بارسلونا واقع شود، مدت زمان طولانی ارائه خدمات می‌باشد به طوری که گردشگران و توریست‌ها می‌توانند از ۹ صبح تا نیمه‌های شب مراجعه لازم را به سوی این رستوران داشته باشند.

شما نیز این فرصت بسیار طلایی را مورد توجه قرار دهید و حتماً در طول سفرتان به این شهر، بازدید از رستوران تاپاس را در اولویت‌های خود قرار دهید تا بتوانید از لذیذترین غذا‌های این شهر برخوردار شوید.

رستوران تاپاس بارسلونا: رستوران های بارسلونا | یوروپ تورز

رستوران کوئیمت ای کوئمیت بارسلونا: رستوران های بارسلونا

و در آخر می‌خواهیم یکی دیگر از مشهورترین رستوران های بارسلونا را به حضورتان معرفی کنیم که نام آن رستوران کوئمیت‌ای کوئمیت می‌باشد و این رستوران از پرترددترین و زیباترین رستوران هی این شهر می‌باش که بسیاری از افراد و توریست‌ها بازدید از آن را در اولویت‌های خود قرار می‌دهند. غذا‌های دریایی کنسور شه و ماهی آزاد از لذیذترین غذا‌های ارائه شده در این رستوران می‌باشد.

اگر شما نیز به دنبال یکی از بهترین و بی‌نظیرترین رستوران‌های شهر بارسلونا هستید می‌توانید این فرصت را از دست نداده و حتماً سری به رستوران کوئمیت‌ای کوئمیت بزنید. برای دسترسی بسیار راحت راحت به این رستوران نیز می‌توانید از مترو پارال لل استفاده کنید.

همچنین لازم به ذکر خواهد بود که این رستوران از روز دوشنبه تا جمعه از چهار بعد از ظهر تا یازده شب آماده خدمت دهی می‌باشد. شما نیز می‌توانید با توجه به موقعیت جغرافیایی خود در این شهر، مراجعه به این رستوران را در اولویت‌های خود قرار دهید.


سوالات متداول رستوران های بارسلونا

یکی از باشکوه ترین رستوران های بارسلونا چیست؟

رستوران کن سله یکی از زیباترین و دوست داشتنی‌ترین رستوران های بارسلونا می‌باشد که با داشتن طراحی و دیزاین بسیار باشکوه خو توانسته است توجه بسیاری از گردشگران و توریست‌ها را به سوی خود جذب کند.

یکی از بهترین رستوران های بارسلونا با وجود معماری بینظیر چیست؟

رستوران ال آتریل یکی دیگر از زیباترین و دیدنی‌ترین رستوران های بارسلونا می‌باشد که با داشتن معماری و دکوراسیون داخلی بسیار جذاب و بی‌نظیر خود توانسته است توجه بسیاری از گردشگران را به سوی خود جذب کند.

یکی از مشهور ترین رستوران های سنتی بارسلونا چیست؟

رستوران کایکو از دیگر شناخته شده‌ترین رستوران های بارسلونا می‌باشد که یکی از رستوران‌های سنتی این شهر بوده و منوی بسیار لذیذ و خوشمزه‌ای در انتظار شما عزیزان می‌باشد.

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!