بهترین دیدنی های فرانکفورت چیست؟

بهترین دیدنی های فرانکفورت چیست؟

شهر فرانکفورت یکی از شهرهای بسیار زیبای آلمان است که امروزه افراد بسیار زیادی به آن سفر می کنند. بدون شک آشنایی با دیدنی های فرانکفورت برای افرادی که علاقه مند به سفر به این شهر هستند ضروری است.

آشنایی با دیدنی های فرانکفورت

ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره جاذبه های گردشگری فرانکفورت صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را درباره این جاذبه ها در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین در صورتی که شما هم جز افرادی هستید که قصد سفر به این شهر را دارید و یا این که علاقه مند هستید بیشتر با دیدنی های فرانکفورت آشنا شوید به شما توصیه می کنیم حتما این مطلب را به دقت مطالعه کنید.

میدان رومربرگ در مرکز شهر فرانکفورت

یکی از جذاب ترین و زیباترین دیدنی های فرانکفورت که در سفر به این شهر حتما باید از آن دیدن کنید میدان رومربرگ می باشد. این میدان یکی از قدیمی ترین میدان های شهر فرانکفورت است که امروزه بسیاری از توریست ها از آن دیدن می کنند. شما در این میدان می توانید کلیساهای قدیمی بسیار زیادی را مشاهده کنید که بازدید از آنها به علاقه مندان به تاریخ کشور آلمان توصیه می شود. شاید برای شما جالب باشد که بدانید بسیاری از دیدنی های فرانکفورت در این میدان واقع شده اند و همین موضوع نیز تبدیل به یکی از مهمترین عواملی شده است که باعث می شود تا توریست هایی که به شهر فرانکفورت حتما از این میدان دیدن کنند. امروزه تعداد زیادی از ساختمان های اداری شهر فرانکفورت نیز در این میدان قرار دارند  و به صورت کلی می توان گفت که میدان رومربرگ یکی از مهمترین دیدنی های فرانکفورت است که حتما باید از آن دیدن کنید.

دیدنی های فرانکفورت

منطقه برنهایم از جذاب ترین دیدنی های فرانکفورت

اگر علاقه مند به تاریخ قرون وسطی هستید و به شهر فرانکفورت سفر کرده اید به شما توصیه می کنیم حتما از منطقه برنهایم که یکی از محبوب ترین دیدنی های فرانکفورت به شمار می آید دیدن کنید. شما در این منطقه می توانید ساختمان های متعددی را مشاهده کنید که به سبک قرون وسطی طراحی و ساخته شده اند و جلوه فوق العاده زیبایی را به این منطقه بخشیده اند. یکی از نکات بسیار مهمی که درباره این منطقه وجود دارد این است که شکل و ظاهر این منطقه به همان شکل قبل از جنگ جهانی دوم باقی مانده است و از این نظر برای توریست هایی که وارد شهر فرانکفورت می شوند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. اگر علاقه مند هستید که در سفر به شهر فرانکفورت از این منطقه دیدن کنید باید بدانید که کافه های بسیار زیبا و کوچکی در این منطقه وجود دارند که می توانید برای استراحت و میل کردن نوشیدنی های مختلف به آنها مراجعه کنید.

دیدنی های فرانکفورت

موزه تاریخی سنکنبرگ از دیگر دیدنی های فرانکفورت

در سفر به شهر فرانکفورت به شما توصیه می کنیم حتما از موزه تاریخی طبیعی سنکنبرگ دیدن کنید. این موزه بسیاری زیبا یک موزه تاریخی طبیعی است که هر ساله توریست های بسیار زیادی از آن دیدن می کنند. در این موزه می توانید شاهد تنوع زیستی و تکامل موجودات باشید و اطلاعات بسیار زیادی را در این زمینه بدست بیاورید. اگر علاقه مند به بازدید از موزه ها هستید باید بدانید که این موزه یکی از مدرن ترین موزه های قاره اروپا به شمار می آید که امکانات بسیار زیادی را در اختیار بازدید کننده ها قرار می دهد و شما می توانید از این امکانات نهایت بهره را ببرید. علاقه مندان به دایناسورها باید بدانند که این موزه بزرگترین موزه در قاره اروپا است که در زمینه دایناسورها فعالیت دارد و شما با بازدید از آن می توانید گونه های مختلفی از دایناسورها را مشاهده کنید و تجربه ای بی نظیر را بدست بیاورید.

دیدنی های فرانکفورت

آشنایی با موزه گوته

خانه یا موزه گوته بدون شک یکی از فرهنگی ترین دیدنی های فرانکفورت که حتما در سفر به این شهر باید از آن دیدن کنید. همانطور که می دانید گوته یکی از بزرگترین نویسنده های دنیا و بزرگترین و محبوب ترین نویسنده آلمانی است. منزل این نویسنده بزرگ در شهر فرانکفورت آلمان واقع شده است که امروزه بسیاری از توریست هایی که وارد این شهر می شوند حتما از آن بازدید می کنند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید در داخل این ساختمان 14 گالری مختلف وجود دارد که در هر یک از آنها شما میتوانید آثار هنری این هنرمند بزرگ را مشاهده کنید. نکته دیگری که درباره این نویسنده بزرگ وجود دارد این است که خانواده گوته از لحاظ مالی در شرایط بسیار خوبی قرار داشتند و به همین علت نیز شما شاهد آن هستید که ساختمان خانه گوته بسیار بزرگ است و در بخش های مختلف آن شما میتوانید نشانه های متمول بودن این خانواده را مشاهده کنید.

دیدنی های فرانکفورت

برج اصلی فرانکفورت از محبوب ترین دیدنی های فرانکفورت

اگر با توریست هایی که به شهر فرانکفورت سفر کرده اند صحبت کنید یکی از اصلی ترین توصیه های آنها به شما این خواهد بود که حتما بازدید خود از دیدنی های فرانکفورت را از برج اصلی فرانکفورت شروع کنید. این برج یک نمای بسیار خوب را از کل شهر فرانکفورت در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید به راحتی تمامی بخش های این شهر را از بالای آن مشاهده کنید. آسانسوری که درون این برج قرار دارد به شما این امکان را می دهد تا بتوانید تا ارتفاع 190 متری بالا بروید و یک دید کلی نسبت به این شهر را داشته باشید. بنابراین در صورتی که شما هم جز افرادی هستید که علاقه مند هستید تا از ارتفاع بالا یک نمای کلی نسبت به شهر فرانکفورت را داشته باشید بهترین گزینه ای که برای انجام این کار در مقابل شما قرار دارد بازدید از برج اصلی این شهر می باشد.

دیدنی های فرانکفورت

رستوران برج اصلی فرانکفورت را از دست ندهید

امروزه رستوران هایی که درون برج های بزرگ قرار دارند از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار هستند، رستورانی که در برج اصلی فرانکفورت قرار دارد نیز از همین رستوران ها می باشد که طرفداران بسیار زیادی دارد و بسیاری از توریست هایی که از این برج دیدن می کنند حتما بعد از آن وعده غذایی خود را در رستورانی که در بالای این برج قرار دارد میل می کنند. این رستوران در طبقه 53 این برج قرار دارد و به همین دلیل نمای بسیار خوبی را نسبت به این شهر در اختیار شما قرار می دهد. بنابراین زمانی که شما در حال صرف غذای خود هستید می توانید کل شهر فرانکفورت را نیز مشاهده کنید. محیط داخلی این رستوران بسیار شیک و زیبا می باشد و بدون شک غذا خوردن در آن می تواند یکی از بهترین تجربه های شما در سفر به شهر فرانکفورت باشد.

دیدنی های فرانکفورت

آشنایی با رستوران Ebert’s Suppenstube

رستوران Ebert’s Suppenstube یکی از رستوران های معروف شهر فرانکفورت است که به شما توصیه می کنیم حتما در سفر به شهر فرانکفورت یک وعده غذایی را در آن میل کنید. این رستوران بسیار بزرگ و شیک می تواند یکی از بهترین گزینه های شما برای میل کردن غذا باشد. یکی از مهمترین ویژگی های این رستوران این است که غذای شما در آن بسیار سریع آماده می شود و نیازی نیست که زیاد منتظر بمانید. امروزه مردم محلی این شهر و بسیاری از توریست هایی که به شهر فرانکفورت سفر می کنند ادعا دارند که این رستوران یکی از بهترین رستوران های شهر  می باشد که بهترین غذاها را با مناسب ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد. شما در این رستوران می توانید انواع غذاهای سنتی کشور آلمان و همینطور غذاهای کلاسیک را سفارش داده و میل کنید.

دیدنی های فرانکفورت

موزه هنر مدرن از محبوب ترین دیدنی های فرانکفورت برای علاقه مندان به هنر

امروزه افراد بسیار زیادی هستند که علاقه زیادی به گالری های هنری دارند و دوست دارند که از آثار هنری موجود در گالری های هنری دیدن کنند. بدون شک یکی از مهمترین و جذاب ترین موزه های هنری قاره اروپا موزه هنر مدرن آلمان است که در شهر فرانکفورت واقع شده است. در این موزه بزرگ و زیبا آثار هنری بسیار زیادی وجود دارد که علاقه مندان به هنر می توانند از آن دیدن کنند، محبوبیت این موزه در حال حاضر باعث شده است که جز یکی از بهترین و مهمترین دیدنی های فرانکفورت به شمار بیاید چرا که بسیاری از توریست هایی که به این شهر سفر می کنند حتما از آن نیز دیدن می کنند. امروزه در این موزه بیش از 5 هزار قطعه هنری نگهداری می شود از آثار بیش از 450 هنرمند مختلف می باشند. توجه داشته باشید که آثار هنری که در این موزه نگهداری می شوند از سراسر نقاط دنیا جمع آوری شده اند و همین موضوع نیز باعث شده است که موزه هنر مدرن امروزه جز یکی از بهترین دیدنی های فرانکفورت و حتی کشور آلمان باشد.

دیدنی های فرانکفورت

موزه زوفر

یکی دیگر از موزه های بسیار مشهور شهر فرانکفورت که جز محبوب ترین دیدنی های فرانکفورت نیز به شمار می آید موزه زوفر است که در آن بخش های مختلفی وجود دارد که شما می توانید از هر یک از این بخش ها دیدن کنید. شاید برای شما جالب باشد که بدانید امروزه بازدید از این موزه جز جذاب ترین بخش های تورهای فرانکفورت به شمار می آید و بسیاری از توریست هایی که به این شهر سفر می کنند نیز آن را جز بهترین دیدنی های فرانکفورت می دانند. یکی از محبوب ترین بخش های موزه زوفر بخش هنری آن است که در این بخش آثار هنری بسیاری از هنرمندان بزرگ دنیا نگهداری می شود. توجه داشته باشید که این بخش از موزه با نام موسسه هنری اشتادل نیز شناخته می شود. امروزه بسیاری از افراد که علاقه مند به هنر هستند حتما در سفر به شهر فرانکفورت از این موزه نیز دیدن می کنند.

دیدنی های فرانکفورت

کلیسای جامع سنت بارتولومیو

یکی از مهمترین دیدنی های فرانکفورت که جز دیدنی های مذهبی این شهر به شمار می آید کلیسای جامع سنت بارتولومیو می باشد. این کلیسا امروزه هم از لحاظ تاریخی و هم از لحاظ مذهبی اهمیت بسیار زیادی برای مردم این شهر دارد و بسیاری از توریست ها در سفر به این شهر حتما از آن دیدن می کنند. یکی از مهمترین عواملی که باعث شده است تا این کلیسا جز زیباترین دیدنی های فرانکفورت به شمار بیاید معماری فوق العاده زیبای آن می باشد که در سبک گوتیک طراحی و ساخته شده است. این کلیسا در قرن سیزدهم میلادی ساخته شده و در طول دو قرن بخش های مختلفی به آن اضافه شده است. با بازدید از این کلیسا می توانید درون آن مجسمه های بسیار زیبایی را مشاهده کنید که به خوبی نشان دهنده اهمیت هنر مجسمه سازی در زمان های قدیم بوده است. اگر شما هم جز افرادی هستید که علاقه زیادی به جاذبه های تاریخی دارید به شما توصیه می کنیم در سفر به فرانکفورت حتما از این کلیسا نیز دیدن کنید.

دیدنی های فرانکفورت

باغ گیاه شناسی پالمن گارتن از مهمترین دیدنی های فرانکفورت

فرانکفورت شهری است که دارای دیدنی های بسیار زیادی می باشد و شما می توانید در طول سفر خود به این شهر لحظات بسیار خوبی را داشته باشید. یکی از مهمترین و بهترین دیدنی های فرانکفورت باغ گیاه شناسی پالمن گارتن می باشد. این باغ گیاه شناسی بزرگترین باغ گیاه شناسی در کشور آلمان به شمار می آید که از جنبه های مختلف دارای اهمیت بسیار زیادی است. یکی از مهمترین عواملی که باعث می شود تا این باغ از محبوبیت بسیار زیادی در میان توریست هایی که وارد این شهر می شوند برخوردار باشد این است که در آن می توانید گونه های مختلف گیاهان را مشاهده کنید و اطلاعات زیادی را درباره آنها بدست بیاورید. عامل بسیار مهم دیگری که باعث محبوبیت این باغ شده است این است که در این باغ گیاه شناسی امکانات تفریحی زیادی نیز فراهم شده است که در حین بازدید از بخش های مختلف این باغ می توانید از این امکانات نیز استفاده کنید. امروزه باغ گیاه شناسی پالمن گارتن علاوه بر این که یکی از مهمترین دیدنی های فرانکفورت به شمار می آید یک مرکز تحقیقاتی بزرگ نیز به شمار می آید.

دیدنی های فرانکفورت

خانه اپرا فرانکفورت

یکی از قدیمی ترین دیدنی های فرانکفورت که امروزه بسیاری از افراد برای بازدید از آن مراجعه می کنند خانه اپرا فرانکفورت می باشد. در خانه اپرا فرانکفورت شما می توانید شاهد برگزاری اپراهای مختلفی باشید که به بهترین شکل ممکن برگزار می شود. امروزه بسیاری از افرادی که به شهر فرانکفورت سفر می کنند حتما در طول سفر خود از این جاذبه گردشگری بسیار زیبای شهر فرانکفورت نیز دیدن می کنند. یکی از نکات بسیار جالبی که درباره این جاذبه گردشگری وجود دارد این است که معماری آن در سبک رنسانس ایتالیایی می باشد و به همین علت معماری آن نیز یکی دیگر از عواملی است که باعث می شود تا توریست ها علاقه زیادی به بازدید از آن داشته باشند. این جاذبه گردشگری در سال 1880 ساخته شده است ولی در طول بازه های زمانی مختلف مورد بازسازی قرار گرفته است و بخش هایی نیز به آن اضافه شده است که باعث زیباتر شدن آن شده اند.

دیدنی های فرانکفورت

آشنایی با برج اشنهایمر

از دیگر دیدنی های فرانکفورت که حتما در سفر به این شهر باید از آن دیدن کنید برج اشنهایمر می باشد. این برج از لحاظ قدمت یکی از تاریخی ترین دیدنی های فرانکفورت به شمار می آید که در قرن 14 میلادی ساخته شده است و به همین دلیل بسیاری از افرادی که به تاریخ آلمان علاقه مند هستند در سفر به این شهر حتما از آن دیدن می کنند. امروزه برخی از بخش های این برج تا حدودی از بین رفته اند ولی شما در حال حاضر هم می توانید بخش های بیرونی این برج را مشاهده کنید. در اطراف این برج کافه های متعددی قرار دارد که شما میتوانید بعد از بازدید از این برج به آنها مراجعه کرده و با صرف یک نوشیدنی و یا خوراکی خستگی خود را برطرف کنید.

دیدنی های فرانکفورت

آشنایی با باغ وحش فرانکفورت یکی از جذاب ترین دیدنی های فرانکفورت

اگر شما هم جز افرادی هستید که به حیوانات علاقه مند هستید و دوست دارید که در سفر به شهر فرانکفورت از یک تجربه بی نظیر را به دست بیاورید به شما توصیه می کنیم حتما از باغ وحش فرانکفورت دیدن کنید. باغ وحش فرانکفورت تقریبا بیش از 4500 حیوان مختلف را نگهداری می کند که شما می توانید از هر یک از آنها دیدن کنید. یکی از نکات جالبی که درباره این باغ وحش وجود دارد این است که در آن انواع مختلفی از حیوانات و پرندگان وجود دارند که به همین دلیل تقریبا می توان گفت تمامی توریست هایی که به این شهر سفر می کنند با بازدید از این باغ وحش اذعان می کنند که یکی از بهترین تجربه های خود را در طول این سفر داشته اند. این باغ وحش در سال 1858 ساخته شده است و درون آن برای پرندگان و سایر حیوانات سرپناه هایی ساخته شده است که این حیوانات می توانند به راحتی و آزادانه در آن زندگی کنند.

دیدنی های فرانکفورت

کلیسای سنت پاول از دیگر دیدنی های فرانکفورت

کلیسای سنت پاول در فرانکفورت امروزه به عنوان یکی از سمبل های دموکراسی در کشور آلمان به شمار می آید. این جاذبه گردشگری بسیار زیبا دارای معماری فوق العاده ای است که معمولا توریست ها را جذب خود می کند. بخش های بیرونی کلیسای سنت پاول با استفاده از سنگ های قرمز رنگ به شکلی بسیار زیبا طراحی و ساخته شده است و طراحی کلی آن نیز به شکل استوانه می باشد. یکی از نکات بسیار مهمی که باید درباره این کلیسا بدانید این است که در روزهای مختلف سال مراسمات مختلفی در این کلیسا گرفته می شود که در واقع این مراسمات یکی از مهمترین دلایل جذابیت بسیار بالای این کلیسا در میان توریست ها شده است و آن را تبدیل به یکی از محبوب ترین دیدنی های فرانکفورت در میان توریست هایی که به این شهر وارد می شوند کرده است.

دیدنی های فرانکفورت

پل ایزنر اشتیگ

اگر با کشور آلمان آشنایی داشته باشید حتما می دانید که رودخانه ماین یکی از رودخانه های بسیار معروف در این کشور است که امروزه بسیاری از توریست هایی که وارد این کشور می شوند حتما از آن دیدن می کنند. پل ایزنر اشتیگ یکی از پل های بسیار معروف آلمان است که در شهر فرانکفورت آلمان واقع شده است و دارای زیبایی فوق العاده ای می باشد. اگر شما هم جز افرادی هستید که به صورت زوج به شهر فرانکفورت سفر کرده اید باید بدانید که بازدید از این پل می تواند یکی از خاطره انگیزترین بازدیدهای شما در طول سفر به شهر فرانکفورت باشد. در واقع پل ایزنر اشتیگ یکی از دیدنی های فرانکفورت به شمار می آید که محلی برای قرارهای عاشقانه است. این پل در زمان غروب آفتاب می تواند صحنه های بسیار عاشقانه و هنری را برای شما به ارمغان بیاورد.

دیدنی های فرانکفورت

صحبت پایانی

ما در این مطلب سعی کردیم برخی از مهمترین دیدنی های فرانکفورت را برای شما بیان کنیم تا در صورتی که شما هم جز افرادی هستید که علاقه مند به سفر به شهر فرانکفورت آلمان هستید و یا این  که قصد دارید بیشتر با دیدنی های شهر فرانکفورت آشنا شوید با مطالعه این مطلب بتوانید اطلاعات مورد نیاز خود را بدست بیاورید. امیدواریم مطالعه این مطلب برای شما مفید بوده باشد و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار داده باشد. در پایان تشکر می کنیم از شما که این مطلب را به دقت تا انتها مطالعه کردید. 

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!