دعوتنامه توریستی ایتالیا | معرفی – انواع – شرایط

دعوتنامه توریستی ایتالیا | معرفی – انواع – شرایط

برای سفر به ایتالیا باید نسبت به اخذ ویزای شینگن اقدام نمایید. در صورت داشتن دعوتنامه توریستی ایتالیا باید روال قانونی آن با اثبات صحت مدارک کامل طی شود. انواع دعوتنامه برای سفر به ایتالیا وجود دارد که داشتن آن گرفتن ویزا را آسانتر می کند. دعوتنامه توریستی ایتالیا همراه با سایر مدارک باید در اختیار سفارت قرار گیرد و صحت و صداقت فرد تائید شود.

دعوتنامه توریستی ایتالیا | اخذ دعوتنامه توریستی ایتالیا | 88851080-021

دعوتنامه توریستی ایتالیا

هنگام دریافت ویزای توریستی ایتالیا در صورت داشتن دعوتنامه فرایند دریافت ویزا تسهیل می شود. در این دعوتنامه باید به روشنی و با صداقت کامل هدف فرد از مسافرت مشخص شود. دعوتنامه توریستی ایتالیا در گرفتن ویزا نقش مهمی دارد و به همین دلیل باید اطلاعات و مشخصات فرد به طور کامل درج شود. فرد متقاضی هنگام مراجعه به سفارت باید تصویر کپی مدارک محل اقامت در ایتالیا را به همراه باشد. هر گونه عدم صداقت در اطلاعات مندرج منجر به رد ویزا خواهد شد. در نظر داشته باشید که داشتن دعوتنامه توریستی ایتالیا به معنی دریافت ویزا نیست و شما باید روند اخذ ویزا را به طور قانونی طی کنید. داشتن دعوتنامه توریستی ایتالیا تنها برای گرفتن ویزا به شما کمک می کند. مدارک لازم برای اخذ ویزای ایتالیا را باید به صورت فارسی و ترجمه شده به افسران ایتالیایی به سفارت ارائه دهید. مدارک لازم نیز عبارتند از :

  • کپی و اصل مدارک شناسایی
  • دو قطعه عکس 3*4
  • فرم درخواست ویزای شینگن
  • گذرنامه با 6 ماه اعتبار
  • تصویر مدارک شغلی
  • نامه تمکن مالی بانک و پرینت حساب
  • پرداخت هزینه های لازم

قوانین دعوتنامه ایتالیا

برای تنظیم دعوتنامه باید ابتدا فرم دعوتنامه را به دقت و با رعایت قوانین آن تکمیل نمایید. مدارک شناسایی ایتالیایی فرد نیز باید موجود باشد. در صورتی که دعوت کننده شهروند ساکن ایتالیا باشد باید مشخصات اقامت او ارائه شود. مدارک شغلی نیز باید با داشتن اعتبار لازم ارائه شود. افراد دارای شغل آزاد باید جواز کسب معتبر ارائه نمایند. روش نوشتن دعوتنامه توریستی ایتالیا بسیار مهم است. در تنظیم دعوتنامه هدف از سفر و کلیه موارد به وضوح و صداقت باید ذکر شود. نیاز به توضیح اضافی و حاشیه های زیاد نیست. ضمناً باید ثابت کنید که فرد دعوت کننده آشنای شماست که خود روند دشواری دارد.

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه 09107636326 تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط ایتالیا ، وقت سفارت ایتالیا، ویزای ایتالیا، تور ایتالیا و تور اروپا 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!
 فرناز حضوری  امین بابازاده امیرحسین  رحیمی
تماس تصویری با کارشناسان
پاسخگویی آنلاین صوتی و تصویری رایگان
 logo

تماس تصویری با کارشناسان

پاسخگویی به سوالات ، انتقادات ، پیشنهادات قبل و پس از خرید
همین الان با ما تماس تصویری بگیرید.

شماره موبایل تان را وارد نمایید

تماس تصویری
تماس صوتی
Instagram instagram logo
Telegramtelegram logo
Aparataparat logo
مکالمات شما
در حال برقراری ارتباط مرورگر با سرور...
خطا: به مرورگر اجازه ی دسترسی به دوربین و میکروفن را بدهید!
ارتباط شما با موفقیت برقرار شد!