دعوتنامه تجاری ایتالیا

دعوتنامه تجاری ایتالیا

برای اخذ ویزای ایتالیا عموما نیاز به رعایت یک سری قوانین است. یکی از گزینه هایی که سبب می شود شما راحت تر به این ویزا دسترسی داشته باشید دعوتنامه تجاری ایتالیا است. امروز قصد داریم در خصوص شرایط و مدارک دعوتنامه تجاری ایتالیا صحبت نماییم.

دعوتنامه تجاری ایتالیا چیست؟

به طور کلی دعوتنامه ها به چند دسته مختلف تقسیم می شوند. دعوتنامه های تجاری بین شرکت های مبدا و مقصد رد و بدل می شوند. در این دعوتنامه ها عموما می بایست یک سری موارد به درستی قید شود. دعوتنامه تجاری ایتالیا می بایست توسط یک شرکت ایتالیایی تنظیم شود. این دعوتنامه بر روی سر برگ شرکت ضمیمه می شود و در نهایت به همراه گواهی عضویت به ثبت می رسد. در این دعوتنامه می بایست شرایط به درستی و به دور از دروغ قید شود.

دعوتنامه تجاری ایتالیا | اخذ دعوتنامه تجاری ایتالیا | انواع دعوتنامه تجاری ایتالیا 88851080-021

مدارک لازم دعوتنامه تجاری ایتالیا

اصل معرفی نامه از سوی شرکت ایرانی مربوطه تنظیم می شود. در این معرفی نامه می بایست یک سری مطالب به درستی تعیین شود. در ابتدا می بایست اطلاعات شناسنامه ای فرد متقاضی به درستی درج گردد این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی و محل و تاریخ تولد است. مشخصلات گذرنامه ای جمله شماره گذرنامه و همینطور محل و تاریح صدور نیز می بایست به درستی مشخص شود. سمت فرد متقاضی در شرکت و سازمان می بایست به درستی اعلام شود، در واقع باید دقیق معلوم شود که شما در چه قسمتی مشغول به کار بوده اید.

در خصوص ارتباط بین شرکت ایتالیایی دعوت کننده نیاز به یک سری اطلاعات مختصر است. در دعوتنامه تجاری ایتالیا می بایست مشخص شود که فرد متقاضی چه مدت قرار است در سفر بماند. در نظر داشته باشید که شرکت مورد نظر می بایست به طور کاملا واضح و شفاف اشاره نماید که تمامی هزینه های سفر و اقامت فرد را تقبل نموده و هیچ هزینه ای بر دوش دولت ایتالیا نمی باشد. در این دعوتنامه می بایست به درستی مشخص شود که مدارک مبنی بر مراودات تجاری با شرکت ایتالیایی وجود دارد. شرایط دعوتنامه تجاری ایتالیا باید به درستی رعایت شود.

عموما اخذ ویزای ایتالیایی کمی دشوار است و دعوتنامه تجاری کمک می کند تا ویزای ایتالیا کمی آسان تر به نتیجه برسد.

دعوتنامه تجاری ایتالیا | اخذ دعوتنامه تجاری ایتالیا | انواع دعوتنامه تجاری ایتالیا 88851080-021

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی برای سفر به اروپا با شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۳۶۳۲۶ تماس بگیرید.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم در خصوص بلیط ایتالیا ، وقت سفارت ایتالیا، ویزای ایتالیا، تور ایتالیا و تور اروپا 88851080-021

مطالعه مطالب زیر نیز می توانید برای شما مفید باشد

نظرت چی بود؟

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!